Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Lapovo Selo timetable

tuesday, 25.01.2022.
03:53 06:14 (02:21)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 03:53
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 04:00
dep. 04:01
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 04:07
dep. 04:07
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 04:21
dep. 04:21
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 04:41
dep. 04:41
39 km
Mladenovac, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:09
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:16
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:20
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:25
75 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 05:28
dep. 05:28
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 05:31
dep. 05:32
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 05:36
dep. 05:37
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 05:43
dep. 05:44
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:49
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:53
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:57
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:01
dep. 06:02
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 06:08
dep. 06:09
119 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 06:12
dep. 06:12
121 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 06:14
122 km
06:05 08:03 (01:58)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 06:05
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:12
dep. 06:13
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:19
dep. 06:20
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:14
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 07:32
dep. 07:33
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 07:41
dep. 07:42
101 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 07:59
dep. 07:59
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 08:03
122 km
07:25 09:44 (02:19)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 07:25
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:32
dep. 07:33
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 07:39
dep. 07:40
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:54
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:14
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 08:28
dep. 08:28
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 08:38
dep. 08:38
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:49
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 08:53
dep. 08:53
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 08:57
dep. 08:58
75 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 09:01
dep. 09:01
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:09
dep. 09:10
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:16
dep. 09:17
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:22
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:26
dep. 09:26
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:30
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:35
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 09:41
dep. 09:41
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:44
122 km
13:05 15:25 (02:20)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 13:05
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 13:12
dep. 13:13
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 13:19
dep. 13:20
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 13:34
dep. 13:35
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 13:55
dep. 13:56
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 14:10
dep. 14:11
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 14:21
dep. 14:22
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:28
dep. 14:29
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 14:33
dep. 14:33
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:37
75 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 14:40
dep. 14:40
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 14:43
dep. 14:44
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 14:48
dep. 14:49
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 14:55
dep. 14:56
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:01
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:05
dep. 15:05
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:09
dep. 15:09
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:13
dep. 15:14
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:20
dep. 15:20
119 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 15:23
dep. 15:23
121 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 15:25
122 km
15:10 17:40 (02:30)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 15:10
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:17
dep. 15:18
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:24
dep. 15:25
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 15:39
dep. 15:40
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:15
dep. 16:16
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:39
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:46
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:50
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:54
75 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 16:57
dep. 16:57
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 17:00
dep. 17:00
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:04
dep. 17:05
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:11
dep. 17:11
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:15
dep. 17:16
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:20
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:24
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:29
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 17:35
dep. 17:35
119 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 17:38
dep. 17:38
121 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 17:40
122 km
17:55 20:03 (02:08)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 17:55
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 18:02
dep. 18:03
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 18:09
dep. 18:10
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:13
dep. 19:14
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:32
dep. 19:33
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
101 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:52
dep. 19:53
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 19:59
dep. 19:59
119 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 20:03
122 km
20:10 22:36 (02:26)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
dep. 20:10
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 20:17
dep. 20:18
10 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 20:24
dep. 20:25
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:44
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 21:04
dep. 21:08
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 21:22
dep. 21:23
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 21:32
dep. 21:33
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 21:38
dep. 21:39
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 21:43
dep. 21:43
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:48
75 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 21:51
dep. 21:51
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 21:54
dep. 21:55
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 21:59
dep. 22:00
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 22:06
dep. 22:07
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 22:11
dep. 22:12
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 22:16
dep. 22:16
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 22:20
dep. 22:20
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 22:24
dep. 22:25
112 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 22:31
dep. 22:31
119 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 22:34
dep. 22:34
121 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 22:36
122 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Lapovo Selo su međusobno udaljena ~122 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 58min., a najduže 02h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 03:53 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.