Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Lazarevac timetable

saturday, 23.02.2019.
03:45 04:40 (00:55)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:45
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 03:52
dep. 03:53
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 03:59
dep. 04:00
16 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 04:16
dep. 04:17
37 km
Lazarevac, Railway station
arr. 04:40
68 km
05:30 07:04 (01:34)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 05:31
dep. 05:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 05:46
dep. 05:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 05:50
dep. 05:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 05:53
dep. 05:53
12 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 05:54
dep. 05:54
12.8 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 06:05
dep. 06:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:06
dep. 06:06
23 km
Velika Mostanica, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 06:12
dep. 06:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 06:18
dep. 06:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 06:24
dep. 06:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 06:25
dep. 06:25
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 06:26
dep. 06:26
37.9 km
Vrbovno, Karadjordje
arr. 06:28
dep. 06:28
39 km
Vrbovno, Prodavnica
arr. 06:30
dep. 06:30
40 km
Stepojevac, Stepojevac
arr. 06:34
dep. 06:34
43 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:38
dep. 06:38
46 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:40
dep. 06:40
47 km
Vreoci, Dom
arr. 06:45
dep. 06:45
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:48
dep. 06:48
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:54
dep. 06:54
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:56
dep. 06:56
58 km
Lazarevac, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
60 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 07:04
61.3 km
06:00 07:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:01
dep. 06:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 06:12
dep. 06:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:16
dep. 06:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:20
dep. 06:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 06:23
dep. 06:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 06:29
dep. 06:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 06:34
dep. 06:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 06:35
dep. 06:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:36
dep. 06:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 06:40
dep. 06:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 06:42
dep. 06:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 06:48
dep. 06:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 06:54
dep. 06:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 06:55
dep. 06:55
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 06:56
dep. 06:56
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 06:58
dep. 06:58
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 07:00
dep. 07:00
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:04
dep. 07:04
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 07:08
dep. 07:08
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:10
dep. 07:10
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:14
dep. 07:14
50 km
Vreoci, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:18
dep. 07:18
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:24
dep. 07:24
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:26
dep. 07:26
58 km
Lazarevac, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:30
60 km
07:00 08:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:01
dep. 07:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:16
dep. 07:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:20
dep. 07:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 07:23
dep. 07:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 07:29
dep. 07:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 07:34
dep. 07:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 07:35
dep. 07:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 07:36
dep. 07:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 07:40
dep. 07:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 07:42
dep. 07:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 07:48
dep. 07:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 07:54
dep. 07:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 07:55
dep. 07:55
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 07:56
dep. 07:56
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 08:00
dep. 08:00
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 08:04
dep. 08:04
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 08:08
dep. 08:08
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:10
dep. 08:10
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:14
dep. 08:14
50 km
Vreoci, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:18
dep. 08:18
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:24
dep. 08:24
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 08:26
dep. 08:26
58 km
Lazarevac, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:30
60 km
07:30 08:28 (00:58)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 07:37
dep. 07:38
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:44
dep. 07:48
16 km
arr. 07:56
dep. 07:57
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:05
dep. 08:05
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:16
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 08:22
dep. 08:22
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 08:28
68 km
07:30 09:00 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:31
dep. 07:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:46
dep. 07:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:50
dep. 07:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 07:53
dep. 07:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 07:59
dep. 07:59
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 08:04
dep. 08:04
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 08:05
dep. 08:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:06
dep. 08:06
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 08:10
dep. 08:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 08:12
dep. 08:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 08:18
dep. 08:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 08:21
dep. 08:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 08:24
dep. 08:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 08:25
dep. 08:25
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 08:26
dep. 08:26
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 08:28
dep. 08:28
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 08:30
dep. 08:30
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 08:34
dep. 08:34
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 08:38
dep. 08:38
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 08:40
dep. 08:40
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:44
dep. 08:44
50 km
Vreoci, Dom
arr. 08:45
dep. 08:45
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:48
dep. 08:48
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:54
dep. 08:54
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 08:56
dep. 08:56
58 km
Lazarevac, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:00
60 km
08:00 09:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:01
dep. 08:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:16
dep. 08:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 08:23
dep. 08:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 08:29
