Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Kolasin timetable

thursday, 20.02.2020.
08:30 17:15 (08:45)
BAS - Central bus stationGAS
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
140 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
194 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
274 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
297 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
323 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
341 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 14:30
dep. 14:30
341.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
360 km
Berane, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
391 km
Mojkovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
447 km
Kolasin, GAS
arr. 17:15
471 km
09:00 17:41 (08:41)
TopciderRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:07
dep. 09:08
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:49
dep. 09:50
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 09:56
dep. 09:57
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 10:15
dep. 10:16
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:13
151 km
Pozega, Railway station
arr. 11:41
dep. 11:42
176 km
Uzice, Railway station
arr. 12:02
dep. 12:07
206 km
arr. 12:39
dep. 12:40
234 km
Priboj, Railway station
arr. 13:53
dep. 13:54
283 km
Prijepolje, Railway station
arr. 14:55
dep. 14:56
320 km
Prijepolje, Teretna
arr. 15:01
dep. 15:06
324 km
Grobnice, ZS Brodarevo
arr. 15:30
dep. 15:31
345 km
Vrbnica kod Sjenice, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:48
359 km
Bijelo Polje, Railway station
arr. 16:58
dep. 16:58
368 km
Mojkovac, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
389 km
Kolasin, Railway station
arr. 17:41
409 km
12:30 20:55 (08:25)
BAS - Central bus stationGAS
The timetable is valid until: 30.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Kragujevac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
145 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
197 km
Raska, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
277 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
298 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 18:15
dep. 18:15
325 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 18:20
dep. 18:20
327 km
Rozaje, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
358 km
Berane, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
384 km
Mojkovac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
426 km
Kolasin, GAS
arr. 20:55
456 km
19:00 03:00 (08:00)
BAS - Central bus stationGAS
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Kolasin, GAS
arr. 03:00
275 km
19:00 03:00 (08:00)
BAS - Central bus stationGAS
The timetable is valid until: 30.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Lazarevac, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
52 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 21:20
dep. 21:20
120 km
Cacak, Bus station
arr. 21:50
dep. 21:50
142 km
Pozega, Bus station
arr. 22:40
dep. 22:40
178 km
Uzice, Bus station
arr. 23:10
dep. 23:10
202 km
Nova Varos, Bus station
arr. 00:45
dep. 00:45
277 km
Prijepolje, Center
arr. 01:25
dep. 01:25
306 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:05
dep. 02:05
348 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:05
dep. 02:05
348.1 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 02:20
dep. 02:20
358 km
Mojkovac, Bus station
arr. 02:45
dep. 02:45
387 km
Kolasin, GAS
arr. 03:00
411 km
21:10 05:52 (08:42)
TopciderRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 21:10
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:17
dep. 21:18
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 21:59
dep. 22:00
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 22:06
dep. 22:07
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 22:25
dep. 22:26
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 23:22
dep. 23:23
151 km
Pozega, Railway station
arr. 23:51
dep. 23:52
176 km
Uzice, Railway station
arr. 00:12
dep. 00:17
206 km
Priboj, Railway station
arr. 02:06
dep. 02:07
283 km
Prijepolje, Railway station
arr. 03:08
dep. 03:09
320 km
Prijepolje, Teretna
arr. 03:14
dep. 03:14
324 km
Bijelo Polje, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:09
368 km
Mojkovac, Railway station
arr. 05:34
dep. 05:35
389 km
Kolasin, Railway station
arr. 05:52
409 km
23:00 06:20 (07:20)
BAS - Central bus stationGAS
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 23:00
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
122 km
Cacak, Bus station
arr. 01:30
dep. 01:30
144 km
Pozega, Bus station
arr. 02:05
dep. 02:05
188 km
Uzice, Bus station
arr. 02:30
dep. 02:30
204 km
Nova Varos, Bus station
arr. 03:45
dep. 03:45
279 km
Prijepolje, Center
arr. 04:15
dep. 04:15
308 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:40
dep. 04:40
338 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:45
dep. 04:45
340 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 05:10
dep. 05:10
360 km
Mojkovac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
391 km
Kolasin, GAS
arr. 06:20
415 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Kolasin su međusobno udaljena ~407 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07h i 20min., a najduže 08h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 08:30 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Kolasin iznosi od 18,46 EUR do 19,03 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.