Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Jasenak kod Obrenovca timetable

sunday, 12.07.2020.
05:35 06:35 (01:00)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:35
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 05:38
dep. 05:38
1.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 05:41
dep. 05:41
2.9 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 05:46
dep. 05:46
5.5 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 05:53
dep. 05:53
11.5 km
Ostruznica, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
15.4 km
Ostruznica, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
16.7 km
Pecani, Pecani
arr. 06:03
dep. 06:03
19.5 km
Umka, Zelengora
arr. 06:05
dep. 06:05
20.8 km
Umka, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
22.4 km
Umka, Rasadnik
arr. 06:09
dep. 06:09
23.7 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 06:13
dep. 06:13
25.2 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 06:17
dep. 06:17
26.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:19
dep. 06:19
27.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 06:21
dep. 06:21
28.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 06:23
dep. 06:23
29.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
30.7 km
Mislodin, JNA
arr. 06:28
dep. 06:28
32.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 06:29
dep. 06:29
32.8 km
Mislodin, Dom
arr. 06:30
dep. 06:30
33.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 06:33
dep. 06:33
34.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 06:35
36 km
05:50 06:45 (00:55)
BAS - Central bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:50
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 05:53
dep. 05:53
1.8 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 06:01
dep. 06:01
7.1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 06:04
dep. 06:04
8.3 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:07
dep. 06:07
10.1 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 06:10
dep. 06:10
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 06:21
dep. 06:21
20.9 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 06:23
dep. 06:23
21.7 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:25
dep. 06:25
22.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 06:29
dep. 06:29
25.6 km
Velika Mostanica, Mali trafo
arr. 06:30
dep. 06:30
26.2 km
Velika Mostanica, Veliki trafo
arr. 06:31
dep. 06:31
26.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 06:34
dep. 06:34
29.8 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 06:36
dep. 06:36
31.4 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 06:38
dep. 06:38
33.3 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 06:39
dep. 06:39
33.9 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 06:40
dep. 06:40
34.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 06:41
dep. 06:41
35.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 06:42
dep. 06:42
36.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 06:43
dep. 06:43
37.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 06:44
dep. 06:44
37.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 06:45
38.2 km
06:30 07:29 (00:59)
BAS - Central bus stationPuz
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 06:32
dep. 06:32
0.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 06:35
dep. 06:35
1.8 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:38
dep. 06:38
4.3 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 06:40
dep. 06:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 06:44
dep. 06:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 06:46
dep. 06:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 06:50
dep. 06:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 06:52
dep. 06:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 06:59
dep. 06:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 07:01
dep. 07:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 07:02
dep. 07:02
24.3 km
Mala Mostanica, Mostanicka - izlaz
arr. 07:04
dep. 07:04
25 km
Mala Mostanica, Drenjanski kraj
arr. 07:05
dep. 07:05
25.3 km
Mala Mostanica, Ustanicka
arr. 07:06
dep. 07:06
25.8 km
Mala Mostanica, Durmitorska
arr. 07:07
dep. 07:07
26.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 07:08
dep. 07:08
26.7 km
Mala Mostanica, Mostanicka
arr. 07:09
dep. 07:09
27.1 km
Mala Mostanica, Predajnik
arr. 07:10
dep. 07:10
27.6 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradska - ulaz
arr. 07:11
dep. 07:11
27.8 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska
arr. 07:12
dep. 07:12
27.9 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska 1
arr. 07:13
dep. 07:13
28.2 km
Baric kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:14
dep. 07:14
28.6 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 07:15
dep. 07:15
29.1 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 07:16
dep. 07:16
29.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolubarska - prilaz
arr. 07:17
dep. 07:17
30 km
Baric kod Obrenovca, Janka Tesica - brdo
arr. 07:18
dep. 07:18
30.5 km
Baric kod Obrenovca, Omladinksih brigada
arr. 07:19
dep. 07:19
30.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 07:21
dep. 07:21
32.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 07:22
dep. 07:22
33.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 07:23
dep. 07:23
34.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:24
dep. 07:24
34.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 07:25
dep. 07:25
35.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 07:26
dep. 07:26
36.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 07:27
dep. 07:27
37.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 07:28
