Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Kupinovo kod Pecinaca timetable

monday, 19.11.2018.
06:20 07:37 (01:17)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:20
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 06:23
dep. 06:23
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 07:02
dep. 07:02
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 07:04
dep. 07:04
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 07:05
dep. 07:05
36 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 07:07
dep. 07:07
37 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 07:09
dep. 07:09
38 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 07:11
dep. 07:11
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 07:13
dep. 07:13
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 07:14
dep. 07:14
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 07:15
dep. 07:15
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 07:17
dep. 07:17
43 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 07:19
dep. 07:19
44 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 07:24
dep. 07:24
50 km
Asanja, Karadordeva 2
arr. 07:25
dep. 07:25
51 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 07:27
dep. 07:27
52 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 07:33
dep. 07:33
56 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 07:37
58 km
06:50 08:11 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:50
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 06:53
dep. 06:53
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 07:00
dep. 07:00
7 km
arr. 07:05
dep. 07:05
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 07:17
dep. 07:17
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 07:32
dep. 07:32
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 07:34
dep. 07:34
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 07:35
dep. 07:35
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 07:37
dep. 07:37
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 07:39
dep. 07:39
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 07:41
dep. 07:41
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 07:43
dep. 07:43
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 07:44
dep. 07:44
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 07:45
dep. 07:45
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 07:47
dep. 07:47
43.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 07:49
dep. 07:49
44.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 07:54
dep. 07:54
50 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 07:55
dep. 07:55
51 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 07:57
dep. 07:57
52 km
Asanja, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
61.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 08:03
dep. 08:03
56 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 08:05
dep. 08:05
57 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 08:07
dep. 08:07
58 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 08:09
dep. 08:09
59 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 08:11
60 km
09:00 10:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 09:05
dep. 09:05
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 09:08
dep. 09:08
7 km
arr. 09:13
dep. 09:13
9 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 09:40
dep. 09:40
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 09:42
dep. 09:42
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 09:43
dep. 09:43
36 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 09:45
dep. 09:45
37 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 09:47
dep. 09:47
38 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 09:49
dep. 09:49
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 09:51
dep. 09:51
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 09:54
dep. 09:54
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 09:55
dep. 09:55
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 09:57
dep. 09:57
43 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 09:59
dep. 09:59
44 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 10:04
dep. 10:04
50 km
Asanja, Karadordeva 2
arr. 10:05
dep. 10:05
51 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 10:06
dep. 10:06
52 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 10:13
dep. 10:13
56 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 10:15
58 km
09:30 10:51 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 09:33
dep. 09:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 09:40
dep. 09:40
7 km
arr. 09:45
dep. 09:45
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 09:50
dep. 09:50
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 09:57
dep. 09:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 10:12
dep. 10:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 10:14
dep. 10:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 10:15
dep. 10:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 10:17
dep. 10:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 10:19
dep. 10:19
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 10:21
dep. 10:21
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 10:23
dep. 10:23
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 10:24
dep. 10:24
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 10:25
dep. 10:25
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 10:27
dep. 10:27
43.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 10:29
dep. 10:29
44.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 10:34
dep. 10:34
50 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 10:35
dep. 10:35
51 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 10:37
dep. 10:37
52 km
Asanja, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
61.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 10:43
dep. 10:43
56 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 10:45
dep. 10:45
57 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 10:47
dep. 10:47
58 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 10:49
dep. 10:49
59 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 10:51
60 km
12:00 13:21 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
arr. 12:15
dep. 12:15
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 12:20
dep. 12:20
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 12:27
dep. 12:27
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 12:42
dep. 12:42
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 12:44
dep. 12:44
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 12:45
dep. 12:45
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 12:47
dep. 12:47
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 12:49
dep. 12:49
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 12:51
dep. 12:51
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 12:53
dep. 12:53
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 12:54
dep. 12:54
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 12:55
dep. 12:55
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 12:57
dep. 12:57
43.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 12:59
dep. 12:59
44.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 13:04
dep. 13:04
50 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 13:05
dep. 13:05
51 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 13:07
dep. 13:07
52 km
Asanja, Intersection
arr. 13:23
dep. 13:23
61.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 13:13
dep. 13:13
56 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 13:15
dep. 13:15
57 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 13:17
dep. 13:17
58 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 13:19
dep. 13:19
59 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 13:21
60 km
13:45 15:06 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 13:48
dep. 13:48
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 13:55
dep. 13:55
7 km
arr. 14:00
dep. 14:00
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 14:05
dep. 14:05
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 14:12
dep. 14:12
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 14:27
dep. 14:27
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 14:29
dep. 14:29
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 14:30
dep. 14:30
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 14:32
dep. 14:32
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 14:34
dep. 14:34
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 14:36
dep. 14:36
