Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Joseva kod Uba timetable

friday, 30.07.2021.
09:40 11:00 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:40
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:52
dep. 09:52
5.2 km
Umka, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
21.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:15
dep. 10:15
26.7 km
Obrenovac, Topolice
arr. 10:22
dep. 10:22
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
32.6 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:38
dep. 10:38
37.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 10:42
dep. 10:42
40.8 km
Stubline, Center
arr. 10:47
dep. 10:47
44.1 km
Piroman, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
47.1 km
Loncanik, Center
arr. 10:54
dep. 10:54
49.7 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:57
dep. 10:57
51.8 km
Joseva kod Uba
arr. 11:00
54.7 km
14:25 15:50 (01:25)
Dunav stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dunav stanica
dep. 14:25
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:47
dep. 14:47
7 km
Umka, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:11
dep. 15:11
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 15:13
dep. 15:13
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:18
dep. 15:18
37 km
Joseva kod Uba
arr. 15:50
60 km
17:15 18:35 (01:20)
Dunav stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dunav stanica
dep. 17:15
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:37
dep. 17:37
7 km
Umka, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 18:03
dep. 18:03
31 km
Piroman, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
50 km
Loncanik, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
54 km
Milorci, Valjevski put
arr. 18:31
dep. 18:31
57 km
Joseva kod Uba
arr. 18:35
60 km
Belgrade (Beograd) - Joseva kod Uba timetable
Departures on: saturday, 31.07.2021.
09:40 11:00 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:40
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:52
dep. 09:52
5.2 km
Umka, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
21.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:15
dep. 10:15
26.7 km
Obrenovac, Topolice
arr. 10:22
dep. 10:22
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
32.6 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:38
dep. 10:38
37.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 10:42
dep. 10:42
40.8 km
Stubline, Center
arr. 10:47
dep. 10:47
44.1 km
Piroman, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
47.1 km
Loncanik, Center
arr. 10:54
dep. 10:54
49.7 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:57
dep. 10:57
51.8 km
Joseva kod Uba
arr. 11:00
54.7 km
14:25 15:50 (01:25)
Dunav stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dunav stanica
dep. 14:25
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:47
dep. 14:47
7 km
Umka, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:11
dep. 15:11
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 15:13
dep. 15:13
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:18
dep. 15:18
37 km
Joseva kod Uba
arr. 15:50
60 km
17:15 18:35 (01:20)
Dunav stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dunav stanica
dep. 17:15
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:37
dep. 17:37
7 km
Umka, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 18:03
dep. 18:03
31 km
Piroman, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
50 km
Loncanik, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
54 km
Milorci, Valjevski put
arr. 18:31
dep. 18:31
57 km
Joseva kod Uba
arr. 18:35
60 km
Belgrade (Beograd) - Joseva kod Uba timetable
Departures on: monday, 02.08.2021.
09:40 11:00 (01:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:40
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:52
dep. 09:52
5.2 km
Umka, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
21.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:15
dep. 10:15
26.7 km
Obrenovac, Topolice
arr. 10:22
dep. 10:22
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
32.6 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:38
dep. 10:38
37.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 10:42
dep. 10:42
40.8 km
Stubline, Center
arr. 10:47
dep. 10:47
44.1 km
Piroman, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
47.1 km
Loncanik, Center
arr. 10:54
dep. 10:54
49.7 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:57
dep. 10:57
51.8 km
Joseva kod Uba
arr. 11:00
54.7 km
14:25 15:50 (01:25)
Dunav stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dunav stanica
dep. 14:25
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:47
dep. 14:47
7 km
Umka, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:11
dep. 15:11
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 15:13
dep. 15:13
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:18
dep. 15:18
37 km
Joseva kod Uba
arr. 15:50
60 km
17:15 18:35 (01:20)
Dunav stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dunav stanica
dep. 17:15
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:37
dep. 17:37
7 km
Umka, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 18:03
dep. 18:03
31 km
Piroman, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
50 km
Loncanik, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
54 km
Milorci, Valjevski put
arr. 18:31
dep. 18:31
57 km
Joseva kod Uba
arr. 18:35
60 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Joseva kod Uba su međusobno udaljena ~59 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 09:40 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.