Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Koceljeva timetable

thursday, 16.08.2018.
08:20 10:10 (01:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:20
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:30
dep. 08:30
7 km
Umka, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 08:54
dep. 08:54
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:02
dep. 09:02
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 09:08
dep. 09:08
41 km
Skela, Vrovi
arr. 09:11
dep. 09:11
44 km
Skela, Dom
arr. 09:15
dep. 09:15
48 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 09:20
dep. 09:20
54 km
Beljin
arr. 09:24
dep. 09:24
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 09:28
dep. 09:28
61 km
Debrc, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
63 km
Debrc, Intersection
arr. 09:32
dep. 09:32
64 km
Skupljen, Baraka
arr. 09:36
dep. 09:36
69 km
Skupljen, 1
arr. 09:39
dep. 09:39
71 km
Bobovik
arr. 09:41
dep. 09:41
73 km
Vladimirci, Bus station
arr. 09:43
dep. 09:43
75 km
Lojanice, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
78 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 09:51
dep. 09:51
81 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 09:56
dep. 09:56
87 km
Draginje
arr. 09:58
dep. 09:58
89 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 10:01
dep. 10:01
92 km
Mali Bosnjak
arr. 10:04
dep. 10:04
94 km
Koceljeva, Bus station
arr. 10:10
99 km
09:30 11:30 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:42
dep. 09:42
7 km
Umka, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:06
dep. 10:06
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 10:08
dep. 10:08
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:11
dep. 10:11
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:13
dep. 10:13
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 10:19
dep. 10:19
41 km
Skela, Vrovi
arr. 10:22
dep. 10:22
44 km
Skela, Dom
arr. 10:27
dep. 10:27
48 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 10:34
dep. 10:34
54 km
Beljin
arr. 10:39
dep. 10:39
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 10:42
dep. 10:42
61 km
Debrc, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
63 km
Debrc, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
64 km
Skupljen, Baraka
arr. 10:54
dep. 10:54
69 km
Skupljen, 1
arr. 10:57
dep. 10:57
71 km
Bobovik
arr. 11:00
dep. 11:00
73 km
Vladimirci, Bus station
arr. 11:03
dep. 11:03
75 km
Lojanice, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
78 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 11:11
dep. 11:11
81 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 11:16
dep. 11:16
87 km
Draginje
arr. 11:18
dep. 11:18
91 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 11:22
dep. 11:22
92 km
Mali Bosnjak
arr. 11:24
dep. 11:24
94 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:30
99 km
11:00 13:00 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:15
dep. 11:15
7 km
Umka, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 11:40
dep. 11:40
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:46
dep. 11:46
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:51
dep. 11:51
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:58
dep. 11:58
41 km
Skela, Vrovi
arr. 12:01
dep. 12:01
44 km
Skela, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
48 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 12:10
dep. 12:10
54 km
Beljin
arr. 12:14
dep. 12:14
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 12:18
dep. 12:18
61 km
Debrc, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
63 km
Debrc, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
64 km
Skupljen, Baraka
arr. 12:26
dep. 12:26
69 km
Skupljen, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
71 km
Bobovik
arr. 12:31
dep. 12:31
73 km
Vladimirci, Bus station
arr. 12:33
dep. 12:33
75 km
Lojanice, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
78 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 12:41
dep. 12:41
81 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 12:46
dep. 12:46
87 km
Draginje
arr. 12:48
dep. 12:48
89 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 12:51
dep. 12:51
92 km
Mali Bosnjak
arr. 12:54
dep. 12:54
94 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:00
99 km
11:45 13:45 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:57
dep. 11:57
7 km
Umka, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:21
dep. 12:21
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 12:23
dep. 12:23
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:26
dep. 12:26
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:28
dep. 12:28
