Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Golubac timetable

friday, 23.11.2018.
06:00 08:51 (02:51)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:10
dep. 06:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 07:11
dep. 07:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:12
dep. 07:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:14
dep. 07:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:20
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:32
dep. 07:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:37
dep. 07:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:43
dep. 07:43
97.4 km
Majilovac, II
arr. 07:46
dep. 07:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:47
dep. 07:47
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:58
dep. 07:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 08:00
dep. 08:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 08:06
dep. 08:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 08:08
dep. 08:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:10
dep. 08:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 08:12
dep. 08:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 08:16
dep. 08:16
120.1 km
Branicevo
arr. 08:19
dep. 08:19
123.9 km
Ponikve
arr. 08:24
dep. 08:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 08:32
dep. 08:40
133 km
Golubac, Dedine
arr. 08:47
dep. 08:47
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 08:51
138.8 km
09:00 11:46 (02:46)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:06
dep. 09:06
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 10:07
dep. 10:07
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:08
dep. 10:08
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:10
dep. 10:10
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:25
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:37
dep. 10:37
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 10:44
dep. 10:44
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 10:45
dep. 10:45
97.4 km
Majilovac, II
arr. 10:48
dep. 10:48
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 10:49
dep. 10:49
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 11:00
dep. 11:00
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 11:01
dep. 11:01
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 11:03
dep. 11:03
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 11:07
dep. 11:07
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 11:08
dep. 11:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 11:10
dep. 11:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 11:12
dep. 11:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 11:16
dep. 11:16
120.1 km
Branicevo
arr. 11:19
dep. 11:19
123.9 km
Ponikve
arr. 11:24
dep. 11:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 11:31
dep. 11:35
133 km
Golubac, Dedine
arr. 11:42
dep. 11:42
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 11:46
138.8 km
12:15 14:37 (02:22)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:21
dep. 12:21
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:22
dep. 13:22
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:23
dep. 13:23
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:25
dep. 13:25
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:30
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:37
dep. 13:37
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:42
dep. 13:42
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:46
dep. 13:46
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:49
dep. 13:49
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
97.4 km
Majilovac, II
arr. 13:53
dep. 13:53
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:54
dep. 13:54
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:05
dep. 14:05
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 14:06
dep. 14:06
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 14:12
dep. 14:12
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:13
dep. 14:13
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 14:15
dep. 14:15
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 14:17
dep. 14:17
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 14:21
dep. 14:21
120.1 km
Branicevo
arr. 14:24
dep. 14:24
123.9 km
Ponikve
arr. 14:29
dep. 14:29
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 14:37
133 km
13:00 15:51 (02:51)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:10
dep. 13:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 14:11
dep. 14:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 14:12
dep. 14:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:14
dep. 14:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:20
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:32
dep. 14:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 14:42
dep. 14:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 14:43
dep. 14:43
97.4 km
Majilovac, II
arr. 14:46
dep. 14:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:47
dep. 14:47
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:58
dep. 14:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 15:00
dep. 15:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:06
dep. 15:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:08
dep. 15:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:10
dep. 15:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 15:12
dep. 15:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 15:16
dep. 15:16
120.1 km
Branicevo
arr. 15:19
dep. 15:19
123.9 km
Ponikve
arr. 15:24
dep. 15:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 15:32
dep. 15:40
133 km
Golubac, Dedine
arr. 15:47
dep. 15:47
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 15:51
138.8 km
15:30 18:00 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 8,39 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Majilovac, I - Centar
arr. 17:16
dep. 17:16
104 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 17:25
dep. 17:25
112 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 17:35
dep. 17:35
120 km
Branicevo
arr. 17:45
dep. 17:45
128 km
Golubac, Bus station
arr. 18:00
138 km
17:00 19:51 (02:51)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:10
dep. 17:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 18:11
dep. 18:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 18:12
dep. 18:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 18:14
dep. 18:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:20
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 18:27
dep. 18:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 18:32
dep. 18:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 18:37
dep. 18:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
97.4 km
Majilovac, II
arr. 18:46
dep. 18:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 18:47
dep. 18:47
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 18:58
dep. 18:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 19:00
dep. 19:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:06
dep. 19:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:08
dep. 19:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:10
dep. 19:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 19:12
dep. 19:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 19:16
dep. 19:16
120.1 km
Branicevo
arr. 19:19
dep. 19:19
123.9 km
Ponikve
arr. 19:24
dep. 19:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 19:27
dep. 19:27
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 19:29
dep. 19:29
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:40
133 km
Golubac, Dedine
arr. 19:47
dep. 19:47
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 19:51
138.8 km
19:30 22:16 (02:46)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:40
dep. 19:40
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:41
dep. 20:41
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:50
81.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 21:02
dep. 21:02
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
-80 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 21:12
dep. 21:12
96.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 21:17
dep. 21:17
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
104.4 km
Topolovnik, II
arr. 21:29
dep. 21:29
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 21:31
dep. 21:31
110.9 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 21:36
dep. 21:36
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 21:40
dep. 21:40
116.1 km
Kusice, Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
120.2 km
Branicevo
arr. 21:48
dep. 21:48
124 km
Ponikve
arr. 21:53
dep. 21:53
126.9 km
Bikinje, Intersection
arr. 21:54
dep. 21:54
127.7 km
Usije, Intersection
arr. 21:55
dep. 21:55
-80 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 21:57
dep. 21:57
130.4 km
Golubac, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:05
133.1 km
Golubac, Dedine
arr. 22:12
dep. 22:12
135.7 km
Golubac, Ridan
arr. 22:16
138.9 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Golubac su međusobno udaljena ~138 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 22min., a najduže 02h i 51min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Golubac iznosi od 8,39 EUR do 8,39 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.