Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Koceljeva timetable

wednesday, 15.07.2020.
09:30 11:30 (02:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:42
dep. 09:42
7 km
Umka, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:06
dep. 10:06
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 10:08
dep. 10:08
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:11
dep. 10:11
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:13
dep. 10:13
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 10:19
dep. 10:19
41 km
Skela, Vrovi
arr. 10:22
dep. 10:22
44 km
Skela, Dom
arr. 10:27
dep. 10:27
48 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 10:34
dep. 10:34
54 km
Beljin, Baraka
arr. 10:39
dep. 10:39
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 10:42
dep. 10:42
61 km
Debrc, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
63 km
Debrc, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
64 km
Skupljen, Baraka
arr. 10:54
dep. 10:54
69 km
Skupljen, 1
arr. 10:57
dep. 10:57
71 km
Bobovik
arr. 11:00
dep. 11:00
73 km
Vladimirci, Bus station
arr. 11:03
dep. 11:03
75 km
Lojanice, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
78 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 11:11
dep. 11:11
81 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 11:16
dep. 11:16
87 km
Draginje, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
91 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 11:22
dep. 11:22
92 km
Mali Bosnjak
arr. 11:24
dep. 11:24
94 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:30
99 km
11:45 13:45 (02:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:57
dep. 11:57
7 km
Umka, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:21
dep. 12:21
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 12:23
dep. 12:23
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:26
dep. 12:26
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:28
dep. 12:28
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 12:34
dep. 12:34
41 km
Skela, Vrovi
arr. 12:37
dep. 12:37
44 km
Skela, Dom
arr. 12:42
dep. 12:42
48 km
Usce kod Obrenovca, Staro Usce
arr. 12:49
dep. 12:49
54 km
Beljin, Baraka
arr. 12:54
dep. 12:54
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 12:57
dep. 12:57
61 km
Debrc, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
63 km
Debrc, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
64 km
Skupljen, Baraka
arr. 13:09
dep. 13:09
69 km
Skupljen, 1
arr. 13:12
dep. 13:12
71 km
Bobovik
arr. 13:15
dep. 13:15
73 km
Vladimirci, Bus station
arr. 13:18
dep. 13:18
75 km
Lojanice, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
78 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 13:26
dep. 13:26
81 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 13:31
dep. 13:31
87 km
Draginje, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
91 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 13:37
dep. 13:37
92 km
Mali Bosnjak
arr. 13:39
dep. 13:39
94 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:45
99 km
14:15 16:20 (02:05)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:26
dep. 14:26
5.2 km
Umka, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
21.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:46
dep. 14:46
26.7 km
Obrenovac, Topolice
arr. 14:52
dep. 14:52
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
32.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:07
dep. 15:07
40.4 km
Skela, Vrovi
arr. 15:11
dep. 15:11
43.2 km
Skela, Dom
arr. 15:14
dep. 15:14
45.7 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 15:22
dep. 15:22
53 km
Beljin, Baraka
arr. 15:25
dep. 15:25
55.5 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 15:27
dep. 15:27
57 km
Debrc, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
60.2 km
Debrc, Intersection
arr. 15:33
dep. 15:33
61.7 km
Skupljen, Baraka
arr. 15:38
dep. 15:38
66.7 km
Skupljen, 1
arr. 15:41
dep. 15:41
68.8 km
Vladimirci, Bus station
arr. 15:52
dep. 15:52
75.3 km
Lojanice, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
78.1 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 15:59
dep. 15:59
81.6 km
Draginje, Center
arr. 16:07
dep. 16:07
88.8 km
Mali Bosnjak
arr. 16:13
dep. 16:13
94.5 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:20
98.6 km
15:30 17:30 (02:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Umka, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:15
dep. 16:15
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:23
dep. 16:23
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 16:29
dep. 16:29
41 km
Skela, Vrovi
arr. 16:32
dep. 16:32
44 km
Skela, Dom
arr. 16:35
dep. 16:35
48 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 16:40
dep. 16:40
54 km
Beljin, Baraka
arr. 16:45
dep. 16:45
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 16:48
dep. 16:48
61 km
Debrc, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
63 km
Debrc, Intersection
arr. 16:52
dep. 16:52
64 km
Skupljen, Baraka
arr. 16:57
dep. 16:57
69 km
Skupljen, 1
arr. 16:59
dep. 16:59
71 km
Bobovik
arr. 17:01
dep. 17:01
73 km
Vladimirci, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
75 km
Lojanice, Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
78 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 17:13
dep. 17:13
81 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 17:18
dep. 17:18
87 km
Draginje, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
89 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 17:23
dep. 17:23
92 km
Mali Bosnjak
arr. 17:25
dep. 17:25
94 km
Koceljeva, Bus station
arr. 17:30
99 km
17:00 19:00 (02:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:12
dep. 17:12