dep. 07:28
38.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 07:29
39.2 km
07:00 08:00 (01:00)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 07:03
dep. 07:03
1.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 07:06
dep. 07:06
2.9 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:11
dep. 07:11
5.5 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 07:18
dep. 07:18
11.5 km
Ostruznica, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
15.4 km
Ostruznica, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
16.7 km
Pecani, Pecani
arr. 07:28
dep. 07:28
19.5 km
Umka, Zelengora
arr. 07:30
dep. 07:30
20.8 km
Umka, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
22.4 km
Umka, Rasadnik
arr. 07:34
dep. 07:34
23.7 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 07:38
dep. 07:38
25.2 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 07:42
dep. 07:42
26.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:44
dep. 07:44
27.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 07:46
dep. 07:46
28.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 07:48
dep. 07:48
29.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
30.7 km
Mislodin, JNA
arr. 07:53
dep. 07:53
32.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 07:54
dep. 07:54
32.8 km
Mislodin, Dom
arr. 07:55
dep. 07:55
33.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 07:58
dep. 07:58
34.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:00
36 km
08:30 09:25 (00:55)
BAS - Central bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 08:33
dep. 08:33
1.8 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 08:41
dep. 08:41
7.1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 08:44
dep. 08:44
8.3 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:47
dep. 08:47
10.1 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 08:50
dep. 08:50
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 09:01
dep. 09:01
20.9 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 09:03
dep. 09:03
21.7 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 09:05
dep. 09:05
22.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 09:09
dep. 09:09
25.6 km
Velika Mostanica, Mali trafo
arr. 09:10
dep. 09:10
26.2 km
Velika Mostanica, Veliki trafo
arr. 09:11
dep. 09:11
26.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 09:14
dep. 09:14
29.8 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 09:16
dep. 09:16
31.4 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 09:18
dep. 09:18
33.3 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 09:19
dep. 09:19
33.9 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 09:20
dep. 09:20
34.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 09:21
dep. 09:21
35.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 09:22
dep. 09:22
36.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 09:23
dep. 09:23
37.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 09:24
dep. 09:24
37.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 09:25
38.2 km
08:40 09:40 (01:00)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:40
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 08:43
dep. 08:43
1.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 08:46
dep. 08:46
2.9 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:51
dep. 08:51
5.5 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 08:58
dep. 08:58
11.5 km
Ostruznica, 1
arr. 09:03
dep. 09:03
15.4 km
Ostruznica, 2
arr. 09:05
dep. 09:05
16.7 km
Pecani, Pecani
arr. 09:08
dep. 09:08
19.5 km
Umka, Zelengora
arr. 09:10
dep. 09:10
20.8 km
Umka, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
22.4 km
Umka, Rasadnik
arr. 09:14
dep. 09:14
23.7 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 09:18
dep. 09:18
25.2 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 09:22
dep. 09:22
26.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:24
dep. 09:24
27.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 09:26
dep. 09:26
28.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 09:28
dep. 09:28
29.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
30.7 km
Mislodin, JNA
arr. 09:33
dep. 09:33
32.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 09:34
dep. 09:34
32.8 km
Mislodin, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
33.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 09:38
dep. 09:38
34.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 09:40
36 km
08:50 09:49 (00:59)
BAS - Central bus stationPuz
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:50
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 08:52
dep. 08:52
0.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 08:55
dep. 08:55
1.8 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:58
dep. 08:58
4.3 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 09:00
dep. 09:00
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 09:04
dep. 09:04
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 09:06
dep. 09:06
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 09:10
dep. 09:10
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 09:12
dep. 09:12
20.1 km
Umka, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
21.5 km
Rucka, 1
arr. 09:16
dep. 09:16
21.8 km
Rucka, 2
arr. 09:17
dep. 09:17
22.3 km
Rucka, 3
arr. 09:19
dep. 09:19
23.1 km
Rucka, 4
arr. 09:21
dep. 09:21
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 09:22
dep. 09:22
24.3 km
Mala Mostanica, Mostanicka - izlaz
arr. 09:24
dep. 09:24
25 km
Mala Mostanica, Drenjanski kraj
arr. 09:25
dep. 09:25
25.3 km
Mala Mostanica, Ustanicka
arr. 09:26
dep. 09:26
25.8 km
Mala Mostanica, Durmitorska
arr. 09:27
dep. 09:27
