Polazak.rs
Public transport service have been temporarily suspended
Search

Beograd (Belgrade) - Negotin timetable

thursday, 13.09.2018.
06:45 11:45 (05:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:45
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:10
dep. 08:10
96 km
Sapine, Dom kulture
arr. 08:17
dep. 08:17
103 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 08:21
dep. 08:21
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 08:27
dep. 08:27
112 km
Rabrovo
arr. 08:40
dep. 08:40
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
125 km
Misljenovac
arr. 08:48
dep. 08:48
127 km
Ljesnica
arr. 08:51
dep. 08:51
129 km
Sena
arr. 08:56
dep. 08:56
133 km
Turija kod Kuceva, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
137 km
Kaona kod Kuceva, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
144 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 09:27
dep. 09:27
156 km
Voluja
arr. 09:29
dep. 09:29
158 km
Voluja, Krst
arr. 09:31
dep. 09:31
160 km
Brodica, Zeleznik
arr. 09:39
dep. 09:39
167 km
Blagojev Kamen
arr. 09:47
dep. 09:47
174 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 09:58
dep. 09:58
184 km
Majdanpek, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:15
194 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 10:27
dep. 10:27
205 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 10:35
dep. 10:35
213 km
Rudna Glava, T
arr. 10:40
dep. 10:40
218 km
Rudna Glava, S
arr. 10:41
dep. 10:41
218 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 10:50
dep. 10:50
227 km
Klokocevac, Popadija
arr. 10:55
dep. 10:55
233 km
Plavna kod Negotina
arr. 11:00
dep. 11:00
237 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 11:05
dep. 11:05
240 km
Stubik
arr. 11:12
dep. 11:12
246 km
Sarkamen, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
252 km
Jasenica kod Negotina
arr. 11:25
dep. 11:25
256 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 11:30
dep. 11:30
258 km
Negotin, Bus station
arr. 11:45
268 km
18:15 22:32 (04:17)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:21
dep. 18:21
3.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
244.2 km
Rgotina, Intersection
arr. 21:41
dep. 21:41
254.3 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 21:48
dep. 21:48
262.3 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 21:55
dep. 21:55
269.6 km
Metris, Intersection
arr. 22:07
dep. 22:07
278.6 km
Sikole, Intersection
arr. 22:11
dep. 22:11
283.6 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 22:15
dep. 22:15
287.7 km
Karbulovo, Intersection
arr. 22:17
dep. 22:17
290.2 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 22:27
dep. 22:27
300.4 km
Negotin, Bus station
arr. 22:32
301.9 km
Beograd (Belgrade) - Negotin timetable
Departures on: friday, 14.09.2018.
06:45 11:45 (05:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:45
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:10
dep. 08:10
96 km
Sapine, Dom kulture
arr. 08:17
dep. 08:17
103 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 08:21
dep. 08:21
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 08:27
dep. 08:27
112 km
Rabrovo
arr. 08:40
dep. 08:40
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
125 km
Misljenovac
arr. 08:48
dep. 08:48
127 km
Ljesnica
arr. 08:51
dep. 08:51
129 km
Sena
arr. 08:56
dep. 08:56
133 km
Turija kod Kuceva, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
137 km
Kaona kod Kuceva, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
144 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 09:27
dep. 09:27
156 km
Voluja
arr. 09:29
dep. 09:29
158 km
Voluja, Krst
arr. 09:31
dep. 09:31
160 km
Brodica, Zeleznik
arr. 09:39
dep. 09:39
167 km
Blagojev Kamen
arr. 09:47
dep. 09:47
174 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 09:58
dep. 09:58
184 km
Majdanpek, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:15
194 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 10:27
dep. 10:27
205 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 10:35
dep. 10:35
213 km
Rudna Glava, T
arr. 10:40
dep. 10:40
218 km
Rudna Glava, S
arr. 10:41
dep. 10:41
218 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 10:50
dep. 10:50
227 km
Klokocevac, Popadija
arr. 10:55
dep. 10:55
233 km
Plavna kod Negotina
arr. 11:00
dep. 11:00
237 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 11:05
dep. 11:05
240 km
Stubik
arr. 11:12
dep. 11:12
246 km
Sarkamen, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
252 km
Jasenica kod Negotina
arr. 11:25
dep. 11:25
256 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 11:30
dep. 11:30
258 km
Negotin, Bus station
arr. 11:45
268 km
18:15 22:32 (04:17)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:21
dep. 18:21
3.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
244.2 km
Rgotina, Intersection
arr. 21:41
dep. 21:41
254.3 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 21:48
dep. 21:48
262.3 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 21:55
dep. 21:55
269.6 km
Metris, Intersection
arr. 22:07
dep. 22:07
278.6 km
Sikole, Intersection
arr. 22:11
dep. 22:11
283.6 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 22:15
dep. 22:15
287.7 km
Karbulovo, Intersection
arr. 22:17
dep. 22:17
290.2 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 22:27
dep. 22:27
300.4 km
Negotin, Bus station
arr. 22:32
301.9 km
Beograd (Belgrade) - Negotin timetable
Departures on: saturday, 15.09.2018.