dep. 08:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 08:34
dep. 08:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 08:35
dep. 08:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:36
dep. 08:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 08:40
dep. 08:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 08:42
dep. 08:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 08:48
dep. 08:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 08:54
dep. 08:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 08:55
dep. 08:55
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 08:56
dep. 08:56
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 08:58
dep. 08:58
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 09:00
dep. 09:00
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 09:04
dep. 09:04
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 09:08
dep. 09:08
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:10
dep. 09:10
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:14
dep. 09:14
50 km
Vreoci, Dom
arr. 09:15
dep. 09:15
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:18
dep. 09:18
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:24
dep. 09:24
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:26
dep. 09:26
58 km
Lazarevac, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:30
60 km
08:30 10:00 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:31
dep. 08:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 08:42
dep. 08:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:46
dep. 08:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:50
dep. 08:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 08:53
dep. 08:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 08:59
dep. 08:59
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 09:04
dep. 09:04
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 09:05
dep. 09:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 09:06
dep. 09:06
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 09:10
dep. 09:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 09:12
dep. 09:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 09:18
dep. 09:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 09:24
dep. 09:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 09:25
dep. 09:25
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 09:26
dep. 09:26
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 09:28
dep. 09:28
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 09:30
dep. 09:30
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 09:34
dep. 09:34
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 09:38
dep. 09:38
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:40
dep. 09:40
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:44
dep. 09:44
50 km
Vreoci, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:48
dep. 09:48
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:54
dep. 09:54
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:56
dep. 09:56
58 km
Lazarevac, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:00
60 km
09:00 09:49 (00:49)
Topcider
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:07
dep. 09:08
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:49
68 km
09:00 10:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 09:01
dep. 09:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 09:12
dep. 09:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:16
dep. 09:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 09:20
dep. 09:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 09:23
dep. 09:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 09:29
dep. 09:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 09:34
dep. 09:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 09:35
dep. 09:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 09:36
dep. 09:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 09:40
dep. 09:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 09:42
dep. 09:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 09:48
dep. 09:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 09:51
dep. 09:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 09:54
dep. 09:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 09:55
dep. 09:55
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 09:56
dep. 09:56
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 09:58
dep. 09:58
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 10:00
dep. 10:00
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:04
dep. 10:04
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 10:08
dep. 10:08
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:10
dep. 10:10
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:14
dep. 10:14
50 km
Vreoci, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:18
dep. 10:18
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:24
dep. 10:24
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:26
dep. 10:26
58 km
Lazarevac, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:30
60 km
09:30 11:00 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 09:31
dep. 09:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 09:42
dep. 09:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:46
dep. 09:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 09:50
dep. 09:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 09:53
dep. 09:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 09:59
dep. 09:59
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 10:04
dep. 10:04
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 10:05
dep. 10:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 10:06
dep. 10:06
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 10:10
dep. 10:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 10:12
dep. 10:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 10:18
dep. 10:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 10:24
dep. 10:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 10:25
dep. 10:25
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 10:26
dep. 10:26
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 10:28
dep. 10:28
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 10:30
dep. 10:30
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 10:34
dep. 10:34
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 10:38
dep. 10:38
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:40
dep. 10:40
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:44
dep. 10:44
50 km
Vreoci, Dom
arr. 10:45
dep. 10:45
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:48
dep. 10:48
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:54
dep. 10:54
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:56
dep. 10:56
58 km
Lazarevac, Center
arr. 10:59
dep. 10:59
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 11:00
60 km
10:00 11:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 10:01
dep. 10:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 10:12
dep. 10:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:16
dep. 10:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 10:20
dep. 10:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 10:23
dep. 10:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 10:29
dep. 10:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 10:34
dep. 10:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 10:35
dep. 10:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 10:36
dep. 10:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 10:40
dep. 10:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 10:42
dep. 10:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 10:48
dep. 10:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 10:51
dep. 10:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 10:54
