Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Jabucki rit (Padinska skela) timetable

sunday, 16.02.2020.
04:05 04:51 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 04:05
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 04:09
dep. 04:09
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 04:10
dep. 04:10
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 04:12
dep. 04:12
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 04:13
dep. 04:13
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 04:15
dep. 04:15
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 04:16
dep. 04:16
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 04:18
dep. 04:18
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 04:20
dep. 04:20
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 04:21
dep. 04:21
7 km
Borca, Intersection
arr. 04:22
dep. 04:22
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 04:24
dep. 04:24
8.4 km
arr. 04:25
dep. 04:25
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 04:26
dep. 04:26
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 04:27
dep. 04:27
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 04:29
dep. 04:29
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 04:32
dep. 04:32
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 04:33
dep. 04:33
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 04:33
dep. 04:33
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 04:36
dep. 04:36
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 04:38
dep. 04:38
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 04:41
dep. 04:41
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 04:45
dep. 04:45
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 04:48
dep. 04:48
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 04:50
dep. 04:50
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 04:51
26.6 km
05:00 05:46 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 05:00
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 05:04
dep. 05:04
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 05:07
dep. 05:07
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 05:08
dep. 05:08
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 05:10
dep. 05:10
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 05:11
dep. 05:11
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 05:13
dep. 05:13
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 05:15
dep. 05:15
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 05:16
dep. 05:16
7 km
Borca, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 05:19
dep. 05:19
8.4 km
arr. 05:20
dep. 05:20
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 05:21
dep. 05:21
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 05:22
dep. 05:22
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 05:24
dep. 05:24
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 05:27
dep. 05:27
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 05:28
dep. 05:28
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 05:28
dep. 05:28
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 05:31
dep. 05:31
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 05:33
dep. 05:33
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 05:36
dep. 05:36
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 05:40
dep. 05:40
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 05:43
dep. 05:43
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 05:45
dep. 05:45
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 05:46
26.6 km
05:55 06:41 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 05:55
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 05:59
dep. 05:59
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:00
dep. 06:00
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 06:02
dep. 06:02
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 06:03
dep. 06:03
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 06:05
dep. 06:05
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 06:06
dep. 06:06
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 06:08
dep. 06:08
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 06:10
dep. 06:10
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Borca, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 06:14
dep. 06:14
8.4 km
arr. 06:15
dep. 06:15
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 06:16
dep. 06:16
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 06:17
dep. 06:17
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 06:19
dep. 06:19
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 06:22
dep. 06:22
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 06:23
dep. 06:23
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 06:23
dep. 06:23
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 06:26
dep. 06:26
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 06:28
dep. 06:28
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 06:31
dep. 06:31
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 06:35
dep. 06:35
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 06:38
dep. 06:38
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 06:40
dep. 06:40
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 06:41
26.6 km
06:50 07:36 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 06:50
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 06:54
dep. 06:54
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:55
dep. 06:55
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 06:57
dep. 06:57
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 06:58
dep. 06:58
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 07:00
dep. 07:00
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 07:01
dep. 07:01
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 07:03
dep. 07:03
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 07:05
dep. 07:05
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 07:06
dep. 07:06
7 km
Borca, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 07:09
dep. 07:09
8.4 km
arr. 07:10
dep. 07:10
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 07:11
dep. 07:11
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 07:12
dep. 07:12
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 07:14
dep. 07:14
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 07:17
dep. 07:17
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 07:18
dep. 07:18
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 07:21
dep. 07:21
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 07:23
dep. 07:23
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 07:26
dep. 07:26
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 07:30
dep. 07:30
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 07:33
dep. 07:33
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 07:35
dep. 07:35
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 07:36
26.6 km
07:45 08:31 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 07:45
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 07:49
dep. 07:49
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:50
dep. 07:50
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 07:52
dep. 07:52
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 07:53
dep. 07:53