26.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 09:28
dep. 09:28
26.7 km
Mala Mostanica, Mostanicka
arr. 09:29
dep. 09:29
27.1 km
Mala Mostanica, Predajnik
arr. 09:30
dep. 09:30
27.6 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradska - ulaz
arr. 09:31
dep. 09:31
27.8 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska
arr. 09:32
dep. 09:32
27.9 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska 1
arr. 09:33
dep. 09:33
28.2 km
Baric kod Obrenovca, Groblje
arr. 09:34
dep. 09:34
28.6 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 09:35
dep. 09:35
29.1 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 09:36
dep. 09:36
29.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolubarska - prilaz
arr. 09:37
dep. 09:37
30 km
Baric kod Obrenovca, Janka Tesica - brdo
arr. 09:38
dep. 09:38
30.5 km
Baric kod Obrenovca, Omladinksih brigada
arr. 09:39
dep. 09:39
30.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 09:41
dep. 09:41
32.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 09:42
dep. 09:42
33.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 09:43
dep. 09:43
34.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Groblje
arr. 09:44
dep. 09:44
34.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 09:45
dep. 09:45
35.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 09:46
dep. 09:46
36.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 09:47
dep. 09:47
37.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 09:48
dep. 09:48
38.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 09:49
39.2 km
10:20 11:20 (01:00)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:20
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 10:23
dep. 10:23
1.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 10:26
dep. 10:26
2.9 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:31
dep. 10:31
5.5 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 10:38
dep. 10:38
11.5 km
Ostruznica, 1
arr. 10:43
dep. 10:43
15.4 km
Ostruznica, 2
arr. 10:45
dep. 10:45
16.7 km
Pecani, Pecani
arr. 10:48
dep. 10:48
19.5 km
Umka, Zelengora
arr. 10:50
dep. 10:50
20.8 km
Umka, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
22.4 km
Umka, Rasadnik
arr. 10:54
dep. 10:54
23.7 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 10:58
dep. 10:58
25.2 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 11:02
dep. 11:02
26.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 11:04
dep. 11:04
27.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 11:06
dep. 11:06
28.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 11:08
dep. 11:08
29.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
30.7 km
Mislodin, JNA
arr. 11:13
dep. 11:13
32.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 11:14
dep. 11:14
32.8 km
Mislodin, Dom
arr. 11:15
dep. 11:15
33.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 11:18
dep. 11:18
34.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 11:20
36 km
11:00 11:55 (00:55)
BAS - Central bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 11:03
dep. 11:03
1.8 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 11:11
dep. 11:11
7.1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 11:14
dep. 11:14
8.3 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:17
dep. 11:17
10.1 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 11:20
dep. 11:20
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 11:31
dep. 11:31
20.9 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 11:33
dep. 11:33
21.7 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 11:35
dep. 11:35
22.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 11:39
dep. 11:39
25.6 km
Velika Mostanica, Mali trafo
arr. 11:40
dep. 11:40
26.2 km
Velika Mostanica, Veliki trafo
arr. 11:41
dep. 11:41
26.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 11:44
dep. 11:44
29.8 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 11:46
dep. 11:46
31.4 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 11:48
dep. 11:48
33.3 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 11:49
dep. 11:49
33.9 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 11:50
dep. 11:50
34.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 11:51
dep. 11:51
35.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 11:52
dep. 11:52
36.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 11:53
dep. 11:53
37.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 11:54
dep. 11:54
37.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 11:55
38.2 km
11:10 12:09 (00:59)
BAS - Central bus stationPuz
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:10
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 11:12
dep. 11:12
0.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 11:15
dep. 11:15
1.8 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:18
dep. 11:18
4.3 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 11:20
dep. 11:20
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 11:24
dep. 11:24
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 11:26
dep. 11:26
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 11:30
dep. 11:30
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 11:32
dep. 11:32
20.1 km
Umka, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
21.5 km
Rucka, 1
arr. 11:36
dep. 11:36
21.8 km
Rucka, 2
arr. 11:37
dep. 11:37
22.3 km
Rucka, 3
arr. 11:39
dep. 11:39
23.1 km
Rucka, 4
arr. 11:41
dep. 11:41
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 11:42
dep. 11:42
24.3 km
Mala Mostanica, Mostanicka - izlaz
arr. 11:44
dep. 11:44
25 km
Mala Mostanica, Drenjanski kraj
arr. 11:45
dep. 11:45
25.3 km
Mala Mostanica, Ustanicka
arr. 11:46
dep. 11:46
25.8 km
Mala Mostanica, Durmitorska
