Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Knjazevac timetable

sunday, 16.02.2020.
08:00 13:05 (05:05)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:06
dep. 08:06
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
139.1 km
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
157.8 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
174.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
192.6 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
200.1 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
203.5 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
210.5 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
217.6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
228.3 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
234.4 km
arr. 11:47
dep. 11:47
236.3 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
242 km
arr. 11:56
dep. 11:56
246.6 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
248.5 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
dep. 12:14
251.5 km
Grljan, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
254.5 km
Grliste, Grliska reka
arr. 12:24
dep. 12:24
259.5 km
Vratarnica, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
262.5 km
Vratarnica, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
263.5 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 12:34
dep. 12:34
268.5 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
270.5 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 12:39
dep. 12:39
271.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 12:42
dep. 12:42
273.5 km
Minicevo, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
276.5 km
Debelica, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
277.5 km
Ravna, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
281.5 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 12:54
dep. 12:54
283.5 km
Gornje Zunice, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
286.5 km
Knjazevac, Bosevo
arr. 12:58
dep. 12:58
287.5 km
Knjazevac, Tina
arr. 12:59
dep. 12:59
288.5 km
Knjazevac, I.M.T.
arr. 13:00
dep. 13:00
289.5 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 13:02
dep. 13:02
290.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 13:05
291.5 km
10:00 14:10 (04:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Sokobanja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
239.2 km
Knjazevac, Bus station
arr. 14:10
278 km
Beograd (Belgrade) - Knjazevac timetable
Departures on: monday, 17.02.2020.
08:00 13:05 (05:05)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:06
dep. 08:06
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
139.1 km
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
157.8 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
174.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
192.6 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
200.1 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
203.5 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
210.5 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
217.6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
228.3 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
234.4 km
arr. 11:47
dep. 11:47
236.3 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
242 km
arr. 11:56
dep. 11:56
246.6 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
248.5 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
dep. 12:14
251.5 km
Grljan, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
254.5 km
Grliste, Grliska reka
arr. 12:24
dep. 12:24
259.5 km
Vratarnica, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
262.5 km
Vratarnica, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
263.5 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 12:34
dep. 12:34
268.5 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
270.5 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 12:39
dep. 12:39
271.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 12:42
dep. 12:42
273.5 km
Minicevo, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
276.5 km
Debelica, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
277.5 km
Ravna, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
281.5 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 12:54
dep. 12:54
283.5 km
Gornje Zunice, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
286.5 km
Knjazevac, Bosevo
arr. 12:58
dep. 12:58
287.5 km
Knjazevac, Tina
arr. 12:59
dep. 12:59
288.5 km
Knjazevac, I.M.T.
arr. 13:00
dep. 13:00
289.5 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 13:02
dep. 13:02
290.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 13:05
291.5 km
10:00 14:10 (04:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Sokobanja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
239.2 km
Knjazevac, Bus station
arr. 14:10
278 km
Beograd (Belgrade) - Knjazevac timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
05:14 09:50 (04:36)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:14
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 05:20
dep. 05:20
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
139.1 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
200.1 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
201 km
arr. 09:00
dep. 09:00
246.6 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
248.5 km
Grljan, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
254.3 km
Minicevo, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
276.4 km
Knjazevac, Bus station
arr. 09:50
290.5 km
08:00 13:05 (05:05)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:06
dep. 08:06
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
139.1 km
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
157.8 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
174.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
192.6 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
200.1 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
203.5 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
210.5 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
217.6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
228.3 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
234.4 km
arr. 11:47
dep. 11:47
236.3 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
242 km
arr. 11:56
dep. 11:56
246.6 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
248.5 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
dep. 12:14
251.5 km
Grljan, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
254.5 km
Grliste, Grliska reka
arr. 12:24
dep. 12:24
259.5 km
Vratarnica, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
262.5 km
Vratarnica, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
263.5 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 12:34
dep. 12:34
268.5 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
270.5 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 12:39
dep. 12:39
271.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 12:42
dep. 12:42
273.5 km
Minicevo, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
276.5 km
Debelica, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
277.5 km
Ravna, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
281.5 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 12:54
dep. 12:54
283.5 km
Gornje Zunice, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
286.5 km
Knjazevac, Bosevo
arr. 12:58
dep. 12:58
287.5 km
Knjazevac, Tina
arr. 12:59
dep. 12:59
288.5 km
Knjazevac, I.M.T.
arr. 13:00
dep. 13:00
289.5 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 13:02
dep. 13:02
290.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 13:05
291.5 km
10:00 14:10 (04:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Sokobanja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
239.2 km
Knjazevac, Bus station
arr. 14:10
278 km
14:00 18:30 (04:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:32
dep. 16:35
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:05
236 km
Svrljig, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
258 km
Krenta, Intersection
arr. 18:05
dep. 18:05
275 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
276 km
Zlne, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
287 km
Crvenje
arr. 18:26
dep. 18:26
288 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:30
290 km
20:31 00:25 (03:54)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: utorkom bez praznika, četvrtkom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:31
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:37
dep. 20:37
3.4 km
arr. 23:37
dep. 23:37
242.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 23:41
dep. 23:41
244.2 km
Grljan, Intersection
arr. 23:51
dep. 23:51
250 km
Minicevo, Center
arr. 00:11
dep. 00:11
272.1 km
Knjazevac, Bus station
arr. 00:25
286.2 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Knjazevac su međusobno udaljena ~287 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 54min., a najduže 05h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:14 h, dok je poslednji polazak u 20:31 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.