Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Jasenak kod Obrenovca timetable

sunday, 19.05.2024.
05:30 06:16 (00:46)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 05:30
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 05:35
dep. 05:35
2.2 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 05:38
dep. 05:38
4 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 05:41
dep. 05:41
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 05:52
dep. 05:52
14.8 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 05:54
dep. 05:54
15.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 05:56
dep. 05:56
16.6 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 05:57
dep. 05:57
19.5 km
Meljak, Skola
arr. 05:58
dep. 05:58
20 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 05:59
dep. 05:59
20.5 km
arr. 06:00
dep. 06:00
21 km
arr. 06:01
dep. 06:01
21.5 km
arr. 06:02
dep. 06:02
22 km
arr. 06:03
dep. 06:03
22.5 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 06:05
dep. 06:05
23.1 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 06:07
dep. 06:07
25.3 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 06:09
dep. 06:09
27.2 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 06:10
dep. 06:10
27.8 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 06:11
dep. 06:11
28.4 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 06:12
dep. 06:12
29.8 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 06:13
dep. 06:13
30.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 06:14
dep. 06:14
31.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 06:15
dep. 06:15
31.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 06:16
32.1 km
05:35 06:30 (00:55)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:35
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 05:38
dep. 05:38
1.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 05:40
dep. 05:40
2.9 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 05:43
dep. 05:43
5.5 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 05:50
dep. 05:50
11.5 km
Ostruznica, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
15.4 km
Ostruznica, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
16.7 km
Pecani, Pecani
arr. 06:00
dep. 06:00
19.5 km
Umka, Zelengora
arr. 06:02
dep. 06:02
20.8 km
Umka, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
22.4 km
Umka, Rasadnik
arr. 06:06
dep. 06:06
23.7 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 06:10
dep. 06:10
25.2 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 06:13
dep. 06:13
26.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:15
dep. 06:15
27.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 06:17
dep. 06:17
28.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 06:19
dep. 06:19
29.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
30.7 km
Mislodin, Ulaz
arr. 06:23
dep. 06:23
31 km
Mislodin, JNA
arr. 06:24
dep. 06:24
32.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 06:25
dep. 06:25
32.8 km
Mislodin, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
33.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 06:28
dep. 06:28
34.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 06:30
36 km
06:30 07:29 (00:59)
BAS - Central bus stationPuz
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 06:32
dep. 06:32
0.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 06:35
dep. 06:35
1.8 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:38
dep. 06:38
4.3 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 06:40
dep. 06:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 06:44
dep. 06:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 06:46
dep. 06:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 06:50
dep. 06:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 06:52
dep. 06:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 06:59
dep. 06:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 07:01
dep. 07:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 07:02
dep. 07:02
24.3 km
Mala Mostanica, Mostanicka - izlaz
arr. 07:04
dep. 07:04
25 km
Mala Mostanica, Drenjanski kraj
arr. 07:05
dep. 07:05
25.3 km
Mala Mostanica, Ustanicka
arr. 07:06
dep. 07:06
25.8 km
Mala Mostanica, Durmitorska
arr. 07:07
dep. 07:07
26.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 07:08
dep. 07:08
26.7 km
Mala Mostanica, Mostanicka
arr. 07:09
dep. 07:09
27.1 km
Mala Mostanica, Predajnik
arr. 07:10
dep. 07:10
27.6 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradska - ulaz
arr. 07:11
dep. 07:11
27.8 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska
arr. 07:12
dep. 07:12
27.9 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska 1
arr. 07:13
dep. 07:13
28.2 km
Baric kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:14
dep. 07:14
28.6 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 07:15
dep. 07:15
29.1 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 07:16
dep. 07:16
29.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolubarska - prilaz
arr. 07:17
dep. 07:17
30 km
Baric kod Obrenovca, Janka Tesica - brdo
arr. 07:18
dep. 07:18
30.5 km
Baric kod Obrenovca, Omladinksih brigada
arr. 07:19
dep. 07:19
30.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 07:21
dep. 07:21
32.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 07:22
dep. 07:22
33.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 07:23
dep. 07:23
34.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:24
dep. 07:24
34.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 07:25
dep. 07:25
35.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 07:26
dep. 07:26
36.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 07:27
dep. 07:27
37.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 07:28
dep. 07:28
38.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 07:29
39.2 km
07:30 08:16 (00:46)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 07:30
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 07:35
dep. 07:35
2.2 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 07:41
dep. 07:41
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 07:52
dep. 07:52
14.8 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 07:54
dep. 07:54
15.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 07:56
