Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Golubac timetable

saturday, 25.06.2022.
06:00 08:51 (02:51)
BAS - Central bus stationRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 06:10
dep. 06:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 07:11
dep. 07:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:12
dep. 07:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:14
dep. 07:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:20
81.7 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:32
dep. 07:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:37
dep. 07:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:43
dep. 07:43
97.4 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 07:46
dep. 07:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:47
dep. 07:47
100.2 km
arr. 07:53
dep. 07:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:58
dep. 07:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 08:00
dep. 08:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 08:06
dep. 08:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 08:08
dep. 08:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:10
dep. 08:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 08:12
dep. 08:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 08:16
dep. 08:16
120.1 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 08:19
dep. 08:19
123.9 km
Ponikve, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 08:32
dep. 08:40
133 km
Golubac, Dedine
arr. 08:47
dep. 08:47
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 08:51
138.8 km
09:00 11:46 (02:46)
BAS - Central bus stationRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 09:06
dep. 09:06
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 10:07
dep. 10:07
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:08
dep. 10:08
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:10
dep. 10:10
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:25
81.7 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:37
dep. 10:37
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 10:44
dep. 10:44
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 10:45
dep. 10:45
97.4 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 10:48
dep. 10:48
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 10:49
dep. 10:49
100.2 km
arr. 10:55
dep. 10:55
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 11:00
dep. 11:00
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 11:01
dep. 11:01
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 11:03
dep. 11:03
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 11:07
dep. 11:07
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 11:08
dep. 11:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 11:10
dep. 11:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 11:12
dep. 11:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 11:16
dep. 11:16
120.1 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 11:19
dep. 11:19
123.9 km
Ponikve, Center
arr. 11:24
dep. 11:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 11:31
dep. 11:35
133 km
Golubac, Dedine
arr. 11:42
dep. 11:42
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 11:46
138.8 km
13:00 15:51 (02:51)
BAS - Central bus stationRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 13:10
dep. 13:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 14:11
dep. 14:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 14:12
dep. 14:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:14
dep. 14:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:20
81.7 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:32
dep. 14:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 14:42
dep. 14:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 14:43
dep. 14:43
97.4 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 14:46
dep. 14:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:47
dep. 14:47
100.2 km
arr. 14:53
dep. 14:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:58
dep. 14:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 15:00
dep. 15:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:06
dep. 15:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:08
dep. 15:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:10
dep. 15:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 15:12
dep. 15:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 15:16
dep. 15:16
120.1 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 15:19
dep. 15:19
123.9 km
Ponikve, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 15:32
dep. 15:40
133 km
Golubac, Dedine
arr. 15:47
dep. 15:47
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 15:51
138.8 km
17:00 19:51 (02:51)
BAS - Central bus stationRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 17:10
dep. 17:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 18:11
dep. 18:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 18:12
dep. 18:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 18:14
dep. 18:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:20
81.7 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 18:27
dep. 18:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 18:32
dep. 18:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 18:37
dep. 18:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
97.4 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 18:46
dep. 18:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 18:47
dep. 18:47
100.2 km
arr. 18:53
dep. 18:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 18:58
dep. 18:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 19:00
dep. 19:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:06
dep. 19:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:08
dep. 19:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:10
dep. 19:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 19:12
dep. 19:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 19:16
dep. 19:16
120.1 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 19:19
dep. 19:19
123.9 km
Ponikve, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 19:27
dep. 19:27
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 19:29
dep. 19:29
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:40
133 km
Golubac, Dedine
arr. 19:47
dep. 19:47
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 19:51
138.8 km
Belgrade (Beograd) - Golubac timetable
Departures on: sunday, 26.06.2022.
