Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Negotin timetable

saturday, 01.04.2023.
12:25 16:42 (04:17)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:25
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 12:31
dep. 12:31
3.4 km
Metovnica, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
230.1 km
arr. 15:22
dep. 15:22
232.8 km
Zvezdan, Dom
arr. 15:26
dep. 15:26
238.6 km
arr. 15:30
dep. 15:30
243.2 km
Zajecar, Vatrogasno - otpad
arr. 15:37
dep. 15:37
245.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
246.1 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 15:58
dep. 15:58
265.7 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
273 km
Salas kod Zajecara
arr. 16:10
dep. 16:10
276.7 km
Metris, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
282 km
Sikole, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
287 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 16:23
dep. 16:23
289 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 16:25
dep. 16:25
291.1 km
Karbulovo, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
293.6 km
arr. 16:37
dep. 16:37
303.8 km
Negotin, Bus station
arr. 16:42
305.3 km
13:45 18:42 (04:57)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 13:52
dep. 13:52
3.4 km
Metovnica, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
230.1 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:31
dep. 17:35
244.2 km
Salas kod Zajecara
arr. 18:10
dep. 18:10
273.3 km
arr. 18:37
dep. 18:37
300.4 km
Negotin, Bus station
arr. 18:42
301.9 km
22:30 02:47 (04:17)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2027.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 22:36
dep. 22:36
3.4 km
arr. 01:35
dep. 01:35
243.2 km
Zajecar, Bus station
arr. 01:43
dep. 01:43
246.1 km
arr. 02:42
dep. 02:42
303.8 km
Negotin, Bus station
arr. 02:47
305.3 km
Belgrade (Beograd) - Negotin timetable
Departures on: sunday, 02.04.2023.
12:25 16:42 (04:17)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:25
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 12:31
dep. 12:31
3.4 km
Metovnica, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
230.1 km
arr. 15:22
dep. 15:22
232.8 km
Zvezdan, Dom
arr. 15:26
dep. 15:26
238.6 km
arr. 15:30
dep. 15:30
243.2 km
Zajecar, Vatrogasno - otpad
arr. 15:37
dep. 15:37
245.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
246.1 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 15:58
dep. 15:58
265.7 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
273 km
Salas kod Zajecara
arr. 16:10
dep. 16:10
276.7 km
Metris, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
282 km
Sikole, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
287 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 16:23
dep. 16:23
289 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 16:25
dep. 16:25
291.1 km
Karbulovo, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
293.6 km
arr. 16:37
dep. 16:37
303.8 km
Negotin, Bus station
arr. 16:42
305.3 km
17:00 21:17 (04:17)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 17:06
dep. 17:06
3.4 km
arr. 20:06
dep. 20:06
242.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
244.2 km
Salas kod Zajecara
arr. 20:45
dep. 20:45
273.3 km
arr. 21:12
dep. 21:12
300.4 km
Negotin, Bus station
arr. 21:17
301.9 km
22:30 02:47 (04:17)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2027.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 22:36
dep. 22:36
3.4 km
arr. 01:35
dep. 01:35
243.2 km
Zajecar, Bus station
arr. 01:43
dep. 01:43
246.1 km
arr. 02:42
dep. 02:42
303.8 km
Negotin, Bus station
arr. 02:47
305.3 km
Belgrade (Beograd) - Negotin timetable
Departures on: monday, 03.04.2023.
12:25 16:42 (04:17)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:25
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 12:31
dep. 12:31
3.4 km
Metovnica, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
230.1 km
arr. 15:22
dep. 15:22
232.8 km
Zvezdan, Dom
arr. 15:26
dep. 15:26
238.6 km
arr. 15:30
dep. 15:30
243.2 km
Zajecar, Vatrogasno - otpad
arr. 15:37
dep. 15:37
245.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
246.1 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 15:58
dep. 15:58
265.7 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
273 km
Salas kod Zajecara
arr. 16:10
dep. 16:10
276.7 km
Metris, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
282 km
Sikole, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
287 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 16:23
dep. 16:23
289 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 16:25
dep. 16:25
291.1 km
Karbulovo, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
293.6 km
arr. 16:37
dep. 16:37
303.8 km
Negotin, Bus station
arr. 16:42
305.3 km
14:21 18:38 (04:17)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:21
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 14:27
dep. 14:27
3.7 km
Metovnica, Intersection
arr. 17:16
dep. 17:16
230.7 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 17:18
dep. 17:18
232.6 km
Zvezdan, Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
238.3 km
arr. 17:27
dep. 17:27
243 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:31
dep. 17:34
245.4 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 17:54
dep. 17:54
265 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 18:01
dep. 18:01
272.3 km
Salas kod Zajecara
arr. 18:06
dep. 18:06
276 km
Metris, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
281.3 km
Sikole, Intersection
arr. 18:17
dep. 18:17
286.3 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
288.4 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
290.4 km
Karbulovo, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
292.9 km
arr. 18:33
dep. 18:33
303.1 km
Negotin, Bus station
arr. 18:38
304.6 km
15:45 20:20 (04:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:45
arr. 18:55
dep. 18:55
232 km
Zvezdan, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
237.7 km
arr. 19:05
dep. 19:05
242.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 19:10
dep. 19:10
244.2 km
Salas kod Zajecara
arr. 19:45
dep. 19:45
273.3 km
arr. 20:15
dep. 20:15
300.4 km
Negotin, Bus station
arr. 20:20
301.9 km
18:15 22:32 (04:17)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2027.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 18:21
dep. 18:21
3.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
244.2 km
arr. 21:41
dep. 21:41
254.3 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 21:48
dep. 21:48
262.3 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 21:55
dep. 21:55
269.6 km
Metris, Intersection
arr. 22:07
dep. 22:07
278.6 km
Sikole, Intersection
arr. 22:11
dep. 22:11
283.6 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 22:15
dep. 22:15
287.7 km
Karbulovo, Intersection
arr. 22:17
dep. 22:17
290.2 km
arr. 22:27
dep. 22:27
300.4 km
Negotin, Bus station
arr. 22:32
301.9 km
20:30 01:10 (04:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 20:36
dep. 20:36
3.4 km
arr. 23:55
dep. 23:55
242.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
244.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 00:23
dep. 00:23
262.3 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 00:30
dep. 00:30
269.6 km
Salas kod Zajecara
arr. 00:35
dep. 00:35
273.3 km
Sikole, Intersection
arr. 00:46
dep. 00:46
283.6 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 00:48
dep. 00:48
285.7 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 00:50
dep. 00:50
287.7 km
Karbulovo, Intersection
arr. 00:52
dep. 00:52
290.2 km
Negotin, Bus station
arr. 01:10
301.9 km
22:30 02:47 (04:17)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2027.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 22:36
dep. 22:36
3.4 km
arr. 01:35
dep. 01:35
243.2 km
Zajecar, Bus station
arr. 01:43
dep. 01:43
246.1 km
arr. 02:42
dep. 02:42
303.8 km
Negotin, Bus station
arr. 02:47
305.3 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Negotin su međusobno udaljena ~304 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 17min., a najduže 04h i 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 12:25 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.