Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Jabucki Rit (Padinska skela) timetable

friday, 05.03.2021.
04:00 04:46 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 04:00
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 04:04
dep. 04:04
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 04:05
dep. 04:05
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 04:07
dep. 04:07
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 04:08
dep. 04:08
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 04:10
dep. 04:10
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 04:11
dep. 04:11
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 04:13
dep. 04:13
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 04:15
dep. 04:15
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 04:16
dep. 04:16
7 km
Borca, Intersection
arr. 04:17
dep. 04:17
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 04:19
dep. 04:19
8.4 km
arr. 04:20
dep. 04:20
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 04:21
dep. 04:21
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 04:22
dep. 04:22
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 04:24
dep. 04:24
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 04:27
dep. 04:27
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 04:28
dep. 04:28
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 04:28
dep. 04:28
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 04:31
dep. 04:31
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 04:33
dep. 04:33
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 04:36
dep. 04:36
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 04:40
dep. 04:40
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 04:43
dep. 04:43
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 04:45
dep. 04:45
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 04:46
26.6 km
04:33 05:19 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 04:33
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 04:37
dep. 04:37
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 04:38
dep. 04:38
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 04:40
dep. 04:40
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 04:41
dep. 04:41
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 04:43
dep. 04:43
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 04:44
dep. 04:44
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 04:46
dep. 04:46
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 04:48
dep. 04:48
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 04:49
dep. 04:49
7 km
Borca, Intersection
arr. 04:50
dep. 04:50
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 04:52
dep. 04:52
8.4 km
arr. 04:53
dep. 04:53
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 04:54
dep. 04:54
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 04:55
dep. 04:55
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 04:57
dep. 04:57
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 05:00
dep. 05:00
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 05:01
dep. 05:01
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 05:01
dep. 05:01
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 05:04
dep. 05:04
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 05:06
dep. 05:06
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 05:09
dep. 05:09
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 05:13
dep. 05:13
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 05:16
dep. 05:16
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 05:18
dep. 05:18
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 05:19
26.6 km
05:01 05:47 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 05:01
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 05:05
dep. 05:05
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 05:06
dep. 05:06
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 05:08
dep. 05:08
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 05:09
dep. 05:09
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 05:11
dep. 05:11
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 05:12
dep. 05:12
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 05:14
dep. 05:14
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 05:16
dep. 05:16
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 05:17
dep. 05:17
7 km
Borca, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 05:20
dep. 05:20
8.4 km
arr. 05:21
dep. 05:21
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 05:22
dep. 05:22
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 05:23
dep. 05:23
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 05:25
dep. 05:25
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 05:28
dep. 05:28
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 05:29
dep. 05:29
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 05:32
dep. 05:32
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 05:34
dep. 05:34
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 05:37
dep. 05:37
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 05:41
dep. 05:41
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 05:44
dep. 05:44
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 05:46
dep. 05:46
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 05:47
26.6 km
05:30 06:16 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 05:30
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 05:34
dep. 05:34
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 05:37
dep. 05:37
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 05:38
dep. 05:38
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 05:40
dep. 05:40
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 05:41
dep. 05:41
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 05:43
dep. 05:43
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 05:45
dep. 05:45
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 05:46
dep. 05:46
7 km
Borca, Intersection
arr. 05:47
dep. 05:47
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 05:49
dep. 05:49
8.4 km
arr. 05:50
dep. 05:50
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 05:51
dep. 05:51
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 05:52
dep. 05:52
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 05:54
dep. 05:54
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 05:57
dep. 05:57
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 06:01
dep. 06:01
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 06:03
dep. 06:03
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 06:06
dep. 06:06
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 06:10
dep. 06:10
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 06:13
dep. 06:13
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 06:15
dep. 06:15
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 06:16
26.6 km
05:59 06:45 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 05:59
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 06:03
dep. 06:03
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:04
dep. 06:04
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 06:06
dep. 06:06
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 06:07
dep. 06:07
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 06:09
dep. 06:09
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 06:10
dep. 06:10
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 06:12
dep. 06:12
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 06:14
dep. 06:14
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