dep. 07:56
16.6 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 07:57
dep. 07:57
19.5 km
Meljak, Skola
arr. 07:58
dep. 07:58
20 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 07:59
dep. 07:59
20.5 km
arr. 08:00
dep. 08:00
21 km
arr. 08:01
dep. 08:01
21.5 km
arr. 08:02
dep. 08:02
22 km
arr. 08:03
dep. 08:03
22.5 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 08:05
dep. 08:05
23.1 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 08:07
dep. 08:07
25.3 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 08:09
dep. 08:09
27.2 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 08:10
dep. 08:10
27.8 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 08:11
dep. 08:11
28.4 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 08:12
dep. 08:12
29.8 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 08:13
dep. 08:13
30.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 08:14
dep. 08:14
31.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 08:15
dep. 08:15
31.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 08:16
32.1 km
08:30 09:16 (00:46)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 08:30
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 08:35
dep. 08:35
2.2 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:38
dep. 08:38
4 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 08:41
dep. 08:41
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 08:52
dep. 08:52
14.8 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 08:54
dep. 08:54
15.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:56
dep. 08:56
16.6 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 08:57
dep. 08:57
19.5 km
Meljak, Skola
arr. 08:58
dep. 08:58
20 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 08:59
dep. 08:59
20.5 km
arr. 09:00
dep. 09:00
21 km
arr. 09:01
dep. 09:01
21.5 km
arr. 09:02
dep. 09:02
22 km
arr. 09:03
dep. 09:03
22.5 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 09:05
dep. 09:05
23.1 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 09:07
dep. 09:07
25.3 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 09:09
dep. 09:09
27.2 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 09:10
dep. 09:10
27.8 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 09:11
dep. 09:11
28.4 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 09:12
dep. 09:12
29.8 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 09:13
dep. 09:13
30.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 09:14
dep. 09:14
31.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 09:15
dep. 09:15
31.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 09:16
32.1 km
08:40 09:35 (00:55)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:40
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 08:43
dep. 08:43
1.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 08:45
dep. 08:45
2.9 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:48
dep. 08:48
5.5 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 08:55
dep. 08:55
11.5 km
Ostruznica, 1
arr. 09:00
dep. 09:00
15.4 km
Ostruznica, 2
arr. 09:02
dep. 09:02
16.7 km
Pecani, Pecani
arr. 09:05
dep. 09:05
19.5 km
Umka, Zelengora
arr. 09:07
dep. 09:07
20.8 km
Umka, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
22.4 km
Umka, Rasadnik
arr. 09:11
dep. 09:11
23.7 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 09:15
dep. 09:15
25.2 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 09:18
dep. 09:18
26.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:20
dep. 09:20
27.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 09:22
dep. 09:22
28.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 09:24
dep. 09:24
29.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:26
dep. 09:26
30.7 km
Mislodin, Ulaz
arr. 09:28
dep. 09:28
31 km
Mislodin, JNA
arr. 09:29
dep. 09:29
32.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 09:30
dep. 09:30
32.8 km
Mislodin, Dom
arr. 09:31
dep. 09:31
33.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 09:33
dep. 09:33
34.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 09:35
36 km
08:50 09:49 (00:59)
BAS - Central bus stationPuz
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:50
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 08:52
dep. 08:52
0.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 08:55
dep. 08:55
1.8 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:58
dep. 08:58
4.3 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 09:00
dep. 09:00
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 09:04
dep. 09:04
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 09:06
dep. 09:06
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 09:10
dep. 09:10
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 09:12
dep. 09:12
20.1 km
Umka, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
21.5 km
Rucka, 1
arr. 09:16
dep. 09:16
21.8 km
Rucka, 2
arr. 09:17
dep. 09:17
22.3 km
Rucka, 3
arr. 09:19
dep. 09:19
23.1 km
Rucka, 4
arr. 09:21
dep. 09:21
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 09:22
dep. 09:22
24.3 km
Mala Mostanica, Mostanicka - izlaz
arr. 09:24
dep. 09:24
25 km
Mala Mostanica, Drenjanski kraj
arr. 09:25
dep. 09:25
25.3 km
Mala Mostanica, Ustanicka
arr. 09:26
dep. 09:26
25.8 km
Mala Mostanica, Durmitorska
arr. 09:27
dep. 09:27
26.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 09:28
dep. 09:28
26.7 km
Mala Mostanica, Mostanicka
arr. 09:29
dep. 09:29
27.1 km
Mala Mostanica, Predajnik
arr. 09:30
dep. 09:30
27.6 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradska - ulaz
arr. 09:31
dep. 09:31
27.8 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska
arr. 09:32
dep. 09:32
27.9 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska 1
arr. 09:33
dep. 09:33
28.2 km
Baric kod Obrenovca, Groblje
arr. 09:34
dep. 09:34
28.6 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 09:35
dep. 09:35
29.1 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 09:36
dep. 09:36
29.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolubarska - prilaz
arr. 09:37
dep. 09:37
30 km
Baric kod Obrenovca, Janka Tesica - brdo
arr. 09:38
dep. 09:38
30.5 km
Baric kod Obrenovca, Omladinksih brigada
arr. 09:39
dep. 09:39
30.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 09:41
