Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Kragujevac timetable

thursday, 15.11.2018.
06:30 08:30 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
137 km
06:55 09:15 (02:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:55
Lapovo, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
109.5 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:15
140.3 km
07:00 09:05 (02:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Batocina, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:05
136 km
08:00 10:15 (02:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Lapovo, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
110 km
Batocina, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
119 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
145 km
08:45 10:20 (01:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:45
Batocina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
102 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:20
129 km
09:00 11:25 (02:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Mladenovac, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
56 km
Topola, Bus station
arr. 10:45
dep. 11:00
80 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:25
119 km
10:00 12:00 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Lapovo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
110 km
Batocina, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
115 km
Kragujevac, Bus station
arr. 12:00
140 km
11:00 12:45 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Kragujevac, Bus station
arr. 12:45
141 km
11:20 13:46 (02:26)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:20
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:28
dep. 11:28
5 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Center
arr. 12:07
dep. 12:07
48 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
54 km
Meduluzje, Karaula
arr. 12:19
dep. 12:19
57 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 12:29
dep. 12:29
68 km
Krcevac, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
71 km
Topola, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
78 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 12:58
dep. 12:58
89.5 km
Cumic, Svetinja
arr. 13:07
dep. 13:07
94.2 km
Cumic, Posta
arr. 13:12
dep. 13:12
98.1 km
Luznice, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
103.5 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
105.9 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 13:26
dep. 13:26
109.3 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:46
118.3 km
11:45 14:00 (02:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Lapovo, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
110 km
Batocina, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
119 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:00
145 km
12:00 13:45 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Kragujevac, Bus station
arr. 13:45
140 km
12:00 14:05 (02:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Batocina, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:05
136 km
12:13 15:15 (03:02)
Krnjaca - Branko Momirov
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
dep. 12:13
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:30
dep. 13:00
10 km
Mladenovac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
66 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 14:05
dep. 14:05
80 km
Krcevac, Intersection
arr. 14:11
dep. 14:11
84 km
Topola, Bus station
arr. 14:18
dep. 14:18
90 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 14:38
dep. 14:38
96 km
Cumic, Svetinja
arr. 14:41
dep. 14:41
109 km
Cumic, Posta
arr. 14:42
dep. 14:42
110 km
Luznice, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
118 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:00
dep. 15:00
121 km
Kragujevac, Bus station
arr. 15:15
132 km
13:45 16:00 (02:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Kragujevac, Bus station
arr. 16:00
140 km
14:00 16:19 (02:19)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:10
dep. 14:10
5 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
140 km
Kragujevac, Koricani
arr. 16:19
147 km
14:30 16:30 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Niksic kod Batocine
arr. 16:05
dep. 16:05
125 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:30
140 km
15:15 17:30 (02:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Lapovo, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
110 km
Batocina, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
119 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:30
145 km
15:30 17:20 (01:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Kragujevac, Bus station
arr. 17:20
139 km
15:40 18:10 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Buy ticket 5,51 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:40
Mladenovac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
61 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 17:00
dep. 17:00
72 km
Topola, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
83 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 17:25
dep. 17:25
101 km
Cumic, Svetinja
arr. 17:30
dep. 17:30
104 km
Cumic, Posta
arr. 17:35
dep. 17:35
108 km
Luznice, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
111 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
114 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 17:50
dep. 17:50
118 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:10
125 km
15:45 17:50 (02:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:45
Batocina, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
116.4 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:50
139.3 km
16:30 18:30 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Kragujevac, Bus station
arr. 18:30
140 km
17:00 19:00 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Lapovo, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
110 km
Batocina, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
115 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:00
140 km
18:30 20:45 (02:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Mladenovac, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
56 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 19:35
dep. 19:35
70 km
Krcevac, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
74 km
Topola, Bus station
arr. 19:48
dep. 19:48
80 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 20:08
dep. 20:08
86 km
Cumic, Svetinja
arr. 20:11
dep. 20:11
99 km
Cumic, Posta
arr. 20:12
dep. 20:12
100 km
Luznice, Intersection
arr. 20:25
dep. 20:25
108 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 20:30
dep. 20:30
111 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:45
122 km
19:15 21:40 (02:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Batocina, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
120 km
Kragujevac, Bus station
arr. 21:40
149 km
19:30 21:45 (02:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Lapovo, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
110 km
Batocina, Bus station
arr. 21:20
dep. 21:20
119 km
Kragujevac, Bus station
arr. 21:45
145 km
19:55 22:00 (02:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:55
Batocina, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:35
120 km
Kragujevac, Bus station
arr. 22:00
142.9 km
20:30 22:50 (02:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 5,51 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:45
dep. 20:45
5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
61 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 21:50
dep. 21:50
72 km
Topola, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
83 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 22:15
dep. 22:15
101 km
Cumic, Svetinja
arr. 22:20
dep. 22:20
104 km
Cumic, Posta
arr. 22:25
dep. 22:25
108 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 22:30
dep. 22:30
114 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 22:35
dep. 22:35
118 km
Kragujevac, Bus station
arr. 22:50
125 km
20:45 23:15 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:51
dep. 20:51
3.4 km
Lapovo, Bus station
arr. 22:10
dep. 22:40
109.5 km
Kragujevac, Bus station
arr. 23:15
140.3 km
21:00 23:00 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Kragujevac, Bus station
arr. 23:00
140 km
21:00 23:05 (02:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Batocina, Bus station
arr. 22:35
dep. 22:35
116.4 km
Kragujevac, Bus station
arr. 23:05
139.3 km
22:45 00:55 (02:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:45
Kragujevac, Bus station
arr. 00:55
142 km
23:45 02:15 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 23:45
Kragujevac, Bus station
arr. 02:15
140 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Kragujevac su međusobno udaljena ~138 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 03h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 14 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 23:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Kragujevac iznosi od 5,51 EUR do 5,51 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.