Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Kosovska Mitrovica timetable

thursday, 16.08.2018.
04:30 10:30 (06:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 04:30
Kragujevac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
145 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
347 km
07:00 13:30 (06:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Ljig, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:41
82.7 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
124.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
172.7 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 13:30
319.7 km
08:40 15:45 (07:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:40
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:47
dep. 08:47
3.4 km
Raca, Bus station
arr. 10:51
dep. 10:52
113.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:46
dep. 12:46
198.7 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 15:45
342.7 km
08:45 15:00 (06:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:45
Batocina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
102 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:30
129 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
183 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
265 km
Rudnica kod Raske
arr. 14:10
dep. 14:10
275 km
Lesak
arr. 14:20
dep. 14:20
285 km
Leposavic, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
295 km
Socanica
arr. 14:45
dep. 14:45
303 km
Zvecan
arr. 14:55
dep. 14:55
325 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 15:00
330 km
10:45 17:00 (06:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:51
dep. 10:51
3.4 km
Leposavic, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
313.5 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 17:00
347.5 km
12:15 18:15 (06:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:15
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 18:15
330 km
13:25 20:00 (06:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:25
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:31
dep. 13:31
3.4 km
Lapovo, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
109.9 km
Leposavic, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
314.9 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 20:00
349.9 km
16:00 22:50 (06:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Vucitrn, Center
arr. 22:30
dep. 22:31
330 km
Kosovska Mitrovica
arr. 22:50
343 km
16:45 23:30 (06:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:51
dep. 16:51
3.4 km
Leposavic, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
313.5 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 23:30
347.5 km
17:45 23:45 (06:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:45
Topola, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
77.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
171.5 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 23:45
318.5 km
20:45 03:40 (06:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:51
dep. 20:51
3.4 km
Lapovo, Bus station
arr. 22:10
dep. 22:40
109.5 km
Kragujevac, Bus station
arr. 23:15
dep. 23:15
140.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 00:21
dep. 00:21
194.1 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 03:40
338.1 km
22:45 05:15 (06:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:45
Kragujevac, Bus station
arr. 00:55
dep. 00:55
142 km
Kraljevo, Bus station
arr. 02:05
dep. 02:05
196 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 03:05
dep. 03:05
247 km
Baljevac kod Raske
arr. 03:40
dep. 03:40
266 km
Raska, Bus station
arr. 03:55
dep. 03:55
276 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 05:15
342 km
23:40 05:40 (06:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 23:40
Mrcajevci, Bus station
arr. 02:35
dep. 02:41
151.9 km
Raska, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:40
258.9 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 05:40
323.9 km
23:45 06:35 (06:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 23:45
Kragujevac, Bus station
arr. 02:15
dep. 02:15
140 km
Kraljevo, Bus station
arr. 03:20
dep. 03:20
200 km
Zvecan
arr. 06:20
dep. 06:20
342 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 06:35
347 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Kosovska Mitrovica su međusobno udaljena ~338 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06h i 00min., a najduže 07h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 23:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.