7 km
Umka, Center
arr. 17:29
dep. 17:29
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 17:36
dep. 17:36
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 17:38
dep. 17:38
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:43
dep. 17:43
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:49
dep. 17:49
41 km
Skela, Vrovi
arr. 17:52
dep. 17:52
44 km
Skela, Dom
arr. 17:57
dep. 17:57
48 km
Usce kod Obrenovca, Staro Usce
arr. 18:04
dep. 18:04
54 km
Beljin, Baraka
arr. 18:09
dep. 18:09
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 18:12
dep. 18:12
61 km
Debrc, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
63 km
Debrc, Intersection
arr. 18:17
dep. 18:17
64 km
Skupljen, Baraka
arr. 18:24
dep. 18:24
69 km
Skupljen, 1
arr. 18:27
dep. 18:27
71 km
Bobovik
arr. 18:30
dep. 18:30
73 km
Vladimirci, Bus station
arr. 18:33
dep. 18:33
75 km
Lojanice, Intersection
arr. 18:37
dep. 18:37
78 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 18:41
dep. 18:41
81 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 18:46
dep. 18:46
87 km
Draginje, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
91 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 18:52
dep. 18:52
92 km
Mali Bosnjak
arr. 18:54
dep. 18:54
94 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:00
99 km
19:15 21:06 (01:51)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:25
dep. 19:25
7 km
Umka, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 19:52
dep. 19:52
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:57
dep. 19:57
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:00
dep. 20:00
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 20:06
dep. 20:06
41 km
Skela, Vrovi
arr. 20:09
dep. 20:09
44 km
Skela, Dom
arr. 20:12
dep. 20:12
48 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 20:17
dep. 20:17
54 km
Beljin, Baraka
arr. 20:21
dep. 20:21
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 20:26
dep. 20:26
61 km
Debrc, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
63 km
Debrc, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
64 km
Skupljen, Baraka
arr. 20:35
dep. 20:35
69 km
Skupljen, 1
arr. 20:37
dep. 20:37
71 km
Bobovik
arr. 20:39
dep. 20:39
73 km
Vladimirci, Bus station
arr. 20:41
dep. 20:41
75 km
Lojanice, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
78 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 20:49
dep. 20:49
81 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 20:54
dep. 20:54
87 km
Draginje, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
89 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:59
dep. 20:59
92 km
Mali Bosnjak
arr. 21:01
dep. 21:01
94 km
Koceljeva, Bus station
arr. 21:06
99 km
Belgrade (Beograd) - Koceljeva timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
09:30 11:30 (02:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:42
dep. 09:42
7 km
Umka, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:06
dep. 10:06
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 10:08
dep. 10:08
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:11
dep. 10:11
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:13
dep. 10:13
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 10:19
dep. 10:19
41 km
Skela, Vrovi
arr. 10:22
dep. 10:22
44 km
Skela, Dom
arr. 10:27
dep. 10:27
48 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 10:34
dep. 10:34
54 km
Beljin, Baraka
arr. 10:39
dep. 10:39
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 10:42
dep. 10:42
61 km
Debrc, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
63 km
Debrc, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
64 km
Skupljen, Baraka
arr. 10:54
dep. 10:54
69 km
Skupljen, 1
arr. 10:57
dep. 10:57
71 km
Bobovik
arr. 11:00
dep. 11:00
73 km
Vladimirci, Bus station
arr. 11:03
dep. 11:03
75 km
Lojanice, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
78 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 11:11
dep. 11:11
81 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 11:16
dep. 11:16
87 km
Draginje, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
91 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 11:22
dep. 11:22
92 km
Mali Bosnjak
arr. 11:24
dep. 11:24
94 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:30
99 km
11:45 13:45 (02:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:57
dep. 11:57
7 km
Umka, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:21
dep. 12:21
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 12:23
dep. 12:23
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:26
dep. 12:26
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:28
dep. 12:28
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 12:34
dep. 12:34
41 km
Skela, Vrovi
arr. 12:37
dep. 12:37
44 km
Skela, Dom
arr. 12:42
dep. 12:42
48 km
Usce kod Obrenovca, Staro Usce
arr. 12:49
dep. 12:49
54 km
Beljin, Baraka
arr. 12:54
dep. 12:54
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 12:57
dep. 12:57
61 km
Debrc, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
63 km
Debrc, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
64 km
Skupljen, Baraka
arr. 13:09
dep. 13:09
69 km
Skupljen, 1
arr. 13:12
dep. 13:12
71 km
Bobovik
arr. 13:15
dep. 13:15
73 km
Vladimirci, Bus station
arr. 13:18
dep. 13:18
75 km
Lojanice, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
78 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 13:26
dep. 13:26
81 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 13:31
dep. 13:31
87 km
Draginje, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
91 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 13:37
dep. 13:37
92 km
Mali Bosnjak
arr. 13:39
dep. 13:39