dep. 09:41
32.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 09:42
dep. 09:42
33.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 09:43
dep. 09:43
34.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Groblje
arr. 09:44
dep. 09:44
34.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 09:45
dep. 09:45
35.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 09:46
dep. 09:46
36.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 09:47
dep. 09:47
37.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 09:48
dep. 09:48
38.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 09:49
39.2 km
09:30 10:16 (00:46)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 09:30
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 09:32
dep. 09:32
1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 09:35
dep. 09:35
2.2 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 09:38
dep. 09:38
4 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 09:41
dep. 09:41
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 09:52
dep. 09:52
14.8 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 09:54
dep. 09:54
15.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 09:56
dep. 09:56
16.6 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 09:57
dep. 09:57
19.5 km
Meljak, Skola
arr. 09:58
dep. 09:58
20 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 09:59
dep. 09:59
20.5 km
arr. 10:00
dep. 10:00
21 km
arr. 10:01
dep. 10:01
21.5 km
arr. 10:02
dep. 10:02
22 km
arr. 10:03
dep. 10:03
22.5 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 10:05
dep. 10:05
23.1 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 10:07
dep. 10:07
25.3 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 10:09
dep. 10:09
27.2 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 10:10
dep. 10:10
27.8 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 10:11
dep. 10:11
28.4 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 10:12
dep. 10:12
29.8 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 10:13
dep. 10:13
30.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 10:14
dep. 10:14
31.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 10:15
dep. 10:15
31.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 10:16
32.1 km
10:30 11:16 (00:46)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 10:30
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 10:35
dep. 10:35
2.2 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 10:38
dep. 10:38
4 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 10:41
dep. 10:41
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 10:52
dep. 10:52
14.8 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 10:54
dep. 10:54
15.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 10:56
dep. 10:56
16.6 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 10:57
dep. 10:57
19.5 km
Meljak, Skola
arr. 10:58
dep. 10:58
20 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 10:59
dep. 10:59
20.5 km
arr. 11:00
dep. 11:00
21 km
arr. 11:01
dep. 11:01
21.5 km
arr. 11:02
dep. 11:02
22 km
arr. 11:03
dep. 11:03
22.5 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 11:05
dep. 11:05
23.1 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 11:07
dep. 11:07
25.3 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 11:09
dep. 11:09
27.2 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 11:10
dep. 11:10
27.8 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 11:11
dep. 11:11
28.4 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 11:12
dep. 11:12
29.8 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 11:13
dep. 11:13
30.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 11:14
dep. 11:14
31.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 11:15
dep. 11:15
31.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 11:16
32.1 km
11:10 12:09 (00:59)
BAS - Central bus stationPuz
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:10
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 11:12
dep. 11:12
0.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 11:15
dep. 11:15
1.8 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:18
dep. 11:18
4.3 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 11:20
dep. 11:20
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 11:24
dep. 11:24
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 11:26
dep. 11:26
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 11:30
dep. 11:30
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 11:32
dep. 11:32
20.1 km
Umka, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
21.5 km
Rucka, 1
arr. 11:36
dep. 11:36
21.8 km
Rucka, 2
arr. 11:37
dep. 11:37
22.3 km
Rucka, 3
arr. 11:39
dep. 11:39
23.1 km
Rucka, 4
arr. 11:41
dep. 11:41
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 11:42
dep. 11:42
24.3 km
Mala Mostanica, Mostanicka - izlaz
arr. 11:44
dep. 11:44
25 km
Mala Mostanica, Drenjanski kraj
arr. 11:45
dep. 11:45
25.3 km
Mala Mostanica, Ustanicka
arr. 11:46
dep. 11:46
25.8 km
Mala Mostanica, Durmitorska
arr. 11:47
dep. 11:47
26.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 11:48
dep. 11:48
26.7 km
Mala Mostanica, Mostanicka
arr. 11:49
dep. 11:49
27.1 km
Mala Mostanica, Predajnik
arr. 11:50
dep. 11:50
27.6 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradska - ulaz
arr. 11:51
dep. 11:51
27.8 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska
arr. 11:52
dep. 11:52
27.9 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska 1
arr. 11:53
dep. 11:53
28.2 km
Baric kod Obrenovca, Groblje
arr. 11:54
dep. 11:54
28.6 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 11:55
dep. 11:55
29.1 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 11:56
dep. 11:56
29.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolubarska - prilaz
arr. 11:57
dep. 11:57
30 km
Baric kod Obrenovca, Janka Tesica - brdo
arr. 11:58
dep. 11:58
30.5 km
Baric kod Obrenovca, Omladinksih brigada
arr. 11:59
dep. 11:59
30.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 12:01
dep. 12:01
32.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 12:02
dep. 12:02
33.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 12:03
dep. 12:03
34.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Groblje