arr. 11:47
dep. 11:47
26.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 11:48
dep. 11:48
26.7 km
Mala Mostanica, Mostanicka
arr. 11:49
dep. 11:49
27.1 km
Mala Mostanica, Predajnik
arr. 11:50
dep. 11:50
27.6 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradska - ulaz
arr. 11:51
dep. 11:51
27.8 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska
arr. 11:52
dep. 11:52
27.9 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska 1
arr. 11:53
dep. 11:53
28.2 km
Baric kod Obrenovca, Groblje
arr. 11:54
dep. 11:54
28.6 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 11:55
dep. 11:55
29.1 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 11:56
dep. 11:56
29.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolubarska - prilaz
arr. 11:57
dep. 11:57
30 km
Baric kod Obrenovca, Janka Tesica - brdo
arr. 11:58
dep. 11:58
30.5 km
Baric kod Obrenovca, Omladinksih brigada
arr. 11:59
dep. 11:59
30.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 12:01
dep. 12:01
32.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 12:02
dep. 12:02
33.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 12:03
dep. 12:03
34.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Groblje
arr. 12:04
dep. 12:04
34.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 12:05
dep. 12:05
35.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 12:06
dep. 12:06
36.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 12:07
dep. 12:07
37.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 12:08
dep. 12:08
38.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 12:09
39.2 km
12:00 13:00 (01:00)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 12:03
dep. 12:03
1.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 12:06
dep. 12:06
2.9 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:11
dep. 12:11
5.5 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 12:18
dep. 12:18
11.5 km
Ostruznica, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
15.4 km
Ostruznica, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
16.7 km
Pecani, Pecani
arr. 12:28
dep. 12:28
19.5 km
Umka, Zelengora
arr. 12:30
dep. 12:30
20.8 km
Umka, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
22.4 km
Umka, Rasadnik
arr. 12:34
dep. 12:34
23.7 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 12:38
dep. 12:38
25.2 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 12:42
dep. 12:42
26.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:44
dep. 12:44
27.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 12:46
dep. 12:46
28.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 12:48
dep. 12:48
29.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
30.7 km
Mislodin, JNA
arr. 12:53
dep. 12:53
32.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 12:54
dep. 12:54
32.8 km
Mislodin, Dom
arr. 12:55
dep. 12:55
33.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 12:58
dep. 12:58
34.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 13:00
36 km
13:30 14:25 (00:55)
BAS - Central bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 13:33
dep. 13:33
1.8 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 13:41
dep. 13:41
7.1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 13:44
dep. 13:44
8.3 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 13:47
dep. 13:47
10.1 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 13:50
dep. 13:50
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 14:01
dep. 14:01
20.9 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 14:03
dep. 14:03
21.7 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 14:05
dep. 14:05
22.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 14:09
dep. 14:09
25.6 km
Velika Mostanica, Mali trafo
arr. 14:10
dep. 14:10
26.2 km
Velika Mostanica, Veliki trafo
arr. 14:11
dep. 14:11
26.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 14:14
dep. 14:14
29.8 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 14:16
dep. 14:16
31.4 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 14:18
dep. 14:18
33.3 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 14:19
dep. 14:19
33.9 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 14:20
dep. 14:20
34.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 14:21
dep. 14:21
35.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 14:22
dep. 14:22
36.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 14:23
dep. 14:23
37.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 14:24
dep. 14:24
37.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 14:25
38.2 km
13:30 14:29 (00:59)
BAS - Central bus stationPuz
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 13:32
dep. 13:32
0.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 13:35
dep. 13:35
1.8 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:38
dep. 13:38
4.3 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 13:40
dep. 13:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 13:50
dep. 13:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 13:52
dep. 13:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 13:56
dep. 13:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 13:57
dep. 13:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 13:59
dep. 13:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 14:01
dep. 14:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 14:02
dep. 14:02
24.3 km
Mala Mostanica, Mostanicka - izlaz
arr. 14:04
dep. 14:04
25 km
Mala Mostanica, Drenjanski kraj
arr. 14:05
dep. 14:05
25.3 km
Mala Mostanica, Ustanicka
arr. 14:06
dep. 14:06
25.8 km
Mala Mostanica, Durmitorska
arr. 14:07
dep. 14:07
26.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 14:08
dep. 14:08
26.7 km
Mala Mostanica, Mostanicka