Borca, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 06:18
dep. 06:18
8.4 km
arr. 06:19
dep. 06:19
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 06:20
dep. 06:20
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 06:21
dep. 06:21
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 06:23
dep. 06:23
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 06:26
dep. 06:26
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 06:30
dep. 06:30
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 06:32
dep. 06:32
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 06:35
dep. 06:35
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 06:39
dep. 06:39
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 06:42
dep. 06:42
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 06:44
dep. 06:44
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 06:45
26.6 km
06:28 07:14 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 06:28
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 06:32
dep. 06:32
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:33
dep. 06:33
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 06:35
dep. 06:35
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 06:36
dep. 06:36
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 06:38
dep. 06:38
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 06:39
dep. 06:39
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 06:41
dep. 06:41
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 06:43
dep. 06:43
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 06:44
dep. 06:44
7 km
Borca, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 06:47
dep. 06:47
8.4 km
arr. 06:48
dep. 06:48
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 06:49
dep. 06:49
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 06:50
dep. 06:50
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 06:52
dep. 06:52
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 06:55
dep. 06:55
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 06:56
dep. 06:56
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 06:59
dep. 06:59
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 07:01
dep. 07:01
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 07:04
dep. 07:04
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 07:08
dep. 07:08
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 07:11
dep. 07:11
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 07:13
dep. 07:13
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 07:14
26.6 km
06:55 07:41 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 06:55
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 06:59
dep. 06:59
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:00
dep. 07:00
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 07:02
dep. 07:02
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 07:03
dep. 07:03
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 07:05
dep. 07:05
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 07:06
dep. 07:06
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 07:08
dep. 07:08
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 07:10
dep. 07:10
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 07:11
dep. 07:11
7 km
Borca, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 07:14
dep. 07:14
8.4 km
arr. 07:15
dep. 07:15
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 07:16
dep. 07:16
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 07:17
dep. 07:17
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 07:19
dep. 07:19
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 07:22
dep. 07:22
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 07:23
dep. 07:23
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 07:26
dep. 07:26
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 07:28
dep. 07:28
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 07:31
dep. 07:31
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 07:35
dep. 07:35
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 07:38
dep. 07:38
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 07:40
dep. 07:40
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 07:41
26.6 km
07:31 08:17 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 07:31
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 07:35
dep. 07:35
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 07:38
dep. 07:38
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 07:39
dep. 07:39
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 07:41
dep. 07:41
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 07:42
dep. 07:42
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 07:44
dep. 07:44
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 07:46
dep. 07:46
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 07:47
dep. 07:47
7 km
Borca, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 07:50
dep. 07:50
8.4 km
arr. 07:51
dep. 07:51
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 07:52
dep. 07:52
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 07:53
dep. 07:53
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 07:55
dep. 07:55
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 07:58
dep. 07:58
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 07:59
dep. 07:59
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 07:59
dep. 07:59
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 08:02
dep. 08:02
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 08:04
dep. 08:04
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 08:07
dep. 08:07
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 08:11
dep. 08:11
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 08:14
dep. 08:14
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 08:16
dep. 08:16
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 08:17
26.6 km
08:05 08:51 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 08:05
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 08:09
dep. 08:09
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 08:10
dep. 08:10
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 08:12
dep. 08:12
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 08:13
dep. 08:13
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 08:15
dep. 08:15
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 08:16
dep. 08:16
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 08:18
dep. 08:18
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 08:20
dep. 08:20
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 08:21
dep. 08:21
7 km
Borca, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 08:24
dep. 08:24
8.4 km
arr. 08:25
dep. 08:25
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 08:26
dep. 08:26
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 08:27
dep. 08:27
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 08:29
dep. 08:29
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 08:32
dep. 08:32
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 08:33
dep. 08:33
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 08:33
dep. 08:33
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 08:36
dep. 08:36
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 08:38
dep. 08:38
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 08:41
dep. 08:41
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 08:45
dep. 08:45
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 08:48
dep. 08:48
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 08:50
dep. 08:50
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 08:51
26.6 km
