Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Kalenic timetable

thursday, 20.02.2020.
09:55 11:20 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 09:55
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:19
dep. 10:19
9 km
Umka, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
26 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:42
dep. 10:42
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 10:43
dep. 10:43
33 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
35 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:50
dep. 10:50
38.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 10:59
dep. 10:59
40.5 km
Stubline, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
42 km
Piroman, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
50 km
Liso Polje
arr. 11:11
dep. 11:11
52.5 km
Brgule
arr. 11:15
dep. 11:15
55 km
Kalenic, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
57 km
Kalenic
arr. 11:20
58 km
13:00 14:25 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:14
dep. 13:14
9 km
Umka, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
26 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 13:37
dep. 13:37
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 13:48
dep. 13:48
33 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
35 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:00
dep. 14:00
38.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:05
dep. 14:05
40.5 km
Stubline, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
42 km
Piroman, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
50 km
Liso Polje
arr. 14:16
dep. 14:16
52.5 km
Brgule
arr. 14:20
dep. 14:20
55 km
Kalenic, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
57 km
Kalenic
arr. 14:25
58 km
15:40 17:05 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 15:40
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:04
dep. 16:04
9 km
Umka, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
26 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:27
dep. 16:27
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 16:28
dep. 16:28
33 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
35 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:35
dep. 16:35
38.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:45
dep. 16:45
44.5 km
Stubline, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
47 km
Liso Polje
arr. 16:50
dep. 16:50
49 km
Brgule
arr. 17:03
dep. 17:03
57 km
Kalenic
arr. 17:05
58 km
20:10 21:35 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 20:10
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 20:34
dep. 20:34
9 km
Umka, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
26 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 20:57
dep. 20:57
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 20:58
dep. 20:58
33 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
35 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:05
dep. 21:05
38.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 21:15
dep. 21:15
40.5 km
Stubline, Center
arr. 21:17
dep. 21:17
42 km
Piroman, Center
arr. 21:22
dep. 21:22
50 km
Liso Polje
arr. 21:26
dep. 21:26
52.5 km
Brgule
arr. 21:30
dep. 21:30
55 km
Kalenic, Intersection
arr. 21:33
dep. 21:33
57 km
Kalenic
arr. 21:35
58 km
Beograd (Belgrade) - Kalenic timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
09:55 11:20 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 09:55
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:19
dep. 10:19
9 km
Umka, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
26 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:42
dep. 10:42
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 10:43
dep. 10:43
33 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
35 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:50
dep. 10:50
38.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 10:59
dep. 10:59
40.5 km
Stubline, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
42 km
Piroman, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
50 km
Liso Polje
arr. 11:11
dep. 11:11
52.5 km
Brgule
arr. 11:15
dep. 11:15
55 km
Kalenic, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
57 km
Kalenic
arr. 11:20
58 km
13:00 14:25 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:14
dep. 13:14
9 km
Umka, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
26 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 13:37
dep. 13:37
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 13:48
dep. 13:48
33 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
35 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:00
dep. 14:00
38.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:05
dep. 14:05
40.5 km
Stubline, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
42 km
Piroman, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
50 km
Liso Polje
arr. 14:16
dep. 14:16
52.5 km
Brgule
arr. 14:20
dep. 14:20
55 km
Kalenic, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
57 km
Kalenic
arr. 14:25
58 km
15:40 17:05 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 15:40
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:04
dep. 16:04
9 km
Umka, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
26 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:27
dep. 16:27
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 16:28
dep. 16:28
33 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
35 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:35
dep. 16:35
38.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:45
dep. 16:45
44.5 km
Stubline, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
47 km
Liso Polje
arr. 16:50
dep. 16:50
49 km
Brgule
arr. 17:03
dep. 17:03
57 km
Kalenic
arr. 17:05
58 km
20:10 21:35 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
dep. 20:10
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 20:34
dep. 20:34
9 km
Umka, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
26 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 20:57
dep. 20:57
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 20:58
dep. 20:58
33 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
35 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:05
dep. 21:05
38.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 21:15
dep. 21:15
40.5 km
Stubline, Center
arr. 21:17
dep. 21:17
42 km
Piroman, Center
arr. 21:22
dep. 21:22
50 km
Liso Polje
arr. 21:26
dep. 21:26
52.5 km
Brgule
arr. 21:30
dep. 21:30
55 km
Kalenic, Intersection
arr. 21:33
dep. 21:33
57 km
Kalenic
arr. 21:35
58 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Kalenic su međusobno udaljena ~58 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 09:55 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.