arr. 14:09
dep. 14:09
27.1 km
Mala Mostanica, Predajnik
arr. 14:10
dep. 14:10
27.6 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradska - ulaz
arr. 14:11
dep. 14:11
27.8 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska
arr. 14:12
dep. 14:12
27.9 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska 1
arr. 14:13
dep. 14:13
28.2 km
Baric kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:14
dep. 14:14
28.6 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 14:15
dep. 14:15
29.1 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 14:16
dep. 14:16
29.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolubarska - prilaz
arr. 14:17
dep. 14:17
30 km
Baric kod Obrenovca, Janka Tesica - brdo
arr. 14:18
dep. 14:18
30.5 km
Baric kod Obrenovca, Omladinksih brigada
arr. 14:19
dep. 14:19
30.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 14:21
dep. 14:21
32.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 14:22
dep. 14:22
33.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 14:23
dep. 14:23
34.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:24
dep. 14:24
34.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 14:25
dep. 14:25
35.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 14:26
dep. 14:26
36.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 14:27
dep. 14:27
37.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 14:28
dep. 14:28
38.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 14:29
39.2 km
13:40 14:40 (01:00)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:40
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 13:43
dep. 13:43
1.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 13:46
dep. 13:46
2.9 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:51
dep. 13:51
5.5 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 13:58
dep. 13:58
11.5 km
Ostruznica, 1
arr. 14:03
dep. 14:03
15.4 km
Ostruznica, 2
arr. 14:05
dep. 14:05
16.7 km
Pecani, Pecani
arr. 14:08
dep. 14:08
19.5 km
Umka, Zelengora
arr. 14:10
dep. 14:10
20.8 km
Umka, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
22.4 km
Umka, Rasadnik
arr. 14:14
dep. 14:14
23.7 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 14:18
dep. 14:18
25.2 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 14:22
dep. 14:22
26.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:24
dep. 14:24
27.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 14:26
dep. 14:26
28.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 14:28
dep. 14:28
29.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
30.7 km
Mislodin, JNA
arr. 14:33
dep. 14:33
32.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 14:34
dep. 14:34
32.8 km
Mislodin, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
33.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 14:38
dep. 14:38
34.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 14:40
36 km
15:20 16:20 (01:00)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:20
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 15:23
dep. 15:23
1.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 15:26
dep. 15:26
2.9 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:31
dep. 15:31
5.5 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 15:38
dep. 15:38
11.5 km
Ostruznica, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
15.4 km
Ostruznica, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
16.7 km
Pecani, Pecani
arr. 15:48
dep. 15:48
19.5 km
Umka, Zelengora
arr. 15:50
dep. 15:50
20.8 km
Umka, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
22.4 km
Umka, Rasadnik
arr. 15:54
dep. 15:54
23.7 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 15:58
dep. 15:58
25.2 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 16:02
dep. 16:02
26.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:04
dep. 16:04
27.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 16:06
dep. 16:06
28.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 16:08
dep. 16:08
29.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
30.7 km
Mislodin, JNA
arr. 16:13
dep. 16:13
32.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 16:14
dep. 16:14
32.8 km
Mislodin, Dom
arr. 16:15
dep. 16:15
33.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 16:18
dep. 16:18
34.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 16:20
36 km
15:50 16:49 (00:59)
BAS - Central bus stationPuz
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:50
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 15:52
dep. 15:52
0.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 15:55
dep. 15:55
1.8 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:58
dep. 15:58
4.3 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 16:00
dep. 16:00
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 16:06
dep. 16:06
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 16:10
dep. 16:10
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 16:12
dep. 16:12
20.1 km
Umka, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
21.5 km
Rucka, 1
arr. 16:16
dep. 16:16
21.8 km
Rucka, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
22.3 km
Rucka, 3
arr. 16:19
dep. 16:19
23.1 km
Rucka, 4
arr. 16:21
dep. 16:21
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 16:22
dep. 16:22
24.3 km
Mala Mostanica, Mostanicka - izlaz
arr. 16:24
dep. 16:24
25 km
Mala Mostanica, Drenjanski kraj
arr. 16:25
dep. 16:25
25.3 km
Mala Mostanica, Ustanicka
arr. 16:26
dep. 16:26
25.8 km
Mala Mostanica, Durmitorska
arr. 16:27
dep. 16:27
26.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 16:28
dep. 16:28
26.7 km
Mala Mostanica, Mostanicka
arr. 16:29
dep. 16:29
27.1 km
Mala Mostanica, Predajnik
arr. 16:30
dep. 16:30
