Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Kikinda timetable

thursday, 16.08.2018.
06:30 09:05 (02:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 07:16
dep. 07:16
43 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 07:41
dep. 07:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:52
dep. 08:00
79 km
Elemir, Intersection
arr. 08:09
dep. 08:09
88 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 08:20
dep. 08:20
99 km
Basaid, Center
arr. 08:38
dep. 08:38
116 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 08:43
dep. 08:43
121 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:03
dep. 09:03
138 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
139 km
08:00 10:35 (02:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 08:41
dep. 08:41
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 08:44
dep. 08:44
36 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:51
dep. 08:51
42 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 09:14
dep. 09:14
66 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 09:19
dep. 09:19
71 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:30
77 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 09:37
dep. 09:37
79 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 09:39
dep. 09:39
80 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 77
arr. 09:40
dep. 09:40
81 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 09:55
dep. 09:55
97 km
Basaid, Center
arr. 10:11
dep. 10:11
113 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 10:17
dep. 10:17
119 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 10:33
dep. 10:33
135 km
Kikinda, Bus station
arr. 10:35
137 km
09:30 12:05 (02:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 09:39
dep. 09:39
6 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 09:41
dep. 09:41
7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:45
dep. 09:45
10 km
Padinska Skela, PKB
arr. 09:54
dep. 09:54
21 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 09:55
dep. 09:55
22 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 10:16
dep. 10:16
43 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 10:41
dep. 10:41
67 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:52
dep. 11:00
79 km
Elemir, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
91.3 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 11:29
dep. 11:29
97.9 km
Basaid, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
115.2 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 11:49
dep. 11:49
120.3 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 12:02
dep. 12:02
135.4 km
Kikinda, Bus station
arr. 12:05
137 km
10:30 13:15 (02:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 10:44
dep. 10:44
3 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 10:46
dep. 10:46
5 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:50
dep. 10:50
10 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
23 km
Centa, Zrenjaninski put
arr. 11:25
dep. 11:25
43 km
Perlez, Pijaca
arr. 11:35
dep. 11:35
55 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 11:47
dep. 11:47
67 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 11:51
dep. 11:51
72 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
78 km
Zrenjanin, Magistrala
arr. 12:10
dep. 12:10
81 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 22
arr. 12:15
dep. 12:15
82 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 12:30
dep. 12:30
98 km
Basaid, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
115 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 13:00
dep. 13:00
120 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 13:10
dep. 13:10
135 km
Kikinda, Bus station
arr. 13:15
138 km
11:30 14:05 (02:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:30
Dunavac, Japanski cvet
arr. 12:11
dep. 12:11
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 12:14
dep. 12:14
36 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 12:21
dep. 12:21
42 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 12:44
dep. 12:44
66 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 12:49
dep. 12:49
71 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
77 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 13:07
dep. 13:07
79 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 13:09
dep. 13:09
80 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 77
arr. 13:10
dep. 13:10
81 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 13:25
dep. 13:25
97 km
Basaid, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
113 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 13:47
dep. 13:47
119 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 14:03
dep. 14:03
135 km
Kikinda, Bus station
arr. 14:05
137 km
13:30 16:05 (02:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Dunavac, Japanski cvet
arr. 14:11
dep. 14:11
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
36 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:21
dep. 14:21
42 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 14:44
dep. 14:44
66 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:49
dep. 14:49
71 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:00
77 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 15:07
dep. 15:07
79 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 15:09
dep. 15:09
80 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 77
arr. 15:10
dep. 15:10
81 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 15:25
dep. 15:25
97 km
Basaid, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
113 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 15:47
dep. 15:47
119 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:03
dep. 16:03
135 km
Kikinda, Bus station
arr. 16:05
137 km
16:15 18:45 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:15
Zrenjanin, Magistrala
arr. 17:40
dep. 17:40
82 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 22
arr. 17:45
dep. 17:45
83 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 18:00
dep. 18:00
98 km
Basaid, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
115 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 18:40
dep. 18:40
135 km
Kikinda, Bus station
arr. 18:45
138 km
17:00 19:35 (02:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 17:41
dep. 17:41
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 17:44
dep. 17:44
36 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 17:51
dep. 17:51
42 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 18:14
dep. 18:14
66 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 18:19
dep. 18:19
71 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:30
77 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 18:37
dep. 18:37
79 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 18:39
dep. 18:39
80 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 77
arr. 18:40
dep. 18:40
81 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 18:55
dep. 18:55
97 km
Basaid, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
113 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 19:17
dep. 19:17
119 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 19:33
dep. 19:33
135 km
Kikinda, Bus station
arr. 19:35
137 km
20:00 22:30 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 20:41
dep. 20:41
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
36 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 20:51
dep. 20:51
42 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 21:14
dep. 21:14
66 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 21:19
dep. 21:19
71 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
77 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 21:32
dep. 21:32
79 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 21:34
dep. 21:34
80 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 77
arr. 21:35
dep. 21:35
81 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 21:50
dep. 21:50
97 km
Basaid, Center
arr. 22:06
dep. 22:06
113 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 22:12
dep. 22:12
119 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 22:28
dep. 22:28
135 km
Kikinda, Bus station
arr. 22:30
137 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Kikinda su međusobno udaljena ~138 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 02h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.