Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Draginac kod Loznice timetable

tuesday, 21.05.2019.
14:00 17:00 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 14:47
dep. 14:47
65 km
arr. 14:56
dep. 14:56
71 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:05
dep. 15:05
77 km
Klenak, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
83 km
Sabac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
89 km
Slepcevic, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
101 km
Duvaniste, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
105 km
Petlovaca, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
118 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 16:04
dep. 16:04
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
126 km
Jelav, Dom
arr. 16:15
dep. 16:15
134 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
136 km
Loznica, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
143 km
Klupci, Dom
arr. 16:35
dep. 16:35
145 km
Korenita, Krst
arr. 16:40
dep. 16:40
149 km
Korenita, Gnila
arr. 16:45
dep. 16:45
152 km
Brezjak
arr. 16:50
dep. 16:50
154 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 16:58
dep. 16:58
160 km
Draginac kod Loznice
arr. 17:00
161 km
16:00 19:00 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
arr. 16:06
dep. 16:06
3 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 16:47
dep. 16:47
65 km
arr. 16:56
dep. 16:56
71 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:05
dep. 17:05
77 km
Klenak, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
83 km
Sabac, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
89 km
Slepcevic, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
101 km
Duvaniste, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
105 km
Petlovaca, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
118 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:04
dep. 18:04
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
126 km
Jelav, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
134 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
136 km
Loznica, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
143 km
Klupci, Dom
arr. 18:35
dep. 18:35
145 km
Korenita, Krst
arr. 18:40
dep. 18:40
149 km
Korenita, Gnila
arr. 18:45
dep. 18:45
152 km
Brezjak
arr. 18:50
dep. 18:50
154 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 18:58
dep. 18:58
160 km
Draginac kod Loznice
arr. 19:00
161 km
19:00 22:00 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
arr. 19:06
dep. 19:06
3 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 19:47
dep. 19:47
65 km
arr. 19:56
dep. 19:56
71 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 20:05
dep. 20:05
77 km
Klenak, Center
arr. 20:15
dep. 20:15
83 km
Sabac, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
89 km
Slepcevic, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
101 km
Duvaniste, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
105 km
Petlovaca, Center
arr. 20:54
dep. 20:54
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:57
dep. 20:57
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
118 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 21:04
dep. 21:04
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
126 km
Jelav, Dom
arr. 21:15
dep. 21:15
134 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 21:20
dep. 21:20
136 km
Loznica, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
143 km
Klupci, Dom
arr. 21:35
dep. 21:35
145 km
Korenita, Krst
arr. 21:40
dep. 21:40
149 km
Korenita, Gnila
arr. 21:45
dep. 21:45
152 km
Brezjak
arr. 21:50
dep. 21:50
154 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 21:58
dep. 21:58
160 km
Draginac kod Loznice
arr. 22:00
161 km
 
Departures on: wednesday, 22.05.2019.
14:00 17:00 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 14:47
dep. 14:47
65 km
arr. 14:56
dep. 14:56
71 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:05
dep. 15:05
77 km
Klenak, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
83 km
Sabac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
89 km
Slepcevic, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
101 km
Duvaniste, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
105 km
Petlovaca, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
118 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 16:04
dep. 16:04
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
126 km
Jelav, Dom
arr. 16:15
dep. 16:15
134 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
136 km
Loznica, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
143 km
Klupci, Dom
arr. 16:35
dep. 16:35
145 km
Korenita, Krst
arr. 16:40
dep. 16:40
149 km
Korenita, Gnila
arr. 16:45
dep. 16:45
152 km
Brezjak
arr. 16:50
dep. 16:50
154 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 16:58
dep. 16:58
160 km
Draginac kod Loznice
arr. 17:00
161 km
16:00 19:00 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
arr. 16:06
dep. 16:06
3 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 16:47
dep. 16:47
65 km
arr. 16:56
dep. 16:56
71 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:05
dep. 17:05
77 km
Klenak, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
83 km
Sabac, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
89 km
Slepcevic, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
101 km
Duvaniste, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
105 km
Petlovaca, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
118 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:04
dep. 18:04
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
126 km
Jelav, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
134 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
136 km
Loznica, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
143 km
Klupci, Dom
arr. 18:35
dep. 18:35
145 km
Korenita, Krst
arr. 18:40
dep. 18:40
149 km
Korenita, Gnila
arr. 18:45
dep. 18:45
152 km
Brezjak
arr. 18:50
dep. 18:50
154 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 18:58
dep. 18:58
160 km
Draginac kod Loznice
arr. 19:00
161 km
19:00 22:00 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
arr. 19:06
dep. 19:06
3 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 19:47
dep. 19:47
65 km
arr. 19:56
dep. 19:56
71 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 20:05
dep. 20:05
77 km
Klenak, Center
arr. 20:15
dep. 20:15
83 km
Sabac, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
89 km
Slepcevic, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
101 km
Duvaniste, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
105 km
Petlovaca, Center
arr. 20:54
dep. 20:54
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:57
dep. 20:57
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
118 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 21:04
dep. 21:04
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
126 km
Jelav, Dom
arr. 21:15
dep. 21:15
134 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 21:20
dep. 21:20
136 km
Loznica, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
143 km
Klupci, Dom
arr. 21:35
dep. 21:35
145 km
Korenita, Krst
arr. 21:40
dep. 21:40
149 km
Korenita, Gnila
arr. 21:45
dep. 21:45
152 km
Brezjak
arr. 21:50
dep. 21:50
154 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 21:58
dep. 21:58
160 km
Draginac kod Loznice
arr. 22:00
161 km
 