arr. 12:04
dep. 12:04
34.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 12:05
dep. 12:05
35.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 12:06
dep. 12:06
36.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 12:07
dep. 12:07
37.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 12:08
dep. 12:08
38.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 12:09
39.2 km
11:30 12:16 (00:46)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 11:30
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 11:35
dep. 11:35
2.2 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:38
dep. 11:38
4 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 11:41
dep. 11:41
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 11:52
dep. 11:52
14.8 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 11:54
dep. 11:54
15.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 11:56
dep. 11:56
16.6 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 11:57
dep. 11:57
19.5 km
Meljak, Skola
arr. 11:58
dep. 11:58
20 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 11:59
dep. 11:59
20.5 km
arr. 12:00
dep. 12:00
21 km
arr. 12:01
dep. 12:01
21.5 km
arr. 12:02
dep. 12:02
22 km
arr. 12:03
dep. 12:03
22.5 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 12:05
dep. 12:05
23.1 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 12:07
dep. 12:07
25.3 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 12:09
dep. 12:09
27.2 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 12:10
dep. 12:10
27.8 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 12:11
dep. 12:11
28.4 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 12:12
dep. 12:12
29.8 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 12:13
dep. 12:13
30.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 12:14
dep. 12:14
31.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 12:15
dep. 12:15
31.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 12:16
32.1 km
12:00 12:55 (00:55)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 12:03
dep. 12:03
1.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 12:05
dep. 12:05
2.9 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:08
dep. 12:08
5.5 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 12:15
dep. 12:15
11.5 km
Ostruznica, 1
arr. 12:20
dep. 12:20
15.4 km
Ostruznica, 2
arr. 12:22
dep. 12:22
16.7 km
Pecani, Pecani
arr. 12:25
dep. 12:25
19.5 km
Umka, Zelengora
arr. 12:27
dep. 12:27
20.8 km
Umka, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
22.4 km
Umka, Rasadnik
arr. 12:31
dep. 12:31
23.7 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 12:35
dep. 12:35
25.2 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 12:38
dep. 12:38
26.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:40
dep. 12:40
27.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 12:42
dep. 12:42
28.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 12:44
dep. 12:44
29.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
30.7 km
Mislodin, Ulaz
arr. 12:48
dep. 12:48
31 km
Mislodin, JNA
arr. 12:49
dep. 12:49
32.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 12:50
dep. 12:50
32.8 km
Mislodin, Dom
arr. 12:51
dep. 12:51
33.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 12:53
dep. 12:53
34.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 12:55
36 km
12:30 13:16 (00:46)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 12:30
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 12:35
dep. 12:35
2.2 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:38
dep. 12:38
4 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 12:41
dep. 12:41
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 12:52
dep. 12:52
14.8 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 12:54
dep. 12:54
15.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:56
dep. 12:56
16.6 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 12:57
dep. 12:57
19.5 km
Meljak, Skola
arr. 12:58
dep. 12:58
20 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 12:59
dep. 12:59
20.5 km
arr. 13:00
dep. 13:00
21 km
arr. 13:01
dep. 13:01
21.5 km
arr. 13:02
dep. 13:02
22 km
arr. 13:03
dep. 13:03
22.5 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 13:05
dep. 13:05
23.1 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 13:07
dep. 13:07
25.3 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 13:09
dep. 13:09
27.2 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 13:10
dep. 13:10
27.8 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 13:11
dep. 13:11
28.4 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 13:12
dep. 13:12
29.8 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 13:13
dep. 13:13
30.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 13:14
dep. 13:14
31.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 13:15
dep. 13:15
31.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 13:16
32.1 km
13:30 14:16 (00:46)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 13:30
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 13:35
dep. 13:35
2.2 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 13:38
dep. 13:38
4 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 13:41
dep. 13:41
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 13:52
dep. 13:52
14.8 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 13:54
dep. 13:54
15.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 13:56
dep. 13:56
16.6 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 13:57
dep. 13:57
19.5 km
Meljak, Skola
arr. 13:58
dep. 13:58
20 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 13:59
dep. 13:59
20.5 km
arr. 14:00
dep. 14:00
21 km
arr. 14:01
dep. 14:01
21.5 km
arr. 14:02
dep. 14:02
22 km
arr. 14:03
dep. 14:03
22.5 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 14:05
dep. 14:05
23.1 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 14:07
dep. 14:07
25.3 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 14:09
dep. 14:09
27.2 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 14:10
dep. 14:10
27.8 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 14:11
dep. 14:11
28.4 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 14:12
dep. 14:12
29.8 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 14:13
