Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Knjazevac timetable

tuesday, 20.11.2018.
05:14 09:50 (28:36)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:14
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 05:20
dep. 05:20
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
139.1 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
200.1 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
201 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 09:00
dep. 09:00
246.6 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
248.5 km
Grljan, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
254.3 km
Minicevo
arr. 09:35
dep. 09:35
276.4 km
Knjazevac, Bus station
arr. 09:50
290.5 km
08:00 13:05 (05:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:06
dep. 08:06
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
139.1 km
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
157.8 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 10:34
dep. 10:34
174.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
192.6 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
200.1 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 11:12
dep. 11:12
203.5 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
210.5 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
217.6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
228.3 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
234.4 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
236.3 km
Zvezdan
arr. 11:52
dep. 11:52
242 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 11:56
dep. 11:56
246.6 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
248.5 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
dep. 12:14
251.5 km
Grljan, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
254.5 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 12:24
dep. 12:24
259.5 km
Vratarnica, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
262.5 km
Vratarnica, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
263.5 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 12:34
dep. 12:34
268.5 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
270.5 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 12:39
dep. 12:39
271.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 12:42
dep. 12:42
273.5 km
Minicevo
arr. 12:45
dep. 12:45
276.5 km
Debelica, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
277.5 km
Ravna, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
281.5 km
Donje Zunice
arr. 12:54
dep. 12:54
283.5 km
Gornje Zunice
arr. 12:57
dep. 12:57
286.5 km
Knjazevac, Boševo
arr. 12:58
dep. 12:58
287.5 km
Knjazevac, Tina
arr. 12:59
dep. 12:59
288.5 km
Knjazevac, I.M.T.
arr. 13:00
dep. 13:00
289.5 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 13:02
dep. 13:02
290.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 13:05
291.5 km
14:00 18:30 (04:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:32
dep. 16:35
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:05
236 km
Svrljig, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
258 km
Krenta, Intersection
arr. 18:05
dep. 18:05
275 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
276 km
Zlne, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
287 km
Crvenje
arr. 18:26
dep. 18:26
288 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:30
290 km
14:21 18:16 (03:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:21
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:27
dep. 14:27
3.7 km
Metovnica, Intersection
arr. 17:16
dep. 17:16
230.7 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad)
arr. 17:18
dep. 17:18
232.6 km
Zvezdan
arr. 17:23
dep. 17:23
238.3 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 17:27
dep. 17:27
243 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:31
dep. 17:31
245.4 km
Grljan, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
251.2 km
Minicevo
arr. 18:01
dep. 18:01
273.3 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:16
287.4 km
15:35 19:30 (03:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:35
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:41
dep. 15:41
3.4 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 18:41
dep. 18:41
242.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
244.2 km
Grljan, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
250 km
Minicevo
arr. 19:15
dep. 19:15
272.1 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:30
286.2 km
20:31 00:25 (03:54)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: utorkom bez praznika, četvrtkom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:31
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:37
dep. 20:37
3.4 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 23:37
dep. 23:37
242.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 23:41
dep. 23:41
244.2 km
Grljan, Intersection
arr. 23:51
dep. 23:51
250 km
Minicevo
arr. 00:11
dep. 00:11
272.1 km
Knjazevac, Bus station
arr. 00:25
286.2 km
 
Departures on: wednesday, 21.11.2018.
05:14 09:50 (28:36)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:14
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 05:20
dep. 05:20
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
139.1 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
200.1 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
201 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 09:00
dep. 09:00
246.6 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
248.5 km
Grljan, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
254.3 km
Minicevo
arr. 09:35
dep. 09:35
276.4 km
Knjazevac, Bus station
arr. 09:50
290.5 km
08:00 13:05 (05:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:06
dep. 08:06
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
139.1 km
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
157.8 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 10:34
dep. 10:34
174.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
192.6 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
200.1 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 11:12
dep. 11:12
203.5 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
210.5 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
217.6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
228.3 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
234.4 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
236.3 km
Zvezdan
arr. 11:52
dep. 11:52
242 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 11:56
dep. 11:56
246.6 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
248.5 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
dep. 12:14
251.5 km
Grljan, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
254.5 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 12:24
dep. 12:24
259.5 km
Vratarnica, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
262.5 km
Vratarnica, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
263.5 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 12:34
dep. 12:34
268.5 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
270.5 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 12:39
dep. 12:39
271.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 12:42
dep. 12:42
273.5 km
Minicevo
arr. 12:45
dep. 12:45
276.5 km
Debelica, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
277.5 km
Ravna, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
281.5 km
Donje Zunice
arr. 12:54
dep. 12:54
283.5 km
Gornje Zunice
arr. 12:57
dep. 12:57
286.5 km
Knjazevac, Boševo
arr. 12:58
dep. 12:58
287.5 km
Knjazevac, Tina
arr. 12:59
dep. 12:59
288.5 km
Knjazevac, I.M.T.
arr. 13:00
dep. 13:00
289.5 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 13:02
dep. 13:02
290.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 13:05
291.5 km
14:00 18:30 (04:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:32
dep. 16:35
205 km
Nis, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:05
236 km
Svrljig, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
258 km
Krenta, Intersection
arr. 18:05
dep. 18:05
275 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
276 km
Zlne, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
287 km
Crvenje
arr. 18:26
dep. 18:26
288 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:30
290 km
14:21 18:16 (03:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:21
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:27
dep. 14:27
3.7 km
Metovnica, Intersection
arr. 17:16
dep. 17:16
230.7 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad)
arr. 17:18
dep. 17:18
232.6 km
Zvezdan
arr. 17:23
dep. 17:23
238.3 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 17:27
dep. 17:27
243 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:31
dep. 17:31
245.4 km
Grljan, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
251.2 km
Minicevo
arr. 18:01
dep. 18:01
273.3 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:16
287.4 km
15:35 19:30 (03:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:35
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:41
dep. 15:41
3.4 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 18:41
dep. 18:41
242.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
244.2 km
Grljan, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
250 km
Minicevo
arr. 19:15
dep. 19:15
272.1 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:30
286.2 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Knjazevac su međusobno udaljena ~289 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 54min., a najduže 28h i 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:14 h, dok je poslednji polazak u 20:31 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.