08:55 09:41 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 08:55
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 08:59
dep. 08:59
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:00
dep. 09:00
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 09:02
dep. 09:02
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 09:03
dep. 09:03
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 09:05
dep. 09:05
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 09:06
dep. 09:06
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 09:08
dep. 09:08
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 09:10
dep. 09:10
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 09:11
dep. 09:11
7 km
Borca, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 09:14
dep. 09:14
8.4 km
arr. 09:15
dep. 09:15
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 09:16
dep. 09:16
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 09:17
dep. 09:17
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 09:19
dep. 09:19
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 09:22
dep. 09:22
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 09:23
dep. 09:23
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 09:23
dep. 09:23
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 09:26
dep. 09:26
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 09:28
dep. 09:28
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 09:31
dep. 09:31
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 09:35
dep. 09:35
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 09:38
dep. 09:38
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 09:40
dep. 09:40
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 09:41
26.6 km
09:50 10:36 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 09:50
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 09:54
dep. 09:54
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:55
dep. 09:55
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 09:57
dep. 09:57
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 09:58
dep. 09:58
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 10:00
dep. 10:00
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 10:01
dep. 10:01
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 10:03
dep. 10:03
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 10:05
dep. 10:05
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 10:06
dep. 10:06
7 km
Borca, Intersection
arr. 10:07
dep. 10:07
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 10:09
dep. 10:09
8.4 km
arr. 10:10
dep. 10:10
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 10:11
dep. 10:11
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 10:12
dep. 10:12
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 10:14
dep. 10:14
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 10:17
dep. 10:17
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 10:18
dep. 10:18
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 10:18
dep. 10:18
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 10:21
dep. 10:21
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 10:23
dep. 10:23
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 10:26
dep. 10:26
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 10:30
dep. 10:30
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 10:33
dep. 10:33
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 10:35
dep. 10:35
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 10:36
26.6 km
10:45 11:31 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 10:45
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 10:49
dep. 10:49
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:50
dep. 10:50
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 10:52
dep. 10:52
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 10:53
dep. 10:53
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 10:55
dep. 10:55
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 10:56
dep. 10:56
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 10:58
dep. 10:58
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 11:00
dep. 11:00
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 11:01
dep. 11:01
7 km
Borca, Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 11:04
dep. 11:04
8.4 km
arr. 11:05
dep. 11:05
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 11:06
dep. 11:06
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 11:07
dep. 11:07
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 11:09
dep. 11:09
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 11:12
dep. 11:12
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 11:13
dep. 11:13
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 11:13
dep. 11:13
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 11:16
dep. 11:16
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 11:18
dep. 11:18
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 11:21
dep. 11:21
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 11:25
dep. 11:25
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 11:28
dep. 11:28
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 11:30
dep. 11:30
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 11:31
26.6 km
11:40 12:26 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 11:40
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 11:44
dep. 11:44
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 11:45
dep. 11:45
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 11:47
dep. 11:47
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 11:48
dep. 11:48
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 11:50
dep. 11:50
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 11:51
dep. 11:51
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 11:53
dep. 11:53
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 11:55
dep. 11:55
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 11:56
dep. 11:56
7 km
Borca, Intersection
arr. 11:57
dep. 11:57
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 11:59
dep. 11:59
8.4 km
arr. 12:00
dep. 12:00
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 12:01
dep. 12:01
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 12:02
dep. 12:02
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 12:04
dep. 12:04
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 12:07
dep. 12:07
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 12:08
dep. 12:08
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 12:08
dep. 12:08
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 12:11
dep. 12:11
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 12:13
dep. 12:13
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 12:16
dep. 12:16
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 12:20
dep. 12:20
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 12:23
dep. 12:23
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 12:25
dep. 12:25
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 12:26
26.6 km
12:35 13:21 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 12:35
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 12:39
dep. 12:39
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:40
dep. 12:40
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 12:42
dep. 12:42
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 12:43
dep. 12:43
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 12:45
dep. 12:45
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 12:46
dep. 12:46
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 12:48
dep. 12:48
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 12:50
