Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Dunavac timetable

friday, 05.03.2021.
06:30 07:12 (00:42)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
39 km
08:05 09:44 (01:39)
Dom zdravlja VozdovacJapanski cvet
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
dep. 08:05
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:15
dep. 09:00
122 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:17
dep. 09:17
132 km
Borca, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
137 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
145 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:44
157 km
11:30 12:14 (00:44)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:30
Dunavac, Japanski cvet
arr. 12:11
dep. 12:11
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 12:14
36 km
17:00 17:44 (00:44)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 17:41
dep. 17:41
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 17:44
36 km
20:00 20:44 (00:44)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 20:41
dep. 20:41
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 20:44
36 km
Belgrade (Beograd) - Dunavac timetable
Departures on: saturday, 06.03.2021.
04:10 05:05 (00:55)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 04:10
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 04:14
dep. 04:14
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 04:15
dep. 04:15
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 04:17
dep. 04:17
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 04:18
dep. 04:18
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 04:20
dep. 04:20
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 04:21
dep. 04:21
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 04:23
dep. 04:23
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 04:25
dep. 04:25
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 04:26
dep. 04:26
7 km
Borca, Intersection
arr. 04:27
dep. 04:27
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 04:29
dep. 04:29
8.4 km
arr. 04:30
dep. 04:30
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 04:31
dep. 04:31
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 04:32
dep. 04:32
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 04:34
dep. 04:34
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 04:37
dep. 04:37
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 04:38
dep. 04:38
12.4 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 04:39
dep. 04:39
13.1 km
Padinska Skela, PKB
arr. 04:41
dep. 04:41
14 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 04:42
dep. 04:42
14.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 04:46
dep. 04:46
17.1 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 04:49
dep. 04:49
19.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 04:52
dep. 04:52
21.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 04:54
dep. 04:54
22.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 04:57
dep. 04:57
24.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 05:00
dep. 05:00
26.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 05:03
dep. 05:03
28.2 km
Dunavac, Okretnica
arr. 05:05
30.5 km
05:55 06:50 (00:55)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 05:55
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 05:59
dep. 05:59
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:00
dep. 06:00
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 06:02
dep. 06:02
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 06:03
dep. 06:03
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 06:05
dep. 06:05
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 06:06
dep. 06:06
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 06:08
dep. 06:08
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 06:10
dep. 06:10
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Borca, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 06:14
dep. 06:14
8.4 km
arr. 06:15
dep. 06:15
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 06:16
dep. 06:16
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 06:17
dep. 06:17
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 06:19
dep. 06:19
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 06:22
dep. 06:22
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 06:23
dep. 06:23
12.4 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 06:24
dep. 06:24
13.1 km
Padinska Skela, PKB
arr. 06:26
dep. 06:26
14 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 06:27
dep. 06:27
14.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 06:31
dep. 06:31
17.1 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 06:34
dep. 06:34
19.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 06:37
dep. 06:37
21.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 06:39
dep. 06:39
22.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 06:42
dep. 06:42
24.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 06:45
dep. 06:45
26.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 06:48
dep. 06:48
28.2 km
Dunavac, Okretnica
arr. 06:50
30.5 km
06:30 07:12 (00:42)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:07
dep. 07:07
35 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:12
39 km
07:55 08:50 (00:55)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 07:55
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 07:59
dep. 07:59
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 08:00
dep. 08:00
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 08:02
dep. 08:02
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 08:03
dep. 08:03
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 08:05
dep. 08:05
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 08:06
dep. 08:06
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 08:08
dep. 08:08
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 08:10
dep. 08:10
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 08:11
dep. 08:11
7 km
Borca, Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 08:14
dep. 08:14
8.4 km
arr. 08:15
dep. 08:15
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 08:16
dep. 08:16
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 08:17
dep. 08:17
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 08:19
dep. 08:19
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 08:22
dep. 08:22
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 08:23
dep. 08:23
12.4 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 08:24
dep. 08:24
13.1 km
Padinska Skela, PKB
arr. 08:26
dep. 08:26
14 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 08:27
dep. 08:27
14.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 08:31
dep. 08:31
17.1 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 08:34
dep. 08:34
19.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 08:37
dep. 08:37
21.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 08:39
dep. 08:39
22.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 08:42
dep. 08:42
24.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 08:45
dep. 08:45
26.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 08:48
dep. 08:48
28.2 km
Dunavac, Okretnica
arr. 08:50
30.5 km
08:05 09:44 (01:39)
Dom zdravlja VozdovacJapanski cvet
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
dep. 08:05
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:15
dep. 09:00
122 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:17
