Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Jabucki rit (Padinska skela) timetable

friday, 23.08.2019.
04:05 04:51 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 04:05
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 04:09
dep. 04:09
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 04:10
dep. 04:10
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 04:12
dep. 04:12
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 04:13
dep. 04:13
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 04:15
dep. 04:15
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 04:16
dep. 04:16
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 04:18
dep. 04:18
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 04:20
dep. 04:20
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 04:21
dep. 04:21
7 km
Borca, Intersection
arr. 04:22
dep. 04:22
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 04:24
dep. 04:24
8.4 km
arr. 04:25
dep. 04:25
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 04:26
dep. 04:26
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 04:27
dep. 04:27
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 04:29
dep. 04:29
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 04:32
dep. 04:32
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 04:33
dep. 04:33
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 04:33
dep. 04:33
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 04:36
dep. 04:36
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 04:38
dep. 04:38
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 04:41
dep. 04:41
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 04:45
dep. 04:45
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 04:48
dep. 04:48
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 04:50
dep. 04:50
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 04:51
26.6 km
04:40 05:26 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 04:40
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 04:44
dep. 04:44
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 04:45
dep. 04:45
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 04:47
dep. 04:47
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 04:48
dep. 04:48
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 04:50
dep. 04:50
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 04:51
dep. 04:51
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 04:53
dep. 04:53
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 04:55
dep. 04:55
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 04:56
dep. 04:56
7 km
Borca, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 04:59
dep. 04:59
8.4 km
arr. 05:00
dep. 05:00
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 05:01
dep. 05:01
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 05:02
dep. 05:02
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 05:04
dep. 05:04
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 05:07
dep. 05:07
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 05:08
dep. 05:08
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 05:08
dep. 05:08
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 05:11
dep. 05:11
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 05:13
dep. 05:13
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 05:16
dep. 05:16
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 05:20
dep. 05:20
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 05:23
dep. 05:23
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 05:25
dep. 05:25
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 05:26
26.6 km
05:15 06:01 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 05:15
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 05:19
dep. 05:19
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 05:20
dep. 05:20
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 05:22
dep. 05:22
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 05:23
dep. 05:23
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 05:25
dep. 05:25
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 05:26
dep. 05:26
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 05:28
dep. 05:28
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 05:30
dep. 05:30
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 05:31
dep. 05:31
7 km
Borca, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 05:34
dep. 05:34
8.4 km
arr. 05:35
dep. 05:35
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 05:36
dep. 05:36
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 05:37
dep. 05:37
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 05:39
dep. 05:39
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 05:42
dep. 05:42
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 05:43
dep. 05:43
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 05:46
dep. 05:46
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 05:48
dep. 05:48
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 05:51
dep. 05:51
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 05:55
dep. 05:55
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 05:58
dep. 05:58
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 06:00
dep. 06:00
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 06:01
26.6 km
05:45 06:31 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 05:45
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 05:49
dep. 05:49
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 05:50
dep. 05:50
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 05:52
dep. 05:52
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 05:53
dep. 05:53
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 05:55
dep. 05:55
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 05:56
dep. 05:56
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 05:58
dep. 05:58
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 06:00
dep. 06:00
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 06:01
dep. 06:01
7 km
Borca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 06:04
dep. 06:04
8.4 km
arr. 06:05
dep. 06:05
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 06:06
dep. 06:06
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 06:07
dep. 06:07
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 06:09
dep. 06:09
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 06:12
dep. 06:12
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 06:13
dep. 06:13
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 06:16
dep. 06:16
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 06:18
dep. 06:18
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 06:21
dep. 06:21
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 06:25
dep. 06:25
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 06:28
dep. 06:28
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 06:30
dep. 06:30
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 06:31
26.6 km
06:25 07:11 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 06:25
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 06:29
dep. 06:29
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:30
dep. 06:30
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 06:32
dep. 06:32
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 06:33
dep. 06:33
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 06:35
dep. 06:35
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 06:36
dep. 06:36
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 06:38
dep. 06:38
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 06:40
dep. 06:40
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Borca, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 06:44
dep. 06:44
8.4 km
arr. 06:45
dep. 06:45
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 06:46
dep. 06:46