dep. 10:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 10:55
dep. 10:55
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 10:56
dep. 10:56
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 10:58
dep. 10:58
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 11:00
dep. 11:00
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 11:04
dep. 11:04
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 11:08
dep. 11:08
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:10
dep. 11:10
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:14
dep. 11:14
50 km
Vreoci, Dom
arr. 11:15
dep. 11:15
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:18
dep. 11:18
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:24
dep. 11:24
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 11:26
dep. 11:26
58 km
Lazarevac, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 11:30
60 km
11:00 11:56 (00:56)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:00
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 11:07
dep. 11:08
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 11:14
dep. 11:15
16 km
arr. 11:23
dep. 11:24
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 11:33
dep. 11:33
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 11:44
dep. 11:44
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 11:50
dep. 11:50
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 11:56
68 km
11:00 12:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 11:01
dep. 11:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:16
dep. 11:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:20
dep. 11:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 11:23
dep. 11:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 11:29
dep. 11:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 11:34
dep. 11:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 11:35
dep. 11:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 11:36
dep. 11:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 11:40
dep. 11:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 11:42
dep. 11:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 11:48
dep. 11:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 11:54
dep. 11:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 11:55
dep. 11:55
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 11:56
dep. 11:56
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 11:58
dep. 11:58
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 12:00
dep. 12:00
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 12:04
dep. 12:04
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 12:08
dep. 12:08
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:10
dep. 12:10
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:14
dep. 12:14
50 km
Vreoci, Dom
arr. 12:15
dep. 12:15
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:18
dep. 12:18
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:24
dep. 12:24
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:26
dep. 12:26
58 km
Lazarevac, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:30
60 km
11:30 13:04 (01:34)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 11:31
dep. 11:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 11:42
dep. 11:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:46
dep. 11:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:50
dep. 11:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 11:53
dep. 11:53
12 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 11:54
dep. 11:54
12.8 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 12:05
dep. 12:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:06
dep. 12:06
23 km
Velika Mostanica, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 12:12
dep. 12:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 12:18
dep. 12:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 12:21
dep. 12:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 12:24
dep. 12:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 12:25
dep. 12:25
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 12:26
dep. 12:26
37.9 km
Vrbovno, Karadjordje
arr. 12:28
dep. 12:28
39 km
Vrbovno, Prodavnica
arr. 12:30
dep. 12:30
40 km
Stepojevac, Stepojevac
arr. 12:34
dep. 12:34
43 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 12:38
dep. 12:38
46 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:40
dep. 12:40
47 km
Vreoci, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:48
dep. 12:48
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:54
dep. 12:54
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:56
dep. 12:56
58 km
Lazarevac, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
60 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 13:04
61.3 km
12:00 13:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 12:01
dep. 12:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 12:12
dep. 12:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:16
dep. 12:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:20
dep. 12:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 12:23
dep. 12:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 12:29
dep. 12:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 12:34
dep. 12:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 12:35
dep. 12:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:36
dep. 12:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 12:40
dep. 12:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 12:42
dep. 12:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 12:48
dep. 12:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 12:54
dep. 12:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 12:55
dep. 12:55
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 12:56
dep. 12:56
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 12:58
dep. 12:58
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 13:00
dep. 13:00
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 13:04
dep. 13:04
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 13:08
dep. 13:08
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:10
dep. 13:10
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
50 km
Vreoci, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:18
dep. 13:18
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 13:24
dep. 13:24
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 13:26
dep. 13:26
58 km
Lazarevac, Center
arr. 13:29
dep. 13:29
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:30
60 km
12:30 13:33 (01:03)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 12:37
dep. 12:38
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:44
dep. 12:45
16 km
arr. 12:53
dep. 12:58
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:07
dep. 13:07
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 13:19
dep. 13:20
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 13:26
dep. 13:27
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 13:33
68 km
13:00 14:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 13:01
dep. 13:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:16
dep. 13:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 13:20
dep. 13:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 13:23
dep. 13:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 13:29
dep. 13:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 13:34
dep. 13:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 13:35
dep. 13:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 13:36
dep. 13:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 13:40
dep. 13:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 13:42
dep. 13:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 13:48
dep. 13:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 13:54
