Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Parcani timetable

thursday, 20.02.2020.
08:00 09:14 (01:14)
BAS - Central bus stationMost
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:02
dep. 08:02
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 08:06
dep. 08:06
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 08:11
dep. 08:11
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 08:15
dep. 08:15
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 08:16
dep. 08:16
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 08:19
dep. 08:19
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 08:21
dep. 08:21
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 08:23
dep. 08:23
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 08:25
dep. 08:25
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 08:28
dep. 08:28
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 08:31
dep. 08:31
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 08:35
dep. 08:35
20.7 km
arr. 08:38
dep. 08:38
22.8 km
arr. 08:39
dep. 08:39
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 08:40
dep. 08:40
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 08:43
dep. 08:43
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 08:45
dep. 08:45
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 08:47
dep. 08:47
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 08:49
dep. 08:49
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 08:51
dep. 08:51
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 08:53
dep. 08:53
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 08:56
dep. 08:56
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 08:57
dep. 08:57
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 08:58
dep. 08:58
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
35.4 km
Parcani, Most
arr. 09:02
dep. 09:02
36.8 km
Parcani, Intersection
arr. 09:04
dep. 09:04
37.7 km
Parcani, Dom
arr. 09:05
dep. 09:05
38.5 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 09:06
dep. 09:06
39.1 km
Parcani, Groblje
arr. 09:07
dep. 09:07
39.5 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 09:08
dep. 09:08
40.5 km
Parcani, Groblje
arr. 09:09
dep. 09:09
41.5 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 09:10
dep. 09:10
42.1 km
Parcani, Dom
arr. 09:11
dep. 09:11
42.5 km
Parcani, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
43.3 km
Parcani, Most
arr. 09:14
44.2 km
10:45 11:51 (01:06)
BAS - Central bus stationBrdani - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:45
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 10:47
dep. 10:47
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 10:51
dep. 10:51
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 10:56
dep. 10:56
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 11:00
dep. 11:00
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 11:01
dep. 11:01
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 11:04
dep. 11:04
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 11:06
dep. 11:06
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 11:08
dep. 11:08
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 11:10
dep. 11:10
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 11:13
dep. 11:13
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 11:16
dep. 11:16
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 11:20
dep. 11:20
20.7 km
arr. 11:23
dep. 11:23
22.8 km
arr. 11:24
dep. 11:24
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 11:25
dep. 11:25
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 11:28
dep. 11:28
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 11:30
dep. 11:30
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 11:32
dep. 11:32
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 11:34
dep. 11:34
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 11:36
dep. 11:36
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 11:38
dep. 11:38
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 11:40
dep. 11:40
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 11:41
dep. 11:41
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 11:42
dep. 11:42
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
35.4 km
Parcani, Most
arr. 11:45
dep. 11:45
36.8 km
Parcani, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
37.7 km
Parcani, Dom
arr. 11:48
dep. 11:48
38.5 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 11:49
dep. 11:49
39.1 km
Parcani, Groblje
arr. 11:50
dep. 11:50
39.5 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 11:51
40.5 km
16:30 17:36 (01:06)
BAS - Central bus stationBrdani - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:32
dep. 16:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 16:36
dep. 16:36
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 16:41
dep. 16:41
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 16:45
dep. 16:45
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 16:46
dep. 16:46
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 16:49
dep. 16:49
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 16:51
dep. 16:51
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 16:55
dep. 16:55
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 16:58
dep. 16:58
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 17:01
dep. 17:01
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 17:05
dep. 17:05
20.7 km
arr. 17:08
dep. 17:08
22.8 km
arr. 17:09
dep. 17:09
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 17:10
dep. 17:10
