Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Kraljevo timetable

wednesday, 08.07.2020.
06:00 09:16 (03:16)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:00
arr. 07:19
dep. 07:19
74 km
Ljig, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
83 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Motel
arr. 07:44
dep. 07:44
100 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:49
dep. 07:49
105 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:56
dep. 07:56
112 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
124 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 08:24
dep. 08:24
131 km
Preljina, Pasarela
arr. 08:33
dep. 08:33
139 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
143 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 08:42
dep. 08:42
146 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:47
dep. 08:47
149 km
Ladevci, Airport
arr. 08:58
dep. 08:58
158 km
Milocaj, 2
arr. 09:04
dep. 09:04
162 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:16
171 km
07:00 10:15 (03:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Batocina, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
136 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:15
190 km
07:00 10:40 (03:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Ljig, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:41
82.7 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
124.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:40
172.7 km
07:30 11:30 (04:00)
Pancevacki mostBus station
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
dep. 07:30
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:42
dep. 08:15
3.7 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
146.7 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 10:45
dep. 10:45
149.7 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 10:55
dep. 11:00
153.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
175.7 km
09:00 12:45 (03:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Mladenovac, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
56 km
Topola, Bus station
arr. 10:45
dep. 11:00
80 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
119 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:45
175 km
09:00 12:46 (03:46)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Raca, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:52
113.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:46
198.7 km
09:20 12:30 (03:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 29.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:20
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:22
dep. 10:22
62 km
arr. 10:32
dep. 10:32
72 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
122 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:47
dep. 11:47
129 km
Preljina
arr. 11:55
dep. 11:55
137 km
Ladevci
arr. 12:16
dep. 12:16
158 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:30
172 km
09:45 13:00 (03:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Ljig, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
114 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:00
173 km
10:35 13:30 (02:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:35
Kraljevo, Bus station
arr. 13:30
172.3 km
12:00 14:45 (02:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
140 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
194 km
12:00 15:15 (03:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Batocina, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
136 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:15
190 km
12:30 15:42 (03:12)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
83 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
124 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
149 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
172 km
13:05 16:30 (03:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:05
Ljig, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
78 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
102 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
173 km
13:50 17:15 (03:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:50
Ljig, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
85 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
135 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:15
179 km
14:00 17:20 (03:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 14:10
dep. 14:10
5 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
140 km
Kragujevac, Koricani dom
arr. 16:19
dep. 16:19
147 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
152 km
Gruza, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
160 km
arr. 16:41
dep. 16:41
165 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
168 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
176 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
184 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:20
194 km
15:30 18:20 (02:50)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Kragujevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
139 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:20
190 km
16:15 19:25 (03:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:15
arr. 17:30
dep. 17:30
71 km
Liplje, I
arr. 17:35
dep. 17:35
76 km
Ljig, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
83 km
Donji Banjani
arr. 17:50
dep. 17:50
90 km
Stavica, Magistrala
arr. 17:55
dep. 17:55
95 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:00
dep. 18:00
100 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:05
dep. 18:05
102 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 18:15
dep. 18:15
107 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 18:20
dep. 18:20
116 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
124 km
Preljina
arr. 18:35
dep. 18:35
139 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
144 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
150 km
Tavnik, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
156 km
Ladevci
arr. 19:00
dep. 19:00
158 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:25
171 km
17:00 20:05 (03:05)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Ljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
85 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 19:05
dep. 19:05
115 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
126 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:05
175 km
17:30 20:30 (03:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
114 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:30
173 km
18:45 21:45 (03:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:45
Ljig, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
79 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
129 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:45
173 km
20:00 23:15 (03:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Ljig, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 22:15
dep. 22:15
114 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:15
173 km
23:40 04:35 (04:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 23:40
Ljig, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
83 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
123 km
Kraljevo, Bus station
arr. 04:35
171.6 km
23:45 03:20 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 23:45
Kragujevac, Bus station
arr. 02:15
dep. 02:15
140 km
Kraljevo, Bus station
arr. 03:20
200 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Kraljevo su međusobno udaljena ~180 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 45min., a najduže 04h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 16 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 23:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Kraljevo iznosi od 7,77 EUR do 7,77 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.