Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Kraljevo timetable

sunday, 23.02.2020.
06:00 09:16 (03:16)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
arr. 07:19
dep. 07:19
74 km
Ljig, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
83 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:44
dep. 07:44
100 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:49
dep. 07:49
105 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:56
dep. 07:56
112 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
124 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 08:24
dep. 08:24
131 km
Preljina
arr. 08:33
dep. 08:33
139 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 08:37
dep. 08:37
143 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 08:42
dep. 08:42
146 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:47
dep. 08:47
149 km
Ladevci
arr. 08:58
dep. 08:58
158 km
Milocaj, 2
arr. 09:04
dep. 09:04
162 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:16
171 km
07:00 10:15 (03:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Batocina, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
136 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:15
190 km
07:00 10:40 (03:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Ljig, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:41
82.7 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
124.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:40
172.7 km
08:30 12:00 (03:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Ljig, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
85 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:45
123 km
Preljina
arr. 11:30
dep. 11:30
144 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:00
176 km
09:00 12:45 (03:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Mladenovac, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
56 km
Topola, Bus station
arr. 10:45
dep. 11:00
80 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
119 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:45
175 km
09:00 12:55 (03:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:12
dep. 09:12
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:05
dep. 10:05
61 km
arr. 10:15
dep. 10:15
71 km
Liplje, I
arr. 10:18
dep. 10:18
75 km
Moravci, Magistrala
arr. 10:21
dep. 10:21
78 km
Ljig, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:35
81 km
Dici, Magistrala
arr. 10:43
dep. 10:43
89 km
Stavica, Magistrala
arr. 10:48
dep. 10:48
94 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 10:53
dep. 10:53
99 km
Reljinci, Magistrala
arr. 10:55
dep. 10:55
101 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 10:58
dep. 10:58
104 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 11:02
dep. 11:02
107 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:07
dep. 11:07
110 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:12
dep. 11:12
114 km
Svrackovci, Škola
arr. 11:20
dep. 11:20
117 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
123 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:37
dep. 11:37
130 km
Preljina
arr. 11:45
dep. 11:45
139 km
Konjevici
arr. 11:47
dep. 11:47
141 km
Cacak, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
146 km
Preljina, Put M-5
arr. 12:10
dep. 12:10
152.8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 12:12
dep. 12:12
154.1 km
Stancici, Čegar
arr. 12:15
dep. 12:15
156.2 km
Stancici
arr. 12:16
dep. 12:16
156.9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 12:17
dep. 12:17
158.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 12:19
dep. 12:19
159.4 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 12:20
dep. 12:20
160.1 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:21
dep. 12:21
161.3 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 12:23
dep. 12:23
162.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:26
dep. 12:26
164.3 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 12:30
dep. 12:30
166.4 km
Katrga, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
168.5 km
Tavnik, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
170.6 km
Ladevci
arr. 12:35
dep. 12:35
171.8 km
Cvetke, Intersection
arr. 12:38
dep. 12:38
173.9 km
Milocaj, 2
arr. 12:40
dep. 12:40
175.7 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 12:43
dep. 12:43
178.7 km
Adrani, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
180.9 km
arr. 12:47
dep. 12:47
182.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:55
185.7 km
09:30 12:30 (03:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Ljig, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
85 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:30
175 km
09:45 13:00 (03:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Ljig, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
114 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:00
173 km
10:35 13:30 (02:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:35
Kraljevo, Bus station
arr. 13:30
172.3 km
12:00 14:45 (02:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
140 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
194 km
12:00 15:15 (03:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Batocina, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
136 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:15
190 km
12:30 15:42 (03:12)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
83 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
124 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
149 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
172 km
13:05 16:30 (03:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:05
Ljig, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
78 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
102 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
173 km
14:00 17:20 (03:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:10
dep. 14:10
5 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
140 km
Kragujevac, Koricani
arr. 16:19
dep. 16:19
147 km
Vuckovica kod Knica
arr. 16:25
dep. 16:25
152 km
Grabovac kod Knica
arr. 16:35
dep. 16:35
160 km
Balosave
arr. 16:41
dep. 16:41
165 km
Guberevac kod Knica
arr. 16:45
dep. 16:45
168 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 16:55
dep. 16:55
176 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 17:05
dep. 17:05
184 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:20
194 km
14:45 17:45 (03:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:05
dep. 15:05
13 km
arr. 16:02
dep. 16:02
71 km
Ljig, Bus station
arr. 16:12
dep. 16:17
81 km
Stavica, Magistrala
arr. 16:28
dep. 16:28
95 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:33
dep. 16:33
100 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 16:41
dep. 16:41
107 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 16:45
dep. 16:45
116 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:54
dep. 16:54
124 km
Preljina
arr. 17:10
dep. 17:10
139 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
150 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:28
dep. 17:28
156 km
Ladevci
arr. 17:33
dep. 17:33
158 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
171 km
15:00 18:20 (03:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:12
dep. 15:12
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:05
dep. 16:05
61 km
arr. 16:15
dep. 16:15
71 km
Liplje, I
arr. 16:18
dep. 16:18
75 km
Moravci, Magistrala
arr. 16:21
dep. 16:21
78 km
Ljig, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:35
81 km
Preljina
arr. 17:15
