Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Majilovac timetable

tuesday, 18.02.2020.
06:00 07:47 (01:47)
BAS - Central bus stationI - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:10
dep. 06:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 07:11
dep. 07:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:12
dep. 07:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:14
dep. 07:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:20
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:32
dep. 07:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:37
dep. 07:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:43
dep. 07:43
97.4 km
Majilovac, II
arr. 07:46
dep. 07:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:47
100.2 km
09:00 10:49 (01:49)
BAS - Central bus stationI - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:06
dep. 09:06
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 10:07
dep. 10:07
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:08
dep. 10:08
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:10
dep. 10:10
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:25
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:37
dep. 10:37
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 10:44
dep. 10:44
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 10:45
dep. 10:45
97.4 km
Majilovac, II
arr. 10:48
dep. 10:48
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 10:49
100.2 km
12:15 13:54 (01:39)
BAS - Central bus stationI - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:21
dep. 12:21
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:22
dep. 13:22
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:23
dep. 13:23
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:25
dep. 13:25
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:30
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:37
dep. 13:37
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:42
dep. 13:42
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:46
dep. 13:46
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:49
dep. 13:49
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
97.4 km
Majilovac, II
arr. 13:53
dep. 13:53
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:54
100.2 km
13:00 14:47 (01:47)
BAS - Central bus stationI - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:10
dep. 13:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 14:11
dep. 14:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 14:12
dep. 14:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:14
dep. 14:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:20
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:32
dep. 14:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 14:42
dep. 14:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 14:43
dep. 14:43
97.4 km
Majilovac, II
arr. 14:46
dep. 14:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:47
100.2 km
15:30 17:16 (01:46)
BAS - Central bus stationI - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Majilovac, I - Centar
arr. 17:16
104 km
17:00 18:47 (01:47)
BAS - Central bus stationI - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:10
dep. 17:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 18:11
dep. 18:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 18:12
dep. 18:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 18:14
dep. 18:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:20
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 18:27
dep. 18:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 18:32
dep. 18:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 18:37
dep. 18:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
97.4 km
Majilovac, II
arr. 18:46
dep. 18:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 18:47
100.2 km
19:30 21:17 (01:47)
BAS - Central bus stationI - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:40
dep. 19:40
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:41
dep. 20:41
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:50
81.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 21:02
dep. 21:02
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 21:12
dep. 21:12
96.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 21:17
100.2 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Majilovac su međusobno udaljena ~101 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 39min., a najduže 01h i 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Majilovac iznosi od 6,49 EUR do 6,49 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.