Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Lapovo Selo timetable

thursday, 22.04.2021.
04:10 06:22 (02:12)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 04:10
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 04:17
dep. 04:18
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 04:24
dep. 04:25
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 04:39
dep. 04:40
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:00
dep. 05:00
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 05:08
dep. 05:08
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:19
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:30
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 05:34
dep. 05:34
75 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 05:37
dep. 05:37
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 05:40
dep. 05:41
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 05:45
dep. 05:46
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 05:52
dep. 05:53
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:58
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:02
dep. 06:02
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:06
dep. 06:06
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:10
dep. 06:11
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 06:17
dep. 06:17
119 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 06:20
dep. 06:20
121 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 06:22
122 km
06:10 08:08 (01:58)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 06:10
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:17
dep. 06:18
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 07:37
dep. 07:38
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 07:46
dep. 07:47
101 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 07:57
dep. 07:58
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 08:04
dep. 08:04
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 08:08
122 km
07:25 09:40 (02:15)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 07:25
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:32
dep. 07:33
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:39
dep. 07:40
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:55
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 08:15
dep. 08:16
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 08:24
dep. 08:25
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:47
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
75 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 08:55
dep. 08:55
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:59
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:03
dep. 09:04
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:10
dep. 09:11
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:15
dep. 09:16
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:20
dep. 09:20
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 09:35
dep. 09:36
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:40
122 km
13:05 15:21 (02:16)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 13:05
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 13:12
dep. 13:13
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 13:19
dep. 13:20
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 13:34
dep. 13:35
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 13:55
dep. 13:56
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 14:04
dep. 14:05
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 14:15
dep. 14:16
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:22
dep. 14:23
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 14:27
dep. 14:27
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 14:31
dep. 14:32
75 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 14:35
dep. 14:35
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 14:38
dep. 14:39
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 14:43
dep. 14:44
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 14:50
dep. 14:51
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 14:55
dep. 14:56
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:00
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:04
dep. 15:04
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:08
dep. 15:09
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:15
dep. 15:16
119 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 15:19
dep. 15:19
121 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 15:21
122 km
15:12 17:32 (02:20)
TopciderRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Topcider
dep. 15:12
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:19
dep. 15:20
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:26
dep. 15:28
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 15:42
dep. 15:43
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:12
dep. 16:13
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:29
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:35
dep. 16:36
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:40
dep. 16:40
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:44
dep. 16:45
75 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 16:48
dep. 16:48
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:51
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 16:55
dep. 16:56
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:02
dep. 17:03
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:12
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:16
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 17:27
dep. 17:27
119 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 17:30
dep. 17:30
121 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 17:32
122 km
17:30 19:29 (01:59)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 17:30
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:37
dep. 17:38
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 17:44
dep. 17:45
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 18:40
dep. 18:41
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 18:58
dep. 18:59
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:07
dep. 19:08
101 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:18
dep. 19:19
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 19:25
dep. 19:25
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 19:29
122 km
19:48 22:08 (02:20)
TopciderRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Topcider
dep. 19:48
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 19:55
dep. 19:57
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 20:03
dep. 20:05
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:19
dep. 20:20
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:40
dep. 20:41
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:49
dep. 20:54
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 21:04
dep. 21:05
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 21:11
dep. 21:12
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:16
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 21:20
dep. 21:21
75 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 21:24
dep. 21:24
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 21:27
dep. 21:28
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 21:32
dep. 21:33
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 21:39
dep. 21:40
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 21:44
dep. 21:45
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 21:49
dep. 21:49
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 21:53
dep. 21:53
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 21:57
dep. 21:58
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 22:04
dep. 22:04
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 22:08
122 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Lapovo Selo su međusobno udaljena ~122 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 58min., a najduže 02h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 04:10 h, dok je poslednji polazak u 19:48 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.