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 06:47
dep. 06:47
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 06:49
dep. 06:49
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 06:52
dep. 06:52
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 06:53
dep. 06:53
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 06:56
dep. 06:56
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 06:58
dep. 06:58
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 07:01
dep. 07:01
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 07:05
dep. 07:05
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 07:08
dep. 07:08
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 07:10
dep. 07:10
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 07:11
26.6 km
07:00 07:46 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 07:00
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 07:04
dep. 07:04
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 07:07
dep. 07:07
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 07:08
dep. 07:08
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 07:10
dep. 07:10
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 07:11
dep. 07:11
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 07:13
dep. 07:13
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 07:15
dep. 07:15
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 07:16
dep. 07:16
7 km
Borca, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 07:19
dep. 07:19
8.4 km
arr. 07:20
dep. 07:20
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 07:21
dep. 07:21
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 07:22
dep. 07:22
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 07:24
dep. 07:24
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 07:27
dep. 07:27
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 07:28
dep. 07:28
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 07:31
dep. 07:31
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 07:33
dep. 07:33
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 07:36
dep. 07:36
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 07:40
dep. 07:40
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 07:43
dep. 07:43
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 07:45
dep. 07:45
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 07:46
26.6 km
07:25 08:11 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 07:25
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 07:29
dep. 07:29
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:30
dep. 07:30
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 07:32
dep. 07:32
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 07:33
dep. 07:33
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 07:35
dep. 07:35
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 07:36
dep. 07:36
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 07:38
dep. 07:38
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 07:40
dep. 07:40
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 07:41
dep. 07:41
7 km
Borca, Intersection
arr. 07:42
dep. 07:42
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 07:44
dep. 07:44
8.4 km
arr. 07:45
dep. 07:45
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 07:46
dep. 07:46
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 07:47
dep. 07:47
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 07:49
dep. 07:49
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 07:52
dep. 07:52
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 07:53
dep. 07:53
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 07:53
dep. 07:53
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 07:56
dep. 07:56
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 07:58
dep. 07:58
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 08:01
dep. 08:01
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 08:05
dep. 08:05
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 08:08
dep. 08:08
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 08:10
dep. 08:10
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 08:11
26.6 km
08:15 09:01 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 08:15
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 08:19
dep. 08:19
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 08:20
dep. 08:20
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 08:22
dep. 08:22
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 08:23
dep. 08:23
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 08:25
dep. 08:25
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 08:26
dep. 08:26
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 08:28
dep. 08:28
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 08:30
dep. 08:30
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 08:31
dep. 08:31
7 km
Borca, Intersection
arr. 08:32
dep. 08:32
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 08:34
dep. 08:34
8.4 km
arr. 08:35
dep. 08:35
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 08:36
dep. 08:36
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 08:37
dep. 08:37
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 08:39
dep. 08:39
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 08:42
dep. 08:42
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 08:43
dep. 08:43
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 08:43
dep. 08:43
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 08:46
dep. 08:46
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 08:48
dep. 08:48
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 08:51
dep. 08:51
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 08:55
dep. 08:55
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 08:58
dep. 08:58
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 09:00
dep. 09:00
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 09:01
26.6 km
09:10 09:56 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 09:10
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 09:14
dep. 09:14
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:15
dep. 09:15
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 09:17
dep. 09:17
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 09:18
dep. 09:18
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 09:20
dep. 09:20
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 09:21
dep. 09:21
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 09:23
dep. 09:23
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 09:25
dep. 09:25
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 09:26
dep. 09:26
7 km
Borca, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 09:29
dep. 09:29
8.4 km
arr. 09:30
dep. 09:30
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 09:31
dep. 09:31
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 09:32
dep. 09:32
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 09:34
dep. 09:34
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 09:37
dep. 09:37
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 09:38
dep. 09:38
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 09:38
dep. 09:38
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 09:41
dep. 09:41
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 09:43
dep. 09:43
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 09:46
dep. 09:46
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 09:50
dep. 09:50
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 09:53
dep. 09:53
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 09:55
dep. 09:55
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 09:56
26.6 km
10:05 10:51 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 10:05
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 10:09
dep. 10:09
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:10
dep. 10:10
