Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Donji Milanovac timetable

saturday, 18.08.2018.
06:00 09:45 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:10
dep. 06:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 07:11
dep. 07:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:12
dep. 07:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:14
dep. 07:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:20
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:32
dep. 07:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:37
dep. 07:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:43
dep. 07:43
97.4 km
Majilovac, II
arr. 07:46
dep. 07:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:47
dep. 07:47
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:58
dep. 07:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 08:00
dep. 08:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 08:06
dep. 08:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 08:08
dep. 08:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:10
dep. 08:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 08:12
dep. 08:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 08:16
dep. 08:16
120.1 km
Branicevo
arr. 08:19
dep. 08:19
123.9 km
Ponikve
arr. 08:24
dep. 08:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 08:32
dep. 08:40
133 km
Golubac, Dedine
arr. 08:47
dep. 08:47
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 08:51
dep. 08:51
138.8 km
Brnjica kod Golupca
arr. 08:57
dep. 08:57
145.4 km
Dobra, S
arr. 09:10
dep. 09:10
158.1 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 09:30
dep. 09:30
178 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 09:40
dep. 09:40
187.9 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 09:45
191.3 km
09:00 12:40 (03:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:06
dep. 09:06
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 10:07
dep. 10:07
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:08
dep. 10:08
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:10
dep. 10:10
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:25
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:37
dep. 10:37
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 10:44
dep. 10:44
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 10:45
dep. 10:45
97.4 km
Majilovac, II
arr. 10:48
dep. 10:48
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 10:49
dep. 10:49
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 11:00
dep. 11:00
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 11:01
dep. 11:01
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 11:03
dep. 11:03
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 11:07
dep. 11:07
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 11:08
dep. 11:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 11:10
dep. 11:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 11:12
dep. 11:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 11:16
dep. 11:16
120.1 km
Branicevo
arr. 11:19
dep. 11:19
123.9 km
Ponikve
arr. 11:24
dep. 11:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 11:31
dep. 11:35
133 km
Golubac, Dedine
arr. 11:42
dep. 11:42
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 11:46
dep. 11:46
138.8 km
Brnjica kod Golupca
arr. 11:52
dep. 11:52
145.4 km
Dobra, S
arr. 12:03
dep. 12:03
158.1 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 12:22
dep. 12:22
178 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 12:32
dep. 12:32
187.9 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 12:40
191.3 km
13:00 16:45 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:10
dep. 13:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 14:11
dep. 14:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 14:12
dep. 14:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:14
dep. 14:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:20
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:32
dep. 14:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 14:42
dep. 14:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 14:43
dep. 14:43
97.4 km
Majilovac, II
arr. 14:46
dep. 14:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:47
dep. 14:47
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:58
dep. 14:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 15:00
dep. 15:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:06
dep. 15:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:08
dep. 15:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:10
dep. 15:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 15:12
dep. 15:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 15:16
dep. 15:16
120.1 km
Branicevo
arr. 15:19
dep. 15:19
123.9 km
Ponikve
arr. 15:24
dep. 15:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 15:32
dep. 15:40
133 km
Golubac, Dedine
arr. 15:47
dep. 15:47
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 15:51
dep. 15:51
138.8 km
Brnjica kod Golupca
arr. 15:57
dep. 15:57
145.4 km
Dobra, S
arr. 16:10
dep. 16:10
158.1 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 16:30
dep. 16:30
178 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 16:40
dep. 16:40
187.9 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 16:45
191.3 km
15:30 19:10 (03:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 1.270,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Majilovac, I - Centar
arr. 17:16
dep. 17:16
104 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 17:25
dep. 17:25
112 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 17:35
dep. 17:35
120 km
Branicevo
arr. 17:45
dep. 17:45
128 km
Golubac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
138 km
Brnjica kod Golupca
arr. 18:15
dep. 18:15
151 km
Dobra, S
arr. 18:26
dep. 18:26
163 km
Boljetin kod Majdanpeka, I
arr. 18:52
dep. 18:52
186 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 18:59
dep. 18:59
193 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 19:10
197 km
17:00 20:45 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:10
