Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Lapovo Varosica timetable

sunday, 02.10.2022.
03:53 06:12 (02:19)
Centar (Prokop) - Central railway stationRanzirna
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 03:53
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 04:00
dep. 04:01
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 04:07
dep. 04:07
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 04:21
dep. 04:21
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 04:41
dep. 04:41
39 km
Mladenovac, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:09
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:16
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:20
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:25
75 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 05:28
dep. 05:28
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 05:31
dep. 05:32
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 05:36
dep. 05:37
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 05:43
dep. 05:44
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:49
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:53
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:57
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:01
dep. 06:02
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 06:08
dep. 06:09
119 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 06:12
121 km
06:55 08:40 (01:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:55
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 08:40
109.5 km
07:25 09:41 (02:16)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station Varos
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 07:25
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:32
dep. 07:33
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:39
dep. 07:40
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:54
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:14
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 08:28
dep. 08:28
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 08:38
dep. 08:38
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:49
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 08:53
dep. 08:53
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 08:57
dep. 08:58
75 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 09:01
dep. 09:01
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:09
dep. 09:10
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:16
dep. 09:17
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:22
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:26
dep. 09:26
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:30
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:35
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 09:41
119 km
08:00 09:35 (01:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 09:35
110 km
10:00 11:30 (01:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 22.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 11:30
110 km
11:45 13:20 (01:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 13:20
110 km
13:05 15:23 (02:18)
Centar (Prokop) - Central railway stationRanzirna
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 13:05
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 13:12
dep. 13:13
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 13:19
dep. 13:20
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 13:34
dep. 13:35
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 13:55
dep. 13:56
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 14:10
dep. 14:11
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 14:21
dep. 14:22
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:28
dep. 14:29
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 14:33
dep. 14:33
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:37
75 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 14:40
dep. 14:40
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 14:43
dep. 14:44
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 14:48
dep. 14:49
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 14:55
dep. 14:56
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:01
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:05
dep. 15:05
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:09
dep. 15:09
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:13
dep. 15:14
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:20
dep. 15:20
119 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 15:23
121 km
15:10 17:38 (02:28)
Centar (Prokop) - Central railway stationRanzirna
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 15:10
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:17
dep. 15:18
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:24
dep. 15:25
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 15:39
dep. 15:40
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:15
dep. 16:16
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:39
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:46
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:50
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:54
75 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 16:57
dep. 16:57
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 17:00
dep. 17:00
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:04
dep. 17:05
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:11
dep. 17:11
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:15
dep. 17:16
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:20
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:24
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:29
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 17:35
dep. 17:35
119 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 17:38
121 km
15:15 16:50 (01:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 16:50
110 km
15:50 17:11 (01:21)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:50
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 17:11
108 km
17:00 18:30 (01:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 22.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 18:30
110 km
19:30 21:05 (01:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 21:05
110 km
20:10 22:34 (02:24)
Centar (Prokop) - Central railway stationRanzirna
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 20:10
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 20:17
dep. 20:18
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 20:24
dep. 20:25
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:44
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 21:04
dep. 21:08
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 21:22
dep. 21:23
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 21:32
dep. 21:33
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 21:38
dep. 21:39
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 21:43
dep. 21:43
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:48
75 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 21:51
dep. 21:51
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 21:54
dep. 21:55
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 21:59
dep. 22:00
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 22:06
dep. 22:07
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 22:11
dep. 22:12
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 22:16
dep. 22:16
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 22:20
dep. 22:20
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 22:24
dep. 22:25
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 22:31
dep. 22:31
119 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 22:34
121 km
20:45 22:10 (01:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:45
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 20:51
dep. 20:51
3.4 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 22:10
109.5 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Lapovo Varosica su međusobno udaljena ~114 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 21min., a najduže 02h i 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 03:53 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Lapovo Varosica iznosi od 5,87 EUR do 6,09 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.