Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Jagodina timetable

thursday, 16.08.2018.
04:00 06:58 (02:58)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:00
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 04:17
dep. 04:18
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 04:28
dep. 04:29
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 04:45
dep. 04:46
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 04:54
dep. 04:54
47 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
53 km
Mladenovac, Railway station
arr. 05:12
dep. 05:13
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:23
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:28
75 km
arr. 05:31
dep. 05:31
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 05:34
dep. 05:35
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 05:39
dep. 05:40
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 05:46
dep. 05:47
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:51
dep. 05:52
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:55
dep. 05:55
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:02
dep. 06:03
112 km
arr. 06:09
dep. 06:10
119 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:13
dep. 06:13
121 km
Lapovo, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:17
122 km
Brzan, Railway station
arr. 06:26
dep. 06:26
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 06:31
dep. 06:31
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 06:36
dep. 06:37
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 06:47
dep. 06:47
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 06:52
dep. 06:52
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 06:58
151 km
05:14 07:00 (01:46)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:14
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 05:20
dep. 05:20
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:00
139.1 km
06:30 08:35 (02:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Velika Plana, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:35
134 km
06:40 09:19 (02:39)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:40
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 06:57
dep. 06:59
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:46
dep. 07:47
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:17
101 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:28
112 km
arr. 08:34
dep. 08:35
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:40
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:19
151 km
07:35 10:38 (03:03)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:35
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:52
dep. 07:53
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 08:03
dep. 08:03
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:19
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 08:27
dep. 08:28
47 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 08:33
dep. 08:33
53 km
Mladenovac, Railway station
arr. 08:37
dep. 08:37
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 08:56
dep. 08:56
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:01
75 km
arr. 09:04
dep. 09:04
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:19
dep. 09:20
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:25
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:28
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:32
dep. 09:32
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:36
112 km
arr. 09:42
dep. 09:43
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:57
122 km
Brzan, Railway station
arr. 10:06
dep. 10:06
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:11
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:16
dep. 10:17
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:32
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 10:38
151 km
08:00 09:45 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Jagodina, Bus station
arr. 09:45
134 km
08:45 10:40 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:45
Jagodina, Bus station
arr. 10:40
134 km
09:06 11:36 (02:30)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:06
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:15
dep. 09:16
10 km
Mladenovac, Railway station
arr. 10:04
dep. 10:05
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 10:25
dep. 10:26
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
101 km
Lapovo, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:57
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 11:36
151 km
09:30 11:25 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Jagodina, Bus station
arr. 11:25
134 km
10:30 12:20 (01:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Jagodina, Bus station
arr. 12:20
131 km
11:20 13:15 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:20
Jagodina, Bus station
arr. 13:15
134 km
12:00 13:55 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Jagodina, Bus station
arr. 13:55
137 km
12:55 15:51 (02:56)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:55
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 13:12
dep. 13:13
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 13:23
dep. 13:23
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 13:40
dep. 13:41
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 13:49
dep. 13:50
47 km
Mladenovac, Railway station
arr. 13:58
dep. 13:59
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 14:05
dep. 14:06
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 14:09
dep. 14:09
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 14:13
dep. 14:14
75 km
arr. 14:17
dep. 14:17
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:21
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 14:25
dep. 14:26
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 14:32
dep. 14:33
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:41
dep. 14:41
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:45
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:48
dep. 14:49
112 km
arr. 14:55
dep. 14:56
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:10
122 km
Brzan, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:19
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:24
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:29
dep. 15:30
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:40
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:45
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 15:51
151 km
13:45 15:45 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Jagodina, Bus station
arr. 15:45
136 km
14:15 16:10 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 850,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Jagodina, Bus station
arr. 16:10
134 km
14:30 16:20 (01:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Velika Plana, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
83 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:20
134 km
14:30 16:20 (01:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Jagodina, Bus station
arr. 16:20
140 km
15:00 16:55 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Jagodina, Bus station
arr. 16:55
134 km
15:15 17:05 (01:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Jagodina, Bus station
arr. 17:05
131 km
15:22 18:28 (03:06)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:22
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 15:31
dep. 15:32
10 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 15:42
dep. 15:43
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 15:53
dep. 15:54
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:11
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:19
dep. 16:20
47 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
53 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:29
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:42
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
75 km
arr. 16:53
dep. 16:53
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:01
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:14
dep. 17:15
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:19
dep. 17:20
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:23
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:27
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:31
112 km
arr. 17:37
dep. 17:37
119 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 17:40
dep. 17:40
121 km
Lapovo, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:47
122 km
Brzan, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:56
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:01
dep. 18:01
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:06
dep. 18:07
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:17
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:22
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:28
151 km
16:45 18:40 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
Jagodina, Bus station
arr. 18:40
137 km
17:00 18:45 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
134 km
17:10 19:05 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:10
Jagodina, Bus station
arr. 19:05
134 km
17:20 19:55 (02:35)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:20
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:37
dep. 17:38
16 km
Mladenovac, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:23
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 18:53
dep. 18:54
101 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
112 km
arr. 19:10
dep. 19:11
119 km
Lapovo, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:16
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 19:55
151 km
18:20 20:25 (02:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:20
Velika Plana, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 20:25
134 km
18:21 21:01 (02:40)
Topcider
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 18:21
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:30
dep. 18:32
10 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:20
dep. 19:21
60 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
88 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:52
101 km
Lapovo, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:22
122 km
Jagodina, Railway station
arr. 21:01
151 km
19:00 20:55 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Jagodina, Bus station
arr. 20:55
137 km
19:00 20:55 (01:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Jagodina, Bus station
arr. 20:55
134 km
19:51 22:53 (03:02)
Centar (Prokop) - new central station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:51
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:08
dep. 20:09
16 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:19
dep. 20:20
24 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:36
dep. 20:37
39 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:45
dep. 20:45
47 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 20:54
dep. 20:55
53 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:59
dep. 21:00
60 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 21:06
dep. 21:07
67 km
Rabrovac, Railway station
arr. 21:10
dep. 21:10
70 km
Kusadak, Railway station
arr. 21:14
dep. 21:15
75 km
arr. 21:18
dep. 21:18
80 km
Glibovac, Railway station
arr. 21:21
dep. 21:22
83 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 21:26
dep. 21:27
88 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 21:33
dep. 21:34
95 km
Velika Plana, Railway station
arr. 21:38
dep. 21:39
101 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 21:42
dep. 21:42
106 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 21:46
dep. 21:46
109 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 21:49
dep. 21:50
112 km
arr. 21:56
dep. 21:57
119 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 22:00
dep. 22:00
121 km
Lapovo, Railway station
arr. 22:02
dep. 22:12
122 km
Brzan, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:21
129 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 22:26
dep. 22:26
130 km
Bagrdan, Railway station
arr. 22:31
dep. 22:32
134 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 22:42
dep. 22:42
141 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 22:47
dep. 22:47
146 km
Jagodina, Railway station
arr. 22:53
151 km
21:00 22:50 (01:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 21:07
dep. 21:07
3.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 22:50
139.1 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Jagodina su međusobno udaljena ~140 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 45min., a najduže 03h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Jagodina iznosi od 850,00 RSD do 850,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.