Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Osijek timetable

thursday, 16.08.2018.
06:30 10:08 (03:38)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Kukujevci
arr. 07:35
dep. 07:35
90 km
Bacinci
arr. 07:45
dep. 07:45
93 km
Gibarac
arr. 07:52
dep. 07:52
94 km
Sid, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
Sid, Border crossing (RS)
arr. 08:15
dep. 08:15
105 km
Tovarnik, Border crossing (HR)
arr. 08:35
dep. 08:35
105 km
Vukovar, AK
arr. 09:10
dep. 09:20
137 km
Osijek, AK
arr. 10:08
177 km
10:00 13:40 (03:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Kukujevci
arr. 11:25
dep. 11:25
90 km
Bacinci
arr. 11:35
dep. 11:35
93 km
Gibarac
arr. 11:42
dep. 11:42
94 km
Sid, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
97 km
Sid, Border crossing (RS)
arr. 12:00
dep. 12:00
105 km
Tovarnik, Border crossing (HR)
arr. 12:20
dep. 12:20
105 km
Vukovar, AK
arr. 12:55
dep. 12:55
137 km
Osijek, AK
arr. 13:40
177 km
15:00 18:33 (03:33)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Kukujevci
arr. 16:05
dep. 16:05
90 km
Bacinci
arr. 16:15
dep. 16:15
93 km
Gibarac
arr. 16:22
dep. 16:22
94 km
Sid, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
97 km
Sid, Border crossing (RS)
arr. 16:45
dep. 16:45
105 km
Tovarnik, Border crossing (HR)
arr. 17:05
dep. 17:05
105 km
Vukovar, AK
arr. 17:40
dep. 17:45
137 km
Osijek, AK
arr. 18:33
177 km
18:00 21:33 (03:33)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Kukujevci
arr. 19:05
dep. 19:05
90 km
Bacinci
arr. 19:15
dep. 19:15
93 km
Gibarac
arr. 19:22
dep. 19:22
94 km
Sid, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
97 km
Sid, Border crossing (RS)
arr. 19:45
dep. 19:45
105 km
Tovarnik, Border crossing (HR)
arr. 20:05
dep. 20:05
105 km
Vukovar, AK
arr. 20:40
dep. 20:45
137 km
Osijek, AK
arr. 21:33
177 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
06:30 10:08 (03:38)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Kukujevci
arr. 07:35
dep. 07:35
90 km
Bacinci
arr. 07:45
dep. 07:45
93 km
Gibarac
arr. 07:52
dep. 07:52
94 km
Sid, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
Sid, Border crossing (RS)
arr. 08:15
dep. 08:15
105 km
Tovarnik, Border crossing (HR)
arr. 08:35
dep. 08:35
105 km
Vukovar, AK
arr. 09:10
dep. 09:20
137 km
Osijek, AK
arr. 10:08
177 km
10:00 13:40 (03:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Kukujevci
arr. 11:25
dep. 11:25
90 km
Bacinci
arr. 11:35
dep. 11:35
93 km
Gibarac
arr. 11:42
dep. 11:42
94 km
Sid, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
97 km
Sid, Border crossing (RS)
arr. 12:00
dep. 12:00
105 km
Tovarnik, Border crossing (HR)
arr. 12:20
dep. 12:20
105 km
Vukovar, AK
arr. 12:55
dep. 12:55
137 km
Osijek, AK
arr. 13:40
177 km
15:00 18:33 (03:33)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Kukujevci
arr. 16:05
dep. 16:05
90 km
Bacinci
arr. 16:15
dep. 16:15
93 km
Gibarac
arr. 16:22
dep. 16:22
94 km
Sid, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
97 km
Sid, Border crossing (RS)
arr. 16:45
dep. 16:45
105 km
Tovarnik, Border crossing (HR)
arr. 17:05
dep. 17:05
105 km
Vukovar, AK
arr. 17:40
dep. 17:45
137 km
Osijek, AK
arr. 18:33
177 km
18:00 21:33 (03:33)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Kukujevci
arr. 19:05
dep. 19:05
90 km
Bacinci
arr. 19:15
dep. 19:15
93 km
Gibarac
arr. 19:22
dep. 19:22
94 km
Sid, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
97 km
Sid, Border crossing (RS)
arr. 19:45
dep. 19:45
105 km
Tovarnik, Border crossing (HR)
arr. 20:05
dep. 20:05
105 km
Vukovar, AK
arr. 20:40
dep. 20:45
137 km
Osijek, AK
arr. 21:33
177 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Osijek su međusobno udaljena ~177 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 33min., a najduže 03h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.