Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Knjazevac timetable

friday, 10.07.2020.
08:00 13:05 (05:05)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 08:06
dep. 08:06
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
139.1 km
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
157.8 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
174.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
192.6 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
200.1 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
203.5 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
210.5 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
217.6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
228.3 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
234.4 km
arr. 11:47
dep. 11:47
236.3 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
242 km
arr. 11:56
dep. 11:56
246.6 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
248.5 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
dep. 12:14
251.5 km
Grljan, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
254.5 km
Grliste, Grliska reka
arr. 12:24
dep. 12:24
259.5 km
Vratarnica, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
262.5 km
Vratarnica, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
263.5 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 12:34
dep. 12:34
268.5 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
270.5 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 12:39
dep. 12:39
271.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 12:42
dep. 12:42
273.5 km
Minicevo, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
276.5 km
Debelica, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
277.5 km
Ravna, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
281.5 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 12:54
dep. 12:54
283.5 km
Gornje Zunice, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
286.5 km
Knjazevac, Bosevo
arr. 12:58
dep. 12:58
287.5 km
Knjazevac, Tina
arr. 12:59
dep. 12:59
288.5 km
Knjazevac, I.M.T.
arr. 13:00
dep. 13:00
289.5 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 13:02
dep. 13:02
290.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 13:05
291.5 km
10:00 14:10 (04:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Sokobanja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
239.2 km
Knjazevac, Bus station
arr. 14:10
278 km
14:00 18:30 (04:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:32
dep. 16:35
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:05
236 km
Svrljig, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
258 km
Krenta, Intersection
arr. 18:05
dep. 18:05
275 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
276 km
Zlne, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
287 km
Crvenje
arr. 18:26
dep. 18:26
288 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:30
290 km
Belgrade (Beograd) - Knjazevac timetable
Departures on: saturday, 11.07.2020.
08:00 13:05 (05:05)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 08:06
dep. 08:06
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
139.1 km
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
157.8 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
174.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
192.6 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
200.1 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
203.5 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
210.5 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
217.6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
228.3 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
234.4 km
arr. 11:47
dep. 11:47
236.3 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
242 km
arr. 11:56
dep. 11:56
246.6 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
248.5 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
dep. 12:14
251.5 km
Grljan, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
254.5 km
Grliste, Grliska reka
arr. 12:24
dep. 12:24
259.5 km
Vratarnica, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
262.5 km
Vratarnica, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
263.5 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 12:34
dep. 12:34
268.5 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
270.5 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 12:39
dep. 12:39
271.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 12:42
dep. 12:42
273.5 km
Minicevo, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
276.5 km
Debelica, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
277.5 km
Ravna, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
281.5 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 12:54
dep. 12:54
283.5 km
Gornje Zunice, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
286.5 km
Knjazevac, Bosevo
arr. 12:58
dep. 12:58
287.5 km
Knjazevac, Tina
arr. 12:59
dep. 12:59
288.5 km
Knjazevac, I.M.T.
arr. 13:00
dep. 13:00
289.5 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 13:02
dep. 13:02
290.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 13:05
291.5 km
10:00 14:10 (04:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Sokobanja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
239.2 km
Knjazevac, Bus station
arr. 14:10
278 km
14:00 18:30 (04:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:32
dep. 16:35
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:05
236 km
Svrljig, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
258 km
Krenta, Intersection
arr. 18:05
dep. 18:05
275 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
276 km
Zlne, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
287 km
Crvenje
arr. 18:26
dep. 18:26
288 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:30
290 km
Belgrade (Beograd) - Knjazevac timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
08:00 13:05 (05:05)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 08:06
dep. 08:06
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
139.1 km
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
157.8 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
174.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
192.6 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
200.1 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
203.5 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
210.5 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
217.6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
228.3 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
234.4 km
arr. 11:47
dep. 11:47
236.3 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
242 km
arr. 11:56
dep. 11:56
246.6 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
248.5 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
dep. 12:14
251.5 km
Grljan, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
254.5 km
Grliste, Grliska reka
arr. 12:24
dep. 12:24
259.5 km
Vratarnica, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
262.5 km
Vratarnica, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
263.5 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 12:34
dep. 12:34
268.5 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
270.5 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 12:39
dep. 12:39
271.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 12:42
dep. 12:42
273.5 km
Minicevo, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
276.5 km
Debelica, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
277.5 km
Ravna, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
281.5 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 12:54
dep. 12:54
283.5 km
Gornje Zunice, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
286.5 km
Knjazevac, Bosevo
arr. 12:58
dep. 12:58
287.5 km
Knjazevac, Tina
arr. 12:59
dep. 12:59
288.5 km
Knjazevac, I.M.T.
arr. 13:00
dep. 13:00
289.5 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 13:02
dep. 13:02
290.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 13:05
291.5 km
10:00 14:10 (04:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Sokobanja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
239.2 km
Knjazevac, Bus station
arr. 14:10
278 km
20:31 00:25 (03:54)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: utorkom bez praznika, četvrtkom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:31
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 20:37
dep. 20:37
3.4 km
arr. 23:37
dep. 23:37
242.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 23:41
dep. 23:41
244.2 km
Grljan, Intersection
arr. 23:51
dep. 23:51
250 km
Minicevo, Center
arr. 00:11
dep. 00:11
272.1 km
Knjazevac, Bus station
arr. 00:25
286.2 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Knjazevac su međusobno udaljena ~287 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 54min., a najduže 05h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 20:31 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Knjazevac iznosi od 9,50 EUR do 9,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.