dep. 12:50
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 12:51
dep. 12:51
7 km
Borca, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 12:54
dep. 12:54
8.4 km
arr. 12:55
dep. 12:55
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 12:56
dep. 12:56
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 12:57
dep. 12:57
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 12:59
dep. 12:59
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 13:02
dep. 13:02
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 13:03
dep. 13:03
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 13:06
dep. 13:06
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 13:08
dep. 13:08
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 13:11
dep. 13:11
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 13:15
dep. 13:15
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 13:18
dep. 13:18
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 13:20
dep. 13:20
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 13:21
26.6 km
13:03 13:49 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 13:03
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 13:07
dep. 13:07
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 13:08
dep. 13:08
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 13:10
dep. 13:10
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 13:11
dep. 13:11
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 13:13
dep. 13:13
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 13:14
dep. 13:14
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 13:16
dep. 13:16
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 13:18
dep. 13:18
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 13:19
dep. 13:19
7 km
Borca, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 13:22
dep. 13:22
8.4 km
arr. 13:23
dep. 13:23
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 13:24
dep. 13:24
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 13:25
dep. 13:25
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 13:27
dep. 13:27
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 13:30
dep. 13:30
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 13:31
dep. 13:31
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 13:31
dep. 13:31
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 13:34
dep. 13:34
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 13:36
dep. 13:36
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 13:39
dep. 13:39
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 13:43
dep. 13:43
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 13:46
dep. 13:46
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 13:48
dep. 13:48
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 13:49
26.6 km
13:30 14:16 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 13:30
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 13:34
dep. 13:34
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 13:37
dep. 13:37
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 13:38
dep. 13:38
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 13:40
dep. 13:40
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 13:41
dep. 13:41
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 13:43
dep. 13:43
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 13:45
dep. 13:45
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 13:46
dep. 13:46
7 km
Borca, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 13:49
dep. 13:49
8.4 km
arr. 13:50
dep. 13:50
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 13:51
dep. 13:51
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 13:52
dep. 13:52
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 13:54
dep. 13:54
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 13:57
dep. 13:57
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 13:58
dep. 13:58
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 13:58
dep. 13:58
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 14:01
dep. 14:01
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 14:03
dep. 14:03
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 14:06
dep. 14:06
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 14:10
dep. 14:10
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 14:13
dep. 14:13
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 14:15
dep. 14:15
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 14:16
26.6 km
13:58 14:44 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 13:58
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 14:02
dep. 14:02
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:03
dep. 14:03
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 14:05
dep. 14:05
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 14:06
dep. 14:06
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 14:08
dep. 14:08
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 14:09
dep. 14:09
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 14:11
dep. 14:11
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 14:13
dep. 14:13
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 14:14
dep. 14:14
7 km
Borca, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 14:17
dep. 14:17
8.4 km
arr. 14:18
dep. 14:18
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 14:19
dep. 14:19
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 14:20
dep. 14:20
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 14:22
dep. 14:22
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 14:25
dep. 14:25
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 14:26
dep. 14:26
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 14:29
dep. 14:29
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 14:31
dep. 14:31
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 14:34
dep. 14:34
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 14:38
dep. 14:38
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 14:41
dep. 14:41
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 14:43
dep. 14:43
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 14:44
26.6 km
14:25 15:11 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 14:25
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 14:29
dep. 14:29
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 14:32
dep. 14:32
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 14:33
dep. 14:33
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 14:35
dep. 14:35
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 14:36
dep. 14:36
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 14:38
dep. 14:38
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 14:40
dep. 14:40
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 14:41
dep. 14:41
7 km
Borca, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 14:44
dep. 14:44
8.4 km
arr. 14:45
dep. 14:45
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 14:46
dep. 14:46
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 14:47
dep. 14:47
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 14:49
dep. 14:49
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 14:52
dep. 14:52
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 14:53
dep. 14:53
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 14:56
dep. 14:56
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 14:58
dep. 14:58
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 15:01
dep. 15:01
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 15:05
dep. 15:05
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 15:08
dep. 15:08
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 15:10