94 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:45
99 km
14:15 16:20 (02:05)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:26
dep. 14:26
5.2 km
Umka, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
21.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:46
dep. 14:46
26.7 km
Obrenovac, Topolice
arr. 14:52
dep. 14:52
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
32.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:07
dep. 15:07
40.4 km
Skela, Vrovi
arr. 15:11
dep. 15:11
43.2 km
Skela, Dom
arr. 15:14
dep. 15:14
45.7 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 15:22
dep. 15:22
53 km
Beljin, Baraka
arr. 15:25
dep. 15:25
55.5 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 15:27
dep. 15:27
57 km
Debrc, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
60.2 km
Debrc, Intersection
arr. 15:33
dep. 15:33
61.7 km
Skupljen, Baraka
arr. 15:38
dep. 15:38
66.7 km
Skupljen, 1
arr. 15:41
dep. 15:41
68.8 km
Vladimirci, Bus station
arr. 15:52
dep. 15:52
75.3 km
Lojanice, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
78.1 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 15:59
dep. 15:59
81.6 km
Draginje, Center
arr. 16:07
dep. 16:07
88.8 km
Mali Bosnjak
arr. 16:13
dep. 16:13
94.5 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:20
98.6 km
15:30 17:30 (02:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Umka, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:15
dep. 16:15
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:23
dep. 16:23
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 16:29
dep. 16:29
41 km
Skela, Vrovi
arr. 16:32
dep. 16:32
44 km
Skela, Dom
arr. 16:35
dep. 16:35
48 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 16:40
dep. 16:40
54 km
Beljin, Baraka
arr. 16:45
dep. 16:45
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 16:48
dep. 16:48
61 km
Debrc, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
63 km
Debrc, Intersection
arr. 16:52
dep. 16:52
64 km
Skupljen, Baraka
arr. 16:57
dep. 16:57
69 km
Skupljen, 1
arr. 16:59
dep. 16:59
71 km
Bobovik
arr. 17:01
dep. 17:01
73 km
Vladimirci, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
75 km
Lojanice, Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
78 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 17:13
dep. 17:13
81 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 17:18
dep. 17:18
87 km
Draginje, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
89 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 17:23
dep. 17:23
92 km
Mali Bosnjak
arr. 17:25
dep. 17:25
94 km
Koceljeva, Bus station
arr. 17:30
99 km
17:00 19:00 (02:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:12
dep. 17:12
7 km
Umka, Center
arr. 17:29
dep. 17:29
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 17:36
dep. 17:36
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 17:38
dep. 17:38
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:43
dep. 17:43
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:49
dep. 17:49
41 km
Skela, Vrovi
arr. 17:52
dep. 17:52
44 km
Skela, Dom
arr. 17:57
dep. 17:57
48 km
Usce kod Obrenovca, Staro Usce
arr. 18:04
dep. 18:04
54 km
Beljin, Baraka
arr. 18:09
dep. 18:09
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 18:12
dep. 18:12
61 km
Debrc, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
63 km
Debrc, Intersection
arr. 18:17
dep. 18:17
64 km
Skupljen, Baraka
arr. 18:24
dep. 18:24
69 km
Skupljen, 1
arr. 18:27
dep. 18:27
71 km
Bobovik
arr. 18:30
dep. 18:30
73 km
Vladimirci, Bus station
arr. 18:33
dep. 18:33
75 km
Lojanice, Intersection
arr. 18:37
dep. 18:37
78 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 18:41
dep. 18:41
81 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 18:46
dep. 18:46
87 km
Draginje, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
91 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 18:52
dep. 18:52
92 km
Mali Bosnjak
arr. 18:54
dep. 18:54
94 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:00
99 km
19:15 21:06 (01:51)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:25
dep. 19:25
7 km
Umka, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 19:52
dep. 19:52
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:57
dep. 19:57
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:00
dep. 20:00
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 20:06
dep. 20:06
41 km
Skela, Vrovi
arr. 20:09
dep. 20:09
44 km
Skela, Dom
arr. 20:12
dep. 20:12
48 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 20:17
dep. 20:17
54 km
Beljin, Baraka
arr. 20:21
dep. 20:21
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 20:26
dep. 20:26
61 km
Debrc, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
63 km
Debrc, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
64 km
Skupljen, Baraka
arr. 20:35
dep. 20:35
69 km
Skupljen, 1
arr. 20:37
dep. 20:37
71 km
Bobovik
arr. 20:39
dep. 20:39
73 km
Vladimirci, Bus station
arr. 20:41
dep. 20:41
75 km
Lojanice, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
78 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 20:49
dep. 20:49
81 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 20:54
dep. 20:54
87 km
Draginje, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
89 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:59
dep. 20:59
92 km
Mali Bosnjak
arr. 21:01
dep. 21:01
94 km
Koceljeva, Bus station
arr. 21:06
99 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Koceljeva su međusobno udaljena ~99 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 51min., a najduže 02h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 09:30 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.