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 14:38
dep. 14:38
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 14:39
dep. 14:39
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 14:40
dep. 14:40
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 14:42
dep. 14:42
43.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 14:44
dep. 14:44
44.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 14:49
dep. 14:49
50 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 14:50
dep. 14:50
51 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 14:52
dep. 14:52
52 km
Asanja, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
61.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 14:58
dep. 14:58
56 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 15:00
dep. 15:00
57 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 15:02
dep. 15:02
58 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 15:04
dep. 15:04
59 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 15:06
60 km
14:00 15:16 (01:16)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 14:07
dep. 14:07
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 14:11
dep. 14:11
7 km
arr. 14:16
dep. 14:16
9 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 14:43
dep. 14:43
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 14:45
dep. 14:45
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 14:46
dep. 14:46
36 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 14:48
dep. 14:48
37 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 14:50
dep. 14:50
38 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 14:52
dep. 14:52
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 14:54
dep. 14:54
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 14:55
dep. 14:55
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 14:56
dep. 14:56
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 14:58
dep. 14:58
43 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 15:00
dep. 15:00
44 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 15:05
dep. 15:05
50 km
Asanja, Karadordeva 2
arr. 15:06
dep. 15:06
51 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 15:07
dep. 15:07
52 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 15:14
dep. 15:14
56 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 15:16
58 km
14:30 15:53 (01:23)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 14:57
dep. 14:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:14
dep. 15:14
36 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:16
dep. 15:16
38 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:17
dep. 15:17
39 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:19
dep. 15:19
40 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 15:21
dep. 15:21
41.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 15:23
dep. 15:23
43 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 15:25
dep. 15:25
44 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 15:26
dep. 15:26
45 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 15:27
dep. 15:27
45.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 15:28
dep. 15:28
46.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 15:31
dep. 15:31
47.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 15:36
dep. 15:36
53 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 15:37
dep. 15:37
54 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 15:39
dep. 15:39
55 km
Asanja, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
64.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 15:45
dep. 15:45
59 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 15:47
dep. 15:47
60 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 15:49
dep. 15:49
61 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 15:51
dep. 15:51
62 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 15:53
63 km
15:15 16:45 (01:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 15:35
dep. 15:35
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 15:42
dep. 15:42
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:57
dep. 15:57
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:59
dep. 15:59
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 16:00
dep. 16:00
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 16:02
dep. 16:02
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 16:04
dep. 16:04
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 16:06
dep. 16:06
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 16:08
dep. 16:08
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 16:09
dep. 16:09
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 16:10
dep. 16:10
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 16:12
dep. 16:12
43.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 16:14
dep. 16:14
44.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 16:19
dep. 16:19
50 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 16:20
dep. 16:20
51 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 16:22
dep. 16:22
52 km
Asanja, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
64.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 16:28
dep. 16:28
56 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 16:30
dep. 16:30
57 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 16:32
dep. 16:32
58 km
Kupinovo kod Pecinaca, Branka Madzarevica br. 57
arr. 16:34
dep. 16:34
59 km
Kupinovo kod Pecinaca, Branka Madzarevica br. 125
arr. 16:35
dep. 16:35
59.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Branka Madzarevica 66
arr. 16:37
dep. 16:37
60.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 4
arr. 16:41
dep. 16:41
61 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 16:43
dep. 16:43
62 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 16:45
63 km
16:30 17:51 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
arr. 16:45
dep. 16:45
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 16:50
dep. 16:50
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 16:57
dep. 16:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 17:12
dep. 17:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 17:14
dep. 17:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 17:15
dep. 17:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 17:17
dep. 17:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 17:19
dep. 17:19
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 17:21
dep. 17:21
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 17:23
dep. 17:23
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 17:24
dep. 17:24
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 17:25
dep. 17:25
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 17:27
dep. 17:27
43.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 17:29
dep. 17:29
44.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 17:34
dep. 17:34
50 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 17:35
dep. 17:35
51 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 17:37
dep. 17:37
52 km
Asanja, Intersection
arr. 17:53
dep. 17:53
61.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 17:43
dep. 17:43
56 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 17:45
dep. 17:45
57 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 17:47
dep. 17:47
58 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 17:49
dep. 17:49
59 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 17:51
60 km
17:45 19:00 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:45
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 17:52
dep. 17:52
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 17:56
dep. 17:56
7 km
arr. 18:01
dep. 18:01
9 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 18:27
dep. 18:27
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 18:29
dep. 18:29
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 18:30
dep. 18:30
36 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 18:32
dep. 18:32
37 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 18:34
dep. 18:34
38 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 18:36
dep. 18:36
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 18:38
dep. 18:38
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 18:39
dep. 18:39
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 18:40
dep. 18:40
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 18:42
dep. 18:42
43 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 18:44
dep. 18:44
44 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 18:48
dep. 18:48
50 km
Asanja, Karadordeva 2
arr. 18:50
dep. 18:50
