Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Ivanjica timetable

monday, 18.02.2019.
05:55 10:20 (04:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:55
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:05
dep. 06:05
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:55
dep. 06:55
0 km
arr. 07:05
dep. 07:05
0 km
Preljina
arr. 08:25
dep. 08:25
139 km
Cacak, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
145 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:04
dep. 09:04
176 km
Pozega, Bus station
arr. 09:11
dep. 09:11
183 km
Arilje, Center
arr. 09:23
dep. 09:23
197 km
Latvica
arr. 09:27
dep. 09:27
202 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 09:35
dep. 09:35
206 km
Prilike, Klisura
arr. 09:40
dep. 09:40
212 km
Prilike
arr. 09:45
dep. 09:45
216 km
Bukovica kod Ivanjice
arr. 10:05
dep. 10:05
219 km
Ivanjica, Bus station
arr. 10:10
225 km
07:00 11:00 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:13
dep. 07:13
8.6 km
Konjevici
arr. 09:06
dep. 09:06
134.2 km
Cacak, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
139 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
174 km
Arilje, Center
arr. 10:18
dep. 10:18
187.9 km
Prilike
arr. 10:43
dep. 10:43
207.6 km
Ivanjica, Bus station
arr. 11:00
216.8 km
10:00 14:00 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:13
dep. 10:13
8.6 km
Konjevici
arr. 12:06
dep. 12:06
134.2 km
Cacak, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
139 km
Pozega, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
174 km
Arilje, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
187.9 km
Prilike
arr. 13:43
dep. 13:43
207.6 km
Ivanjica, Bus station
arr. 14:00
216.8 km
14:00 18:30 (04:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:10
dep. 14:10
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 15:00
dep. 15:00
61 km
arr. 15:10
dep. 15:10
71 km
Preljina
arr. 16:30
dep. 16:30
139 km
Cacak, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
145 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 17:25
dep. 17:25
176 km
Pozega, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
183 km
Arilje, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
197 km
Latvica
arr. 18:00
dep. 18:00
202 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 18:10
dep. 18:10
206 km
Prilike, Klisura
arr. 18:15
dep. 18:15
212 km
Prilike
arr. 18:20
dep. 18:20
216 km
Bukovica kod Ivanjice
arr. 18:25
dep. 18:25
219 km
Ivanjica, Bus station
arr. 18:30
225 km
16:30 20:30 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:43
dep. 16:43
8.6 km
Konjevici
arr. 18:36
dep. 18:36
134.2 km
Cacak, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
139 km
Pozega, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
174 km
Arilje, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
187.9 km
Prilike
arr. 20:13
dep. 20:13
207.6 km
Ivanjica, Bus station
arr. 20:30
216.8 km
18:00 22:00 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:13
dep. 18:13
8.6 km
Konjevici
arr. 20:06
dep. 20:06
134.2 km
Cacak, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
139 km
Pozega, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
174 km
Arilje, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
187.9 km
Prilike
arr. 21:43
dep. 21:43
207.6 km
Ivanjica, Bus station
arr. 22:00
216.8 km
21:20 01:55 (04:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:20
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 21:30
dep. 21:30
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 22:20
dep. 22:20
61 km
arr. 22:30
dep. 22:30
71 km
Preljina
arr. 00:00
dep. 00:00
139 km
Cacak, Bus station
arr. 00:10
dep. 00:10
145 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 00:35
dep. 00:35
176 km
Pozega, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
183 km
Arilje, Center
arr. 01:15
dep. 01:15
197 km
Latvica
arr. 01:20
dep. 01:20
202 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 01:30
dep. 01:30
206 km
Prilike, Klisura
arr. 01:40
dep. 01:40
212 km
Prilike
arr. 01:45
dep. 01:45
216 km
Bukovica kod Ivanjice
arr. 01:50
dep. 01:50
219 km
Ivanjica, Bus station
arr. 01:55
225 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Ivanjica su međusobno udaljena ~221 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 00min., a najduže 04h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.