Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Palic timetable

tuesday, 21.05.2019.
06:30 10:46 (04:16)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
79 km
arr. 08:09
dep. 08:09
88 km
arr. 08:20
dep. 08:20
99 km
arr. 08:38
dep. 08:38
116 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:43
dep. 08:43
121 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:03
dep. 09:03
138 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
139 km
Idos, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
153 km
Sajan, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
157 km
Padej, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
167 km
Ostojicevo, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:56
dep. 09:56
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 10:04
dep. 10:04
192 km
arr. 10:09
dep. 10:09
196 km
Horgos, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
210 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
220 km
Palic, Center
arr. 10:46
230 km
 
Departures on: wednesday, 22.05.2019.
06:30 10:46 (04:16)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
79 km
arr. 08:09
dep. 08:09
88 km
arr. 08:20
dep. 08:20
99 km
arr. 08:38
dep. 08:38
116 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:43
dep. 08:43
121 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:03
dep. 09:03
138 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
139 km
Idos, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
153 km
Sajan, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
157 km
Padej, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
167 km
Ostojicevo, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:56
dep. 09:56
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 10:04
dep. 10:04
192 km
arr. 10:09
dep. 10:09
196 km
Horgos, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
210 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
220 km
Palic, Center
arr. 10:46
230 km
 
Departures on: thursday, 23.05.2019.
06:30 10:46 (04:16)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
79 km
arr. 08:09
dep. 08:09
88 km
arr. 08:20
dep. 08:20
99 km
arr. 08:38
dep. 08:38
116 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:43
dep. 08:43
121 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:03
dep. 09:03
138 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
139 km
Idos, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
153 km
Sajan, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
157 km
Padej, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
167 km
Ostojicevo, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:56
dep. 09:56
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 10:04
dep. 10:04
192 km
arr. 10:09
dep. 10:09
196 km
Horgos, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
210 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
220 km
Palic, Center
arr. 10:46
230 km
 
Departures on: friday, 24.05.2019.
06:30 10:46 (04:16)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
79 km
arr. 08:09
dep. 08:09
88 km
arr. 08:20
dep. 08:20
99 km
arr. 08:38
dep. 08:38
116 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:43
dep. 08:43
121 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:03
dep. 09:03
138 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
139 km
Idos, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
153 km
Sajan, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
157 km
Padej, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
167 km
Ostojicevo, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:56
dep. 09:56
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 10:04
dep. 10:04
192 km
arr. 10:09
dep. 10:09
196 km
Horgos, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
210 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
220 km
Palic, Center
arr. 10:46
230 km
 
Departures on: saturday, 25.05.2019.
06:30 10:46 (04:16)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
79 km
arr. 08:09
dep. 08:09
88 km
arr. 08:20
dep. 08:20
99 km
arr. 08:38
dep. 08:38
116 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:43
dep. 08:43
121 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:03
dep. 09:03
138 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
139 km
Idos, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
153 km
Sajan, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
157 km
Padej, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
167 km
Ostojicevo, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:56
dep. 09:56
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 10:04
dep. 10:04
192 km
arr. 10:09
dep. 10:09
196 km
Horgos, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
210 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
220 km
Palic, Center
arr. 10:46
230 km
 
Departures on: sunday, 26.05.2019.
06:30 10:46 (04:16)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
79 km
arr. 08:09
dep. 08:09
88 km
arr. 08:20
dep. 08:20
99 km
arr. 08:38
dep. 08:38
116 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:43
dep. 08:43
121 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:03
dep. 09:03
138 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
139 km
Idos, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
153 km
Sajan, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
157 km
Padej, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
167 km
Ostojicevo, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:56
dep. 09:56
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 10:04
dep. 10:04
192 km
arr. 10:09
dep. 10:09
196 km
Horgos, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
210 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
220 km
Palic, Center
arr. 10:46
230 km
 
Departures on: monday, 27.05.2019.
06:30 10:46 (04:16)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
79 km
arr. 08:09
dep. 08:09
88 km
arr. 08:20
dep. 08:20
99 km
arr. 08:38
dep. 08:38
116 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:43
dep. 08:43
121 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:03
dep. 09:03
138 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
139 km
Idos, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
153 km
Sajan, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
157 km
Padej, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
167 km
Ostojicevo, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
175 km
Coka, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
182 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:56
dep. 09:56
185 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 10:04
dep. 10:04
192 km
arr. 10:09
dep. 10:09
196 km
Horgos, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
210 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
220 km
Palic, Center
arr. 10:46
230 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Palic su međusobno udaljena ~230 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 16min., a najduže 04h i 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 06:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.