Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Gornji Milanovac timetable

monday, 19.11.2018.
06:00 08:10 (02:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Vreoci, Dom
arr. 06:51
dep. 06:51
50 km
arr. 07:19
dep. 07:19
74 km
Ljig, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
83 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:44
dep. 07:44
100 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:49
dep. 07:49
105 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:56
dep. 07:56
112 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:10
124 km
07:00 09:30 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Ljig, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:41
82.7 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 09:30
124.1 km
08:30 10:30 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Ljig, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
85 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:30
123 km
09:00 11:30 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:12
dep. 09:12
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:05
dep. 10:05
61 km
arr. 10:15
dep. 10:15
71 km
Liplje, I
arr. 10:18
dep. 10:18
75 km
Moravci, Magistrala
arr. 10:21
dep. 10:21
78 km
Ljig, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:35
81 km
Dici, Magistrala
arr. 10:43
dep. 10:43
89 km
Stavica, Magistrala
arr. 10:48
dep. 10:48
94 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 10:53
dep. 10:53
99 km
Reljinci, Magistrala
arr. 10:55
dep. 10:55
101 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 10:58
dep. 10:58
104 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 11:02
dep. 11:02
107 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:07
dep. 11:07
110 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:12
dep. 11:12
114 km
Svrackovci, Škola
arr. 11:20
dep. 11:20
117 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 11:30
123 km
09:45 12:00 (02:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:45
Ljig, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:00
114 km
12:30 14:57 (02:27)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
83 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
124 km
13:00 15:30 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:12
dep. 13:12
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 14:05
dep. 14:05
61 km
arr. 14:15
dep. 14:15
71 km
Liplje, I
arr. 14:18
dep. 14:18
75 km
Moravci, Magistrala
arr. 14:21
dep. 14:21
78 km
Ljig, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:35
81 km
Dici, Magistrala
arr. 14:43
dep. 14:43
89 km
Stavica, Magistrala
arr. 14:48
dep. 14:48
94 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 14:53
dep. 14:53
99 km
Reljinci, Magistrala
arr. 14:55
dep. 14:55
101 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 14:58
dep. 14:58
104 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 15:02
dep. 15:02
107 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 15:07
dep. 15:07
110 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 15:12
dep. 15:12
114 km
Svrackovci, Škola
arr. 15:20
dep. 15:20
117 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:30
123 km
13:05 15:30 (02:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:05
Ljig, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
78 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:30
102 km
13:50 16:15 (02:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:50
Ljig, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
85 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
135 km
14:45 16:50 (02:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:55
dep. 14:55
7 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 15:41
dep. 15:41
60 km
arr. 15:50
dep. 15:50
70 km
Liplje, I
arr. 15:55
dep. 15:55
74 km
Moravci, Magistrala
arr. 16:00
dep. 16:00
77 km
Ljig, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
80 km
Dici, Magistrala
arr. 16:10
dep. 16:10
91 km
Stavica, Magistrala
arr. 16:15
dep. 16:15
93 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:20
dep. 16:20
98 km
Reljinci, Magistrala
arr. 16:23
dep. 16:23
100 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:27
dep. 16:27
103 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:30
dep. 16:30
106 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 16:35
dep. 16:35
109 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 16:40
dep. 16:40
113 km
Svrackovci, Škola
arr. 16:44
dep. 16:44
116 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:50
122 km
14:45 16:54 (02:09)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:05
dep. 15:05
13 km
arr. 16:02
dep. 16:02
71 km
Ljig, Bus station
arr. 16:12
dep. 16:17
81 km
Stavica, Magistrala
arr. 16:28
dep. 16:28
95 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:33
dep. 16:33
100 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 16:41
dep. 16:41
107 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 16:45
dep. 16:45
116 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:54
124 km
15:25 17:35 (02:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:25
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
62 km
arr. 16:45
dep. 16:45
72 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
81 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
98 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
110 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
122 km
16:15 18:25 (02:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:15
arr. 17:30
dep. 17:30
0 km
Liplje, I
arr. 17:35
dep. 17:35
0 km
Ljig, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
83 km
Donji Banjani
arr. 17:50
dep. 17:50
90 km
Stavica, Magistrala
arr. 17:55
dep. 17:55
0 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:00
dep. 18:00
0 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:05
dep. 18:05
0 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 18:15
dep. 18:15
0 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 18:20
dep. 18:20
0 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 18:25
124 km
17:00 19:20 (02:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Ljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
85 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 19:05
dep. 19:05
115 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:20
126 km
17:30 19:30 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:30
114 km
17:30 19:35 (02:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Ljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
81 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:35
123 km
18:00 20:25 (02:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
arr. 19:20
dep. 19:20
71 km
Liplje, I
arr. 19:25
dep. 19:25
76 km
Ljig, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
83 km
Donji Banjani
arr. 19:35
dep. 19:35
90 km
Stavica, Magistrala
arr. 19:40
dep. 19:40
95 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 19:45
dep. 19:45
100 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 19:50
dep. 19:50
102 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 19:55
dep. 19:55
107 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 20:05
dep. 20:05
116 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 20:25
124 km
18:45 21:00 (02:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:45
Ljig, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
79 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 21:00
129 km
20:00 22:15 (02:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Ljig, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 22:15
114 km
20:00 22:30 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:12
dep. 20:12
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 21:05
dep. 21:05
61 km
arr. 21:15
dep. 21:15
71 km
Liplje, I
arr. 21:18
dep. 21:18
75 km
Moravci, Magistrala
arr. 21:21
dep. 21:21
78 km
Ljig, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:35
81 km
Dici, Magistrala
arr. 21:43
dep. 21:43
89 km
Stavica, Magistrala
arr. 21:48
dep. 21:48
94 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 21:53
dep. 21:53
99 km
Reljinci, Magistrala
arr. 21:55
dep. 21:55
101 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 21:58
dep. 21:58
104 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:02
dep. 22:02
107 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 22:07
dep. 22:07
110 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:12
dep. 22:12
114 km
Svrackovci, Škola
arr. 22:20
dep. 22:20
117 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 22:30
123 km
20:30 22:55 (02:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:35
dep. 20:35
2 km
arr. 21:50
dep. 21:50
71 km
Liplje, I
arr. 21:55
dep. 21:55
76 km
Ljig, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
83 km
Donji Banjani
arr. 22:05
dep. 22:05
90 km
Stavica, Magistrala
arr. 22:10
dep. 22:10
95 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:15
dep. 22:15
100 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:20
dep. 22:20
102 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 22:25
dep. 22:25
107 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:35
dep. 22:35
116 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 22:55
124 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~122 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 00min., a najduže 02h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 13 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.