51 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 18:51
dep. 18:51
52 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 18:58
dep. 18:58
56 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 19:00
58 km
18:30 19:51 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 18:33
dep. 18:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 18:40
dep. 18:40
7 km
arr. 18:45
dep. 18:45
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 18:50
dep. 18:50
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 18:57
dep. 18:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 19:12
dep. 19:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 19:14
dep. 19:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 19:15
dep. 19:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 19:17
dep. 19:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 19:19
dep. 19:19
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 19:21
dep. 19:21
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 19:23
dep. 19:23
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 19:24
dep. 19:24
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 19:25
dep. 19:25
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 19:27
dep. 19:27
43.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 19:29
dep. 19:29
44.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 19:34
dep. 19:34
50 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 19:35
dep. 19:35
51 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 19:37
dep. 19:37
52 km
Asanja, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
61.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 19:43
dep. 19:43
56 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 19:45
dep. 19:45
57 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 19:47
dep. 19:47
58 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 19:49
dep. 19:49
59 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 19:51
60 km
19:30 20:57 (01:27)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 19:36
dep. 19:36
2.2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 19:45
dep. 19:45
6.5 km
arr. 19:52
dep. 19:52
8.6 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 20:17
dep. 20:17
32.4 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 20:19
dep. 20:19
33.8 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 20:20
dep. 20:20
34.3 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 20:23
dep. 20:23
36 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 20:24
dep. 20:24
36.8 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 20:26
dep. 20:26
38.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 20:27
dep. 20:27
39.7 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 20:28
dep. 20:28
40.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 20:29
dep. 20:29
40.9 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 20:30
dep. 20:30
41.6 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 20:32
dep. 20:32
43.1 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 20:40
dep. 20:40
47.9 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 20:43
dep. 20:43
49.2 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 20:45
dep. 20:45
50 km
Asanja, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
52.8 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 20:51
dep. 20:51
55.1 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 20:52
dep. 20:52
55.7 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 20:54
dep. 20:54
56.3 km
Kupinovo kod Pecinaca, Branka Madzarevica br. 57
arr. 20:56
dep. 20:56
57.3 km
Kupinovo kod Pecinaca, Branka Madzarevica br. 125
arr. 20:57
57.8 km
20:30 22:23 (01:53)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 20:36
dep. 20:36
2.2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 20:45
dep. 20:45
6.5 km
arr. 20:52
dep. 20:52
8.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 20:57
dep. 20:57
12.7 km
Simanovci, I - Naselje
arr. 21:22
dep. 21:22
34.4 km
Simanovci, Deč R
arr. 21:24
dep. 21:24
35.8 km
Simanovci, Intersection
arr. 21:25
dep. 21:25
36.3 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 21:28
dep. 21:28
38 km
Simanovci, Vikend Naselje
arr. 21:29
dep. 21:29
38.8 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 21:31
dep. 21:31
40.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 21:32
dep. 21:32
41.7 km
Dec, I
arr. 21:33
dep. 21:33
42.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 21:34
dep. 21:34
42.9 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 21:35
dep. 21:35
43.6 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 21:58
dep. 21:58
64.9 km
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 21:41
dep. 21:41
49.1 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 4
arr. 21:42
dep. 21:42
50 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 52
arr. 21:43
dep. 21:43
50.7 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 21:47
dep. 21:47
54.1 km
Sremski Mihaljevci
arr. 21:48
dep. 21:48
55 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 94
arr. 21:49
dep. 21:49
55.8 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 67
arr. 21:52
dep. 21:52
59.2 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 1
arr. 21:53
dep. 21:53
60 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 21:54
dep. 21:54
60.9 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 22:06
dep. 22:06
69.7 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 22:09
dep. 22:09
71 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 22:11
dep. 22:11
71.8 km
Asanja, Intersection
arr. 22:26
dep. 22:26
81.6 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 22:17
dep. 22:17
76.9 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 22:18
dep. 22:18
77.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Center
arr. 22:20
dep. 22:20
78.1 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 22:22
dep. 22:22
78.7 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 22:23
79.3 km
22:30 00:21 (01:51)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 22:33
dep. 22:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 22:40
dep. 22:40
7 km
arr. 22:45
dep. 22:45
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 22:50
dep. 22:50
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 22:56
dep. 22:56
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 23:12
dep. 23:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 23:14
dep. 23:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 23:15
dep. 23:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 23:17
dep. 23:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 23:19
dep. 23:19
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 23:21
dep. 23:21
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 23:23
dep. 23:23
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 23:24
dep. 23:24
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 23:25
dep. 23:25
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 23:26
dep. 23:26
43.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 00:01
dep. 00:01
65.5 km
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 23:35
dep. 23:35
49 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 4
arr. 23:37
dep. 23:37
50 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 52
arr. 23:38
dep. 23:38
50.6 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 23:43
dep. 23:43
54 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 4
arr. 23:45
dep. 23:45
55 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 59
arr. 23:47
dep. 23:47
56 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 67
arr. 23:52
dep. 23:52
59.4 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 1
arr. 23:53
dep. 23:53
60 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 23:55
dep. 23:55
61 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 00:06
dep. 00:06
71 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 00:07
dep. 00:07
72 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 00:09
dep. 00:09
73 km
Asanja, Intersection
arr. 00:23
dep. 00:23
82.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 00:15
dep. 00:15
77 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 00:17
dep. 00:17
78 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 00:18
dep. 00:18
79 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 00:19
dep. 00:19
80 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 00:21
81 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Kupinovo kod Pecinaca su međusobno udaljena ~63 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.