27.6 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradska - ulaz
arr. 16:31
dep. 16:31
27.8 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska
arr. 16:32
dep. 16:32
27.9 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska 1
arr. 16:33
dep. 16:33
28.2 km
Baric kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:34
dep. 16:34
28.6 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 16:35
dep. 16:35
29.1 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 16:36
dep. 16:36
29.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolubarska - prilaz
arr. 16:37
dep. 16:37
30 km
Baric kod Obrenovca, Janka Tesica - brdo
arr. 16:38
dep. 16:38
30.5 km
Baric kod Obrenovca, Omladinksih brigada
arr. 16:39
dep. 16:39
30.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 16:41
dep. 16:41
32.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 16:42
dep. 16:42
33.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 16:43
dep. 16:43
34.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:44
dep. 16:44
34.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 16:45
dep. 16:45
35.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 16:46
dep. 16:46
36.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 16:47
dep. 16:47
37.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 16:48
dep. 16:48
38.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 16:49
39.2 km
16:00 16:55 (00:55)
BAS - Central bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 16:03
dep. 16:03
1.8 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 16:11
dep. 16:11
7.1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 16:14
dep. 16:14
8.3 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:17
dep. 16:17
10.1 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:20
dep. 16:20
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 16:31
dep. 16:31
20.9 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 16:33
dep. 16:33
21.7 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 16:35
dep. 16:35
22.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 16:39
dep. 16:39
25.6 km
Velika Mostanica, Mali trafo
arr. 16:40
dep. 16:40
26.2 km
Velika Mostanica, Veliki trafo
arr. 16:41
dep. 16:41
26.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 16:44
dep. 16:44
29.8 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 16:46
dep. 16:46
31.4 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 16:48
dep. 16:48
33.3 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 16:49
dep. 16:49
33.9 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 16:50
dep. 16:50
34.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 16:51
dep. 16:51
35.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 16:52
dep. 16:52
36.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 16:53
dep. 16:53
37.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 16:54
dep. 16:54
37.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 16:55
38.2 km
17:00 18:00 (01:00)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 17:03
dep. 17:03
1.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 17:06
dep. 17:06
2.9 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:11
dep. 17:11
5.5 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 17:18
dep. 17:18
11.5 km
Ostruznica, 1
arr. 17:23
dep. 17:23
15.4 km
Ostruznica, 2
arr. 17:25
dep. 17:25
16.7 km
Pecani, Pecani
arr. 17:28
dep. 17:28
19.5 km
Umka, Zelengora
arr. 17:30
dep. 17:30
20.8 km
Umka, Center
arr. 17:31
dep. 17:31
22.4 km
Umka, Rasadnik
arr. 17:34
dep. 17:34
23.7 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 17:38
dep. 17:38
25.2 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 17:42
dep. 17:42
26.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 17:44
dep. 17:44
27.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 17:46
dep. 17:46
28.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 17:48
dep. 17:48
29.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
30.7 km
Mislodin, JNA
arr. 17:53
dep. 17:53
32.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:54
dep. 17:54
32.8 km
Mislodin, Dom
arr. 17:55
dep. 17:55
33.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:58
dep. 17:58
34.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 18:00
36 km
18:10 19:09 (00:59)
BAS - Central bus stationPuz
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:10
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 18:12
dep. 18:12
0.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 18:15
dep. 18:15
1.8 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:18
dep. 18:18
4.3 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 18:20
dep. 18:20
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 18:24
dep. 18:24
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 18:26
dep. 18:26
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 18:30
dep. 18:30
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 18:32
dep. 18:32
20.1 km
Umka, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
21.5 km
Rucka, 1
arr. 18:36
dep. 18:36
21.8 km
Rucka, 2
arr. 18:37
dep. 18:37
22.3 km
Rucka, 3
arr. 18:39
dep. 18:39
23.1 km
Rucka, 4
arr. 18:41
dep. 18:41
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 18:42
dep. 18:42
24.3 km
Mala Mostanica, Mostanicka - izlaz
arr. 18:44
dep. 18:44
25 km
Mala Mostanica, Drenjanski kraj
arr. 18:45
dep. 18:45
25.3 km
Mala Mostanica, Ustanicka
arr. 18:46
dep. 18:46
25.8 km
Mala Mostanica, Durmitorska
arr. 18:47
dep. 18:47
26.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 18:48
dep. 18:48
26.7 km
Mala Mostanica, Mostanicka
arr. 18:49
dep. 18:49
27.1 km
Mala Mostanica, Predajnik
arr. 18:50
dep. 18:50
27.6 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradska - ulaz
