Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Kopaonik timetable

saturday, 26.09.2020.
07:00 12:15 (05:15)
BAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
187 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
201 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
213 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
220 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
224 km
Zlatari, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
233 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
236 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
252 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 11:30
dep. 11:30
271 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
290 km
07:00 12:15 (05:15)
BAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Batocina, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
136 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
190 km
Biljanovac
arr. 11:15
dep. 11:15
253 km
Raska, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
271 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
299 km
12:00 17:15 (05:15)
BAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Batocina, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
136 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
190 km
Biljanovac
arr. 16:15
dep. 16:15
253 km
Raska, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
271 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 17:15
299 km
Belgrade (Beograd) - Kopaonik timetable
Departures on: sunday, 27.09.2020.
07:00 12:15 (05:15)
BAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
187 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
201 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
213 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
220 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
224 km
Zlatari, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
233 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
236 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
252 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 11:30
dep. 11:30
271 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
290 km
07:00 12:15 (05:15)
BAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Batocina, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
136 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
190 km
Biljanovac
arr. 11:15
dep. 11:15
253 km
Raska, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
271 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
299 km
12:00 17:15 (05:15)
BAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Batocina, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
136 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
190 km
Biljanovac
arr. 16:15
dep. 16:15
253 km
Raska, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
271 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 17:15
299 km
Belgrade (Beograd) - Kopaonik timetable
Departures on: monday, 28.09.2020.
07:00 12:15 (05:15)
BAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
187 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
201 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
213 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
220 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
224 km
Zlatari, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
233 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
236 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
252 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 11:30
dep. 11:30
271 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
290 km
07:00 12:15 (05:15)
BAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Batocina, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
136 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
190 km
Biljanovac
arr. 11:15
dep. 11:15
253 km
Raska, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
271 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
299 km
12:00 17:15 (05:15)
BAS - Central bus stationSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Batocina, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
136 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
190 km
Biljanovac
arr. 16:15
dep. 16:15
253 km
Raska, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
271 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 17:15
299 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Kopaonik su međusobno udaljena ~296 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 15min., a najduže 05h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 12:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.