Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Loznica timetable

sunday, 16.02.2020.
05:00 07:30 (02:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:00
arr. 05:10
dep. 05:10
3 km
arr. 05:15
dep. 05:15
6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 05:51
dep. 05:51
58 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 05:58
dep. 05:58
65 km
arr. 06:09
dep. 06:09
71 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 06:15
dep. 06:15
77 km
Klenak, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
83 km
Sabac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
90 km
Slepcevic, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
101 km
Duvaniste, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
105 km
Petlovaca, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
115 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
126 km
Jelav, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
134 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
136 km
Loznica, Bus station
arr. 07:30
143 km
06:00 08:51 (02:51)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 14.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
arr. 06:08
dep. 06:08
3.6 km
arr. 06:13
dep. 06:13
6.6 km
Sabac, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:45
87.2 km
Slepcevic, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
101.3 km
Duvaniste, Center
arr. 08:08
dep. 08:08
105.6 km
Petlovaca, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
112.4 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
115.3 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 08:23
dep. 08:23
118.6 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 08:28
dep. 08:28
123.6 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 08:31
dep. 08:31
126.8 km
Jelav, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
132 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
136.8 km
Loznica, Bus station
arr. 08:51
143.5 km
07:00 09:45 (02:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:00
dep. 08:00
61 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:05
dep. 08:05
66 km
arr. 08:09
dep. 08:09
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:15
dep. 08:15
77 km
Klenak, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
81 km
Sabac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
90 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
96 km
Slepcevic, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
101 km
Duvaniste, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
106 km
Petlovaca, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
118 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:26
dep. 09:26
126 km
Jelav, Dom
arr. 09:31
dep. 09:31
132 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
139 km
Loznica, Bus station
arr. 09:45
143 km
08:30 10:45 (02:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 09:30
dep. 09:30
62 km
arr. 09:35
dep. 09:35
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 09:41
dep. 09:41
72 km
Klenak, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
86 km
Slepcevic, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
97 km
Duvaniste, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
100 km
Petlovaca, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:19
dep. 10:19
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
122 km
Jelav, Dom
arr. 10:36
dep. 10:36
128 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
131 km
Loznica, Bus station
arr. 10:45
139 km
09:30 11:58 (02:28)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
arr. 10:39
dep. 10:39
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 10:45
dep. 10:45
72 km
Sabac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
86 km
Slepcevic, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
97 km
Petlovaca, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
129 km
Loznica, Bus station
arr. 11:58
139 km
10:00 12:20 (02:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
arr. 10:06
dep. 10:06
3 km
arr. 10:08
dep. 10:08
6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 10:49
dep. 10:49
59 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 10:56
dep. 10:56
66 km
arr. 11:00
dep. 11:00
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:07
dep. 11:07
77 km
Klenak, Center
arr. 11:14
dep. 11:14
84 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
90 km
Slepcevic, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
101 km
Duvaniste, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
105 km
Petlovaca, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 11:51
dep. 11:51
118 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 11:56
dep. 11:56
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
126 km
Jelav, Dom
arr. 12:07
dep. 12:07
132 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
136 km
Loznica, Bus station
arr. 12:20
143 km
11:15 13:45 (02:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Jarak, Fiserov salas
arr. 12:13
dep. 12:13
61 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 12:19
dep. 12:19
66 km
arr. 12:24
dep. 12:24
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 12:32
dep. 12:32
77 km
Klenak, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
81 km
Sabac, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
90 km
Slepcevic, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
101 km
Duvaniste, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
106 km
Petlovaca, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
118 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 13:20
dep. 13:20
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
126 km
Jelav, Dom
arr. 13:30
dep. 13:30
132 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
139 km
Loznica, Bus station
arr. 13:45
143 km
11:45 14:20 (02:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:45
arr. 11:51
dep. 11:51
3 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 12:32
dep. 12:32
65 km
arr. 12:41
dep. 12:41
71 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 12:50
dep. 12:50
77 km
Klenak, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