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 07:55
dep. 07:55
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 07:56
dep. 07:56
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 07:58
dep. 07:58
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 08:00
dep. 08:00
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 08:01
dep. 08:01
7 km
Borca, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 08:04
dep. 08:04
8.4 km
arr. 08:05
dep. 08:05
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 08:06
dep. 08:06
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 08:07
dep. 08:07
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 08:09
dep. 08:09
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 08:12
dep. 08:12
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 08:13
dep. 08:13
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 08:13
dep. 08:13
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 08:16
dep. 08:16
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 08:18
dep. 08:18
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 08:21
dep. 08:21
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 08:25
dep. 08:25
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 08:28
dep. 08:28
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 08:30
dep. 08:30
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 08:31
26.6 km
08:40 09:26 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 08:40
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 08:44
dep. 08:44
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 08:45
dep. 08:45
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 08:47
dep. 08:47
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 08:48
dep. 08:48
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 08:50
dep. 08:50
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 08:51
dep. 08:51
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 08:53
dep. 08:53
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 08:55
dep. 08:55
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 08:56
dep. 08:56
7 km
Borca, Intersection
arr. 08:57
dep. 08:57
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 08:59
dep. 08:59
8.4 km
arr. 09:00
dep. 09:00
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 09:01
dep. 09:01
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 09:02
dep. 09:02
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 09:04
dep. 09:04
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 09:07
dep. 09:07
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 09:08
dep. 09:08
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 09:08
dep. 09:08
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 09:11
dep. 09:11
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 09:13
dep. 09:13
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 09:16
dep. 09:16
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 09:20
dep. 09:20
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 09:23
dep. 09:23
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 09:25
dep. 09:25
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 09:26
26.6 km
09:35 10:21 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 09:35
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 09:39
dep. 09:39
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:40
dep. 09:40
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 09:42
dep. 09:42
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 09:43
dep. 09:43
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 09:45
dep. 09:45
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 09:46
dep. 09:46
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 09:48
dep. 09:48
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 09:50
dep. 09:50
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 09:51
dep. 09:51
7 km
Borca, Intersection
arr. 09:52
dep. 09:52
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 09:54
dep. 09:54
8.4 km
arr. 09:55
dep. 09:55
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 09:56
dep. 09:56
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 09:57
dep. 09:57
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 09:59
dep. 09:59
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 10:02
dep. 10:02
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 10:03
dep. 10:03
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 10:03
dep. 10:03
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 10:06
dep. 10:06
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 10:08
dep. 10:08
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 10:11
dep. 10:11
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 10:15
dep. 10:15
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 10:18
dep. 10:18
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 10:20
dep. 10:20
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 10:21
26.6 km
10:30 11:16 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 10:30
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 10:34
dep. 10:34
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:35
dep. 10:35
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 10:37
dep. 10:37
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 10:38
dep. 10:38
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 10:40
dep. 10:40
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 10:41
dep. 10:41
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 10:43
dep. 10:43
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 10:45
dep. 10:45
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 10:46
dep. 10:46
7 km
Borca, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 10:49
dep. 10:49
8.4 km
arr. 10:50
dep. 10:50
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 10:51
dep. 10:51
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 10:52
dep. 10:52
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 10:54
dep. 10:54
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 10:57
dep. 10:57
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 10:58
dep. 10:58
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 10:58
dep. 10:58
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 11:01
dep. 11:01
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 11:03
dep. 11:03
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 11:06
dep. 11:06
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 11:10
dep. 11:10
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 11:13
dep. 11:13
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 11:15
dep. 11:15
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 11:16
26.6 km
11:25 12:11 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 11:25
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 11:29
dep. 11:29
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 11:30
dep. 11:30
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 11:32
dep. 11:32
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 11:33
dep. 11:33
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 11:35
dep. 11:35
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 11:36
dep. 11:36
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 11:38
dep. 11:38
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 11:40
dep. 11:40