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 10:12
dep. 10:12
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 10:13
dep. 10:13
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 10:15
dep. 10:15
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 10:16
dep. 10:16
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 10:18
dep. 10:18
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 10:20
dep. 10:20
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 10:21
dep. 10:21
7 km
Borca, Intersection
arr. 10:22
dep. 10:22
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 10:24
dep. 10:24
8.4 km
arr. 10:25
dep. 10:25
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 10:26
dep. 10:26
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 10:27
dep. 10:27
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 10:29
dep. 10:29
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 10:32
dep. 10:32
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 10:33
dep. 10:33
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 10:33
dep. 10:33
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 10:36
dep. 10:36
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 10:38
dep. 10:38
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 10:41
dep. 10:41
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 10:45
dep. 10:45
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 10:48
dep. 10:48
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 10:50
dep. 10:50
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 10:51
26.6 km
11:00 11:46 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 11:00
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 11:04
dep. 11:04
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 11:05
dep. 11:05
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 11:07
dep. 11:07
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 11:08
dep. 11:08
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 11:10
dep. 11:10
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 11:11
dep. 11:11
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 11:13
dep. 11:13
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 11:15
dep. 11:15
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 11:16
dep. 11:16
7 km
Borca, Intersection
arr. 11:17
dep. 11:17
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 11:19
dep. 11:19
8.4 km
arr. 11:20
dep. 11:20
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 11:21
dep. 11:21
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 11:22
dep. 11:22
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 11:24
dep. 11:24
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 11:27
dep. 11:27
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 11:28
dep. 11:28
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 11:31
dep. 11:31
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 11:33
dep. 11:33
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 11:36
dep. 11:36
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 11:40
dep. 11:40
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 11:43
dep. 11:43
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 11:45
dep. 11:45
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 11:46
26.6 km
11:55 12:41 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 11:55
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 11:59
dep. 11:59
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:00
dep. 12:00
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 12:02
dep. 12:02
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 12:03
dep. 12:03
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 12:05
dep. 12:05
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 12:06
dep. 12:06
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 12:08
dep. 12:08
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 12:10
dep. 12:10
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 12:11
dep. 12:11
7 km
Borca, Intersection
arr. 12:12
dep. 12:12
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 12:14
dep. 12:14
8.4 km
arr. 12:15
dep. 12:15
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 12:16
dep. 12:16
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 12:17
dep. 12:17
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 12:19
dep. 12:19
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 12:22
dep. 12:22
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 12:23
dep. 12:23
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 12:26
dep. 12:26
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 12:28
dep. 12:28
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 12:31
dep. 12:31
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 12:35
dep. 12:35
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 12:38
dep. 12:38
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 12:40
dep. 12:40
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 12:41
26.6 km
12:45 13:31 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 12:45
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 12:49
dep. 12:49
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:50
dep. 12:50
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 12:52
dep. 12:52
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 12:53
dep. 12:53
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 12:55
dep. 12:55
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 12:56
dep. 12:56
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 12:58
dep. 12:58
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 13:00
dep. 13:00
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 13:01
dep. 13:01
7 km
Borca, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 13:04
dep. 13:04
8.4 km
arr. 13:05
dep. 13:05
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 13:06
dep. 13:06
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 13:07
dep. 13:07
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 13:09
dep. 13:09
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 13:12
dep. 13:12
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 13:13
dep. 13:13
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 13:16
dep. 13:16
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 13:18
dep. 13:18
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 13:21
dep. 13:21
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 13:25
dep. 13:25
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 13:28
dep. 13:28
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 13:30
dep. 13:30
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 13:31
26.6 km
13:20 14:06 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 13:20
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 13:24
dep. 13:24
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 13:25
dep. 13:25
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 13:27
dep. 13:27
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 13:28
dep. 13:28
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 13:30
dep. 13:30
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 13:31
dep. 13:31
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 13:33
dep. 13:33
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 13:35
dep. 13:35
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 13:36
dep. 13:36
7 km
Borca, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 13:39
dep. 13:39
8.4 km
arr. 13:40
dep. 13:40
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 13:41
dep. 13:41
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 13:42
dep. 13:42
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 13:44
dep. 13:44
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 13:47
dep. 13:47
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 13:48
dep. 13:48
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 13:48