dep. 13:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 13:55
dep. 13:55
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 13:56
dep. 13:56
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 13:58
dep. 13:58
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 14:00
dep. 14:00
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 14:04
dep. 14:04
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 14:08
dep. 14:08
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 14:10
dep. 14:10
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:14
dep. 14:14
50 km
Vreoci, Dom
arr. 14:15
dep. 14:15
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:18
dep. 14:18
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:24
dep. 14:24
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:26
dep. 14:26
58 km
Lazarevac, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:30
60 km
13:30 15:00 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 13:31
dep. 13:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 13:42
dep. 13:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:46
dep. 13:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 13:50
dep. 13:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 13:53
dep. 13:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 13:59
dep. 13:59
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 14:04
dep. 14:04
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 14:06
dep. 14:06
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 14:10
dep. 14:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 14:12
dep. 14:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 14:18
dep. 14:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 14:24
dep. 14:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 14:25
dep. 14:25
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 14:26
dep. 14:26
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 14:28
dep. 14:28
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 14:30
dep. 14:30
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 14:34
dep. 14:34
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 14:38
dep. 14:38
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 14:40
dep. 14:40
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:44
dep. 14:44
50 km
Vreoci, Dom
arr. 14:45
dep. 14:45
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:48
dep. 14:48
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:54
dep. 14:54
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:56
dep. 14:56
58 km
Lazarevac, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:00
60 km
14:00 15:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 14:01
dep. 14:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 14:12
dep. 14:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:16
dep. 14:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:20
dep. 14:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 14:23
dep. 14:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 14:29
dep. 14:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 14:34
dep. 14:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 14:35
dep. 14:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 14:36
dep. 14:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 14:40
dep. 14:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 14:42
dep. 14:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 14:48
dep. 14:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 14:54
dep. 14:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 14:55
dep. 14:55
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 14:56
dep. 14:56
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 14:58
dep. 14:58
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 15:00
dep. 15:00
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 15:04
dep. 15:04
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 15:08
dep. 15:08
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:10
dep. 15:10
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:14
dep. 15:14
50 km
Vreoci, Dom
arr. 15:15
dep. 15:15
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:18
dep. 15:18
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:24
dep. 15:24
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:26
dep. 15:26
58 km
Lazarevac, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:30
60 km
14:30 16:00 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 14:31
dep. 14:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 14:53
dep. 14:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 14:59
dep. 14:59
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 15:04
dep. 15:04
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 15:05
dep. 15:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 15:06
dep. 15:06
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 15:10
dep. 15:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 15:12
dep. 15:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 15:18
dep. 15:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 15:24
dep. 15:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 15:25
dep. 15:25
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 15:26
dep. 15:26
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 15:30
dep. 15:30
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 15:34
dep. 15:34
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 15:38
dep. 15:38
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:40
dep. 15:40
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
50 km
Vreoci, Dom
arr. 15:45
dep. 15:45
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:48
dep. 15:48
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:54
dep. 15:54
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:56
dep. 15:56
58 km
Lazarevac, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 16:00
60 km
15:00 16:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:01
dep. 15:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 15:12
dep. 15:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:16
dep. 15:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 15:20
dep. 15:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 15:23
dep. 15:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 15:29
dep. 15:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 15:34
dep. 15:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 15:35
dep. 15:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 15:36
dep. 15:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 15:40
dep. 15:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 15:42
dep. 15:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 15:48
dep. 15:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 15:54
dep. 15:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 15:55
dep. 15:55
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 15:56
dep. 15:56
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 15:58
dep. 15:58
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 16:00
dep. 16:00
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 16:04
dep. 16:04
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 16:08
dep. 16:08
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:10
dep. 16:10
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:14
dep. 16:14
50 km
Vreoci, Dom
arr. 16:15
dep. 16:15
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:18
dep. 16:18
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 16:24
dep. 16:24
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 16:26
dep. 16:26
58 km
Lazarevac, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 16:30
60 km
15:15 16:12 (00:57)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 15:22
dep. 15:23
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 15:29
dep. 15:30
16 km
arr. 15:38
dep. 15:38