dep. 15:10
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 15:11
26.6 km
14:53 15:39 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 14:53
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 14:57
dep. 14:57
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:58
dep. 14:58
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 15:00
dep. 15:00
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 15:01
dep. 15:01
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 15:03
dep. 15:03
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 15:04
dep. 15:04
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 15:06
dep. 15:06
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 15:08
dep. 15:08
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 15:09
dep. 15:09
7 km
Borca, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 15:12
dep. 15:12
8.4 km
arr. 15:13
dep. 15:13
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 15:14
dep. 15:14
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 15:15
dep. 15:15
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 15:17
dep. 15:17
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 15:20
dep. 15:20
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 15:21
dep. 15:21
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 15:21
dep. 15:21
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 15:24
dep. 15:24
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 15:26
dep. 15:26
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 15:29
dep. 15:29
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 15:33
dep. 15:33
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 15:36
dep. 15:36
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 15:38
dep. 15:38
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 15:39
26.6 km
15:20 16:06 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 15:20
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 15:24
dep. 15:24
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 15:27
dep. 15:27
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 15:28
dep. 15:28
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 15:30
dep. 15:30
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 15:31
dep. 15:31
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 15:33
dep. 15:33
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 15:35
dep. 15:35
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 15:36
dep. 15:36
7 km
Borca, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 15:39
dep. 15:39
8.4 km
arr. 15:40
dep. 15:40
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 15:41
dep. 15:41
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 15:42
dep. 15:42
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 15:44
dep. 15:44
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 15:47
dep. 15:47
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 15:48
dep. 15:48
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 15:51
dep. 15:51
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 15:53
dep. 15:53
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 15:56
dep. 15:56
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 16:00
dep. 16:00
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 16:03
dep. 16:03
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 16:05
dep. 16:05
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 16:06
26.6 km
15:48 16:34 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 15:48
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 15:52
dep. 15:52
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:53
dep. 15:53
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 15:55
dep. 15:55
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 15:56
dep. 15:56
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 15:58
dep. 15:58
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 15:59
dep. 15:59
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 16:01
dep. 16:01
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 16:03
dep. 16:03
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 16:04
dep. 16:04
7 km
Borca, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 16:07
dep. 16:07
8.4 km
arr. 16:08
dep. 16:08
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 16:09
dep. 16:09
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 16:10
dep. 16:10
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 16:12
dep. 16:12
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 16:15
dep. 16:15
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 16:16
dep. 16:16
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 16:16
dep. 16:16
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 16:19
dep. 16:19
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 16:21
dep. 16:21
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 16:24
dep. 16:24
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 16:28
dep. 16:28
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 16:31
dep. 16:31
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 16:33
dep. 16:33
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 16:34
26.6 km
16:15 17:01 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 16:15
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 16:19
dep. 16:19
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:20
dep. 16:20
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 16:22
dep. 16:22
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 16:23
dep. 16:23
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 16:25
dep. 16:25
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 16:26
dep. 16:26
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 16:28
dep. 16:28
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 16:30
dep. 16:30
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 16:31
dep. 16:31
7 km
Borca, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 16:34
dep. 16:34
8.4 km
arr. 16:35
dep. 16:35
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 16:36
dep. 16:36
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 16:37
dep. 16:37
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 16:39
dep. 16:39
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 16:42
dep. 16:42
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 16:43
dep. 16:43
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 16:43
dep. 16:43
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 16:46
dep. 16:46
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 16:48
dep. 16:48
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 16:51
dep. 16:51
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 16:55
dep. 16:55
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 16:58
dep. 16:58
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 17:00
dep. 17:00
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 17:01
26.6 km
16:45 17:31 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 16:45
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 16:49
dep. 16:49
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:50
dep. 16:50
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 16:52
dep. 16:52
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 16:53
dep. 16:53
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 16:55
dep. 16:55
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 16:56
dep. 16:56
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 16:58
dep. 16:58
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 17:00
dep. 17:00
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 17:01