dep. 09:17
132 km
Borca, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
137 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
145 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:44
157 km
09:55 10:50 (00:55)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 09:55
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 09:59
dep. 09:59
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:00
dep. 10:00
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 10:02
dep. 10:02
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 10:03
dep. 10:03
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 10:05
dep. 10:05
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 10:06
dep. 10:06
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 10:08
dep. 10:08
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 10:10
dep. 10:10
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 10:11
dep. 10:11
7 km
Borca, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 10:14
dep. 10:14
8.4 km
arr. 10:15
dep. 10:15
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 10:16
dep. 10:16
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 10:17
dep. 10:17
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 10:19
dep. 10:19
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 10:22
dep. 10:22
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 10:23
dep. 10:23
12.4 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 10:24
dep. 10:24
13.1 km
Padinska Skela, PKB
arr. 10:26
dep. 10:26
14 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 10:27
dep. 10:27
14.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 10:31
dep. 10:31
17.1 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 10:34
dep. 10:34
19.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 10:37
dep. 10:37
21.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 10:39
dep. 10:39
22.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 10:42
dep. 10:42
24.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 10:45
dep. 10:45
26.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 10:48
dep. 10:48
28.2 km
Dunavac, Okretnica
arr. 10:50
30.5 km
11:30 12:14 (00:44)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:30
Dunavac, Japanski cvet
arr. 12:11
dep. 12:11
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 12:14
36 km
11:55 12:50 (00:55)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 11:55
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 11:59
dep. 11:59
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:00
dep. 12:00
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 12:02
dep. 12:02
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 12:03
dep. 12:03
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 12:05
dep. 12:05
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 12:06
dep. 12:06
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 12:08
dep. 12:08
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 12:10
dep. 12:10
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 12:11
dep. 12:11
7 km
Borca, Intersection
arr. 12:12
dep. 12:12
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 12:14
dep. 12:14
8.4 km
arr. 12:15
dep. 12:15
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 12:16
dep. 12:16
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 12:17
dep. 12:17
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 12:19
dep. 12:19
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 12:22
dep. 12:22
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 12:23
dep. 12:23
12.4 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 12:24
dep. 12:24
13.1 km
Padinska Skela, PKB
arr. 12:26
dep. 12:26
14 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 12:27
dep. 12:27
14.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 12:31
dep. 12:31
17.1 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 12:34
dep. 12:34
19.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 12:37
dep. 12:37
21.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 12:39
dep. 12:39
22.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 12:42
dep. 12:42
24.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 12:45
dep. 12:45
26.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 12:48
dep. 12:48
28.2 km
Dunavac, Okretnica
arr. 12:50
30.5 km
13:55 14:50 (00:55)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 13:55
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 13:59
dep. 13:59
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:00
dep. 14:00
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 14:02
dep. 14:02
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 14:03
dep. 14:03
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 14:05
dep. 14:05
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 14:06
dep. 14:06
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 14:08
dep. 14:08
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 14:10
dep. 14:10
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 14:11
dep. 14:11
7 km
Borca, Intersection
arr. 14:12
dep. 14:12
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 14:14
dep. 14:14
8.4 km
arr. 14:15
dep. 14:15
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 14:16
dep. 14:16
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 14:17
dep. 14:17
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 14:19
dep. 14:19
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 14:22
dep. 14:22
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 14:23
dep. 14:23
12.4 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 14:24
dep. 14:24
13.1 km
Padinska Skela, PKB
arr. 14:26
dep. 14:26
14 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 14:27
dep. 14:27
14.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 14:31
dep. 14:31
17.1 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 14:34
dep. 14:34
19.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 14:37
dep. 14:37
21.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 14:39
dep. 14:39
22.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 14:42
dep. 14:42
24.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 14:45
dep. 14:45
26.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 14:48
dep. 14:48
28.2 km
Dunavac, Okretnica
arr. 14:50
30.5 km
15:55 16:50 (00:55)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 15:55
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 15:59
dep. 15:59
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:00
dep. 16:00
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 16:02
dep. 16:02
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 16:03
dep. 16:03
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 16:05
dep. 16:05
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 16:06
dep. 16:06
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 16:08
dep. 16:08
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 16:10
dep. 16:10
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 16:11
dep. 16:11
7 km
Borca, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 16:14
dep. 16:14
8.4 km
arr. 16:15
dep. 16:15
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 16:16
dep. 16:16
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 16:17
dep. 16:17
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 16:19
dep. 16:19
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 16:22
dep. 16:22
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 16:23