dep. 17:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 18:11
dep. 18:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 18:12
dep. 18:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 18:14
dep. 18:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:20
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 18:27
dep. 18:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 18:32
dep. 18:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 18:37
dep. 18:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
97.4 km
Majilovac, II
arr. 18:46
dep. 18:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 18:47
dep. 18:47
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 18:58
dep. 18:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 19:00
dep. 19:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:06
dep. 19:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:08
dep. 19:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:10
dep. 19:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 19:12
dep. 19:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 19:16
dep. 19:16
120.1 km
Branicevo
arr. 19:19
dep. 19:19
123.9 km
Ponikve
arr. 19:24
dep. 19:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 19:27
dep. 19:27
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 19:29
dep. 19:29
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:40
133 km
Golubac, Dedine
arr. 19:47
dep. 19:47
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 19:51
dep. 19:51
138.8 km
Brnjica kod Golupca
arr. 19:57
dep. 19:57
145.4 km
Dobra, S
arr. 20:10
dep. 20:10
158.1 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 20:30
dep. 20:30
178 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 20:40
dep. 20:40
187.9 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 20:45
191.3 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
06:00 09:45 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:10
dep. 06:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 07:11
dep. 07:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:12
dep. 07:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:14
dep. 07:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:20
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:32
dep. 07:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:37
dep. 07:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:43
dep. 07:43
97.4 km
Majilovac, II
arr. 07:46
dep. 07:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:47
dep. 07:47
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:58
dep. 07:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 08:00
dep. 08:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 08:06
dep. 08:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 08:08
dep. 08:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:10
dep. 08:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 08:12
dep. 08:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 08:16
dep. 08:16
120.1 km
Branicevo
arr. 08:19
dep. 08:19
123.9 km
Ponikve
arr. 08:24
dep. 08:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 08:32
dep. 08:40
133 km
Golubac, Dedine
arr. 08:47
dep. 08:47
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 08:51
dep. 08:51
138.8 km
Brnjica kod Golupca
arr. 08:57
dep. 08:57
145.4 km
Dobra, S
arr. 09:10
dep. 09:10
158.1 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 09:30
dep. 09:30
178 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 09:40
dep. 09:40
187.9 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 09:45
191.3 km
09:00 12:40 (03:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:06
dep. 09:06
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 10:07
dep. 10:07
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:08
dep. 10:08
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:10
dep. 10:10
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:25
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:37
dep. 10:37
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 10:44
dep. 10:44
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 10:45
dep. 10:45
97.4 km
Majilovac, II
arr. 10:48
dep. 10:48
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 10:49
dep. 10:49
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 11:00
dep. 11:00
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 11:01
dep. 11:01
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 11:03
dep. 11:03
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 11:07
dep. 11:07
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 11:08
dep. 11:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 11:10
dep. 11:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 11:12
dep. 11:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 11:16
dep. 11:16
120.1 km
Branicevo
arr. 11:19
dep. 11:19
123.9 km
Ponikve
arr. 11:24
dep. 11:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 11:31
dep. 11:35
133 km
Golubac, Dedine
arr. 11:42
dep. 11:42
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 11:46
dep. 11:46
138.8 km
Brnjica kod Golupca
arr. 11:52
dep. 11:52
145.4 km
Dobra, S
arr. 12:03
dep. 12:03
158.1 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 12:22
dep. 12:22
178 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 12:32
dep. 12:32
187.9 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 12:40
191.3 km
13:00 16:45 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:10
dep. 13:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 14:11
dep. 14:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 14:12
dep. 14:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 14:14
dep. 14:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:20
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:27
dep. 14:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:32
dep. 14:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 14:42
dep. 14:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 14:43
dep. 14:43
97.4 km
Majilovac, II
arr. 14:46
dep. 14:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:47