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 15:47
dep. 15:47
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 15:58
dep. 15:59
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:12
68 km
15:30 17:00 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:31
dep. 15:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 15:42
dep. 15:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:46
dep. 15:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 15:53
dep. 15:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 15:59
dep. 15:59
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 16:04
dep. 16:04
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 16:05
dep. 16:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 16:06
dep. 16:06
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 16:10
dep. 16:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 16:12
dep. 16:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 16:18
dep. 16:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 16:24
dep. 16:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 16:25
dep. 16:25
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 16:26
dep. 16:26
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 16:28
dep. 16:28
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 16:30
dep. 16:30
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 16:34
dep. 16:34
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 16:38
dep. 16:38
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:40
dep. 16:40
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:44
dep. 16:44
50 km
Vreoci, Dom
arr. 16:45
dep. 16:45
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:48
dep. 16:48
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 16:54
dep. 16:54
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 16:56
dep. 16:56
58 km
Lazarevac, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:00
60 km
16:00 17:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:01
dep. 16:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 16:12
dep. 16:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:16
dep. 16:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:20
dep. 16:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:23
dep. 16:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 16:29
dep. 16:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 16:34
dep. 16:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 16:35
dep. 16:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 16:36
dep. 16:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 16:40
dep. 16:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 16:42
dep. 16:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 16:48
dep. 16:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 16:51
dep. 16:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 16:54
dep. 16:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 16:55
dep. 16:55
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 16:56
dep. 16:56
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 16:58
dep. 16:58
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 17:00
dep. 17:00
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 17:04
dep. 17:04
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 17:08
dep. 17:08
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:10
dep. 17:10
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:14
dep. 17:14
50 km
Vreoci, Dom
arr. 17:15
dep. 17:15
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:18
dep. 17:18
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:24
dep. 17:24
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
58 km
Lazarevac, Center
arr. 17:29
dep. 17:29
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:30
60 km
16:30 18:00 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:31
dep. 16:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 16:42
dep. 16:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:46
dep. 16:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:53
dep. 16:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 16:59
dep. 16:59
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 17:04
dep. 17:04
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 17:05
dep. 17:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:06
dep. 17:06
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 17:10
dep. 17:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 17:12
dep. 17:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 17:18
dep. 17:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 17:24
dep. 17:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 17:26
dep. 17:26
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 17:28
dep. 17:28
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 17:30
dep. 17:30
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 17:34
dep. 17:34
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 17:38
dep. 17:38
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:40
dep. 17:40
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
50 km
Vreoci, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:48
dep. 17:48
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:54
dep. 17:54
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:56
dep. 17:56
58 km
Lazarevac, Center
arr. 17:59
dep. 17:59
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:00
60 km
17:00 18:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:01
dep. 17:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 17:12
dep. 17:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:16
dep. 17:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:20
dep. 17:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 17:23
dep. 17:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 17:29
dep. 17:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 17:34
dep. 17:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 17:35
dep. 17:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:36
dep. 17:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 17:40
dep. 17:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 17:42
dep. 17:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 17:48
dep. 17:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 17:51
dep. 17:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 17:54
dep. 17:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 17:55
dep. 17:55
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 17:56
dep. 17:56
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 17:58
dep. 17:58
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 18:00
dep. 18:00
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 18:04
dep. 18:04
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 18:08
dep. 18:08
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:10
dep. 18:10
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:14
dep. 18:14
50 km
Vreoci, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:18
dep. 18:18
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:24
dep. 18:24
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:26
dep. 18:26
58 km
Lazarevac, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:30
60 km
17:04 17:53 (00:49)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:04
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 17:11
dep. 17:12
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:53
68 km
18:00 19:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 18:01
dep. 18:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 18:12
dep. 18:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:16
dep. 18:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:20
dep. 18:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 18:23
dep. 18:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 18:29
dep. 18:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 18:34