dep. 16:23
12.4 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 16:24
dep. 16:24
13.1 km
Padinska Skela, PKB
arr. 16:26
dep. 16:26
14 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 16:27
dep. 16:27
14.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 16:31
dep. 16:31
17.1 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 16:34
dep. 16:34
19.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 16:37
dep. 16:37
21.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 16:39
dep. 16:39
22.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 16:42
dep. 16:42
24.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 16:45
dep. 16:45
26.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 16:48
dep. 16:48
28.2 km
Dunavac, Okretnica
arr. 16:50
30.5 km
17:00 17:44 (00:44)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 17:41
dep. 17:41
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 17:44
36 km
17:55 18:50 (00:55)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 17:55
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 17:59
dep. 17:59
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 18:00
dep. 18:00
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 18:02
dep. 18:02
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 18:03
dep. 18:03
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 18:05
dep. 18:05
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 18:06
dep. 18:06
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 18:08
dep. 18:08
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 18:10
dep. 18:10
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 18:11
dep. 18:11
7 km
Borca, Intersection
arr. 18:12
dep. 18:12
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 18:14
dep. 18:14
8.4 km
arr. 18:15
dep. 18:15
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 18:16
dep. 18:16
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 18:17
dep. 18:17
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 18:19
dep. 18:19
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 18:22
dep. 18:22
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 18:23
dep. 18:23
12.4 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 18:24
dep. 18:24
13.1 km
Padinska Skela, PKB
arr. 18:26
dep. 18:26
14 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 18:27
dep. 18:27
14.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 18:31
dep. 18:31
17.1 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 18:34
dep. 18:34
19.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 18:37
dep. 18:37
21.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 18:39
dep. 18:39
22.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 18:42
dep. 18:42
24.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 18:45
dep. 18:45
26.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:48
dep. 18:48
28.2 km
Dunavac, Okretnica
arr. 18:50
30.5 km
19:55 20:50 (00:55)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 19:55
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 19:59
dep. 19:59
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 20:00
dep. 20:00
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 20:02
dep. 20:02
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 20:03
dep. 20:03
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 20:05
dep. 20:05
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 20:06
dep. 20:06
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 20:08
dep. 20:08
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 20:10
dep. 20:10
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 20:11
dep. 20:11
7 km
Borca, Intersection
arr. 20:12
dep. 20:12
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 20:14
dep. 20:14
8.4 km
arr. 20:15
dep. 20:15
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 20:16
dep. 20:16
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 20:17
dep. 20:17
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 20:19
dep. 20:19
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 20:22
dep. 20:22
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 20:23
dep. 20:23
12.4 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 20:24
dep. 20:24
13.1 km
Padinska Skela, PKB
arr. 20:26
dep. 20:26
14 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 20:27
dep. 20:27
14.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 20:31
dep. 20:31
17.1 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 20:34
dep. 20:34
19.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 20:37
dep. 20:37
21.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 20:39
dep. 20:39
22.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 20:42
dep. 20:42
24.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 20:45
dep. 20:45
26.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 20:48
dep. 20:48
28.2 km
Dunavac, Okretnica
arr. 20:50
30.5 km
20:00 20:44 (00:44)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 20:41
dep. 20:41
34 km
Dunavac, Intersection
arr. 20:44
36 km
21:55 22:50 (00:55)
Omladinski stadionOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
dep. 21:55
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Mesna zajednica
arr. 21:59
dep. 21:59
2.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 22:00
dep. 22:00
3 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 22:02
dep. 22:02
3.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 22:03
dep. 22:03
4.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 22:05
dep. 22:05
4.6 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 22:06
dep. 22:06
5.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 22:08
dep. 22:08
5.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 22:10
dep. 22:10
6.4 km
Borca, Sebes mokri
arr. 22:11
dep. 22:11
7 km
Borca, Intersection
arr. 22:12
dep. 22:12
7.7 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 22:14
dep. 22:14
8.4 km
arr. 22:15
dep. 22:15
8.9 km
Borca, Pretok
arr. 22:16
dep. 22:16
9.4 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 22:17
dep. 22:17
9.7 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 22:19
dep. 22:19
10.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 22:22
dep. 22:22
12.1 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 22:23
dep. 22:23
12.4 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 22:24
dep. 22:24
13.1 km
Padinska Skela, PKB
arr. 22:26
dep. 22:26
14 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 22:27
dep. 22:27
14.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 22:31
dep. 22:31
17.1 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 22:34
dep. 22:34
19.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 22:37
dep. 22:37
21.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 22:39
dep. 22:39
22.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 22:42
dep. 22:42
24.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 22:45
dep. 22:45
26.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 22:48
dep. 22:48
28.2 km
Dunavac, Okretnica
arr. 22:50
30.5 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Dunavac su međusobno udaljena ~46 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 42min., a najduže 01h i 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 04:10 h, dok je poslednji polazak u 21:55 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Dunavac iznosi od 2,23 EUR do 2,23 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.