dep. 14:13
30.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 14:14
dep. 14:14
31.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 14:15
dep. 14:15
31.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 14:16
32.1 km
13:30 14:29 (00:59)
BAS - Central bus stationPuz
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 13:32
dep. 13:32
0.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 13:35
dep. 13:35
1.8 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:38
dep. 13:38
4.3 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 13:40
dep. 13:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 13:50
dep. 13:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 13:52
dep. 13:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 13:56
dep. 13:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 13:57
dep. 13:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 13:59
dep. 13:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 14:01
dep. 14:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 14:02
dep. 14:02
24.3 km
Mala Mostanica, Mostanicka - izlaz
arr. 14:04
dep. 14:04
25 km
Mala Mostanica, Drenjanski kraj
arr. 14:05
dep. 14:05
25.3 km
Mala Mostanica, Ustanicka
arr. 14:06
dep. 14:06
25.8 km
Mala Mostanica, Durmitorska
arr. 14:07
dep. 14:07
26.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 14:08
dep. 14:08
26.7 km
Mala Mostanica, Mostanicka
arr. 14:09
dep. 14:09
27.1 km
Mala Mostanica, Predajnik
arr. 14:10
dep. 14:10
27.6 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradska - ulaz
arr. 14:11
dep. 14:11
27.8 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska
arr. 14:12
dep. 14:12
27.9 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska 1
arr. 14:13
dep. 14:13
28.2 km
Baric kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:14
dep. 14:14
28.6 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 14:15
dep. 14:15
29.1 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 14:16
dep. 14:16
29.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolubarska - prilaz
arr. 14:17
dep. 14:17
30 km
Baric kod Obrenovca, Janka Tesica - brdo
arr. 14:18
dep. 14:18
30.5 km
Baric kod Obrenovca, Omladinksih brigada
arr. 14:19
dep. 14:19
30.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 14:21
dep. 14:21
32.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 14:22
dep. 14:22
33.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 14:23
dep. 14:23
34.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:24
dep. 14:24
34.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 14:25
dep. 14:25
35.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 14:26
dep. 14:26
36.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 14:27
dep. 14:27
37.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 14:28
dep. 14:28
38.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 14:29
39.2 km
14:30 15:16 (00:46)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 14:35
dep. 14:35
2.2 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 14:41
dep. 14:41
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 14:52
dep. 14:52
14.8 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 14:54
dep. 14:54
15.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 14:56
dep. 14:56
16.6 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 14:57
dep. 14:57
19.5 km
Meljak, Skola
arr. 14:58
dep. 14:58
20 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 14:59
dep. 14:59
20.5 km
arr. 15:00
dep. 15:00
21 km
arr. 15:01
dep. 15:01
21.5 km
arr. 15:02
dep. 15:02
22 km
arr. 15:03
dep. 15:03
22.5 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 15:05
dep. 15:05
23.1 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 15:07
dep. 15:07
25.3 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 15:09
dep. 15:09
27.2 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 15:10
dep. 15:10
27.8 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 15:11
dep. 15:11
28.4 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 15:12
dep. 15:12
29.8 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 15:13
dep. 15:13
30.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 15:14
dep. 15:14
31.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 15:15
dep. 15:15
31.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 15:16
32.1 km
15:20 16:15 (00:55)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:20
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 15:23
dep. 15:23
1.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 15:25
dep. 15:25
2.9 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:28
dep. 15:28
5.5 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 15:35
dep. 15:35
11.5 km
Ostruznica, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
15.4 km
Ostruznica, 2
arr. 15:42
dep. 15:42
16.7 km
Pecani, Pecani
arr. 15:45
dep. 15:45
19.5 km
Umka, Zelengora
arr. 15:47
dep. 15:47
20.8 km
Umka, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
22.4 km
Umka, Rasadnik
arr. 15:51
dep. 15:51
23.7 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 15:55
dep. 15:55
25.2 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 15:58
dep. 15:58
26.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:00
dep. 16:00
27.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 16:02
dep. 16:02
28.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 16:04
dep. 16:04
29.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
30.7 km
Mislodin, Ulaz
arr. 16:08
dep. 16:08
31 km
Mislodin, JNA
arr. 16:09
dep. 16:09
32.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 16:10
dep. 16:10
32.8 km
Mislodin, Dom
arr. 16:11
dep. 16:11
33.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 16:13
dep. 16:13
34.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 16:15
36 km
15:30 16:16 (00:46)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 15:35
dep. 15:35
2.2 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 15:38
dep. 15:38
4 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 15:41
dep. 15:41
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 15:52
dep. 15:52
14.8 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 15:54
dep. 15:54
15.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 15:56
dep. 15:56