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 11:41
dep. 11:41
7 km
Borca, Intersection
arr. 11:42
dep. 11:42
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 11:44
dep. 11:44
8.4 km
arr. 11:45
dep. 11:45
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 11:46
dep. 11:46
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 11:47
dep. 11:47
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 11:49
dep. 11:49
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 11:52
dep. 11:52
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 11:53
dep. 11:53
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 11:53
dep. 11:53
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 11:56
dep. 11:56
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 11:58
dep. 11:58
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 12:01
dep. 12:01
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 12:05
dep. 12:05
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 12:08
dep. 12:08
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 12:10
dep. 12:10
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 12:11
26.6 km
12:20 13:06 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 12:20
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 12:24
dep. 12:24
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:25
dep. 12:25
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 12:27
dep. 12:27
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 12:28
dep. 12:28
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 12:30
dep. 12:30
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 12:31
dep. 12:31
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 12:33
dep. 12:33
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 12:35
dep. 12:35
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 12:36
dep. 12:36
7 km
Borca, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 12:39
dep. 12:39
8.4 km
arr. 12:40
dep. 12:40
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 12:41
dep. 12:41
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 12:42
dep. 12:42
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 12:44
dep. 12:44
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 12:47
dep. 12:47
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 12:48
dep. 12:48
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 12:51
dep. 12:51
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 12:53
dep. 12:53
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 12:56
dep. 12:56
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 13:00
dep. 13:00
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 13:03
dep. 13:03
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 13:05
dep. 13:05
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 13:06
26.6 km
13:15 14:01 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 13:15
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 13:19
dep. 13:19
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 13:20
dep. 13:20
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 13:22
dep. 13:22
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 13:23
dep. 13:23
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 13:25
dep. 13:25
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 13:26
dep. 13:26
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 13:28
dep. 13:28
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 13:30
dep. 13:30
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 13:31
dep. 13:31
7 km
Borca, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 13:34
dep. 13:34
8.4 km
arr. 13:35
dep. 13:35
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 13:36
dep. 13:36
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 13:37
dep. 13:37
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 13:39
dep. 13:39
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 13:42
dep. 13:42
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 13:43
dep. 13:43
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 13:43
dep. 13:43
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 13:46
dep. 13:46
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 13:48
dep. 13:48
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 13:51
dep. 13:51
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 13:55
dep. 13:55
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 13:58
dep. 13:58
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 14:00
dep. 14:00
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 14:01
26.6 km
14:10 14:56 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 14:10
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 14:14
dep. 14:14
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 14:17
dep. 14:17
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 14:18
dep. 14:18
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 14:20
dep. 14:20
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 14:21
dep. 14:21
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 14:23
dep. 14:23
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 14:25
dep. 14:25
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 14:26
dep. 14:26
7 km
Borca, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 14:29
dep. 14:29
8.4 km
arr. 14:30
dep. 14:30
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 14:31
dep. 14:31
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 14:32
dep. 14:32
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 14:34
dep. 14:34
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 14:37
dep. 14:37
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 14:38
dep. 14:38
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 14:38
dep. 14:38
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 14:41
dep. 14:41
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 14:43
dep. 14:43
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 14:46
dep. 14:46
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 14:50
dep. 14:50
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 14:53
dep. 14:53
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 14:55
dep. 14:55
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 14:56
26.6 km
15:05 15:51 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 15:05
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 15:09
dep. 15:09
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:10
dep. 15:10
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 15:12
dep. 15:12
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 15:13
dep. 15:13
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 15:15
dep. 15:15
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 15:16
dep. 15:16
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 15:18
dep. 15:18
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 15:20
dep. 15:20
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 15:21
dep. 15:21
7 km
Borca, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 15:24
dep. 15:24
8.4 km
arr. 15:25
dep. 15:25
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 15:26
dep. 15:26
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 15:27
dep. 15:27
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 15:29
dep. 15:29
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 15:32