dep. 13:48
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 13:51
dep. 13:51
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 13:53
dep. 13:53
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 13:56
dep. 13:56
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 14:00
dep. 14:00
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 14:03
dep. 14:03
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 14:05
dep. 14:05
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 14:06
26.6 km
13:50 14:36 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 13:50
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 13:54
dep. 13:54
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 13:55
dep. 13:55
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 13:57
dep. 13:57
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 13:58
dep. 13:58
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 14:00
dep. 14:00
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 14:01
dep. 14:01
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 14:03
dep. 14:03
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 14:05
dep. 14:05
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 14:06
dep. 14:06
7 km
Borca, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 14:09
dep. 14:09
8.4 km
arr. 14:10
dep. 14:10
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 14:11
dep. 14:11
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 14:12
dep. 14:12
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 14:14
dep. 14:14
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 14:17
dep. 14:17
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 14:18
dep. 14:18
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 14:18
dep. 14:18
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, PKB
arr. 14:19
dep. 14:19
14 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 14:21
dep. 14:21
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 14:23
dep. 14:23
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 14:26
dep. 14:26
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 14:30
dep. 14:30
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 14:33
dep. 14:33
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 14:35
dep. 14:35
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 14:36
26.6 km
14:35 15:21 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 14:35
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 14:39
dep. 14:39
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:40
dep. 14:40
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 14:42
dep. 14:42
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 14:43
dep. 14:43
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 14:45
dep. 14:45
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 14:46
dep. 14:46
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 14:48
dep. 14:48
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 14:50
dep. 14:50
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 14:51
dep. 14:51
7 km
Borca, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 14:54
dep. 14:54
8.4 km
arr. 14:55
dep. 14:55
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 14:56
dep. 14:56
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 14:57
dep. 14:57
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 14:59
dep. 14:59
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 15:02
dep. 15:02
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 15:03
dep. 15:03
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 15:03
dep. 15:03
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, PKB
arr. 15:04
dep. 15:04
14 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 15:06
dep. 15:06
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 15:08
dep. 15:08
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 15:11
dep. 15:11
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 15:15
dep. 15:15
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 15:18
dep. 15:18
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 15:20
dep. 15:20
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 15:21
26.6 km
15:10 15:56 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 15:10
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 15:14
dep. 15:14
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 15:17
dep. 15:17
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 15:18
dep. 15:18
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 15:20
dep. 15:20
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 15:21
dep. 15:21
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 15:23
dep. 15:23
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 15:25
dep. 15:25
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Borca, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 15:29
dep. 15:29
8.4 km
arr. 15:30
dep. 15:30
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 15:31
dep. 15:31
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 15:32
dep. 15:32
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 15:34
dep. 15:34
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 15:37
dep. 15:37
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 15:38
dep. 15:38
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 15:41
dep. 15:41
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 15:43
dep. 15:43
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 15:46
dep. 15:46
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 15:50
dep. 15:50
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 15:53
dep. 15:53
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 15:55
dep. 15:55
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 15:56
26.6 km
15:45 16:31 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 15:45
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 15:49
dep. 15:49
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:50
dep. 15:50
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 15:52
dep. 15:52
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 15:53
dep. 15:53
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 15:55
dep. 15:55
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 15:56
dep. 15:56
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 15:58
dep. 15:58
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 16:00
dep. 16:00
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 16:01
dep. 16:01
7 km
Borca, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 16:04
dep. 16:04
8.4 km
arr. 16:05
dep. 16:05
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 16:06
dep. 16:06
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 16:07
dep. 16:07
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 16:09
dep. 16:09
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 16:12
dep. 16:12
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 16:13
dep. 16:13
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 16:16
dep. 16:16
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 16:18
dep. 16:18
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 16:21
dep. 16:21
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 16:25
dep. 16:25
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 16:28
dep. 16:28
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 16:30
dep. 16:30
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 16:31
26.6 km
16:25 17:11 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 16:25
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 16:29
dep. 16:29
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:30
dep. 16:30
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 16:32
dep. 16:32
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 16:33
dep. 16:33
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 16:35
dep. 16:35
