Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Petrovac na Mlavi timetable

friday, 30.07.2021.
08:00 10:00 (02:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 08:12
dep. 08:12
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 09:18
dep. 09:18
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 09:20
dep. 09:20
89 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 09:26
dep. 09:26
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 09:29
dep. 09:29
98 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 09:31
dep. 09:31
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 09:36
dep. 09:36
103 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 09:38
dep. 09:38
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 09:41
dep. 09:41
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 09:44
dep. 09:44
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 09:51
dep. 09:51
115 km
Kamenovo
arr. 09:55
dep. 09:55
118 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 10:00
122 km
10:15 12:25 (02:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2025.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:15
Pozarevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:35
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 11:46
dep. 11:46
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 11:49
dep. 11:49
98 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 11:50
dep. 11:50
99 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 11:56
dep. 11:56
103 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 11:58
dep. 11:58
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 12:01
dep. 12:01
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 12:13
dep. 12:13
115 km
Kamenovo
arr. 12:18
dep. 12:18
118 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
121 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 12:25
122 km
13:45 16:00 (02:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 13:57
dep. 13:57
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:02
dep. 15:15
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:26
dep. 15:26
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 15:29
dep. 15:29
98 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 15:36
dep. 15:36
103 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 15:38
dep. 15:38
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 15:41
dep. 15:41
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:51
dep. 15:51
115 km
Kamenovo
arr. 15:55
dep. 15:55
118 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:00
122 km
14:45 16:57 (02:12)
BAS - Central bus stationSoliter
The timetable is valid until: 05.01.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 14:57
dep. 14:57
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:21
dep. 16:21
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:24
dep. 16:24
98 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:32
dep. 16:32
103 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:34
dep. 16:34
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 16:37
dep. 16:37
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 16:48
dep. 16:48
115 km
Kamenovo
arr. 16:52
dep. 16:52
118 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
122 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 16:57
123 km
17:30 19:25 (01:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 05.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:50
dep. 18:50
96 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
100 km
Rasanac, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
110 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:16
dep. 19:16
115 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 19:25
122 km
19:00 21:00 (02:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 19:12
dep. 19:12
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:18
dep. 20:18
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:20
dep. 20:20
89 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 20:26
dep. 20:26
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 20:29
dep. 20:29
98 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 20:31
dep. 20:31
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 20:36
dep. 20:36
103 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 20:38
dep. 20:38
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 20:41
dep. 20:41
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 20:51
dep. 20:51
115 km
Kamenovo
arr. 20:55
dep. 20:55
118 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 21:00
122 km
Belgrade (Beograd) - Petrovac na Mlavi timetable
Departures on: saturday, 31.07.2021.
11:00 13:05 (02:05)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 11:12
dep. 11:12
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:20
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:23
dep. 12:23
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:25
dep. 12:25
89 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:31
dep. 12:31
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 12:34
dep. 12:34
98 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 12:41
dep. 12:41
103 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 12:43
dep. 12:43
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 12:46
dep. 12:46
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 12:56
dep. 12:56
115 km
Kamenovo
arr. 13:00
dep. 13:00
118 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 13:05
122 km
13:45 16:00 (02:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 13:57
dep. 13:57
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:02
dep. 15:15
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:26
dep. 15:26
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 15:29
dep. 15:29
98 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 15:36
dep. 15:36
103 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 15:38
dep. 15:38
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 15:41
dep. 15:41
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:51
dep. 15:51
115 km
Kamenovo
arr. 15:55
dep. 15:55
118 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:00
122 km
17:30 19:25 (01:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 05.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 17:36
dep. 17:36
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:50
dep. 18:50
96 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
100 km
Rasanac, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
110 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:16
dep. 19:16
115 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 19:25
122 km
19:00 21:00 (02:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 19:12
dep. 19:12
4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
86 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 20:18
dep. 20:18
88 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 20:20
dep. 20:20
89 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 20:26
dep. 20:26
96 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 20:29
dep. 20:29
98 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 20:31
dep. 20:31
100 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 20:36
dep. 20:36
103 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 20:38
dep. 20:38
105 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 20:41
dep. 20:41
108 km
Rasanac, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
110 km
Dubocka, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
112 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 20:51
dep. 20:51
115 km
Kamenovo
arr. 20:55
dep. 20:55
118 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 21:00
122 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Petrovac na Mlavi su međusobno udaljena ~123 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 55min., a najduže 02h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.