dep. 18:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 18:35
dep. 18:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 18:36
dep. 18:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 18:40
dep. 18:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 18:42
dep. 18:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 18:48
dep. 18:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 18:54
dep. 18:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 18:55
dep. 18:55
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 18:56
dep. 18:56
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 18:58
dep. 18:58
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 19:00
dep. 19:00
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 19:04
dep. 19:04
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 19:08
dep. 19:08
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:10
dep. 19:10
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:14
dep. 19:14
50 km
Vreoci, Dom
arr. 19:15
dep. 19:15
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:18
dep. 19:18
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:24
dep. 19:24
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 19:26
dep. 19:26
58 km
Lazarevac, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:30
60 km
18:30 20:00 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 18:31
dep. 18:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 18:42
dep. 18:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:46
dep. 18:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:50
dep. 18:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 18:53
dep. 18:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 18:59
dep. 18:59
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 19:04
dep. 19:04
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 19:05
dep. 19:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 19:06
dep. 19:06
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 19:10
dep. 19:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 19:12
dep. 19:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 19:18
dep. 19:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 19:21
dep. 19:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 19:24
dep. 19:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 19:25
dep. 19:25
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 19:26
dep. 19:26
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 19:28
dep. 19:28
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 19:30
dep. 19:30
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 19:34
dep. 19:34
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 19:38
dep. 19:38
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:40
dep. 19:40
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:44
dep. 19:44
50 km
Vreoci, Dom
arr. 19:45
dep. 19:45
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:48
dep. 19:48
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:54
dep. 19:54
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 19:56
dep. 19:56
58 km
Lazarevac, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 20:00
60 km
19:00 20:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:01
dep. 19:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 19:12
dep. 19:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:16
dep. 19:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 19:20
dep. 19:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 19:23
dep. 19:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 19:29
dep. 19:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 19:34
dep. 19:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 19:35
dep. 19:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 19:36
dep. 19:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 19:40
dep. 19:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 19:42
dep. 19:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 19:45
dep. 19:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 19:48
dep. 19:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 19:51
dep. 19:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 19:54
dep. 19:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 19:55
dep. 19:55
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 19:56
dep. 19:56
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 19:58
dep. 19:58
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 20:00
dep. 20:00
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 20:04
dep. 20:04
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 20:08
dep. 20:08
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 20:10
dep. 20:10
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:14
dep. 20:14
50 km
Vreoci, Dom
arr. 20:15
dep. 20:15
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:18
dep. 20:18
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:24
dep. 20:24
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 20:26
dep. 20:26
58 km
Lazarevac, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 20:30
60 km
19:30 20:30 (01:00)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 19:37
dep. 19:38
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 19:44
dep. 19:51
16 km
arr. 19:59
dep. 19:59
26 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 20:07
dep. 20:07
37 km
Stepojevac, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:18
51 km
Vreoci, Railway station
arr. 20:24
dep. 20:24
59 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:30
68 km
19:30 21:00 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:31
dep. 19:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 19:42
dep. 19:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:46
dep. 19:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 19:50
dep. 19:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 19:53
dep. 19:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 19:59
dep. 19:59
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 20:04
dep. 20:04
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 20:05
dep. 20:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 20:06
dep. 20:06
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 20:10
dep. 20:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 20:12
dep. 20:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 20:15
dep. 20:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 20:18
dep. 20:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 20:21
dep. 20:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 20:24
dep. 20:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 20:25
dep. 20:25
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 20:26
dep. 20:26
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 20:28
dep. 20:28
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 20:30
dep. 20:30
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 20:34
dep. 20:34
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 20:38
dep. 20:38
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 20:40
dep. 20:40
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:44
dep. 20:44
50 km
Vreoci, Dom
arr. 20:45
dep. 20:45
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:48
dep. 20:48
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:54
dep. 20:54
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 20:56
dep. 20:56
58 km
Lazarevac, Center
arr. 20:59
dep. 20:59
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 21:00
60 km
20:00 21:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 20:01
dep. 20:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 20:12
dep. 20:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:16
dep. 20:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 20:20
dep. 20:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 20:23