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 16:36
dep. 16:36
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 16:38
dep. 16:38
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 16:40
dep. 16:40
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 16:41
dep. 16:41
7 km
Borca, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 16:44
dep. 16:44
8.4 km
arr. 16:45
dep. 16:45
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 16:46
dep. 16:46
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 16:47
dep. 16:47
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 16:49
dep. 16:49
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 16:52
dep. 16:52
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 16:53
dep. 16:53
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 16:53
dep. 16:53
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 16:56
dep. 16:56
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 16:58
dep. 16:58
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 17:01
dep. 17:01
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 17:05
dep. 17:05
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 17:08
dep. 17:08
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 17:10
dep. 17:10
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 17:11
26.6 km
17:20 18:06 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 17:20
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 17:24
dep. 17:24
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:25
dep. 17:25
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 17:27
dep. 17:27
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 17:28
dep. 17:28
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 17:30
dep. 17:30
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 17:31
dep. 17:31
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 17:33
dep. 17:33
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 17:35
dep. 17:35
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 17:36
dep. 17:36
7 km
Borca, Intersection
arr. 17:37
dep. 17:37
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 17:39
dep. 17:39
8.4 km
arr. 17:40
dep. 17:40
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 17:41
dep. 17:41
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 17:42
dep. 17:42
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 17:44
dep. 17:44
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 17:47
dep. 17:47
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 17:48
dep. 17:48
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 17:48
dep. 17:48
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 17:51
dep. 17:51
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 17:53
dep. 17:53
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 17:56
dep. 17:56
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 18:00
dep. 18:00
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 18:03
dep. 18:03
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 18:05
dep. 18:05
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 18:06
26.6 km
18:15 19:01 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 18:15
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 18:19
dep. 18:19
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 18:20
dep. 18:20
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 18:22
dep. 18:22
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 18:23
dep. 18:23
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 18:25
dep. 18:25
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 18:26
dep. 18:26
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 18:28
dep. 18:28
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 18:30
dep. 18:30
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 18:31
dep. 18:31
7 km
Borca, Intersection
arr. 18:32
dep. 18:32
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 18:34
dep. 18:34
8.4 km
arr. 18:35
dep. 18:35
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 18:36
dep. 18:36
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 18:37
dep. 18:37
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 18:39
dep. 18:39
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 18:42
dep. 18:42
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 18:43
dep. 18:43
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 18:43
dep. 18:43
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 18:46
dep. 18:46
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 18:48
dep. 18:48
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 18:51
dep. 18:51
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 18:55
dep. 18:55
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 18:58
dep. 18:58
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 19:00
dep. 19:00
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 19:01
26.6 km
19:10 19:56 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 19:10
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 19:14
dep. 19:14
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 19:15
dep. 19:15
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 19:17
dep. 19:17
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 19:18
dep. 19:18
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 19:20
dep. 19:20
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 19:21
dep. 19:21
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 19:23
dep. 19:23
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 19:25
dep. 19:25
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 19:26
dep. 19:26
7 km
Borca, Intersection
arr. 19:27
dep. 19:27
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 19:29
dep. 19:29
8.4 km
arr. 19:30
dep. 19:30
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 19:31
dep. 19:31
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 19:32
dep. 19:32
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 19:34
dep. 19:34
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 19:37
dep. 19:37
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 19:38
dep. 19:38
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 19:38
dep. 19:38
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 19:41
dep. 19:41
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 19:43
dep. 19:43
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 19:46
dep. 19:46
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 19:50
dep. 19:50
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 19:53
dep. 19:53
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 19:55
dep. 19:55
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 19:56
26.6 km
20:05 20:51 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 20:05
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 20:09
dep. 20:09
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 20:10
dep. 20:10
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 20:12
dep. 20:12
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 20:13
dep. 20:13
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 20:15
dep. 20:15
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 20:16
dep. 20:16
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 20:18
dep. 20:18
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 20:20
dep. 20:20
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 20:21
dep. 20:21
7 km
Borca, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 20:24
dep. 20:24
8.4 km
arr. 20:25
dep. 20:25
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 20:26
dep. 20:26
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 20:27
dep. 20:27
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 20:29
dep. 20:29
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 20:32
dep. 20:32
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 20:33
dep. 20:33
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 20:36
