Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Knjazevac timetable

thursday, 16.08.2018.
08:00 13:05 (05:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Jagodina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
134 km
Paracin, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
157 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 10:33
dep. 10:33
171 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
191 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 11:08
dep. 11:08
198 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 11:12
dep. 11:12
203 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
210 km
Valakonje
arr. 11:27
dep. 11:27
217 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
228 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
234 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
236 km
Zvezdan
arr. 11:52
dep. 11:52
241 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 11:58
dep. 11:58
247 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
249 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
dep. 12:14
252 km
Grljan, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
255 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 12:24
dep. 12:24
260 km
Vratarnica, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
263 km
Vratarnica, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
264 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 12:34
dep. 12:34
269 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
271 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 12:39
dep. 12:39
272 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 12:42
dep. 12:42
274 km
Minicevo
arr. 12:45
dep. 12:45
277 km
Debelica, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
278 km
Ravna, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
282 km
Donje Zunice
arr. 12:54
dep. 12:54
284 km
Gornje Zunice
arr. 12:57
dep. 12:57
287 km
Knjazevac, Boševo
arr. 12:58
dep. 12:58
288 km
Knjazevac, Tina
arr. 12:59
dep. 12:59
289 km
Knjazevac, I.M.T.
arr. 13:00
dep. 13:00
290 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 13:02
dep. 13:02
291 km
Knjazevac, Bus station
arr. 13:05
292 km
14:00 18:30 (04:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:32
dep. 16:35
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:05
236 km
Svrljig, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
258 km
Krenta, Intersection
arr. 18:05
dep. 18:05
275 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
276 km
Zlne, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
287 km
Crvenje
arr. 18:26
dep. 18:26
288 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:30
290 km
20:31 00:25 (03:54)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: utorkom bez praznika, četvrtkom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:31
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:37
dep. 20:37
3.4 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 23:37
dep. 23:37
242.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 23:41
dep. 23:41
244.2 km
Grljan, Intersection
arr. 23:51
dep. 23:51
250 km
Minicevo
arr. 00:11
dep. 00:11
272.1 km
Knjazevac, Bus station
arr. 00:25
286.2 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
08:00 13:05 (05:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Jagodina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
134 km
Paracin, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
157 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 10:33
dep. 10:33
171 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
191 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 11:08
dep. 11:08
198 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 11:12
dep. 11:12
203 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
210 km
Valakonje
arr. 11:27
dep. 11:27
217 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
228 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
234 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
236 km
Zvezdan
arr. 11:52
dep. 11:52
241 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 11:58
dep. 11:58
247 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
249 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
dep. 12:14
252 km
Grljan, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
255 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 12:24
dep. 12:24
260 km
Vratarnica, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
263 km
Vratarnica, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
264 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 12:34
dep. 12:34
269 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
271 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 12:39
dep. 12:39
272 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 12:42
dep. 12:42
274 km
Minicevo
arr. 12:45
dep. 12:45
277 km
Debelica, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
278 km
Ravna, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
282 km
Donje Zunice
arr. 12:54
dep. 12:54
284 km
Gornje Zunice
arr. 12:57
dep. 12:57
287 km
Knjazevac, Boševo
arr. 12:58
dep. 12:58
288 km
Knjazevac, Tina
arr. 12:59
dep. 12:59
289 km
Knjazevac, I.M.T.
arr. 13:00
dep. 13:00
290 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 13:02
dep. 13:02
291 km
Knjazevac, Bus station
arr. 13:05
292 km
14:00 18:30 (04:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:32
dep. 16:35
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:05
236 km
Svrljig, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
258 km
Krenta, Intersection
arr. 18:05
dep. 18:05
275 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
276 km
Zlne, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
287 km
Crvenje
arr. 18:26
dep. 18:26
288 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:30
290 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
08:00 13:05 (05:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Jagodina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
134 km
Paracin, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
157 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 10:33
dep. 10:33
171 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
191 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 11:08
dep. 11:08
198 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 11:12
dep. 11:12
203 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
210 km
Valakonje
arr. 11:27
dep. 11:27
217 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
228 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
234 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
236 km
Zvezdan
arr. 11:52
dep. 11:52
241 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 11:58
dep. 11:58
247 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
249 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
dep. 12:14
252 km
Grljan, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
255 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 12:24
dep. 12:24
260 km
Vratarnica, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
263 km
Vratarnica, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
264 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 12:34
dep. 12:34
269 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
271 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 12:39
dep. 12:39
272 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 12:42
dep. 12:42
274 km
Minicevo
arr. 12:45
dep. 12:45
277 km
Debelica, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
278 km
Ravna, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
282 km
Donje Zunice
arr. 12:54
dep. 12:54
284 km
Gornje Zunice
arr. 12:57
dep. 12:57
287 km
Knjazevac, Boševo
arr. 12:58
dep. 12:58
288 km
Knjazevac, Tina
arr. 12:59
dep. 12:59
289 km
Knjazevac, I.M.T.
arr. 13:00
dep. 13:00
290 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 13:02
dep. 13:02
291 km
Knjazevac, Bus station
arr. 13:05
292 km
14:00 18:30 (04:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:32
dep. 16:35
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:05
236 km
Svrljig, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
258 km
Krenta, Intersection
arr. 18:05
dep. 18:05
275 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
276 km
Zlne, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
287 km
Crvenje
arr. 18:26
dep. 18:26
288 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:30
290 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Knjazevac su međusobno udaljena ~291 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 54min., a najduže 05h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 20:31 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.