83 km
Sabac, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
89 km
Slepcevic, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
101 km
Duvaniste, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
105 km
Petlovaca, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
113 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
118 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 13:52
dep. 13:52
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
126 km
Jelav, Dom
arr. 14:07
dep. 14:07
134 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
136 km
Loznica, Bus station
arr. 14:20
143 km
12:30 14:45 (02:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Jarak, Fiserov salas
arr. 13:24
dep. 13:24
55 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 13:30
dep. 13:30
62 km
arr. 13:35
dep. 13:35
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 13:41
dep. 13:41
72 km
Klenak, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
86 km
Slepcevic, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
97 km
Duvaniste, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
100 km
Petlovaca, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
122 km
Jelav, Dom
arr. 14:36
dep. 14:36
128 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
131 km
Loznica, Bus station
arr. 14:45
139 km
13:45 16:13 (02:28)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
arr. 14:54
dep. 14:54
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:00
dep. 15:00
72 km
Sabac, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
86 km
Slepcevic, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
97 km
Petlovaca, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
129 km
Loznica, Bus station
arr. 16:13
139 km
14:00 16:30 (02:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 14:47
dep. 14:47
65 km
arr. 14:56
dep. 14:56
71 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:05
dep. 15:05
77 km
Klenak, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
83 km
Sabac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
89 km
Slepcevic, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
101 km
Duvaniste, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
105 km
Petlovaca, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
118 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 16:04
dep. 16:04
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
126 km
Jelav, Dom
arr. 16:15
dep. 16:15
134 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
136 km
Loznica, Bus station
arr. 16:30
143 km
14:02 17:43 (03:41)
Centar (Prokop) - Central railway stationFabrika
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:02
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 14:09
dep. 14:14
0 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 14:48
dep. 14:49
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:03
41 km
arr. 15:22
dep. 15:37
74 km
Budanovci, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
86 km
Nikinci, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
92 km
Platicevo, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
97 km
Klenak, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:09
106 km
Sabac, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:30
111 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
114 km
Stitar, Railway station
arr. 16:44
dep. 16:45
118 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 16:51
dep. 16:52
126 km
Petlovaca, Railway station
arr. 16:59
dep. 17:00
135 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
137 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 17:09
dep. 17:10
143 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 17:15
dep. 17:16
146 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 17:19
dep. 17:20
149 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 17:24
dep. 17:25
154 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
161 km
Loznica, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:40
167 km
Loznica, Fabrika
arr. 17:43
169 km
15:00 17:30 (02:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
arr. 15:06
dep. 15:06
3 km
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 15:40
dep. 15:40
59 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 15:47
dep. 15:47
66 km
arr. 15:56
dep. 15:56
70 km
Petlovaca, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
77 km
Klenak, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
84 km
Sabac, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
90 km
Slepcevic, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
101 km
Duvaniste, Center
arr. 16:46
dep. 16:46
116 km
Loznica, Bus station
arr. 17:30
143 km
16:00 18:30 (02:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
arr. 16:06
dep. 16:06
3 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 16:47
dep. 16:47
65 km
arr. 16:56
dep. 16:56
71 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:05
dep. 17:05
77 km
Klenak, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
83 km
Sabac, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
89 km
Slepcevic, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
101 km
Duvaniste, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
105 km
Petlovaca, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
118 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:04
dep. 18:04
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
126 km
Jelav, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
134 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
136 km
Loznica, Bus station
arr. 18:30
143 km
16:30 18:45 (02:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 17:30
dep. 17:30
62 km
arr. 17:35
dep. 17:35
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:41
dep. 17:41
72 km
Klenak, Center
arr. 17:49
dep. 17:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
86 km
Slepcevic, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
97 km
Duvaniste, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
100 km
Petlovaca, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
122 km
Jelav, Dom
arr. 18:36
