Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Lebane timetable

friday, 17.08.2018.
10:55 15:50 (04:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:55
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
205 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
281 km
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
294 km
Lebane, Center
arr. 15:50
304 km
13:20 17:30 (04:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:20
Nis, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
245 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
290 km
Lebane, Center
arr. 17:30
311 km
13:40 18:39 (04:59)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:40
Batocina, Bus station
arr. 15:19
dep. 15:35
120 km
Nis, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
248.8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
251 km
Kutles
arr. 17:49
dep. 17:49
282.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
285.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:54
dep. 17:54
286.3 km
Donje Brijanje
arr. 17:56
dep. 17:56
288.4 km
Gornje Brijanje
arr. 17:58
dep. 17:58
290.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:00
dep. 18:00
292 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
292.8 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
296.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
300.9 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
303.3 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
304.3 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 18:19
dep. 18:19
305 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 18:23
dep. 18:23
307.3 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 18:28
dep. 18:28
310.8 km
Goli Rid, Mijat
arr. 18:31
dep. 18:31
312.8 km
Lebane, Groblje
arr. 18:35
dep. 18:35
315.6 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 18:36
dep. 18:36
316.1 km
Lebane, Center
arr. 18:39
317 km
16:30 21:10 (04:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Nis, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
235 km
arr. 19:30
dep. 19:30
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:35
283 km
Lebane, Center
arr. 21:10
306 km
18:05 22:51 (04:46)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:05
Nis, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
281 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
283.2 km
Lebane, Center
arr. 22:51
303.6 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
10:55 15:50 (04:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:55
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
205 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
281 km
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
294 km
Lebane, Center
arr. 15:50
304 km
13:20 17:30 (04:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:20
Nis, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
245 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
290 km
Lebane, Center
arr. 17:30
311 km
13:40 18:39 (04:59)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:40
Batocina, Bus station
arr. 15:19
dep. 15:35
120 km
Nis, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
248.8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
251 km
Kutles
arr. 17:49
dep. 17:49
282.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
285.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:54
dep. 17:54
286.3 km
Donje Brijanje
arr. 17:56
dep. 17:56
288.4 km
Gornje Brijanje
arr. 17:58
dep. 17:58
290.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:00
dep. 18:00
292 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
292.8 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
296.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
300.9 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
303.3 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
304.3 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 18:19
dep. 18:19
305 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 18:23
dep. 18:23
307.3 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 18:28
dep. 18:28
310.8 km
Goli Rid, Mijat
arr. 18:31
dep. 18:31
312.8 km
Lebane, Groblje
arr. 18:35
dep. 18:35
315.6 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 18:36
dep. 18:36
316.1 km
Lebane, Center
arr. 18:39
317 km
16:30 21:10 (04:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Nis, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
235 km
arr. 19:30
dep. 19:30
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:35
283 km
Lebane, Center
arr. 21:10
306 km
18:05 22:51 (04:46)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:05
Nis, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
dep. 22:15
281 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
283.2 km
Lebane, Center
arr. 22:51
303.6 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Lebane su međusobno udaljena ~309 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 10min., a najduže 04h i 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 10:55 h, dok je poslednji polazak u 18:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.