Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Negotin timetable

thursday, 13.09.2018.
06:45 11:45 (05:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:45
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
86 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:10
dep. 08:10
96 km
Sapine, Dom kulture
arr. 08:17
dep. 08:17
103 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 08:21
dep. 08:21
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 08:27
dep. 08:27
112 km
Rabrovo
arr. 08:40
dep. 08:40
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
125 km
Misljenovac
arr. 08:48
dep. 08:48
127 km
Ljesnica
arr. 08:51
dep. 08:51
129 km
Sena
arr. 08:56
dep. 08:56
133 km
Turija kod Kuceva, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
137 km
Kaona kod Kuceva, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
144 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 09:27
dep. 09:27
156 km
Voluja
arr. 09:29
dep. 09:29
158 km
Voluja, Krst
arr. 09:31
dep. 09:31
160 km
Brodica, Zeleznik
arr. 09:39
dep. 09:39
167 km
Blagojev Kamen
arr. 09:47
dep. 09:47
174 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 09:58
dep. 09:58
184 km
Majdanpek, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:15
194 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 10:27
dep. 10:27
205 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 10:35
dep. 10:35
213 km
Rudna Glava, T
arr. 10:40
dep. 10:40
218 km
Rudna Glava, S
arr. 10:41
dep. 10:41
218 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 10:50
dep. 10:50
227 km
Klokocevac, Popadija
arr. 10:55
dep. 10:55
233 km
Plavna kod Negotina
arr. 11:00
dep. 11:00
237 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 11:05
dep. 11:05
240 km
Stubik
arr. 11:12
dep. 11:12
246 km
Sarkamen, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
252 km
Jasenica kod Negotina
arr. 11:25
dep. 11:25
256 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 11:30
dep. 11:30
258 km
Negotin, Bus station
arr. 11:45
268 km
08:30 13:55 (05:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Pozarevac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
86 km
Salakovac
arr. 10:10
dep. 10:10
96 km
Sapine
arr. 10:17
dep. 10:17
103 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 10:21
dep. 10:21
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 10:27
dep. 10:27
112 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
113 km
Makce, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
117 km
Velika Bresnica
arr. 10:37
dep. 10:37
119 km
Rabrovo
arr. 10:40
dep. 10:40
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
124 km
Misljenovac
arr. 10:48
dep. 10:48
127 km
Ljesnica
arr. 10:51
dep. 10:51
129 km
Sena
arr. 10:56
dep. 10:56
133 km
Turija kod Kuceva
arr. 11:01
dep. 11:01
137 km
Kaona kod Kuceva
arr. 11:06
dep. 11:06
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
144 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 11:11
dep. 11:11
145 km
Neresnica
arr. 11:19
dep. 11:19
151 km
Neresnica, Popovac
arr. 11:24
dep. 11:24
154 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 11:27
dep. 11:27
156 km
Voluja
arr. 11:29
dep. 11:29
158 km
Voluja, Krst
arr. 11:31
dep. 11:31
160 km
Brodica, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
165 km
Brodica, Zeleznik
arr. 11:39
dep. 11:39
167 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 11:41
dep. 11:41
169 km
Blagojev Kamen
arr. 11:47
dep. 11:47
174 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
187 km
Majdanpek, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
194 km
Majdanpek, D. Z.
arr. 12:17
dep. 12:17
195 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 12:25
dep. 12:25
201 km
Majdanpek, Ravna reka raskrsnica
arr. 12:30
dep. 12:30
205 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 12:36
dep. 12:36
213 km
Rudna Glava
arr. 12:40
dep. 12:40
218 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 12:45
dep. 12:45
223 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvođani
arr. 12:49
dep. 12:49
227 km
Klokocevac
arr. 12:53
dep. 12:53
232 km
Klokocevac, Popadija
arr. 12:55
dep. 12:55
233 km
Plavna kod Negotina
arr. 13:02
dep. 13:02
237 km
Plavna kod Negotina, Groblje
arr. 13:07
dep. 13:07
238 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 13:09
dep. 13:09
240 km
Seliste (Stubik)
arr. 13:13
dep. 13:13
244 km
Stubik
arr. 13:15
dep. 13:15
246 km
Sarkamen, Intersection
arr. 13:23
dep. 13:23
252 km
Jasenica kod Negotina
arr. 13:28
dep. 13:28
256 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 13:35
dep. 13:35
259 km
Negotin, Badnjevska ulica - Medicinski centar
arr. 13:50
dep. 13:50
263 km
Negotin, Bus station
arr. 13:55
267 km
11:15 16:00 (04:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:21
dep. 11:21
3.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
244.2 km
Rgotina, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
254.3 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
262.3 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
269.6 km
Metris, Intersection
arr. 15:33
dep. 15:33
278.6 km