dep. 17:01
7 km
Borca, Intersection
arr. 17:02
dep. 17:02
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 17:04
dep. 17:04
8.4 km
arr. 17:05
dep. 17:05
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 17:06
dep. 17:06
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 17:07
dep. 17:07
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 17:09
dep. 17:09
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 17:12
dep. 17:12
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 17:13
dep. 17:13
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 17:13
dep. 17:13
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 17:16
dep. 17:16
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 17:18
dep. 17:18
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 17:21
dep. 17:21
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 17:25
dep. 17:25
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 17:28
dep. 17:28
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 17:30
dep. 17:30
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 17:31
26.6 km
17:10 17:56 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 17:10
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 17:14
dep. 17:14
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:15
dep. 17:15
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 17:17
dep. 17:17
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 17:18
dep. 17:18
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 17:20
dep. 17:20
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 17:21
dep. 17:21
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 17:23
dep. 17:23
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 17:25
dep. 17:25
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 17:26
dep. 17:26
7 km
Borca, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 17:29
dep. 17:29
8.4 km
arr. 17:30
dep. 17:30
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 17:31
dep. 17:31
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 17:32
dep. 17:32
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 17:34
dep. 17:34
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 17:37
dep. 17:37
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 17:38
dep. 17:38
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 17:38
dep. 17:38
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 17:41
dep. 17:41
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 17:43
dep. 17:43
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 17:46
dep. 17:46
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 17:50
dep. 17:50
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 17:53
dep. 17:53
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 17:55
dep. 17:55
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 17:56
26.6 km
17:40 18:26 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 17:40
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 17:44
dep. 17:44
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:45
dep. 17:45
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 17:47
dep. 17:47
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 17:48
dep. 17:48
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 17:50
dep. 17:50
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 17:51
dep. 17:51
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 17:53
dep. 17:53
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 17:55
dep. 17:55
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 17:56
dep. 17:56
7 km
Borca, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 17:59
dep. 17:59
8.4 km
arr. 18:00
dep. 18:00
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 18:01
dep. 18:01
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 18:02
dep. 18:02
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 18:04
dep. 18:04
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 18:07
dep. 18:07
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 18:08
dep. 18:08
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 18:11
dep. 18:11
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 18:13
dep. 18:13
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 18:16
dep. 18:16
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 18:20
dep. 18:20
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 18:23
dep. 18:23
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 18:25
dep. 18:25
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 18:26
26.6 km
18:35 19:21 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 18:35
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 18:39
dep. 18:39
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 18:40
dep. 18:40
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 18:42
dep. 18:42
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 18:43
dep. 18:43
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 18:45
dep. 18:45
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 18:46
dep. 18:46
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 18:48
dep. 18:48
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 18:50
dep. 18:50
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 18:51
dep. 18:51
7 km
Borca, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 18:54
dep. 18:54
8.4 km
arr. 18:55
dep. 18:55
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 18:56
dep. 18:56
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 18:57
dep. 18:57
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 18:59
dep. 18:59
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 19:02
dep. 19:02
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 19:03
dep. 19:03
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 19:03
dep. 19:03
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 19:06
dep. 19:06
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 19:08
dep. 19:08
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 19:11
dep. 19:11
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 19:15
dep. 19:15
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 19:18
dep. 19:18
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 19:20
dep. 19:20
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 19:21
26.6 km
19:30 20:16 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 19:30
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 19:34
dep. 19:34
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 19:35
dep. 19:35
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 19:37
dep. 19:37
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 19:38
dep. 19:38
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 19:40
dep. 19:40
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 19:41
dep. 19:41
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 19:43
dep. 19:43
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 19:45
dep. 19:45
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 19:46
dep. 19:46
7 km
Borca, Intersection
arr. 19:47
dep. 19:47
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 19:49
dep. 19:49
8.4 km
arr. 19:50
dep. 19:50
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 19:51
dep. 19:51
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 19:52
dep. 19:52
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 19:54
dep. 19:54
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 19:57
dep. 19:57
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 19:58
dep. 19:58
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 19:58
dep. 19:58
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 20:01
dep. 20:01
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 20:03
