Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Kopaonik timetable

thursday, 16.08.2018.
07:00 12:15 (05:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
187 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
201 km
Gornji Stepos
arr. 10:13
dep. 10:13
213 km
Veliki Kupci
arr. 10:20
dep. 10:20
220 km
Majdevo kod Krusevca
arr. 10:27
dep. 10:27
224 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
233 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
236 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
252 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
271 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
290 km
07:00 12:15 (05:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Batocina, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
136 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
190 km
Biljanovac
arr. 11:15
dep. 11:15
253 km
Raska, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
271 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
299 km
12:00 17:15 (05:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Batocina, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
136 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
190 km
Biljanovac
arr. 16:15
dep. 16:15
253 km
Raska, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
271 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 17:15
299 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
07:00 12:15 (05:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Batocina, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
136 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
190 km
Biljanovac
arr. 11:15
dep. 11:15
253 km
Raska, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
271 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
299 km
07:00 12:15 (05:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
187 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
201 km
Gornji Stepos
arr. 10:13
dep. 10:13
213 km
Veliki Kupci
arr. 10:20
dep. 10:20
220 km
Majdevo kod Krusevca
arr. 10:27
dep. 10:27
224 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
233 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
236 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
252 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
271 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
290 km
12:00 17:15 (05:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Batocina, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
136 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
190 km
Biljanovac
arr. 16:15
dep. 16:15
253 km
Raska, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
271 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 17:15
299 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
07:00 12:15 (05:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Batocina, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
136 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
190 km
Biljanovac
arr. 11:15
dep. 11:15
253 km
Raska, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
271 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
299 km
07:00 12:15 (05:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
187 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
201 km
Gornji Stepos
arr. 10:13
dep. 10:13
213 km
Veliki Kupci
arr. 10:20
dep. 10:20
220 km
Majdevo kod Krusevca
arr. 10:27
dep. 10:27
224 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
233 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
236 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
252 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
271 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
290 km
12:00 17:15 (05:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Batocina, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
109 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
136 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
190 km
Biljanovac
arr. 16:15
dep. 16:15
253 km
Raska, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
271 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 17:15
299 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Kopaonik su međusobno udaljena ~296 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 15min., a najduže 05h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 12:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.