06:00 08:51 (02:51)
BAS - Central bus stationRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 06:10
dep. 06:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 07:11
dep. 07:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:12
dep. 07:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:14
dep. 07:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:20
81.7 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:32
dep. 07:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:37
dep. 07:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:43
dep. 07:43
97.4 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 07:46
dep. 07:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:47
dep. 07:47
100.2 km
arr. 07:53
dep. 07:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:58
dep. 07:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 08:00
dep. 08:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 08:06
dep. 08:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 08:08
dep. 08:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:10
dep. 08:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 08:12
dep. 08:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 08:16
dep. 08:16
120.1 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 08:19
dep. 08:19
123.9 km
Ponikve, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 08:32
dep. 08:40
133 km
Golubac, Dedine
arr. 08:47
dep. 08:47
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 08:51
138.8 km
09:00 11:46 (02:46)
BAS - Central bus stationRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 09:06
dep. 09:06
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 10:07
dep. 10:07
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:08
dep. 10:08
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:10
dep. 10:10
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:25
81.7 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:37
dep. 10:37
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 10:44
dep. 10:44
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 10:45
dep. 10:45
97.4 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 10:48
dep. 10:48
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 10:49
dep. 10:49
100.2 km
arr. 10:55
dep. 10:55
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 11:00
dep. 11:00
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 11:01
dep. 11:01
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 11:03
dep. 11:03
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 11:07
dep. 11:07
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 11:08
dep. 11:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 11:10
dep. 11:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 11:12
dep. 11:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 11:16
dep. 11:16
120.1 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 11:19
dep. 11:19
123.9 km
Ponikve, Center
arr. 11:24
dep. 11:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 11:31
dep. 11:35
133 km
Golubac, Dedine
arr. 11:42
dep. 11:42
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 11:46
138.8 km
13:00 15:51 (02:51)
BAS - Central bus stationRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 13:10
dep. 13:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 14:11
dep. 14:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 14:12
dep. 14:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:14
dep. 14:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:20
81.7 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:32
dep. 14:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 14:42
dep. 14:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 14:43
dep. 14:43
97.4 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 14:46
dep. 14:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:47
dep. 14:47
100.2 km
arr. 14:53
dep. 14:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:58
dep. 14:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 15:00
dep. 15:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:06
dep. 15:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:08
dep. 15:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:10
dep. 15:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 15:12
dep. 15:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 15:16
dep. 15:16
120.1 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 15:19
dep. 15:19
123.9 km
Ponikve, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 15:32
dep. 15:40
133 km
Golubac, Dedine
arr. 15:47
dep. 15:47
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 15:51
138.8 km
17:00 19:51 (02:51)
BAS - Central bus stationRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 17:10
dep. 17:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 18:11
dep. 18:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 18:12
dep. 18:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 18:14
dep. 18:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:20
81.7 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 18:27
dep. 18:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 18:32
dep. 18:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 18:37
dep. 18:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
97.4 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 18:46
dep. 18:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 18:47
dep. 18:47
100.2 km
arr. 18:53
dep. 18:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 18:58
dep. 18:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 19:00
dep. 19:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:06
dep. 19:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:08
dep. 19:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:10
dep. 19:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 19:12
dep. 19:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 19:16
dep. 19:16
120.1 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 19:19
dep. 19:19
123.9 km
Ponikve, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 19:27
dep. 19:27
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 19:29
dep. 19:29
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:40
133 km
Golubac, Dedine
arr. 19:47
dep. 19:47
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 19:51
138.8 km
19:30 22:16 (02:46)
BAS - Central bus stationRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 19:40
dep. 19:40
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:41
dep. 20:41
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:50
81.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 21:02
dep. 21:02
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 21:12
dep. 21:12
96.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 21:17
dep. 21:17
100.2 km
arr. 21:23
dep. 21:23
104.4 km
Topolovnik, II
arr. 21:29
dep. 21:29
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 21:31
dep. 21:31
110.9 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 21:36
dep. 21:36
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 21:40
dep. 21:40
116.1 km
Kusice, Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
120.2 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 21:48
dep. 21:48
124 km
Ponikve, Center
arr. 21:53
dep. 21:53
126.9 km
Bikinje, Intersection
arr. 21:54
dep. 21:54
127.7 km
Usije, Intersection
arr. 21:55
dep. 21:55
128.9 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 21:57
dep. 21:57
130.4 km
Golubac, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:05
133.1 km
Golubac, Dedine
arr. 22:12
dep. 22:12
135.7 km
Golubac, Ridan
arr. 22:16
138.9 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Golubac su međusobno udaljena ~139 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 46min., a najduže 02h i 51min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.