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 12:34
dep. 12:34
41 km
Skela, Vrovi
arr. 12:37
dep. 12:37
44 km
Skela, Dom
arr. 12:42
dep. 12:42
48 km
Usce kod Obrenovca, Staro Usce
arr. 12:49
dep. 12:49
54 km
Beljin, Baraka
arr. 12:54
dep. 12:54
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 12:57
dep. 12:57
61 km
Debrc, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
63 km
Debrc, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
64 km
Skupljen, Baraka
arr. 13:09
dep. 13:09
69 km
Skupljen, 1
arr. 13:12
dep. 13:12
71 km
Bobovik
arr. 13:15
dep. 13:15
73 km
Vladimirci, Bus station
arr. 13:18
dep. 13:18
75 km
Lojanice, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
78 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 13:26
dep. 13:26
81 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 13:31
dep. 13:31
87 km
Draginje
arr. 13:33
dep. 13:33
91 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 13:37
dep. 13:37
92 km
Mali Bosnjak
arr. 13:39
dep. 13:39
94 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:45
99 km
14:15 16:20 (02:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:26
dep. 14:26
5.2 km
Umka, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
21.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:46
dep. 14:46
26.7 km
Obrenovac, Topolice
arr. 14:52
dep. 14:52
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
32.6 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:07
dep. 15:07
40.4 km
Skela, Vrovi
arr. 15:11
dep. 15:11
43.2 km
Skela, Dom
arr. 15:14
dep. 15:14
45.7 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 15:22
dep. 15:22
53 km
Beljin
arr. 15:25
dep. 15:25
55.5 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 15:27
dep. 15:27
57 km
Debrc, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
60.2 km
Debrc, Intersection
arr. 15:33
dep. 15:33
61.7 km
Skupljen, Baraka
arr. 15:38
dep. 15:38
66.7 km
Skupljen, 1
arr. 15:41
dep. 15:41
68.8 km
Vladimirci, Bus station
arr. 15:52
dep. 15:52
75.3 km
Lojanice, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
78.1 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 15:59
dep. 15:59
81.6 km
Draginje
arr. 16:07
dep. 16:07
88.8 km
Mali Bosnjak
arr. 16:13
dep. 16:13
94.5 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:20
98.6 km
14:50 16:50 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:50
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:02
dep. 15:02
7 km
Umka, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:26
dep. 15:26
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 15:28
dep. 15:28
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:31
dep. 15:31
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:33
dep. 15:33
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:39
dep. 15:39
41 km
Skela, Vrovi
arr. 15:42
dep. 15:42
44 km
Skela, Dom
arr. 15:47
dep. 15:47
48 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 15:54
dep. 15:54
54 km
Beljin
arr. 15:59
dep. 15:59
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 16:02
dep. 16:02
61 km
Debrc, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
63 km
Debrc, Intersection
arr. 16:07
dep. 16:07
64 km
Skupljen, Baraka
arr. 16:14
dep. 16:14
69 km
Skupljen, 1
arr. 16:17
dep. 16:17
71 km
Bobovik
arr. 16:20
dep. 16:20
73 km
Vladimirci, Bus station
arr. 16:23
dep. 16:23
75 km
Lojanice, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
78 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 16:31
dep. 16:31
81 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 16:36
dep. 16:36
87 km
Draginje
arr. 16:38
dep. 16:38
91 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 16:42
dep. 16:42
92 km
Mali Bosnjak
arr. 16:44
dep. 16:44
94 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:50
99 km
15:30 17:30 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Umka, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:15
dep. 16:15
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:23
dep. 16:23
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 16:29
dep. 16:29
41 km
Skela, Vrovi
arr. 16:32
dep. 16:32
44 km
Skela, Dom
arr. 16:35
dep. 16:35
48 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 16:40
dep. 16:40
54 km
Beljin
arr. 16:45
dep. 16:45
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 16:48
dep. 16:48
61 km
Debrc, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
63 km
Debrc, Intersection
arr. 16:52
dep. 16:52
64 km
Skupljen, Baraka
arr. 16:57
dep. 16:57
69 km
Skupljen, 1
arr. 16:59
dep. 16:59
71 km
Bobovik
arr. 17:01
dep. 17:01
73 km
Vladimirci, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
75 km
Lojanice, Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
