Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Opovo timetable

thursday, 20.02.2020.
06:00 06:56 (00:56)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:12
dep. 06:12
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 06:26
dep. 06:26
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 06:28
dep. 06:28
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 06:54
dep. 06:54
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 06:56
39 km
09:30 10:26 (00:56)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 09:36
dep. 09:36
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 09:37
dep. 09:37
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 09:38
dep. 09:38
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:42
dep. 09:42
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 09:56
dep. 09:56
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 09:58
dep. 09:58
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 10:01
dep. 10:01
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 10:24
dep. 10:24
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 10:26
39 km
10:30 11:35 (01:05)
BAS - Central bus stationBeli breg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 10:37
dep. 10:37
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 10:40
dep. 10:40
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 10:43
dep. 10:43
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:47
dep. 10:47
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 11:03
dep. 11:03
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 11:05
dep. 11:05
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 11:27
dep. 11:27
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
39 km
Opovo, Izlaz
arr. 11:33
dep. 11:33
41 km
Opovo, Beli breg
arr. 11:35
42 km
12:15 13:11 (00:56)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:15
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 12:21
dep. 12:21
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 12:22
dep. 12:22
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 12:23
dep. 12:23
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:27
dep. 12:27
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 12:41
dep. 12:41
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 12:43
dep. 12:43
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 13:09
dep. 13:09
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 13:11
39 km
13:15 14:14 (00:59)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:15
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 13:27
dep. 13:27
4.3 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 13:29
dep. 13:29
4.9 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 13:32
dep. 13:32
5.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 13:35
dep. 13:35
8.7 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 13:51
dep. 13:51
18.7 km
Padinska Skela, PKB
arr. 13:53
dep. 13:53
19.7 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
21.6 km
Opovo, Petrol station
arr. 14:11
dep. 14:11
37.3 km
Opovo, Bus station
arr. 14:14
38.6 km
14:30 15:26 (00:56)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 14:37
dep. 14:37
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 14:38
dep. 14:38
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:42
dep. 14:42
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 14:56
dep. 14:56
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 14:58
dep. 14:58
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 15:01
dep. 15:01
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 15:24
dep. 15:24
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 15:26
39 km
15:00 16:05 (01:05)
BAS - Central bus stationBeli breg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 15:07
dep. 15:07
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 15:13
dep. 15:13
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:17
dep. 15:17
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 15:33
dep. 15:33
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 15:35
dep. 15:35
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 15:57
dep. 15:57
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
39 km
Opovo, Izlaz
arr. 16:03
dep. 16:03
41 km
Opovo, Beli breg
arr. 16:05
42 km
16:00 16:56 (00:56)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 16:06
dep. 16:06
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 16:07
dep. 16:07
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 16:08
dep. 16:08
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:12
dep. 16:12
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 16:26
dep. 16:26
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 16:28
dep. 16:28
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 16:54
dep. 16:54
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 16:56
39 km
16:45 17:44 (00:59)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 16:57
dep. 16:57
4.3 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 16:59
dep. 16:59
4.9 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 17:02
dep. 17:02
5.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:05
dep. 17:05
8.7 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 17:21
dep. 17:21
18.7 km
Padinska Skela, PKB
arr. 17:23
dep. 17:23
19.7 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 17:26
dep. 17:26
21.6 km
Opovo, Petrol station
arr. 17:41
dep. 17:41
37.3 km
Opovo, Bus station
arr. 17:44
38.6 km
18:30 19:26 (00:56)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 18:36
dep. 18:36
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 18:37
dep. 18:37
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:38
dep. 18:38
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 18:42
dep. 18:42
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 18:56
dep. 18:56
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 18:58
dep. 18:58
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 19:01
dep. 19:01
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 19:24
dep. 19:24
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 19:26
39 km
19:45 20:50 (01:05)
BAS - Central bus stationBeli breg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 19:52
dep. 19:52
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 19:55
dep. 19:55
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 19:58
dep. 19:58
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 20:02
dep. 20:02
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 20:18
dep. 20:18
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 20:20
dep. 20:20
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 20:42
dep. 20:42
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
39 km
Opovo, Izlaz
arr. 20:48
dep. 20:48
41 km
Opovo, Beli breg
arr. 20:50
42 km
20:30 21:30 (01:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 20:37
dep. 20:37
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 20:40
dep. 20:40
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 20:43
dep. 20:43
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 20:47
dep. 20:47
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 21:03
dep. 21:03
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 21:05
dep. 21:05
20 km
Opovo, Petrol station
arr. 21:27
dep. 21:27
38 km
Opovo, Bus station
arr. 21:30
39 km
22:00 22:56 (00:56)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:00
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 22:06
dep. 22:06
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 22:07
dep. 22:07
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 22:08
dep. 22:08
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 22:12
dep. 22:12
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 22:26
dep. 22:26
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 22:28
dep. 22:28
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 22:31
dep. 22:31
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 22:54
dep. 22:54
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 22:56
39 km
22:30 23:35 (01:05)
BAS - Central bus stationBeli breg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 22:37
dep. 22:37
4 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 22:40
dep. 22:40
5 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 22:43
dep. 22:43
6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 22:47
dep. 22:47
9 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 23:03
dep. 23:03
19 km
Padinska Skela, PKB
arr. 23:05
dep. 23:05
20 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 23:08
dep. 23:08
22 km
Opovo, Petrol station
arr. 23:27
dep. 23:27
37.5 km
Opovo, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
39 km
Opovo, Izlaz
arr. 23:33
dep. 23:33
41 km
Opovo, Beli breg
arr. 23:35
42 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Opovo su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 56min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.