Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Kosovska Kamenica timetable

wednesday, 17.07.2019.
14:30 21:20 (06:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Jagodina, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:30
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
202 km
Nis, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
232 km
arr. 18:15
dep. 18:15
233 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
283 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
307 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
314 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
325 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
355 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 20:45
dep. 20:45
373 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 21:00
dep. 21:00
389 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 21:05
dep. 21:05
391 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 21:10
dep. 21:10
394 km
Koretin
arr. 21:12
dep. 21:12
397 km
Koretin, Kov.
arr. 21:15
dep. 21:15
399 km
Berivojce
arr. 21:17
dep. 21:17
401 km
Kosovska Kamenica, AS
arr. 21:20
403 km
Beograd (Belgrade) - Kosovska Kamenica timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
14:30 21:20 (06:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Jagodina, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:30
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
202 km
Nis, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
232 km
arr. 18:15
dep. 18:15
233 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
283 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
307 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
314 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
325 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
355 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 20:45
dep. 20:45
373 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 21:00
dep. 21:00
389 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 21:05
dep. 21:05
391 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 21:10
dep. 21:10
394 km
Koretin
arr. 21:12
dep. 21:12
397 km
Koretin, Kov.
arr. 21:15
dep. 21:15
399 km
Berivojce
arr. 21:17
dep. 21:17
401 km
Kosovska Kamenica, AS
arr. 21:20
403 km
Beograd (Belgrade) - Kosovska Kamenica timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
14:30 21:20 (06:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Jagodina, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:30
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
202 km
Nis, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
232 km
arr. 18:15
dep. 18:15
233 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
283 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
307 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
314 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
325 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
355 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 20:45
dep. 20:45
373 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 21:00
dep. 21:00
389 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 21:05
dep. 21:05
391 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 21:10
dep. 21:10
394 km
Koretin
arr. 21:12
dep. 21:12
397 km
Koretin, Kov.
arr. 21:15
dep. 21:15
399 km
Berivojce
arr. 21:17
dep. 21:17
401 km
Kosovska Kamenica, AS
arr. 21:20
403 km
Beograd (Belgrade) - Kosovska Kamenica timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
14:30 21:20 (06:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Jagodina, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:30
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
202 km
Nis, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
232 km
arr. 18:15
dep. 18:15
233 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
283 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
307 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
314 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
325 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
355 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 20:45
dep. 20:45
373 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 21:00
dep. 21:00
389 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 21:05
dep. 21:05
391 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 21:10
dep. 21:10
394 km
Koretin
arr. 21:12
dep. 21:12
397 km
Koretin, Kov.
arr. 21:15
dep. 21:15
399 km
Berivojce
arr. 21:17
dep. 21:17
401 km
Kosovska Kamenica, AS
arr. 21:20
403 km
Beograd (Belgrade) - Kosovska Kamenica timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
14:30 21:20 (06:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Jagodina, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:30
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
202 km
Nis, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
232 km
arr. 18:15
dep. 18:15
233 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
283 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
307 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
314 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
325 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
355 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 20:45
dep. 20:45
373 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 21:00
dep. 21:00
389 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 21:05
dep. 21:05
391 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 21:10
dep. 21:10
394 km
Koretin
arr. 21:12
dep. 21:12
397 km
Koretin, Kov.
arr. 21:15
dep. 21:15
399 km
Berivojce
arr. 21:17
dep. 21:17
401 km
Kosovska Kamenica, AS
arr. 21:20
403 km
Beograd (Belgrade) - Kosovska Kamenica timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
14:30 21:20 (06:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Jagodina, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:30
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
202 km
Nis, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
232 km
arr. 18:15
dep. 18:15
233 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
283 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
307 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
314 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
325 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
355 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 20:45
dep. 20:45
373 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 21:00
dep. 21:00
389 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 21:05
dep. 21:05
391 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 21:10
dep. 21:10
394 km
Koretin
arr. 21:12
dep. 21:12
397 km
Koretin, Kov.
arr. 21:15
dep. 21:15
399 km
Berivojce
arr. 21:17
dep. 21:17
401 km
Kosovska Kamenica, AS
arr. 21:20
403 km
Beograd (Belgrade) - Kosovska Kamenica timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
14:30 21:20 (06:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Jagodina, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:30
134 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
144 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
202 km
Nis, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
232 km
arr. 18:15
dep. 18:15
233 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
283 km
Predejane, Motel
arr. 19:35
dep. 19:35
307 km
Dzep
arr. 19:45
dep. 19:45
314 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
325 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
355 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 20:45
dep. 20:45
373 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 21:00
dep. 21:00
389 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 21:05
dep. 21:05
391 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 21:10
dep. 21:10
394 km
Koretin
arr. 21:12
dep. 21:12
397 km
Koretin, Kov.
arr. 21:15
dep. 21:15
399 km
Berivojce
arr. 21:17
dep. 21:17
401 km
Kosovska Kamenica, AS
arr. 21:20
403 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Kosovska Kamenica su međusobno udaljena ~403 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06h i 50min., a najduže 06h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 14:30 h, dok je poslednji polazak u 14:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.