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 17:13
dep. 17:13
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 17:15
dep. 17:15
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 17:17
dep. 17:17
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 17:19
dep. 17:19
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 17:21
dep. 17:21
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 17:23
dep. 17:23
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 17:25
dep. 17:25
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 17:26
dep. 17:26
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 17:27
dep. 17:27
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 17:28
dep. 17:28
35.4 km
Parcani, Most
arr. 17:30
dep. 17:30
36.8 km
Parcani, Intersection
arr. 17:32
dep. 17:32
37.7 km
Parcani, Dom
arr. 17:33
dep. 17:33
38.5 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 17:34
dep. 17:34
39.1 km
Parcani, Groblje
arr. 17:35
dep. 17:35
39.5 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 17:36
40.5 km
21:00 22:06 (01:06)
BAS - Central bus stationBrdani - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 21:02
dep. 21:02
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 21:06
dep. 21:06
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 21:11
dep. 21:11
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 21:15
dep. 21:15
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 21:16
dep. 21:16
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 21:19
dep. 21:19
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 21:21
dep. 21:21
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 21:23
dep. 21:23
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 21:25
dep. 21:25
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 21:28
dep. 21:28
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 21:31
dep. 21:31
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 21:35
dep. 21:35
20.7 km
arr. 21:38
dep. 21:38
22.8 km
arr. 21:39
dep. 21:39
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 21:40
dep. 21:40
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 21:43
dep. 21:43
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 21:45
dep. 21:45
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 21:47
dep. 21:47
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 21:49
dep. 21:49
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 21:51
dep. 21:51
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 21:53
dep. 21:53
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 21:55
dep. 21:55
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 21:56
dep. 21:56
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 21:57
dep. 21:57
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 21:58
dep. 21:58
35.4 km
Parcani, Most
arr. 22:00
dep. 22:00
36.8 km
Parcani, Intersection
arr. 22:02
dep. 22:02
37.7 km
Parcani, Dom
arr. 22:03
dep. 22:03
38.5 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 22:04
dep. 22:04
39.1 km
Parcani, Groblje
arr. 22:05
dep. 22:05
39.5 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 22:06
40.5 km
22:30 23:44 (01:14)
BAS - Central bus stationMost
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 22:32
dep. 22:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 22:36
dep. 22:36
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 22:41
dep. 22:41
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 22:45
dep. 22:45
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 22:46
dep. 22:46
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 22:49
dep. 22:49
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 22:51
dep. 22:51
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 22:53
dep. 22:53
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 22:55
dep. 22:55
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 22:58
dep. 22:58
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 23:01
dep. 23:01
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 23:05
dep. 23:05
20.7 km
arr. 23:08
dep. 23:08
22.8 km
arr. 23:09
dep. 23:09
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 23:10
dep. 23:10
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 23:13
dep. 23:13
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 23:15
dep. 23:15
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 23:17
dep. 23:17
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 23:19
dep. 23:19
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 23:21
dep. 23:21
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 23:23
dep. 23:23
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 23:26
dep. 23:26
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 23:27
dep. 23:27
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 23:28
dep. 23:28
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 23:30
dep. 23:30
35.4 km
Parcani, Most
arr. 23:32
dep. 23:32
36.8 km
Parcani, Intersection
arr. 23:34
dep. 23:34
37.7 km
Parcani, Dom
arr. 23:35
dep. 23:35
38.5 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 23:36
dep. 23:36
39.1 km
Parcani, Groblje
arr. 23:37
dep. 23:37
39.5 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 23:38
dep. 23:38
40.5 km
Parcani, Groblje
arr. 23:39
dep. 23:39
41.5 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 23:40
dep. 23:40
42.1 km
Parcani, Dom
arr. 23:41
dep. 23:41
42.5 km
Parcani, Intersection
arr. 23:42
dep. 23:42
43.3 km
Parcani, Most
arr. 23:44
44.2 km
Beograd (Belgrade) - Parcani timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