dep. 17:15
139 km
Konjevici
arr. 17:17
dep. 17:17
141 km
Cacak, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
146 km
Preljina, Put M-5
arr. 17:35
dep. 17:35
152.8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 17:37
dep. 17:37
154.1 km
Stancici, Čegar
arr. 17:40
dep. 17:40
156.2 km
Stancici
arr. 17:41
dep. 17:41
156.9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:42
dep. 17:42
158.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 17:44
dep. 17:44
159.4 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 17:45
dep. 17:45
160.1 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 17:46
dep. 17:46
161.3 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 17:48
dep. 17:48
162.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:51
dep. 17:51
164.3 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 17:55
dep. 17:55
166.4 km
Katrga, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
168.5 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:59
dep. 17:59
170.6 km
Ladevci
arr. 18:00
dep. 18:00
171.8 km
Cvetke, Intersection
arr. 18:03
dep. 18:03
173.9 km
Milocaj, 2
arr. 18:05
dep. 18:05
175.7 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 18:08
dep. 18:08
178.7 km
Adrani, Dom
arr. 18:10
dep. 18:10
180.9 km
arr. 18:12
dep. 18:12
182.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:20
185.7 km
15:30 18:20 (02:50)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Kragujevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
139 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:20
190 km
16:15 19:25 (03:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:15
arr. 17:30
dep. 17:30
71 km
Liplje, I
arr. 17:35
dep. 17:35
76 km
Ljig, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
83 km
Donji Banjani
arr. 17:50
dep. 17:50
90 km
Stavica, Magistrala
arr. 17:55
dep. 17:55
95 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:00
dep. 18:00
100 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:05
dep. 18:05
102 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 18:15
dep. 18:15
107 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 18:20
dep. 18:20
116 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
124 km
Preljina
arr. 18:35
dep. 18:35
139 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 18:45
dep. 18:45
144 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
150 km
Tavnik, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
156 km
Ladevci
arr. 19:00
dep. 19:00
158 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:25
171 km
17:00 20:05 (03:05)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Ljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
85 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 19:05
dep. 19:05
115 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
126 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:05
175 km
17:30 20:30 (03:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
114 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:30
173 km
17:30 21:00 (03:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Ljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
81 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
123 km
Cacak, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
146 km
Konjevici
arr. 20:12
dep. 20:12
150.8 km
Preljina, Put M-5
arr. 20:15
dep. 20:15
152.8 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 20:17
dep. 20:17
154.1 km
Stancici, Čegar
arr. 20:20
dep. 20:20
156.2 km
Stancici
arr. 20:21
dep. 20:21
156.9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 20:22
dep. 20:22
158.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 20:24
dep. 20:24
159.4 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 20:25
dep. 20:25
160.1 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
161.3 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 20:28
dep. 20:28
162.3 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:31
dep. 20:31
164.3 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 20:35
dep. 20:35
166.4 km
Katrga, Intersection
arr. 20:37
dep. 20:37
168.5 km
Tavnik, Intersection
arr. 20:39
dep. 20:39
170.6 km
Ladevci
arr. 20:40
dep. 20:40
171.8 km
Cvetke, Intersection
arr. 20:43
dep. 20:43
173.9 km
Milocaj, 2
arr. 20:45
dep. 20:45
175.7 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 20:48
dep. 20:48
178.7 km
Adrani, Dom
arr. 20:50
dep. 20:50
180.9 km
arr. 20:52
dep. 20:52
182.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:00
185.7 km
17:45 21:00 (03:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:45
Topola, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
77.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:00
171.5 km
18:15 21:15 (03:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:15
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 19:34
dep. 19:35
109.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:15
194.2 km
18:45 21:45 (03:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:45
Ljig, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
79 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
129 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:45
173 km
20:00 23:15 (03:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Ljig, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 22:15
dep. 22:15
114 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:15
173 km
20:30 23:50 (03:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:35
dep. 20:35
2 km
arr. 21:50
dep. 21:50
71 km
Liplje, I
arr. 21:55
dep. 21:55
76 km
Ljig, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
83 km
Donji Banjani
arr. 22:05
dep. 22:05
90 km
Stavica, Magistrala
arr. 22:10
dep. 22:10
95 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:15
dep. 22:15
100 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:20
dep. 22:20
102 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 22:25
dep. 22:25
107 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:35
dep. 22:35
116 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 22:55
dep. 22:55
124 km
Preljina
arr. 23:10
dep. 23:10
139 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 23:20
dep. 23:20
144 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
150 km
Tavnik, Intersection
arr. 23:35
dep. 23:35
156 km
Ladevci
arr. 23:40
dep. 23:40
158 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:50
171 km
20:45 00:21 (03:36)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:51
dep. 20:51
3.4 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 22:10
dep. 22:40
109.5 km
Kragujevac, Bus station
arr. 23:15
dep. 23:15
140.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 00:21
194.1 km
22:45 02:05 (03:20)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:45
Kragujevac, Bus station
arr. 00:55
dep. 00:55
142 km
Kraljevo, Bus station
arr. 02:05
196 km
23:40 04:35 (04:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 23:40
Ljig, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
83 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
123 km
Kraljevo, Bus station
arr. 04:35
171.6 km
23:45 03:20 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 23:45
Kragujevac, Bus station
arr. 02:15
dep. 02:15
140 km
Kraljevo, Bus station
arr. 03:20
200 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Kraljevo su međusobno udaljena ~181 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 45min., a najduže 04h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 14 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 23:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.