dep. 15:32
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 15:33
dep. 15:33
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 15:36
dep. 15:36
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 15:38
dep. 15:38
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 15:41
dep. 15:41
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 15:45
dep. 15:45
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 15:48
dep. 15:48
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 15:50
dep. 15:50
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 15:51
26.6 km
16:00 16:46 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 16:04
dep. 16:04
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:05
dep. 16:05
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 16:07
dep. 16:07
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 16:08
dep. 16:08
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 16:10
dep. 16:10
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 16:11
dep. 16:11
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 16:13
dep. 16:13
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 16:15
dep. 16:15
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 16:16
dep. 16:16
7 km
Borca, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 16:19
dep. 16:19
8.4 km
arr. 16:20
dep. 16:20
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 16:21
dep. 16:21
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 16:22
dep. 16:22
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 16:24
dep. 16:24
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 16:27
dep. 16:27
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 16:28
dep. 16:28
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 16:31
dep. 16:31
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 16:33
dep. 16:33
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 16:36
dep. 16:36
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 16:40
dep. 16:40
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 16:43
dep. 16:43
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 16:45
dep. 16:45
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 16:46
26.6 km
16:55 17:41 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 16:55
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 16:59
dep. 16:59
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:00
dep. 17:00
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 17:02
dep. 17:02
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 17:03
dep. 17:03
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 17:05
dep. 17:05
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 17:06
dep. 17:06
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 17:08
dep. 17:08
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 17:10
dep. 17:10
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 17:11
dep. 17:11
7 km
Borca, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 17:14
dep. 17:14
8.4 km
arr. 17:15
dep. 17:15
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 17:16
dep. 17:16
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 17:17
dep. 17:17
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 17:19
dep. 17:19
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 17:22
dep. 17:22
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 17:23
dep. 17:23
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 17:23
dep. 17:23
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 17:26
dep. 17:26
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 17:28
dep. 17:28
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 17:31
dep. 17:31
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 17:35
dep. 17:35
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 17:38
dep. 17:38
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 17:40
dep. 17:40
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 17:41
26.6 km
17:50 18:36 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 17:50
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 17:54
dep. 17:54
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:55
dep. 17:55
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 17:57
dep. 17:57
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 17:58
dep. 17:58
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 18:00
dep. 18:00
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 18:01
dep. 18:01
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 18:03
dep. 18:03
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 18:05
dep. 18:05
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 18:06
dep. 18:06
7 km
Borca, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 18:09
dep. 18:09
8.4 km
arr. 18:10
dep. 18:10
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 18:11
dep. 18:11
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 18:12
dep. 18:12
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 18:14
dep. 18:14
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 18:17
dep. 18:17
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 18:18
dep. 18:18
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 18:18
dep. 18:18
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 18:21
dep. 18:21
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 18:23
dep. 18:23
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 18:26
dep. 18:26
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 18:30
dep. 18:30
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 18:33
dep. 18:33
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 18:35
dep. 18:35
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 18:36
26.6 km
18:45 19:31 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 18:45
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 18:49
dep. 18:49
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 18:50
dep. 18:50
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 18:52
dep. 18:52
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 18:53
dep. 18:53
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 18:55
dep. 18:55
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 18:56
dep. 18:56
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 18:58
dep. 18:58
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 19:00
dep. 19:00
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 19:01
dep. 19:01
7 km
Borca, Intersection
arr. 19:02
dep. 19:02
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 19:04
dep. 19:04
8.4 km
arr. 19:05
dep. 19:05
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 19:06
dep. 19:06
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 19:07
dep. 19:07
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 19:09
dep. 19:09
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 19:12
dep. 19:12
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 19:13
dep. 19:13
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 19:13
dep. 19:13
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 19:16
dep. 19:16
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 19:18
dep. 19:18
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 19:21
dep. 19:21
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 19:25
dep. 19:25
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 19:28
dep. 19:28
