Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Petrovac na Mlavi timetable

thursday, 16.08.2018.
08:00 10:00 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:12
dep. 08:12
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 09:18
dep. 09:18
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 09:20
dep. 09:20
89 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 09:26
dep. 09:26
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 09:29
dep. 09:29
98 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 09:31
dep. 09:31
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 09:36
dep. 09:36
103 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 09:38
dep. 09:38
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 09:41
dep. 09:41
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 09:44
dep. 09:44
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 09:51
dep. 09:51
115 km
Kamenovo
arr. 09:55
dep. 09:55
118 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 10:00
122 km
10:15 12:25 (02:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:15
Pozarevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:35
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 11:46
dep. 11:46
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 11:49
dep. 11:49
98 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 11:50
dep. 11:50
99 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 11:56
dep. 11:56
103 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 11:58
dep. 11:58
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 12:01
dep. 12:01
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 12:13
dep. 12:13
115 km
Kamenovo
arr. 12:18
dep. 12:18
118 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
121 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 12:25
122 km
11:30 13:55 (02:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:39
dep. 11:39
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 12:40
dep. 12:40
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 12:42
dep. 12:42
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 12:45
dep. 12:45
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:50
dep. 13:00
81.7 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:03
dep. 13:03
83 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:05
dep. 13:05
84.3 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 13:07
dep. 13:07
86.2 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:08
dep. 13:08
86.9 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 13:11
dep. 13:11
89.3 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 13:13
dep. 13:13
90.5 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 13:14
dep. 13:14
91.3 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 13:15
dep. 13:15
91.9 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 13:17
dep. 13:17
93.3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
94.4 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:23
dep. 13:23
97.6 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:24
dep. 13:24
98.7 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 13:25
dep. 13:25
99.8 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 13:28
dep. 13:28
101.8 km
Rasanac, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
106.8 km
Dubocka, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
109.2 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:39
dep. 13:39
111.3 km
Kamenovo
arr. 13:42
dep. 13:42
113.8 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 13:45
dep. 13:45
115.8 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
116.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
118.2 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 13:55
119.5 km
13:45 16:00 (02:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:57
dep. 13:57
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:02
dep. 15:15
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:26
dep. 15:26
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 15:29
dep. 15:29
98 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 15:36
dep. 15:36
103 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 15:38
dep. 15:38
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 15:41
dep. 15:41
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:51
dep. 15:51
115 km
Kamenovo
arr. 15:55
dep. 15:55
118 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:00
122 km
14:45 16:57 (02:12)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:57
dep. 14:57
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:21
dep. 16:21
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:24
dep. 16:24
98 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:32
dep. 16:32
103 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:34
dep. 16:34
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 16:37
dep. 16:37
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 16:48
dep. 16:48
115 km
Kamenovo
arr. 16:52
dep. 16:52
118 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
122 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 16:57
123 km
17:30 19:25 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:50
dep. 18:50
96 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
100 km
Rasanac, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
110 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:16
dep. 19:16
115 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 19:25
122 km
19:00 21:00 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:12
dep. 19:12
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:18
dep. 20:18
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:20
dep. 20:20
89 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 20:26
dep. 20:26
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 20:29
dep. 20:29
98 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 20:31
dep. 20:31
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 20:36
dep. 20:36
103 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 20:38
dep. 20:38
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 20:41
dep. 20:41
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 20:51
dep. 20:51
115 km
Kamenovo
arr. 20:55
dep. 20:55
118 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 21:00
122 km
20:15 22:20 (02:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:15
Pozarevac, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 21:41
dep. 21:41
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 21:44
dep. 21:44
98 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 21:45
dep. 21:45
99 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 21:46
dep. 21:46
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 21:51
dep. 21:51
103 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 21:53
dep. 21:53
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 21:56
dep. 21:56
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 21:59
dep. 21:59
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 22:03
dep. 22:03
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 22:08
dep. 22:08
115 km
Kamenovo
arr. 22:13
dep. 22:13
118 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 22:17
dep. 22:17
121 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 22:20
122 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Petrovac na Mlavi su međusobno udaljena ~122 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 55min., a najduže 02h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.