08:00 09:14 (01:14)
BAS - Central bus stationMost
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:02
dep. 08:02
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 08:06
dep. 08:06
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 08:11
dep. 08:11
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 08:15
dep. 08:15
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 08:16
dep. 08:16
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 08:19
dep. 08:19
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 08:21
dep. 08:21
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 08:23
dep. 08:23
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 08:25
dep. 08:25
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 08:28
dep. 08:28
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 08:31
dep. 08:31
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 08:35
dep. 08:35
20.7 km
arr. 08:38
dep. 08:38
22.8 km
arr. 08:39
dep. 08:39
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 08:40
dep. 08:40
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 08:43
dep. 08:43
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 08:45
dep. 08:45
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 08:47
dep. 08:47
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 08:49
dep. 08:49
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 08:51
dep. 08:51
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 08:53
dep. 08:53
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 08:56
dep. 08:56
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 08:57
dep. 08:57
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 08:58
dep. 08:58
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
35.4 km
Parcani, Most
arr. 09:02
dep. 09:02
36.8 km
Parcani, Intersection
arr. 09:04
dep. 09:04
37.7 km
Parcani, Dom
arr. 09:05
dep. 09:05
38.5 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 09:06
dep. 09:06
39.1 km
Parcani, Groblje
arr. 09:07
dep. 09:07
39.5 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 09:08
dep. 09:08
40.5 km
Parcani, Groblje
arr. 09:09
dep. 09:09
41.5 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 09:10
dep. 09:10
42.1 km
Parcani, Dom
arr. 09:11
dep. 09:11
42.5 km
Parcani, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
43.3 km
Parcani, Most
arr. 09:14
44.2 km
10:45 11:51 (01:06)
BAS - Central bus stationBrdani - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:45
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 10:47
dep. 10:47
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 10:51
dep. 10:51
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 10:56
dep. 10:56
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 11:00
dep. 11:00
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 11:01
dep. 11:01
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 11:04
dep. 11:04
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 11:06
dep. 11:06
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 11:08
dep. 11:08
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 11:10
dep. 11:10
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 11:13
dep. 11:13
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 11:16
dep. 11:16
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 11:20
dep. 11:20
20.7 km
arr. 11:23
dep. 11:23
22.8 km
arr. 11:24
dep. 11:24
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 11:25
dep. 11:25
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 11:28
dep. 11:28
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 11:30
dep. 11:30
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 11:32
dep. 11:32
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 11:34
dep. 11:34
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 11:36
dep. 11:36
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 11:38
dep. 11:38
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 11:40
dep. 11:40
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 11:41
dep. 11:41
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 11:42
dep. 11:42
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
35.4 km
Parcani, Most
arr. 11:45
dep. 11:45
36.8 km
Parcani, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
37.7 km
Parcani, Dom
arr. 11:48
dep. 11:48
38.5 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 11:49
dep. 11:49
39.1 km
Parcani, Groblje
arr. 11:50
dep. 11:50
39.5 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 11:51
40.5 km
16:30 17:36 (01:06)
BAS - Central bus stationBrdani - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:32
dep. 16:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 16:36
dep. 16:36
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 16:41
dep. 16:41
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 16:45
dep. 16:45
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 16:46
dep. 16:46
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 16:49
dep. 16:49
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 16:51
dep. 16:51
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 16:55
dep. 16:55
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 16:58
dep. 16:58
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 17:01
dep. 17:01
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 17:05
dep. 17:05
20.7 km
arr. 17:08
dep. 17:08
22.8 km
arr. 17:09
dep. 17:09
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 17:10
dep. 17:10
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 17:13