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 19:30
dep. 19:30
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 19:31
26.6 km
19:40 20:26 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 19:40
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 19:44
dep. 19:44
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 19:45
dep. 19:45
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 19:47
dep. 19:47
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 19:48
dep. 19:48
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 19:50
dep. 19:50
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 19:51
dep. 19:51
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 19:53
dep. 19:53
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 19:55
dep. 19:55
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 19:56
dep. 19:56
7 km
Borca, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 19:59
dep. 19:59
8.4 km
arr. 20:00
dep. 20:00
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 20:01
dep. 20:01
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 20:02
dep. 20:02
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 20:04
dep. 20:04
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 20:07
dep. 20:07
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 20:08
dep. 20:08
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 20:08
dep. 20:08
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 20:11
dep. 20:11
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 20:13
dep. 20:13
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 20:16
dep. 20:16
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 20:20
dep. 20:20
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 20:23
dep. 20:23
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 20:25
dep. 20:25
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 20:26
26.6 km
20:35 21:21 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 20:35
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 20:39
dep. 20:39
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 20:40
dep. 20:40
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 20:42
dep. 20:42
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 20:43
dep. 20:43
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 20:45
dep. 20:45
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 20:46
dep. 20:46
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 20:48
dep. 20:48
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 20:50
dep. 20:50
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 20:51
dep. 20:51
7 km
Borca, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 20:54
dep. 20:54
8.4 km
arr. 20:55
dep. 20:55
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 20:56
dep. 20:56
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 20:57
dep. 20:57
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 20:59
dep. 20:59
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 21:02
dep. 21:02
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 21:03
dep. 21:03
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 21:06
dep. 21:06
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 21:08
dep. 21:08
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 21:11
dep. 21:11
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 21:15
dep. 21:15
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 21:18
dep. 21:18
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 21:20
dep. 21:20
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 21:21
26.6 km
21:30 22:16 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 21:30
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 21:34
dep. 21:34
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 21:35
dep. 21:35
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 21:37
dep. 21:37
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 21:38
dep. 21:38
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 21:40
dep. 21:40
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 21:41
dep. 21:41
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 21:43
dep. 21:43
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 21:45
dep. 21:45
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 21:46
dep. 21:46
7 km
Borca, Intersection
arr. 21:47
dep. 21:47
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 21:49
dep. 21:49
8.4 km
arr. 21:50
dep. 21:50
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 21:51
dep. 21:51
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 21:52
dep. 21:52
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 21:54
dep. 21:54
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 21:57
dep. 21:57
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 21:58
dep. 21:58
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 21:58
dep. 21:58
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 22:01
dep. 22:01
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 22:03
dep. 22:03
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 22:06
dep. 22:06
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 22:10
dep. 22:10
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 22:13
dep. 22:13
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 22:15
dep. 22:15
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 22:16
26.6 km
22:30 23:16 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 22:30
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 22:34
dep. 22:34
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 22:35
dep. 22:35
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 22:37
dep. 22:37
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 22:38
dep. 22:38
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 22:40
dep. 22:40
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 22:41
dep. 22:41
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 22:43
dep. 22:43
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 22:45
dep. 22:45
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 22:46
dep. 22:46
7 km
Borca, Intersection
arr. 22:47
dep. 22:47
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 22:49
dep. 22:49
8.4 km
arr. 22:50
dep. 22:50
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 22:51
dep. 22:51
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 22:52
dep. 22:52
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 22:54
dep. 22:54
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 22:57
dep. 22:57
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 22:58
dep. 22:58
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 22:58
dep. 22:58
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 23:01
dep. 23:01
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 23:03
dep. 23:03
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 23:06
dep. 23:06
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 23:10
dep. 23:10
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 23:13
dep. 23:13
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 23:15
dep. 23:15
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 23:16
26.6 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Jabucki rit (Padinska skela) su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 04:05 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.