dep. 20:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 20:29
dep. 20:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 20:34
dep. 20:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 20:35
dep. 20:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 20:36
dep. 20:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 20:40
dep. 20:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 20:42
dep. 20:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 20:48
dep. 20:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 20:51
dep. 20:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 20:54
dep. 20:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 20:55
dep. 20:55
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 20:56
dep. 20:56
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 20:58
dep. 20:58
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 21:00
dep. 21:00
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 21:04
dep. 21:04
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 21:08
dep. 21:08
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 21:10
dep. 21:10
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 21:14
dep. 21:14
50 km
Vreoci, Dom
arr. 21:15
dep. 21:15
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:18
dep. 21:18
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 21:24
dep. 21:24
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 21:26
dep. 21:26
58 km
Lazarevac, Center
arr. 21:29
dep. 21:29
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 21:30
60 km
21:00 22:30 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 21:01
dep. 21:01
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 21:12
dep. 21:12
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 21:16
dep. 21:16
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 21:20
dep. 21:20
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 21:23
dep. 21:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 21:29
dep. 21:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 21:34
dep. 21:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 21:35
dep. 21:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 21:36
dep. 21:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 21:40
dep. 21:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 21:42
dep. 21:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 21:48
dep. 21:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 21:51
dep. 21:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 21:54
dep. 21:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 21:55
dep. 21:55
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 21:56
dep. 21:56
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 21:58
dep. 21:58
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 22:00
dep. 22:00
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 22:04
dep. 22:04
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 22:08
dep. 22:08
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 22:10
dep. 22:10
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 22:14
dep. 22:14
50 km
Vreoci, Dom
arr. 22:15
dep. 22:15
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 22:18
dep. 22:18
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 22:24
dep. 22:24
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 22:26
dep. 22:26
58 km
Lazarevac, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 22:30
60 km
21:10 21:59 (00:49)
Topcider
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 21:10
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:17
dep. 21:18
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 21:59
68 km
22:30 00:00 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 22:31
dep. 22:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 22:42
dep. 22:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:46
dep. 22:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 22:50
dep. 22:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 22:53
dep. 22:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 22:59
dep. 22:59
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 23:04
dep. 23:04
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 23:05
dep. 23:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 23:06
dep. 23:06
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 23:10
dep. 23:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 23:12
dep. 23:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 23:15
dep. 23:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 23:18
dep. 23:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 23:21
dep. 23:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 23:24
dep. 23:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 23:25
dep. 23:25
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 23:26
dep. 23:26
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 23:28
dep. 23:28
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 23:30
dep. 23:30
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 23:34
dep. 23:34
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 23:38
dep. 23:38
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 23:40
dep. 23:40
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 23:44
dep. 23:44
50 km
Vreoci, Dom
arr. 23:45
dep. 23:45
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 23:48
dep. 23:48
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 23:54
dep. 23:54
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 23:56
dep. 23:56
58 km
Lazarevac, Center
arr. 23:59
dep. 23:59
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 00:00
60 km
23:30 01:00 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 23:30
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 23:31
dep. 23:31
0.4 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 23:42
dep. 23:42
6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 23:46
dep. 23:46
8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 23:50
dep. 23:50
11 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo Brdo
arr. 23:53
dep. 23:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 23:59
dep. 23:59
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 00:04
dep. 00:04
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 00:05
dep. 00:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 00:06
dep. 00:06
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 00:10
dep. 00:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 00:12
dep. 00:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 00:15
dep. 00:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 00:18
dep. 00:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 00:21
dep. 00:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 00:24
dep. 00:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 00:25
dep. 00:25
37 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 00:26
dep. 00:26
37.9 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 00:28
dep. 00:28
39 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 00:30
dep. 00:30
40 km
Stepojevac, Dom
arr. 00:34
dep. 00:34
43 km
Stepojevac, ZS
arr. 00:38
dep. 00:38
46 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 00:40
dep. 00:40
47 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 00:44
dep. 00:44
50 km
Vreoci, Dom
arr. 00:45
dep. 00:45
51 km
Vreoci, Zavod
arr. 00:48
dep. 00:48
53 km
Sopic, Krivaja
arr. 00:54
dep. 00:54
57 km
Lazarevac, Rampa
arr. 00:56
dep. 00:56
58 km
Lazarevac, Center
arr. 00:59
dep. 00:59
59.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 01:00
60 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Lazarevac su međusobno udaljena ~62 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 49min., a najduže 01h i 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 03:45 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.