16.6 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 15:57
dep. 15:57
19.5 km
Meljak, Skola
arr. 15:58
dep. 15:58
20 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 15:59
dep. 15:59
20.5 km
arr. 16:00
dep. 16:00
21 km
arr. 16:01
dep. 16:01
21.5 km
arr. 16:02
dep. 16:02
22 km
arr. 16:03
dep. 16:03
22.5 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 16:05
dep. 16:05
23.1 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 16:07
dep. 16:07
25.3 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 16:09
dep. 16:09
27.2 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 16:10
dep. 16:10
27.8 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 16:11
dep. 16:11
28.4 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 16:12
dep. 16:12
29.8 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 16:13
dep. 16:13
30.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 16:14
dep. 16:14
31.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 16:15
dep. 16:15
31.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 16:16
32.1 km
15:50 16:49 (00:59)
BAS - Central bus stationPuz
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:50
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 15:52
dep. 15:52
0.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 15:55
dep. 15:55
1.8 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:58
dep. 15:58
4.3 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 16:00
dep. 16:00
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 16:06
dep. 16:06
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 16:10
dep. 16:10
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 16:12
dep. 16:12
20.1 km
Umka, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
21.5 km
Rucka, 1
arr. 16:16
dep. 16:16
21.8 km
Rucka, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
22.3 km
Rucka, 3
arr. 16:19
dep. 16:19
23.1 km
Rucka, 4
arr. 16:21
dep. 16:21
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 16:22
dep. 16:22
24.3 km
Mala Mostanica, Mostanicka - izlaz
arr. 16:24
dep. 16:24
25 km
Mala Mostanica, Drenjanski kraj
arr. 16:25
dep. 16:25
25.3 km
Mala Mostanica, Ustanicka
arr. 16:26
dep. 16:26
25.8 km
Mala Mostanica, Durmitorska
arr. 16:27
dep. 16:27
26.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 16:28
dep. 16:28
26.7 km
Mala Mostanica, Mostanicka
arr. 16:29
dep. 16:29
27.1 km
Mala Mostanica, Predajnik
arr. 16:30
dep. 16:30
27.6 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradska - ulaz
arr. 16:31
dep. 16:31
27.8 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska
arr. 16:32
dep. 16:32
27.9 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska 1
arr. 16:33
dep. 16:33
28.2 km
Baric kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:34
dep. 16:34
28.6 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 16:35
dep. 16:35
29.1 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 16:36
dep. 16:36
29.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolubarska - prilaz
arr. 16:37
dep. 16:37
30 km
Baric kod Obrenovca, Janka Tesica - brdo
arr. 16:38
dep. 16:38
30.5 km
Baric kod Obrenovca, Omladinksih brigada
arr. 16:39
dep. 16:39
30.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 16:41
dep. 16:41
32.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 16:42
dep. 16:42
33.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 16:43
dep. 16:43
34.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:44
dep. 16:44
34.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 16:45
dep. 16:45
35.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 16:46
dep. 16:46
36.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 16:47
dep. 16:47
37.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 16:48
dep. 16:48
38.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 16:49
39.2 km
16:35 17:21 (00:46)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 16:35
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 16:37
dep. 16:37
1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 16:40
dep. 16:40
2.2 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:43
dep. 16:43
4 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 16:46
dep. 16:46
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 16:57
dep. 16:57
14.8 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 16:59
dep. 16:59
15.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:01
dep. 17:01
16.6 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 17:02
dep. 17:02
19.5 km
Meljak, Skola
arr. 17:03
dep. 17:03
20 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 17:04
dep. 17:04
20.5 km
arr. 17:05
dep. 17:05
21 km
arr. 17:06
dep. 17:06
21.5 km
arr. 17:07
dep. 17:07
22 km
arr. 17:08
dep. 17:08
22.5 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 17:10
dep. 17:10
23.1 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 17:12
dep. 17:12
25.3 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 17:14
dep. 17:14
27.2 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 17:15
dep. 17:15
27.8 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 17:16
dep. 17:16
28.4 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 17:17
dep. 17:17
29.8 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 17:18
dep. 17:18
30.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 17:19
dep. 17:19
31.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 17:20
dep. 17:20
31.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 17:21
32.1 km
17:40 18:26 (00:46)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 17:40
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 17:42
dep. 17:42
1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 17:45
dep. 17:45
2.2 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:48
dep. 17:48
4 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 17:51
dep. 17:51
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 18:02
dep. 18:02
14.8 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 18:04
dep. 18:04
15.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 18:06
dep. 18:06
16.6 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 18:07
dep. 18:07
19.5 km
Meljak, Skola
arr. 18:08
dep. 18:08
20 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 18:09
dep. 18:09
20.5 km
arr. 18:10
dep. 18:10
21 km