dep. 20:36
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 20:38
dep. 20:38
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 20:41
dep. 20:41
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 20:45
dep. 20:45
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 20:48
dep. 20:48
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 20:50
dep. 20:50
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 20:51
26.6 km
21:00 21:46 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 21:00
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 21:04
dep. 21:04
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 21:05
dep. 21:05
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 21:07
dep. 21:07
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 21:08
dep. 21:08
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 21:10
dep. 21:10
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 21:11
dep. 21:11
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 21:13
dep. 21:13
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 21:15
dep. 21:15
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 21:16
dep. 21:16
7 km
Borca, Intersection
arr. 21:17
dep. 21:17
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 21:19
dep. 21:19
8.4 km
arr. 21:20
dep. 21:20
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 21:21
dep. 21:21
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 21:22
dep. 21:22
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 21:24
dep. 21:24
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 21:27
dep. 21:27
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 21:28
dep. 21:28
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 21:28
dep. 21:28
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 21:31
dep. 21:31
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 21:33
dep. 21:33
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 21:36
dep. 21:36
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 21:40
dep. 21:40
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 21:43
dep. 21:43
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 21:45
dep. 21:45
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 21:46
26.6 km
21:50 22:36 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 21:50
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 21:54
dep. 21:54
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 21:55
dep. 21:55
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 21:57
dep. 21:57
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 21:58
dep. 21:58
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 22:00
dep. 22:00
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 22:01
dep. 22:01
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 22:03
dep. 22:03
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 22:05
dep. 22:05
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 22:06
dep. 22:06
7 km
Borca, Intersection
arr. 22:07
dep. 22:07
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 22:09
dep. 22:09
8.4 km
arr. 22:10
dep. 22:10
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 22:11
dep. 22:11
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 22:12
dep. 22:12
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 22:14
dep. 22:14
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 22:17
dep. 22:17
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 22:18
dep. 22:18
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 22:18
dep. 22:18
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 22:21
dep. 22:21
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 22:23
dep. 22:23
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 22:26
dep. 22:26
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 22:30
dep. 22:30
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 22:33
dep. 22:33
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 22:35
dep. 22:35
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 22:36
26.6 km
22:40 23:26 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 22:40
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 22:44
dep. 22:44
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 22:45
dep. 22:45
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 22:47
dep. 22:47
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 22:48
dep. 22:48
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 22:50
dep. 22:50
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 22:51
dep. 22:51
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 22:53
dep. 22:53
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 22:55
dep. 22:55
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 22:56
dep. 22:56
7 km
Borca, Intersection
arr. 22:57
dep. 22:57
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 22:59
dep. 22:59
8.4 km
arr. 23:00
dep. 23:00
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 23:01
dep. 23:01
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 23:02
dep. 23:02
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 23:04
dep. 23:04
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 23:07
dep. 23:07
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 23:08
dep. 23:08
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 23:08
dep. 23:08
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 23:11
dep. 23:11
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 23:13
dep. 23:13
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 23:16
dep. 23:16
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 23:20
dep. 23:20
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 23:23
dep. 23:23
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 23:25
dep. 23:25
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 23:26
26.6 km
23:30 00:16 (00:46)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
dep. 23:30
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 23:34
dep. 23:34
2.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 23:35
dep. 23:35
3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 23:37
dep. 23:37
3.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 23:38
dep. 23:38
4.2 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 23:40
dep. 23:40
4.6 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 23:41
dep. 23:41
5.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 23:43
dep. 23:43
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 23:45
dep. 23:45
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 23:46
dep. 23:46
7 km
Borca, Intersection
arr. 23:47
dep. 23:47
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 23:49
dep. 23:49
8.4 km
arr. 23:50
dep. 23:50
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 23:51
dep. 23:51
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 23:52
dep. 23:52
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 23:54
dep. 23:54
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Zrenjaninski put
arr. 23:57
dep. 23:57
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 23:58
dep. 23:58
13 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 23:58
dep. 23:58
13.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 00:01
dep. 00:01
16.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 00:03
dep. 00:03
17.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 00:06
dep. 00:06
19.2 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodrom
arr. 00:10
dep. 00:10
21.8 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 00:13
dep. 00:13
24.9 km
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 00:15
dep. 00:15
26.1 km
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
arr. 00:16
26.6 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Jabucki rit (Padinska skela) su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 04:05 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.