06:45 11:45 (05:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:45
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:10
dep. 08:10
96 km
Sapine, Dom kulture
arr. 08:17
dep. 08:17
103 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 08:21
dep. 08:21
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 08:27
dep. 08:27
112 km
Rabrovo
arr. 08:40
dep. 08:40
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
125 km
Misljenovac
arr. 08:48
dep. 08:48
127 km
Ljesnica
arr. 08:51
dep. 08:51
129 km
Sena
arr. 08:56
dep. 08:56
133 km
Turija kod Kuceva, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
137 km
Kaona kod Kuceva, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
144 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 09:27
dep. 09:27
156 km
Voluja
arr. 09:29
dep. 09:29
158 km
Voluja, Krst
arr. 09:31
dep. 09:31
160 km
Brodica, Zeleznik
arr. 09:39
dep. 09:39
167 km
Blagojev Kamen
arr. 09:47
dep. 09:47
174 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 09:58
dep. 09:58
184 km
Majdanpek, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:15
194 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 10:27
dep. 10:27
205 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 10:35
dep. 10:35
213 km
Rudna Glava, T
arr. 10:40
dep. 10:40
218 km
Rudna Glava, S
arr. 10:41
dep. 10:41
218 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 10:50
dep. 10:50
227 km
Klokocevac, Popadija
arr. 10:55
dep. 10:55
233 km
Plavna kod Negotina
arr. 11:00
dep. 11:00
237 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 11:05
dep. 11:05
240 km
Stubik
arr. 11:12
dep. 11:12
246 km
Sarkamen, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
252 km
Jasenica kod Negotina
arr. 11:25
dep. 11:25
256 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 11:30
dep. 11:30
258 km
Negotin, Bus station
arr. 11:45
268 km
13:45 18:42 (04:57)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:52
dep. 13:52
3.4 km
Metovnica, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
230.1 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:31
dep. 17:35
244.2 km
Salas kod Zajecara
arr. 18:10
dep. 18:10
273.3 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 18:37
dep. 18:37
300.4 km
Negotin, Bus station
arr. 18:42
301.9 km
Beograd (Belgrade) - Negotin timetable
Departures on: sunday, 16.09.2018.
06:45 11:45 (05:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:45
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:10
dep. 08:10
96 km
Sapine, Dom kulture
arr. 08:17
dep. 08:17
103 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 08:21
dep. 08:21
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 08:27
dep. 08:27
112 km
Rabrovo
arr. 08:40
dep. 08:40
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
125 km
Misljenovac
arr. 08:48
dep. 08:48
127 km
Ljesnica
arr. 08:51
dep. 08:51
129 km
Sena
arr. 08:56
dep. 08:56
133 km
Turija kod Kuceva, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
137 km
Kaona kod Kuceva, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
144 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 09:27
dep. 09:27
156 km
Voluja
arr. 09:29
dep. 09:29
158 km
Voluja, Krst
arr. 09:31
dep. 09:31
160 km
Brodica, Zeleznik
arr. 09:39
dep. 09:39
167 km
Blagojev Kamen
arr. 09:47
dep. 09:47
174 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 09:58
dep. 09:58
184 km
Majdanpek, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:15
194 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 10:27
dep. 10:27
205 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 10:35
dep. 10:35
213 km
Rudna Glava, T
arr. 10:40
dep. 10:40
218 km
Rudna Glava, S
arr. 10:41
dep. 10:41
218 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 10:50
dep. 10:50
227 km
Klokocevac, Popadija
arr. 10:55
dep. 10:55
233 km
Plavna kod Negotina
arr. 11:00
dep. 11:00
237 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 11:05
dep. 11:05
240 km
Stubik
arr. 11:12
dep. 11:12
246 km
Sarkamen, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
252 km
Jasenica kod Negotina
arr. 11:25
dep. 11:25
256 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 11:30
dep. 11:30
258 km
Negotin, Bus station
arr. 11:45
268 km
17:00 21:17 (04:17)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:06
dep. 17:06
3.4 km
arr. 20:06
dep. 20:06
242.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
244.2 km
Salas kod Zajecara
arr. 20:45
dep. 20:45
273.3 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 21:12
dep. 21:12
300.4 km
Negotin, Bus station
arr. 21:17
301.9 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Negotin su međusobno udaljena ~285 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 17min., a najduže 05h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 18:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.