dep. 18:36
128 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:39
dep. 18:39
131 km
Loznica, Bus station
arr. 18:45
139 km
17:00 19:15 (02:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
118 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:52
dep. 18:52
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:56
dep. 18:56
126 km
Jelav, Dom
arr. 19:03
dep. 19:03
132 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
136 km
Loznica, Bus station
arr. 19:15
143 km
18:00 20:20 (02:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
arr. 18:06
dep. 18:06
3 km
arr. 18:08
dep. 18:08
6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:49
dep. 18:49
59 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:56
dep. 18:56
66 km
arr. 19:00
dep. 19:00
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 19:07
dep. 19:07
77 km
Klenak, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
84 km
Sabac, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
90 km
Slepcevic, Center
arr. 19:34
dep. 19:34
101 km
Duvaniste, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
105 km
Petlovaca, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
118 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 19:56
dep. 19:56
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
126 km
Jelav, Dom
arr. 20:07
dep. 20:07
132 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
136 km
Loznica, Bus station
arr. 20:20
143 km
19:00 21:30 (02:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
arr. 19:06
dep. 19:06
3 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 19:47
dep. 19:47
65 km
arr. 19:56
dep. 19:56
71 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 20:05
dep. 20:05
77 km
Klenak, Center
arr. 20:15
dep. 20:15
83 km
Sabac, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
89 km
Slepcevic, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
101 km
Duvaniste, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
105 km
Petlovaca, Center
arr. 20:54
dep. 20:54
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:57
dep. 20:57
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
118 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 21:04
dep. 21:04
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
126 km
Jelav, Dom
arr. 21:15
dep. 21:15
134 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 21:20
dep. 21:20
136 km
Loznica, Bus station
arr. 21:30
143 km
19:45 22:05 (02:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:45
arr. 19:51
dep. 19:51
3 km
arr. 19:53
dep. 19:53
6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 20:34
dep. 20:34
59 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 20:41
dep. 20:41
66 km
arr. 20:45
dep. 20:45
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 20:52
dep. 20:52
77 km
Klenak, Center
arr. 20:59
dep. 20:59
84 km
Sabac, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
90 km
Slepcevic, Center
arr. 21:19
dep. 21:19
101 km
Duvaniste, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
105 km
Petlovaca, Center
arr. 21:30
dep. 21:30
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 21:33
dep. 21:33
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 21:36
dep. 21:36
118 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 21:41
dep. 21:41
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 21:45
dep. 21:45
126 km
Jelav, Dom
arr. 21:52
dep. 21:52
132 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 21:57
dep. 21:57
136 km
Loznica, Bus station
arr. 22:05
143 km
20:15 22:55 (02:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:15
arr. 20:20
dep. 20:20
3 km
arr. 20:25
dep. 20:25
6 km
Sabac, Bus station
arr. 21:40
dep. 21:47
90 km
Slepcevic, Center
arr. 22:05
dep. 22:05
104.1 km
Duvaniste, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
108.4 km
Petlovaca, Center
arr. 22:17
dep. 22:17
115.2 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 22:20
dep. 22:20
118.1 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 22:25
dep. 22:25
121.4 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 22:30
dep. 22:30
126.4 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 22:33
dep. 22:33
129.6 km
Jelav, Dom
arr. 22:38
dep. 22:38
134.8 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 22:42
dep. 22:42
139.6 km
Loznica, Bus station
arr. 22:55
146.3 km
21:15 00:01 (02:46)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:15
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 21:21
dep. 21:21
5 km
Umka, Center
arr. 21:41
dep. 21:41
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
32 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 22:03
dep. 22:03
40 km
Skela, Dom
arr. 22:10
dep. 22:10
46 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 22:19
dep. 22:19
53 km
Beljin, Baraka
arr. 22:22
dep. 22:22
56 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 22:25
dep. 22:25
58 km
Debrc, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
62 km
Skupljen, Baraka
arr. 22:37
dep. 22:37
68 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 22:38
dep. 22:38
69 km
Trbusac, Center
arr. 22:40
dep. 22:40
71 km
arr. 22:44
dep. 22:44
74 km
Misar, Dom
arr. 22:47
dep. 22:47
77 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 22:52
dep. 22:52
81 km
Sabac, Bus station
arr. 22:57
dep. 22:57
85 km
Slepcevic, Center
arr. 23:10
dep. 23:10
96 km
Duvaniste, Center
arr. 23:15
dep. 23:15
101 km
Petlovaca, Center
arr. 23:23
dep. 23:23
107 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 23:27
dep. 23:27
110 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 23:31
dep. 23:31
113 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 23:39
dep. 23:39
120 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 23:43
dep. 23:43
123 km
Jelav, Dom
arr. 23:50
dep. 23:50
129 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 23:52
dep. 23:52
131 km
Loznica, Bus station
arr. 00:01
138 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Loznica su međusobno udaljena ~144 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 15min., a najduže 03h i 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.