arr. 18:11
dep. 18:11
21.5 km
arr. 18:12
dep. 18:12
22 km
arr. 18:13
dep. 18:13
22.5 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 18:15
dep. 18:15
23.1 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 18:17
dep. 18:17
25.3 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 18:19
dep. 18:19
27.2 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 18:20
dep. 18:20
27.8 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 18:21
dep. 18:21
28.4 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 18:22
dep. 18:22
29.8 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 18:23
dep. 18:23
30.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 18:24
dep. 18:24
31.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 18:25
dep. 18:25
31.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 18:26
32.1 km
18:10 19:09 (00:59)
BAS - Central bus stationPuz
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:10
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 18:12
dep. 18:12
0.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 18:15
dep. 18:15
1.8 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:18
dep. 18:18
4.3 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 18:20
dep. 18:20
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 18:24
dep. 18:24
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 18:26
dep. 18:26
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 18:30
dep. 18:30
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 18:32
dep. 18:32
20.1 km
Umka, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
21.5 km
Rucka, 1
arr. 18:36
dep. 18:36
21.8 km
Rucka, 2
arr. 18:37
dep. 18:37
22.3 km
Rucka, 3
arr. 18:39
dep. 18:39
23.1 km
Rucka, 4
arr. 18:41
dep. 18:41
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 18:42
dep. 18:42
24.3 km
Mala Mostanica, Mostanicka - izlaz
arr. 18:44
dep. 18:44
25 km
Mala Mostanica, Drenjanski kraj
arr. 18:45
dep. 18:45
25.3 km
Mala Mostanica, Ustanicka
arr. 18:46
dep. 18:46
25.8 km
Mala Mostanica, Durmitorska
arr. 18:47
dep. 18:47
26.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 18:48
dep. 18:48
26.7 km
Mala Mostanica, Mostanicka
arr. 18:49
dep. 18:49
27.1 km
Mala Mostanica, Predajnik
arr. 18:50
dep. 18:50
27.6 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradska - ulaz
arr. 18:51
dep. 18:51
27.8 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska
arr. 18:52
dep. 18:52
27.9 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska 1
arr. 18:53
dep. 18:53
28.2 km
Baric kod Obrenovca, Groblje
arr. 18:54
dep. 18:54
28.6 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 18:55
dep. 18:55
29.1 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 18:56
dep. 18:56
29.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolubarska - prilaz
arr. 18:57
dep. 18:57
30 km
Baric kod Obrenovca, Janka Tesica - brdo
arr. 18:58
dep. 18:58
30.5 km
Baric kod Obrenovca, Omladinksih brigada
arr. 18:59
dep. 18:59
30.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 19:01
dep. 19:01
32.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 19:02
dep. 19:02
33.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 19:03
dep. 19:03
34.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Groblje
arr. 19:04
dep. 19:04
34.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 19:05
dep. 19:05
35.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 19:06
dep. 19:06
36.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 19:07
dep. 19:07
37.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 19:08
dep. 19:08
38.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 19:09
39.2 km
18:40 19:35 (00:55)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:40
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 18:43
dep. 18:43
1.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 18:45
dep. 18:45
2.9 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:48
dep. 18:48
5.5 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 18:55
dep. 18:55
11.5 km
Ostruznica, 1
arr. 19:00
dep. 19:00
15.4 km
Ostruznica, 2
arr. 19:02
dep. 19:02
16.7 km
Pecani, Pecani
arr. 19:05
dep. 19:05
19.5 km
Umka, Zelengora
arr. 19:07
dep. 19:07
20.8 km
Umka, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
22.4 km
Umka, Rasadnik
arr. 19:11
dep. 19:11
23.7 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 19:15
dep. 19:15
25.2 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 19:18
dep. 19:18
26.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 19:20
dep. 19:20
27.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 19:22
dep. 19:22
28.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 19:24
dep. 19:24
29.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
30.7 km
Mislodin, Ulaz
arr. 19:28
dep. 19:28
31 km
Mislodin, JNA
arr. 19:29
dep. 19:29
32.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 19:30
dep. 19:30
32.8 km
Mislodin, Dom
arr. 19:31
dep. 19:31
33.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 19:33
dep. 19:33
34.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 19:35
36 km
18:50 19:36 (00:46)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 18:50
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 18:52
dep. 18:52
1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 18:55
dep. 18:55
2.2 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:58
dep. 18:58
4 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 19:01
dep. 19:01
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 19:12
dep. 19:12
14.8 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 19:14
dep. 19:14
15.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 19:16
dep. 19:16
16.6 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 19:17
dep. 19:17
19.5 km
Meljak, Skola
arr. 19:18
dep. 19:18
20 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 19:19
dep. 19:19
20.5 km
arr. 19:20
dep. 19:20
21 km
arr. 19:21
dep. 19:21
21.5 km
arr. 19:22
dep. 19:22
22 km
arr. 19:23
dep. 19:23
22.5 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 19:25
dep. 19:25
23.1 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 19:27
dep. 19:27
25.3 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 19:29
dep. 19:29
27.2 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 19:30
dep. 19:30
