Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Kupinovo kod Pecinaca timetable

sunday, 24.02.2019.
06:50 08:41 (01:51)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:50
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 06:53
dep. 06:53
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 07:00
dep. 07:00
7 km
arr. 07:05
dep. 07:05
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 07:17
dep. 07:17
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 07:32
dep. 07:32
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 07:34
dep. 07:34
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 07:35
dep. 07:35
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 07:37
dep. 07:37
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 07:39
dep. 07:39
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 07:41
dep. 07:41
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 07:43
dep. 07:43
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 07:44
dep. 07:44
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 07:45
dep. 07:45
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 07:46
dep. 07:46
43.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 08:21
dep. 08:21
65.5 km
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 07:55
dep. 07:55
49 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 4
arr. 07:57
dep. 07:57
50 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 52
arr. 07:58
dep. 07:58
50.6 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 08:03
dep. 08:03
54 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 4
arr. 08:05
dep. 08:05
55 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 59
arr. 08:07
dep. 08:07
56 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 67
arr. 08:12
dep. 08:12
59.4 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 1
arr. 08:13
dep. 08:13
60 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 08:15
dep. 08:15
61 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 08:26
dep. 08:26
71 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 08:27
dep. 08:27
72 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 08:29
dep. 08:29
73 km
Asanja, Intersection
arr. 08:43
dep. 08:43
82.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 08:35
dep. 08:35
77 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 08:37
dep. 08:37
78 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 08:38
dep. 08:38
79 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 08:39
dep. 08:39
80 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 08:41
81 km
09:30 10:51 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 09:33
dep. 09:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 09:40
dep. 09:40
7 km
arr. 09:45
dep. 09:45
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 09:50
dep. 09:50
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 09:57
dep. 09:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 10:12
dep. 10:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 10:14
dep. 10:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 10:15
dep. 10:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 10:17
dep. 10:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 10:19
dep. 10:19
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 10:21
dep. 10:21
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 10:23
dep. 10:23
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 10:24
dep. 10:24
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 10:25
dep. 10:25
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 10:27
dep. 10:27
43.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 10:29
dep. 10:29
44.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 10:34
dep. 10:34
50 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 10:35
dep. 10:35
51 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 10:37
dep. 10:37
52 km
Asanja, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
61.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 10:43
dep. 10:43
56 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 10:45
dep. 10:45
57 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 10:47
dep. 10:47
58 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 10:49
dep. 10:49
59 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 10:51
60 km
12:00 13:21 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
arr. 12:15
dep. 12:15
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 12:20
dep. 12:20
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 12:27
dep. 12:27
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 12:42
dep. 12:42
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 12:44
dep. 12:44
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 12:45
dep. 12:45
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 12:47
dep. 12:47
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 12:49
dep. 12:49
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 12:51
dep. 12:51
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 12:53
dep. 12:53
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 12:54
dep. 12:54
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 12:55
dep. 12:55
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 12:57
dep. 12:57
43.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 12:59
dep. 12:59
44.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 13:04
dep. 13:04
50 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 13:05
dep. 13:05
51 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 13:07
dep. 13:07
52 km
Asanja, Intersection
arr. 13:23
dep. 13:23
61.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 13:13
dep. 13:13
56 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 13:15
dep. 13:15
57 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 13:17
dep. 13:17
58 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 13:19
dep. 13:19
59 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 13:21
60 km
14:30 15:53 (01:23)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 14:57
dep. 14:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:14
dep. 15:14
36 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:16
dep. 15:16
38 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:17
dep. 15:17
39 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:19
dep. 15:19
40 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 15:21
dep. 15:21
41.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 15:23
dep. 15:23
43 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 15:25
dep. 15:25
44 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 15:26
dep. 15:26
45 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 15:27
dep. 15:27
45.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 15:28
dep. 15:28
46.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 15:31
dep. 15:31
47.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 15:36
dep. 15:36
53 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 15:37
dep. 15:37
54 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 15:39
dep. 15:39
55 km
Asanja, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
64.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 15:45
dep. 15:45
59 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 15:47
dep. 15:47
60 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 15:49
dep. 15:49
61 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 15:51
dep. 15:51
62 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 15:53
63 km
16:30 17:51 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
arr. 16:45
dep. 16:45
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 16:50
dep. 16:50
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 16:57
dep. 16:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 17:12
dep. 17:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 17:14
dep. 17:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 17:15
dep. 17:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 17:17
dep. 17:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 17:19
dep. 17:19
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 17:21
dep. 17:21
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 17:23
dep. 17:23
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 17:24
dep. 17:24
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 17:25
dep. 17:25
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 17:27
dep. 17:27
43.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 17:29
dep. 17:29
44.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 17:34
dep. 17:34
50 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 17:35
dep. 17:35
51 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 17:37
dep. 17:37
52 km
Asanja, Intersection
arr. 17:53
dep. 17:53
61.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 17:43
dep. 17:43
56 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 17:45
dep. 17:45
57 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 17:47
dep. 17:47
58 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 17:49
dep. 17:49
59 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 17:51
60 km
18:30 19:51 (01:21)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 18:33
dep. 18:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 18:40
dep. 18:40
7 km
arr. 18:45
dep. 18:45
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 18:50
dep. 18:50
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 18:57
dep. 18:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 19:12
dep. 19:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 19:14
dep. 19:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 19:15
dep. 19:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 19:17
dep. 19:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 19:19
dep. 19:19
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 19:21
dep. 19:21
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 19:23
dep. 19:23
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 19:24
dep. 19:24
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 19:25
dep. 19:25
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 19:27
dep. 19:27
43.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 19:29
dep. 19:29
44.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 19:34
dep. 19:34
50 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 19:35
dep. 19:35
51 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 19:37
dep. 19:37
52 km
Asanja, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
61.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 19:43
dep. 19:43
56 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 19:45
dep. 19:45
57 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 19:47
dep. 19:47
58 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 19:49
dep. 19:49
59 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 19:51
60 km
22:30 00:21 (01:51)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 22:33
dep. 22:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 22:40
dep. 22:40
7 km
arr. 22:45
dep. 22:45
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 22:50
dep. 22:50
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 22:56
dep. 22:56
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 23:12
dep. 23:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 23:14
dep. 23:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 23:15
dep. 23:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 23:17
dep. 23:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 23:19
dep. 23:19
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 23:21
dep. 23:21
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 23:23
dep. 23:23
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 23:24
dep. 23:24
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 23:25
dep. 23:25
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 23:26
dep. 23:26
43.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 00:01
dep. 00:01
65.5 km
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 23:35
dep. 23:35
49 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 4
arr. 23:37
dep. 23:37
50 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 52
arr. 23:38
dep. 23:38
50.6 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 23:43
dep. 23:43
54 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 4
arr. 23:45
dep. 23:45
55 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 59
arr. 23:47
dep. 23:47
56 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 67
arr. 23:52
dep. 23:52
59.4 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 1
arr. 23:53
dep. 23:53
60 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 23:55
dep. 23:55
61 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 00:06
dep. 00:06
71 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 00:07
dep. 00:07
72 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 00:09
dep. 00:09
73 km
Asanja, Intersection
arr. 00:23
dep. 00:23
82.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 00:15
dep. 00:15
77 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 00:17
dep. 00:17
78 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 00:18
dep. 00:18
79 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 00:19
dep. 00:19
80 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 00:21
81 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Kupinovo kod Pecinaca su međusobno udaljena ~67 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 21min., a najduže 01h i 51min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.