arr. 18:51
dep. 18:51
27.8 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska
arr. 18:52
dep. 18:52
27.9 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska 1
arr. 18:53
dep. 18:53
28.2 km
Baric kod Obrenovca, Groblje
arr. 18:54
dep. 18:54
28.6 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 18:55
dep. 18:55
29.1 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 18:56
dep. 18:56
29.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolubarska - prilaz
arr. 18:57
dep. 18:57
30 km
Baric kod Obrenovca, Janka Tesica - brdo
arr. 18:58
dep. 18:58
30.5 km
Baric kod Obrenovca, Omladinksih brigada
arr. 18:59
dep. 18:59
30.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 19:01
dep. 19:01
32.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 19:02
dep. 19:02
33.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 19:03
dep. 19:03
34.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Groblje
arr. 19:04
dep. 19:04
34.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 19:05
dep. 19:05
35.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 19:06
dep. 19:06
36.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 19:07
dep. 19:07
37.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 19:08
dep. 19:08
38.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 19:09
39.2 km
18:30 19:25 (00:55)
BAS - Central bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 18:33
dep. 18:33
1.8 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 18:41
dep. 18:41
7.1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 18:44
dep. 18:44
8.3 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:47
dep. 18:47
10.1 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 18:50
dep. 18:50
11.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 19:01
dep. 19:01
20.9 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 19:03
dep. 19:03
21.7 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 19:05
dep. 19:05
22.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 19:09
dep. 19:09
25.6 km
Velika Mostanica, Mali trafo
arr. 19:10
dep. 19:10
26.2 km
Velika Mostanica, Veliki trafo
arr. 19:11
dep. 19:11
26.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 19:14
dep. 19:14
29.8 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 19:16
dep. 19:16
31.4 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 19:18
dep. 19:18
33.3 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 19:19
dep. 19:19
33.9 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 19:20
dep. 19:20
34.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 19:21
dep. 19:21
35.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 19:22
dep. 19:22
36.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 19:23
dep. 19:23
37.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 19:24
dep. 19:24
37.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 19:25
38.2 km
18:40 19:40 (01:00)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:40
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 18:43
dep. 18:43
1.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 18:46
dep. 18:46
2.9 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:51
dep. 18:51
5.5 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 18:58
dep. 18:58
11.5 km
Ostruznica, 1
arr. 19:03
dep. 19:03
15.4 km
Ostruznica, 2
arr. 19:05
dep. 19:05
16.7 km
Pecani, Pecani
arr. 19:08
dep. 19:08
19.5 km
Umka, Zelengora
arr. 19:10
dep. 19:10
20.8 km
Umka, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
22.4 km
Umka, Rasadnik
arr. 19:14
dep. 19:14
23.7 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 19:18
dep. 19:18
25.2 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 19:22
dep. 19:22
26.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 19:24
dep. 19:24
27.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 19:26
dep. 19:26
28.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 19:28
dep. 19:28
29.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
30.7 km
Mislodin, JNA
arr. 19:33
dep. 19:33
32.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 19:34
dep. 19:34
32.8 km
Mislodin, Dom
arr. 19:35
dep. 19:35
33.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 19:38
dep. 19:38
34.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 19:40
36 km
20:20 21:20 (01:00)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:20
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 20:23
dep. 20:23
1.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 20:26
dep. 20:26
2.9 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 20:31
dep. 20:31
5.5 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 20:38
dep. 20:38
11.5 km
Ostruznica, 1
arr. 20:43
dep. 20:43
15.4 km
Ostruznica, 2
arr. 20:45
dep. 20:45
16.7 km
Pecani, Pecani
arr. 20:48
dep. 20:48
19.5 km
Umka, Zelengora
arr. 20:50
dep. 20:50
20.8 km
Umka, Center
arr. 20:51
dep. 20:51
22.4 km
Umka, Rasadnik
arr. 20:54
dep. 20:54
23.7 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 20:58
dep. 20:58
25.2 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 21:02
dep. 21:02
26.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 21:04
dep. 21:04
27.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 21:06
dep. 21:06
28.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 21:08
dep. 21:08
29.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
30.7 km
Mislodin, JNA
arr. 21:13
dep. 21:13
32.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 21:14
dep. 21:14
32.8 km
Mislodin, Dom
arr. 21:15
dep. 21:15
33.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 21:18
dep. 21:18
34.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 21:20
36 km
20:30 21:29 (00:59)
