Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Petrovac na Mlavi timetable

saturday, 17.11.2018.
11:00 13:05 (02:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:12
dep. 11:12
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:20
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:23
dep. 12:23
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:25
dep. 12:25
89 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:31
dep. 12:31
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 12:34
dep. 12:34
98 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 12:41
dep. 12:41
103 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 12:43
dep. 12:43
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 12:46
dep. 12:46
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 12:56
dep. 12:56
115 km
Kamenovo
arr. 13:00
dep. 13:00
118 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 13:05
122 km
13:45 16:00 (02:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:57
dep. 13:57
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:02
dep. 15:15
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:26
dep. 15:26
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 15:29
dep. 15:29
98 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 15:36
dep. 15:36
103 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 15:38
dep. 15:38
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 15:41
dep. 15:41
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:51
dep. 15:51
115 km
Kamenovo
arr. 15:55
dep. 15:55
118 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:00
122 km
17:30 19:25 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:50
dep. 18:50
96 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
100 km
Rasanac, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
110 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:16
dep. 19:16
115 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 19:25
122 km
19:00 21:00 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:12
dep. 19:12
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:18
dep. 20:18
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:20
dep. 20:20
89 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 20:26
dep. 20:26
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 20:29
dep. 20:29
98 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 20:31
dep. 20:31
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 20:36
dep. 20:36
103 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 20:38
dep. 20:38
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 20:41
dep. 20:41
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 20:51
dep. 20:51
115 km
Kamenovo
arr. 20:55
dep. 20:55
118 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 21:00
122 km
 
Departures on: sunday, 18.11.2018.
11:00 13:05 (02:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:12
dep. 11:12
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:20
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:23
dep. 12:23
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:25
dep. 12:25
89 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:31
dep. 12:31
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 12:34
dep. 12:34
98 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 12:41
dep. 12:41
103 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 12:43
dep. 12:43
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 12:46
dep. 12:46
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 12:56
dep. 12:56
115 km
Kamenovo
arr. 13:00
dep. 13:00
118 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 13:05
122 km
17:30 19:25 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:50
dep. 18:50
96 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
100 km
Rasanac, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
110 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:16
dep. 19:16
115 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 19:25
122 km
19:00 21:00 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:12
dep. 19:12
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:18
dep. 20:18
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:20
dep. 20:20
89 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 20:26
dep. 20:26
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 20:29
dep. 20:29
98 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 20:31
dep. 20:31
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 20:36
dep. 20:36
103 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 20:38
dep. 20:38
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 20:41
dep. 20:41
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 20:51
dep. 20:51
115 km
Kamenovo
arr. 20:55
dep. 20:55
118 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 21:00
122 km
19:40 21:52 (02:12)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:40
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:47
dep. 19:47
4 km
Mala Krsna
arr. 20:30
dep. 20:52
71 km
Pozarevac, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
85 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 21:06
dep. 21:06
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 21:12
dep. 21:12
95 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 21:15
dep. 21:15
97 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 21:17
dep. 21:17
99 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 21:22
dep. 21:22
102 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 21:24
dep. 21:24
104 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 21:28
dep. 21:28
107 km
Rasanac, Intersection
arr. 21:32
dep. 21:32
109 km
Dubocka, Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
111 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 21:40
dep. 21:40
114 km
Kamenovo
arr. 21:44
dep. 21:44
117 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 21:49
dep. 21:50
121 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 21:52
122 km
20:15 22:20 (02:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:15
Pozarevac, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 21:41
dep. 21:41
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 21:44
dep. 21:44
98 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 21:45
dep. 21:45
99 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 21:46
dep. 21:46
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 21:51
dep. 21:51
103 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 21:53
dep. 21:53
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 21:56
dep. 21:56
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 21:59
dep. 21:59
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 22:03
dep. 22:03
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 22:08
dep. 22:08
115 km
Kamenovo
arr. 22:13
dep. 22:13
118 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 22:17
dep. 22:17
121 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 22:20
122 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Petrovac na Mlavi su međusobno udaljena ~122 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 55min., a najduže 02h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 11:00 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.