Sikole, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
283.6 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
287.7 km
Karbulovo, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
290.2 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 15:55
dep. 15:55
300.4 km
Negotin, Bus station
arr. 16:00
301.9 km
14:15 19:40 (05:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Pozarevac, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
86 km
Salakovac
arr. 15:55
dep. 15:55
96 km
Sapine
arr. 16:02
dep. 16:02
103 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 16:06
dep. 16:06
106 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 16:12
dep. 16:12
112 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
113 km
Makce, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
117 km
Velika Bresnica
arr. 16:22
dep. 16:22
119 km
Rabrovo
arr. 16:25
dep. 16:25
121 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
124 km
Misljenovac
arr. 16:33
dep. 16:33
127 km
Ljesnica
arr. 16:36
dep. 16:36
129 km
Sena
arr. 16:41
dep. 16:41
133 km
Turija kod Kuceva
arr. 16:46
dep. 16:46
137 km
Kaona kod Kuceva
arr. 16:51
dep. 16:51
141 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
144 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 16:56
dep. 16:56
145 km
Neresnica
arr. 17:04
dep. 17:04
151 km
Neresnica, Popovac
arr. 17:09
dep. 17:09
154 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 17:12
dep. 17:12
156 km
Voluja
arr. 17:14
dep. 17:14
158 km
Voluja, Krst
arr. 17:16
dep. 17:16
160 km
Brodica, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
165 km
Brodica, Zeleznik
arr. 17:24
dep. 17:24
167 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 17:26
dep. 17:26
169 km
Blagojev Kamen
arr. 17:32
dep. 17:32
174 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 17:48
dep. 17:48
187 km
Majdanpek, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
194 km
Majdanpek, D. Z.
arr. 18:02
dep. 18:02
195 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 18:10
dep. 18:10
201 km
Majdanpek, Ravna reka raskrsnica
arr. 18:15
dep. 18:15
205 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 18:21
dep. 18:21
213 km
Rudna Glava
arr. 18:25
dep. 18:25
218 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 18:30
dep. 18:30
223 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvođani
arr. 18:34
dep. 18:34
227 km
Klokocevac
arr. 18:38
dep. 18:38
232 km
Klokocevac, Popadija
arr. 18:40
dep. 18:40
233 km
Plavna kod Negotina
arr. 18:47
dep. 18:47
237 km
Plavna kod Negotina, Groblje
arr. 18:52
dep. 18:52
238 km
Plavna kod Negotina, Marići
arr. 18:54
dep. 18:54
240 km
Seliste (Stubik)
arr. 18:58
dep. 18:58
244 km
Stubik
arr. 19:00
dep. 19:00
246 km
Sarkamen, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
252 km
Jasenica kod Negotina
arr. 19:13
dep. 19:13
256 km
Seliste (Stubik), Pivnice
arr. 19:20
dep. 19:20
259 km
Negotin, Badnjevska ulica - Medicinski centar
arr. 19:35
dep. 19:35
263 km
Negotin, Bus station
arr. 19:40
267 km
14:21 18:41 (04:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:21
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:27
dep. 14:27
3.7 km
Metovnica, Intersection
arr. 17:16
dep. 17:16
230.7 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad)
arr. 17:18
dep. 17:18
232.6 km
Zvezdan
arr. 17:23
dep. 17:23
238.3 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 17:27
dep. 17:27
243 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:31
dep. 17:34
245.4 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 18:36
dep. 18:36
301.6 km
Negotin, Bus station
arr. 18:41
303.1 km
15:45 20:20 (04:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:45
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
232 km
Zvezdan
arr. 19:00
dep. 19:00
237.7 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 19:05
dep. 19:05
242.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 19:10
dep. 19:10
244.2 km
Salas kod Zajecara
arr. 19:45
dep. 19:45
273.3 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 20:15
dep. 20:15
300.4 km
Negotin, Bus station
arr. 20:20
301.9 km
18:15 22:32 (04:17)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:21
dep. 18:21
3.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
244.2 km
Rgotina, Intersection
arr. 21:41
dep. 21:41
254.3 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 21:48
dep. 21:48
262.3 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 21:55
dep. 21:55
269.6 km
Metris, Intersection
arr. 22:07
dep. 22:07
278.6 km
Sikole, Intersection
arr. 22:11
dep. 22:11
283.6 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 22:15
dep. 22:15
287.7 km
Karbulovo, Intersection
arr. 22:17
dep. 22:17
290.2 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 22:27
dep. 22:27
300.4 km
Negotin, Bus station
arr. 22:32
301.9 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Negotin su međusobno udaljena ~288 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 17min., a najduže 05h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 18:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.