dep. 14:47
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:58
dep. 14:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 15:00
dep. 15:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:06
dep. 15:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:08
dep. 15:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:10
dep. 15:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 15:12
dep. 15:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 15:16
dep. 15:16
120.1 km
Branicevo
arr. 15:19
dep. 15:19
123.9 km
Ponikve
arr. 15:24
dep. 15:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 15:32
dep. 15:40
133 km
Golubac, Dedine
arr. 15:47
dep. 15:47
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 15:51
dep. 15:51
138.8 km
Brnjica kod Golupca
arr. 15:57
dep. 15:57
145.4 km
Dobra, S
arr. 16:10
dep. 16:10
158.1 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 16:30
dep. 16:30
178 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 16:40
dep. 16:40
187.9 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 16:45
191.3 km
15:30 19:10 (03:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 1.270,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Majilovac, I - Centar
arr. 17:16
dep. 17:16
104 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 17:25
dep. 17:25
112 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 17:35
dep. 17:35
120 km
Branicevo
arr. 17:45
dep. 17:45
128 km
Golubac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
138 km
Brnjica kod Golupca
arr. 18:15
dep. 18:15
151 km
Dobra, S
arr. 18:26
dep. 18:26
163 km
Boljetin kod Majdanpeka, I
arr. 18:52
dep. 18:52
186 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 18:59
dep. 18:59
193 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 19:10
197 km
17:00 20:45 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:10
dep. 17:10
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 18:11
dep. 18:11
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 18:12
dep. 18:12
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 18:14
dep. 18:14
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:17
dep. 18:20
81.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 18:27
dep. 18:27
85 km
Bratinac, Mlin
arr. 18:32
dep. 18:32
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 18:37
dep. 18:37
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
96.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
97.4 km
Majilovac, II
arr. 18:46
dep. 18:46
99.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 18:47
dep. 18:47
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
104.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 18:58
dep. 18:58
108.5 km
Topolovnik, II
arr. 19:00
dep. 19:00
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
110.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:06
dep. 19:06
114.2 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:08
dep. 19:08
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:10
dep. 19:10
116.1 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 19:12
dep. 19:12
117.1 km
Kusice, Krak
arr. 19:16
dep. 19:16
120.1 km
Branicevo
arr. 19:19
dep. 19:19
123.9 km
Ponikve
arr. 19:24
dep. 19:24
126.8 km
Bikinje, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
127.6 km
Usije, Intersection
arr. 19:27
dep. 19:27
128.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 19:29
dep. 19:29
130.3 km
Golubac, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:40
133 km
Golubac, Dedine
arr. 19:47
dep. 19:47
135.6 km
Golubac, Ridan
arr. 19:51
dep. 19:51
138.8 km
Brnjica kod Golupca
arr. 19:57
dep. 19:57
145.4 km
Dobra, S
arr. 20:10
dep. 20:10
158.1 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 20:30
dep. 20:30
178 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 20:40
dep. 20:40
187.9 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 20:45
191.3 km
19:30 23:10 (03:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:40
dep. 19:40
3.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:41
dep. 20:41
79.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:42
dep. 20:42
80.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:44
dep. 20:44
81.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:50
81.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 21:02
dep. 21:02
88.9 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
93.4 km
Beranje, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
95.6 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 21:12
dep. 21:12
96.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 21:17
dep. 21:17
100.2 km
Djurakovo, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
104.4 km
Topolovnik, II
arr. 21:29
dep. 21:29
109.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 21:31
dep. 21:31
110.9 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 21:36
dep. 21:36
115.3 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 21:40
dep. 21:40
116.1 km
Kusice, Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
120.2 km
Branicevo
arr. 21:48
dep. 21:48
124 km
Ponikve
arr. 21:53
dep. 21:53
126.9 km
Bikinje, Intersection
arr. 21:54
dep. 21:54
127.7 km
Usije, Intersection
arr. 21:55
dep. 21:55
128.9 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 21:57
dep. 21:57
130.4 km
Golubac, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:05
133.1 km
Golubac, Dedine
arr. 22:12
dep. 22:12
135.7 km
Golubac, Ridan
arr. 22:16
dep. 22:16
138.9 km
Brnjica kod Golupca
arr. 22:25
dep. 22:25
145.5 km
Dobra, S
arr. 22:36
dep. 22:36
158.2 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 22:55
dep. 22:55
178.1 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 23:05
dep. 23:05
188 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 23:10
191.4 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Donji Milanovac su međusobno udaljena ~193 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 40min., a najduže 03h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Donji Milanovac iznosi od 1.270,00 RSD do 1.270,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.