27.8 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 19:31
dep. 19:31
28.4 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 19:32
dep. 19:32
29.8 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 19:33
dep. 19:33
30.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 19:34
dep. 19:34
31.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 19:35
dep. 19:35
31.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 19:36
32.1 km
20:30 21:29 (00:59)
BAS - Central bus stationPuz
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 20:32
dep. 20:32
0.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 20:35
dep. 20:35
1.8 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 20:38
dep. 20:38
4.3 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 20:40
dep. 20:40
11.1 km
Ostruznica, 1
arr. 20:44
dep. 20:44
14.4 km
Ostruznica, 2
arr. 20:46
dep. 20:46
15.7 km
Pecani, Pecani
arr. 20:50
dep. 20:50
18.8 km
Umka, Zelengora
arr. 20:52
dep. 20:52
20.1 km
Umka, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
21.5 km
Rucka, 1
arr. 20:56
dep. 20:56
21.8 km
Rucka, 2
arr. 20:57
dep. 20:57
22.3 km
Rucka, 3
arr. 20:59
dep. 20:59
23.1 km
Rucka, 4
arr. 21:01
dep. 21:01
23.6 km
Rucka, Okretnica
arr. 21:02
dep. 21:02
24.3 km
Mala Mostanica, Mostanicka - izlaz
arr. 21:04
dep. 21:04
25 km
Mala Mostanica, Drenjanski kraj
arr. 21:05
dep. 21:05
25.3 km
Mala Mostanica, Ustanicka
arr. 21:06
dep. 21:06
25.8 km
Mala Mostanica, Durmitorska
arr. 21:07
dep. 21:07
26.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 21:08
dep. 21:08
26.7 km
Mala Mostanica, Mostanicka
arr. 21:09
dep. 21:09
27.1 km
Mala Mostanica, Predajnik
arr. 21:10
dep. 21:10
27.6 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradska - ulaz
arr. 21:11
dep. 21:11
27.8 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska
arr. 21:12
dep. 21:12
27.9 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska 1
arr. 21:13
dep. 21:13
28.2 km
Baric kod Obrenovca, Groblje
arr. 21:14
dep. 21:14
28.6 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 21:15
dep. 21:15
29.1 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 21:16
dep. 21:16
29.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolubarska - prilaz
arr. 21:17
dep. 21:17
30 km
Baric kod Obrenovca, Janka Tesica - brdo
arr. 21:18
dep. 21:18
30.5 km
Baric kod Obrenovca, Omladinksih brigada
arr. 21:19
dep. 21:19
30.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 21:21
dep. 21:21
32.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 21:22
dep. 21:22
33.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 21:23
dep. 21:23
34.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Groblje
arr. 21:24
dep. 21:24
34.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 21:25
dep. 21:25
35.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 21:26
dep. 21:26
36.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 21:27
dep. 21:27
37.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 21:28
dep. 21:28
38.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Puz
arr. 21:29
39.2 km
21:00 21:46 (00:46)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 21:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 21:02
dep. 21:02
1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 21:05
dep. 21:05
2.2 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 21:08
dep. 21:08
4 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 21:11
dep. 21:11
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 21:22
dep. 21:22
14.8 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 21:24
dep. 21:24
15.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 21:26
dep. 21:26
16.6 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 21:27
dep. 21:27
19.5 km
Meljak, Skola
arr. 21:28
dep. 21:28
20 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 21:29
dep. 21:29
20.5 km
arr. 21:30
dep. 21:30
21 km
arr. 21:31
dep. 21:31
21.5 km
arr. 21:32
dep. 21:32
22 km
arr. 21:33
dep. 21:33
22.5 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 21:35
dep. 21:35
23.1 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 21:37
dep. 21:37
25.3 km
Tarais (Vranic), Tarais raskrsnica
arr. 21:39
dep. 21:39
27.2 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 21:40
dep. 21:40
27.8 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 21:41
dep. 21:41
28.4 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 21:42
dep. 21:42
29.8 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 21:43
dep. 21:43
30.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 21:44
dep. 21:44
31.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 21:45
dep. 21:45
31.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 21:46
32.1 km
22:10 23:05 (00:55)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 22:10
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 22:13
dep. 22:13
1.4 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 22:15
dep. 22:15
2.9 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 22:18
dep. 22:18
5.5 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 22:25
dep. 22:25
11.5 km
Ostruznica, 1
arr. 22:30
dep. 22:30
15.4 km
Ostruznica, 2
arr. 22:32
dep. 22:32
16.7 km
Pecani, Pecani
arr. 22:35
dep. 22:35
19.5 km
Umka, Zelengora
arr. 22:37
dep. 22:37
20.8 km
Umka, Center
arr. 22:38
dep. 22:38
22.4 km
Umka, Rasadnik
arr. 22:41
dep. 22:41
23.7 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 22:45
dep. 22:45
25.2 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 22:48
dep. 22:48
26.7 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 22:50
dep. 22:50
27.7 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 22:52
dep. 22:52
28.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 22:54
dep. 22:54
29.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 22:56
dep. 22:56
30.7 km
Mislodin, Ulaz
arr. 22:58
dep. 22:58
31 km
Mislodin, JNA
arr. 22:59
dep. 22:59
32.1 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 23:00
dep. 23:00
32.8 km
Mislodin, Dom
arr. 23:01
dep. 23:01
33.4 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 23:03
dep. 23:03
34.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 23:05
36 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Jasenak kod Obrenovca su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.