Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Kumanovo timetable

monday, 20.08.2018.
00:45 08:07 (07:22)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 00:45
Aleksinac, Bus station
arr. 04:07
dep. 04:07
205 km
Nis, Bus station
arr. 04:50
dep. 04:50
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 05:44
dep. 05:44
281 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:33
dep. 06:33
325 km
Vranje, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
351 km
arr. 07:30
dep. 07:30
367 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 07:50
dep. 07:50
395 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 07:55
dep. 07:55
395.1 km
Kumanovo, Bus station
arr. 08:07
405 km
07:05 13:57 (06:52)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:05
Nis, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:32
dep. 11:32
281 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
325 km
Vranje, Bus station
arr. 12:56
dep. 12:56
351 km
arr. 13:17
dep. 13:17
367 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 13:40
dep. 13:40
395 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 13:45
dep. 13:45
395.1 km
Kumanovo, Bus station
arr. 13:57
405 km
11:20 18:44 (07:24)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:20
Jagodina, Bus station
arr. 13:17
dep. 13:17
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
144 km
Paracin, Bus station
arr. 13:43
dep. 13:43
152 km
Razanj, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
182 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:42
dep. 14:42
205 km
Nis, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:19
dep. 16:19
281 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 17:08
dep. 17:08
325 km
Vranje, Bus station
arr. 17:43
dep. 17:43
351 km
arr. 18:05
dep. 18:05
367 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 18:25
dep. 18:25
395 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 18:30
dep. 18:30
395.1 km
Kumanovo, Bus station
arr. 18:44
405 km
14:20 21:05 (06:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:20
Nis, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:39
dep. 18:39
281 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:28
dep. 19:28
325 km
Vranje, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:03
351 km
arr. 20:25
dep. 20:25
367 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 20:45
dep. 20:45
395 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 20:50
dep. 20:50
395.1 km
Kumanovo, Bus station
arr. 21:05
405 km
15:30 21:20 (05:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 04.02.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 20:30
dep. 20:30
385 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 21:00
dep. 21:00
385.1 km
Kumanovo, Benzinska pumpa
arr. 21:20
401 km
18:21 03:54 (09:33)
Topcider
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 18:21
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:30
dep. 18:32
10 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:20
dep. 19:21
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:52
101 km
Lapovo, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:22
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:02
151 km
Cuprija, Railway station
arr. 21:11
dep. 21:12
165 km
Paracin, Railway station
arr. 21:18
dep. 21:19
173 km
Cicevac, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:47
191 km
Stalac, Railway station
arr. 21:52
dep. 21:53
196 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 22:32
dep. 22:33
239 km
arr. 23:06
dep. 23:19
271 km
Leskovac, Railway station
arr. 00:03
dep. 00:04
320 km
Vladicin Han, Railway station
arr. 01:20
dep. 01:26
367 km
Vranjska Banja, Railway station
arr. 01:50
dep. 01:50
386 km
Vranje, Railway station
arr. 01:55
dep. 01:56
394 km
Bujanovac, Railway station
arr. 02:15
dep. 02:15
415 km
Presevo, Railway station
arr. 02:32
dep. 02:32
436 km
Tabanovce, Railway station
arr. 03:45
dep. 03:45
445 km
Kumanovo, Railway station
arr. 03:54
457 km
20:30 03:28 (06:58)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Jagodina, Bus station
arr. 22:31
dep. 22:31
118 km
Nis, Bus station
arr. 00:08
dep. 00:08
221 km
Leskovac, Bus station
arr. 01:07
dep. 01:07
272 km
Vranje, Bus station
arr. 02:21
dep. 02:21
344 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 02:38
dep. 02:38
388 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 02:40
dep. 02:40
388.1 km
Kumanovo, Bus station
arr. 03:28
398 km
21:30 04:33 (07:03)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:30
Jagodina, Bus station
arr. 23:31
dep. 23:31
134 km
Nis, Bus station
arr. 01:07
dep. 01:07
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 02:07
dep. 02:07
281 km
Vranje, Bus station
arr. 03:21
dep. 03:21
351 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 04:05
dep. 04:05
395 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 04:18
dep. 04:18
395.1 km
Kumanovo, Bus station
arr. 04:33
405 km
23:15 06:07 (06:52)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 23:15
Nis, Bus station
arr. 02:50
dep. 02:50
236 km
Leskovac, Bus station
arr. 03:44
dep. 03:44
281 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 04:33
dep. 04:33
325 km
Vranje, Bus station
arr. 05:08
dep. 05:08
351 km
arr. 05:30
dep. 05:30
367 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 05:50
dep. 05:50
395 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 05:55
dep. 05:55
395.1 km
Kumanovo, Bus station
arr. 06:07
405 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Kumanovo su međusobno udaljena ~410 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 50min., a najduže 09h i 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 00:45 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Kumanovo iznosi od 2.640,00 RSD do 2.640,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.