78 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 17:13
dep. 17:13
81 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 17:18
dep. 17:18
87 km
Draginje
arr. 17:20
dep. 17:20
89 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 17:23
dep. 17:23
92 km
Mali Bosnjak
arr. 17:25
dep. 17:25
94 km
Koceljeva, Bus station
arr. 17:30
99 km
17:00 19:00 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:12
dep. 17:12
7 km
Umka, Center
arr. 17:29
dep. 17:29
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 17:36
dep. 17:36
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 17:38
dep. 17:38
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:43
dep. 17:43
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:49
dep. 17:49
41 km
Skela, Vrovi
arr. 17:52
dep. 17:52
44 km
Skela, Dom
arr. 17:57
dep. 17:57
48 km
Usce kod Obrenovca, Staro Usce
arr. 18:04
dep. 18:04
54 km
Beljin, Baraka
arr. 18:09
dep. 18:09
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 18:12
dep. 18:12
61 km
Debrc, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
63 km
Debrc, Intersection
arr. 18:17
dep. 18:17
64 km
Skupljen, Baraka
arr. 18:24
dep. 18:24
69 km
Skupljen, 1
arr. 18:27
dep. 18:27
71 km
Bobovik
arr. 18:30
dep. 18:30
73 km
Vladimirci, Bus station
arr. 18:33
dep. 18:33
75 km
Lojanice, Intersection
arr. 18:37
dep. 18:37
78 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 18:41
dep. 18:41
81 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 18:46
dep. 18:46
87 km
Draginje
arr. 18:48
dep. 18:48
91 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 18:52
dep. 18:52
92 km
Mali Bosnjak
arr. 18:54
dep. 18:54
94 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:00
99 km
18:14 20:14 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:14
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:26
dep. 18:26
7 km
Umka, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:50
dep. 18:50
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 18:52
dep. 18:52
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:57
dep. 18:57
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:03
dep. 19:03
41 km
Skela, Vrovi
arr. 19:06
dep. 19:06
44 km
Skela, Dom
arr. 19:11
dep. 19:11
48 km
Usce kod Obrenovca, Staro Usce
arr. 19:18
dep. 19:18
54 km
Beljin, Baraka
arr. 19:23
dep. 19:23
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 19:26
dep. 19:26
61 km
Debrc, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
63 km
Debrc, Intersection
arr. 19:31
dep. 19:31
64 km
Skupljen, Baraka
arr. 19:38
dep. 19:38
69 km
Skupljen, 1
arr. 19:41
dep. 19:41
71 km
Bobovik
arr. 19:44
dep. 19:44
73 km
Vladimirci, Bus station
arr. 19:47
dep. 19:47
75 km
Lojanice, Intersection
arr. 19:51
dep. 19:51
78 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 19:55
dep. 19:55
81 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 20:00
dep. 20:00
87 km
Draginje
arr. 20:02
dep. 20:02
91 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:06
dep. 20:06
92 km
Mali Bosnjak
arr. 20:08
dep. 20:08
94 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
99 km
19:15 21:06 (01:51)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:25
dep. 19:25
7 km
Umka, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 19:52
dep. 19:52
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:57
dep. 19:57
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:00
dep. 20:00
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 20:06
dep. 20:06
41 km
Skela, Vrovi
arr. 20:09
dep. 20:09
44 km
Skela, Dom
arr. 20:12
dep. 20:12
48 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 20:17
dep. 20:17
54 km
Beljin
arr. 20:21
dep. 20:21
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 20:26
dep. 20:26
61 km
Debrc, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
63 km
Debrc, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
64 km
Skupljen, Baraka
arr. 20:35
dep. 20:35
69 km
Skupljen, 1
arr. 20:37
dep. 20:37
71 km
Bobovik
arr. 20:39
dep. 20:39
73 km
Vladimirci, Bus station
arr. 20:41
dep. 20:41
75 km
Lojanice, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
78 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 20:49
dep. 20:49
81 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 20:54
dep. 20:54
87 km
Draginje
arr. 20:56
dep. 20:56
89 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:59
dep. 20:59
92 km
Mali Bosnjak
arr. 21:01
dep. 21:01
94 km
Koceljeva, Bus station
arr. 21:06
99 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Koceljeva su međusobno udaljena ~99 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 02h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 08:20 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.