dep. 17:13
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 17:15
dep. 17:15
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 17:17
dep. 17:17
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 17:19
dep. 17:19
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 17:21
dep. 17:21
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 17:23
dep. 17:23
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 17:25
dep. 17:25
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 17:26
dep. 17:26
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 17:27
dep. 17:27
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 17:28
dep. 17:28
35.4 km
Parcani, Most
arr. 17:30
dep. 17:30
36.8 km
Parcani, Intersection
arr. 17:32
dep. 17:32
37.7 km
Parcani, Dom
arr. 17:33
dep. 17:33
38.5 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 17:34
dep. 17:34
39.1 km
Parcani, Groblje
arr. 17:35
dep. 17:35
39.5 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 17:36
40.5 km
21:00 22:06 (01:06)
BAS - Central bus stationBrdani - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 21:02
dep. 21:02
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 21:06
dep. 21:06
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 21:11
dep. 21:11
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 21:15
dep. 21:15
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 21:16
dep. 21:16
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 21:19
dep. 21:19
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 21:21
dep. 21:21
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 21:23
dep. 21:23
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 21:25
dep. 21:25
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 21:28
dep. 21:28
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 21:31
dep. 21:31
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 21:35
dep. 21:35
20.7 km
arr. 21:38
dep. 21:38
22.8 km
arr. 21:39
dep. 21:39
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 21:40
dep. 21:40
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 21:43
dep. 21:43
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 21:45
dep. 21:45
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 21:47
dep. 21:47
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 21:49
dep. 21:49
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 21:51
dep. 21:51
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 21:53
dep. 21:53
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 21:55
dep. 21:55
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 21:56
dep. 21:56
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 21:57
dep. 21:57
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 21:58
dep. 21:58
35.4 km
Parcani, Most
arr. 22:00
dep. 22:00
36.8 km
Parcani, Intersection
arr. 22:02
dep. 22:02
37.7 km
Parcani, Dom
arr. 22:03
dep. 22:03
38.5 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 22:04
dep. 22:04
39.1 km
Parcani, Groblje
arr. 22:05
dep. 22:05
39.5 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 22:06
40.5 km
22:30 23:44 (01:14)
BAS - Central bus stationMost
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 22:32
dep. 22:32
1.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 22:36
dep. 22:36
4.2 km
Beograd (Belgrade), Crkva Sv. Vasilija Ostroskog
arr. 22:41
dep. 22:41
7.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 22:45
dep. 22:45
8.8 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 22:46
dep. 22:46
9.6 km
Jajinci (Beograd), Kefalonijska
arr. 22:49
dep. 22:49
11.2 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 22:51
dep. 22:51
12.2 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 22:53
dep. 22:53
13.2 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 22:55
dep. 22:55
14.2 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 22:58
dep. 22:58
16 km
Zuce, Sumareva kuca
arr. 23:01
dep. 23:01
17.9 km
Zuce, Put za Zuce
arr. 23:05
dep. 23:05
20.7 km
arr. 23:08
dep. 23:08
22.8 km
arr. 23:09
dep. 23:09
23.6 km
Prnjavor (Ripanj), Rasadnik
arr. 23:10
dep. 23:10
24.3 km
Prnjavor (Ripanj), Ulaz
arr. 23:13
dep. 23:13
26.2 km
Prnjavor (Ripanj), Srednji Prnjavor
arr. 23:15
dep. 23:15
27.2 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 23:17
dep. 23:17
28.2 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 23:19
dep. 23:19
29.3 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 23:21
dep. 23:21
30.3 km
Tresnja (Ripanj), Skola
arr. 23:23
dep. 23:23
31.2 km
Tresnja (Ripanj), Koviona
arr. 23:26
dep. 23:26
32.8 km
Tresnja (Ripanj), 13. oktobra
arr. 23:27
dep. 23:27
33.6 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 23:28
dep. 23:28
34.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 23:30
dep. 23:30
35.4 km
Parcani, Most
arr. 23:32
dep. 23:32
36.8 km
Parcani, Intersection
arr. 23:34
dep. 23:34
37.7 km
Parcani, Dom
arr. 23:35
dep. 23:35
38.5 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 23:36
dep. 23:36
39.1 km
Parcani, Groblje
arr. 23:37
dep. 23:37
39.5 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 23:38
dep. 23:38
40.5 km
Parcani, Groblje
arr. 23:39
dep. 23:39
41.5 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 23:40
dep. 23:40
42.1 km
Parcani, Dom
arr. 23:41
dep. 23:41
42.5 km
Parcani, Intersection
arr. 23:42
dep. 23:42
43.3 km
Parcani, Most
arr. 23:44
44.2 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Parcani su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 06min., a najduže 01h i 14min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.