BAS - Central bus stationPuz
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 20:32
dep. 20:32
0.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 20:35
dep. 20:35
1.8 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 20:38
dep. 20:38
4.3 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 20:40
dep. 20:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 20:44
dep. 20:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 20:46
dep. 20:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 20:50
dep. 20:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 20:52
dep. 20:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 20:56
dep. 20:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 20:57
dep. 20:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 20:59
dep. 20:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 21:01
dep. 21:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 21:02
dep. 21:02
24.3 km
Mala Mostanica, Mostanicka - izlaz
arr. 21:04
dep. 21:04
25 km
Mala Mostanica, Drenjanski kraj
arr. 21:05
dep. 21:05
25.3 km
Mala Mostanica, Ustanicka
arr. 21:06
dep. 21:06
25.8 km
Mala Mostanica, Durmitorska
arr. 21:07
dep. 21:07
26.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 21:08
dep. 21:08
26.7 km
Mala Mostanica, Mostanicka
arr. 21:09
dep. 21:09
27.1 km
Mala Mostanica, Predajnik
arr. 21:10
dep. 21:10
27.6 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradska - ulaz
arr. 21:11
dep. 21:11
27.8 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska
arr. 21:12
dep. 21:12
27.9 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska 1
arr. 21:13
dep. 21:13
28.2 km
Baric kod Obrenovca, Groblje
arr. 21:14
dep. 21:14
28.6 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 21:15
dep. 21:15
29.1 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 21:16
dep. 21:16
29.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolubarska - prilaz
arr. 21:17
dep. 21:17
30 km
Baric kod Obrenovca, Janka Tesica - brdo
arr. 21:18
dep. 21:18
30.5 km
Baric kod Obrenovca, Omladinksih brigada
arr. 21:19
dep. 21:19
30.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 21:21
dep. 21:21
32.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 21:22
dep. 21:22
33.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 21:23
dep. 21:23
34.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Groblje
arr. 21:24
dep. 21:24
34.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 21:25
dep. 21:25
35.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 21:26
dep. 21:26
36.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 21:27
dep. 21:27
37.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 21:28
dep. 21:28
38.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 21:29
39.2 km
22:10 23:10 (01:00)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 22:10
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 22:13
dep. 22:13
1.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 22:16
dep. 22:16
2.9 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 22:21
dep. 22:21
5.5 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 22:28
dep. 22:28
11.5 km
Ostruznica, 1
arr. 22:33
dep. 22:33
15.4 km
Ostruznica, 2
arr. 22:35
dep. 22:35
16.7 km
Pecani, Pecani
arr. 22:38
dep. 22:38
19.5 km
Umka, Zelengora
arr. 22:40
dep. 22:40
20.8 km
Umka, Center
arr. 22:41
dep. 22:41
22.4 km
Umka, Rasadnik
arr. 22:44
dep. 22:44
23.7 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 22:48
dep. 22:48
25.2 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 22:52
dep. 22:52
26.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 22:54
dep. 22:54
27.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 22:56
dep. 22:56
28.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 22:58
dep. 22:58
29.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 23:00
dep. 23:00
30.7 km
Mislodin, JNA
arr. 23:03
dep. 23:03
32.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 23:04
dep. 23:04
32.8 km
Mislodin, Dom
arr. 23:05
dep. 23:05
33.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 23:08
dep. 23:08
34.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 23:10
36 km
23:40 00:40 (01:00)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 23:40
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 23:43
dep. 23:43
1.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 23:46
dep. 23:46
2.9 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 23:51
dep. 23:51
5.5 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 23:58
dep. 23:58
11.5 km
Ostruznica, 1
arr. 00:03
dep. 00:03
15.4 km
Ostruznica, 2
arr. 00:05
dep. 00:05
16.7 km
Pecani, Pecani
arr. 00:08
dep. 00:08
19.5 km
Umka, Zelengora
arr. 00:10
dep. 00:10
20.8 km
Umka, Center
arr. 00:11
dep. 00:11
22.4 km
Umka, Rasadnik
arr. 00:14
dep. 00:14
23.7 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 00:18
dep. 00:18
25.2 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 00:22
dep. 00:22
26.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 00:24
dep. 00:24
27.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 00:26
dep. 00:26
28.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 00:28
dep. 00:28
29.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 00:30
dep. 00:30
30.7 km
Mislodin, JNA
arr. 00:33
dep. 00:33
32.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 00:34
dep. 00:34
32.8 km
Mislodin, Dom
arr. 00:35
dep. 00:35
33.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 00:38
dep. 00:38
34.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 00:40
36 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Jasenak kod Obrenovca su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 23:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.