Departures on: thursday, 23.05.2019.
14:00 17:00 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 14:47
dep. 14:47
65 km
arr. 14:56
dep. 14:56
71 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:05
dep. 15:05
77 km
Klenak, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
83 km
Sabac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
89 km
Slepcevic, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
101 km
Duvaniste, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
105 km
Petlovaca, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
118 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 16:04
dep. 16:04
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
126 km
Jelav, Dom
arr. 16:15
dep. 16:15
134 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
136 km
Loznica, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
143 km
Klupci, Dom
arr. 16:35
dep. 16:35
145 km
Korenita, Krst
arr. 16:40
dep. 16:40
149 km
Korenita, Gnila
arr. 16:45
dep. 16:45
152 km
Brezjak
arr. 16:50
dep. 16:50
154 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 16:58
dep. 16:58
160 km
Draginac kod Loznice
arr. 17:00
161 km
16:00 19:00 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
arr. 16:06
dep. 16:06
3 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 16:47
dep. 16:47
65 km
arr. 16:56
dep. 16:56
71 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:05
dep. 17:05
77 km
Klenak, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
83 km
Sabac, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
89 km
Slepcevic, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
101 km
Duvaniste, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
105 km
Petlovaca, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
118 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:04
dep. 18:04
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
126 km
Jelav, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
134 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
136 km
Loznica, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
143 km
Klupci, Dom
arr. 18:35
dep. 18:35
145 km
Korenita, Krst
arr. 18:40
dep. 18:40
149 km
Korenita, Gnila
arr. 18:45
dep. 18:45
152 km
Brezjak
arr. 18:50
dep. 18:50
154 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 18:58
dep. 18:58
160 km
Draginac kod Loznice
arr. 19:00
161 km
19:00 22:00 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:00
arr. 19:06
dep. 19:06
3 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 19:47
dep. 19:47
65 km
arr. 19:56
dep. 19:56
71 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 20:05
dep. 20:05
77 km
Klenak, Center
arr. 20:15
dep. 20:15
83 km
Sabac, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
89 km
Slepcevic, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
101 km
Duvaniste, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
105 km
Petlovaca, Center
arr. 20:54
dep. 20:54
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:57
dep. 20:57
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
118 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 21:04
dep. 21:04
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
126 km
Jelav, Dom
arr. 21:15
dep. 21:15
134 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 21:20
dep. 21:20
136 km
Loznica, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
143 km
Klupci, Dom
arr. 21:35
dep. 21:35
145 km
Korenita, Krst
arr. 21:40
dep. 21:40
149 km
Korenita, Gnila
arr. 21:45
dep. 21:45
152 km
Brezjak
arr. 21:50
dep. 21:50
154 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 21:58
dep. 21:58
160 km
Draginac kod Loznice
arr. 22:00
161 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Draginac kod Loznice su međusobno udaljena ~161 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 00min., a najduže 03h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 14:00 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.