dep. 20:03
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 20:06
dep. 20:06
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 20:10
dep. 20:10
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 20:13
dep. 20:13
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 20:15
dep. 20:15
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 20:16
26.6 km
20:30 21:16 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 20:30
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 20:34
dep. 20:34
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 20:35
dep. 20:35
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 20:37
dep. 20:37
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 20:38
dep. 20:38
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 20:40
dep. 20:40
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 20:41
dep. 20:41
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 20:43
dep. 20:43
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 20:45
dep. 20:45
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 20:46
dep. 20:46
7 km
Borca, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 20:49
dep. 20:49
8.4 km
arr. 20:50
dep. 20:50
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 20:51
dep. 20:51
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 20:52
dep. 20:52
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 20:54
dep. 20:54
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 20:57
dep. 20:57
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 20:58
dep. 20:58
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 20:58
dep. 20:58
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 21:01
dep. 21:01
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 21:03
dep. 21:03
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 21:06
dep. 21:06
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 21:10
dep. 21:10
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 21:13
dep. 21:13
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 21:15
dep. 21:15
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 21:16
26.6 km
21:30 22:16 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 21:30
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 21:34
dep. 21:34
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 21:35
dep. 21:35
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 21:37
dep. 21:37
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 21:38
dep. 21:38
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 21:40
dep. 21:40
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 21:41
dep. 21:41
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 21:43
dep. 21:43
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 21:45
dep. 21:45
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 21:46
dep. 21:46
7 km
Borca, Intersection
arr. 21:47
dep. 21:47
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 21:49
dep. 21:49
8.4 km
arr. 21:50
dep. 21:50
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 21:51
dep. 21:51
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 21:52
dep. 21:52
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 21:54
dep. 21:54
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 21:57
dep. 21:57
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 21:58
dep. 21:58
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 21:58
dep. 21:58
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 22:01
dep. 22:01
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 22:03
dep. 22:03
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 22:06
dep. 22:06
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 22:10
dep. 22:10
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 22:13
dep. 22:13
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 22:15
dep. 22:15
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 22:16
26.6 km
22:30 23:16 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 22:30
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 22:34
dep. 22:34
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 22:35
dep. 22:35
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 22:37
dep. 22:37
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 22:38
dep. 22:38
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 22:40
dep. 22:40
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 22:41
dep. 22:41
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 22:43
dep. 22:43
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 22:45
dep. 22:45
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 22:46
dep. 22:46
7 km
Borca, Intersection
arr. 22:47
dep. 22:47
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 22:49
dep. 22:49
8.4 km
arr. 22:50
dep. 22:50
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 22:51
dep. 22:51
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 22:52
dep. 22:52
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 22:54
dep. 22:54
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 22:57
dep. 22:57
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 22:58
dep. 22:58
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 22:58
dep. 22:58
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 23:01
dep. 23:01
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 23:03
dep. 23:03
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 23:06
dep. 23:06
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 23:10
dep. 23:10
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 23:13
dep. 23:13
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 23:15
dep. 23:15
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 23:16
26.6 km
23:30 00:16 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 23:30
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 23:34
dep. 23:34
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 23:35
dep. 23:35
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 23:37
dep. 23:37
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 23:38
dep. 23:38
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 23:40
dep. 23:40
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 23:41
dep. 23:41
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 23:43
dep. 23:43
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 23:45
dep. 23:45
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 23:46
dep. 23:46
7 km
Borca, Intersection
arr. 23:47
dep. 23:47
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 23:49
dep. 23:49
8.4 km
arr. 23:50
dep. 23:50
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 23:51
dep. 23:51
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 23:52
dep. 23:52
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 23:54
dep. 23:54
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 23:57
dep. 23:57
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 23:58
dep. 23:58
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 23:58
dep. 23:58
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 00:01
dep. 00:01
16.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 00:03
dep. 00:03
17.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 00:06
dep. 00:06
19.2 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 00:10
dep. 00:10
21.8 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 00:13
dep. 00:13
24.9 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 00:15
dep. 00:15
26.1 km
Jabucki Rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 00:16
26.6 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Jabucki Rit (Padinska skela) su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.