Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Divcibare timetable

sunday, 19.05.2019.
09:00 12:15 (03:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Umka, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:45
dep. 09:45
40 km
Stubline, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
43 km
Piroman, Center
arr. 09:53
dep. 09:53
48 km
Loncanik, Center
arr. 09:57
dep. 09:57
0 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:00
dep. 10:00
0 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 10:04
dep. 10:04
0 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 10:06
dep. 10:06
0 km
arr. 10:10
dep. 10:10
63 km
Ub, Vucijak
arr. 10:17
dep. 10:17
0 km
Murgas, Magacin
arr. 10:20
dep. 10:20
0 km
Bajevac, Groblje
arr. 10:22
dep. 10:22
0 km
Bajevac, Skola
arr. 10:24
dep. 10:24
0 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 10:26
dep. 10:26
74 km
arr. 10:28
dep. 10:28
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
0 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
0 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:44
dep. 10:44
0 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
96 km
arr. 11:07
dep. 11:07
0 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:09
dep. 11:09
0 km
Petnica kod Valjeva
arr. 11:14
dep. 11:14
103 km
Klinci
arr. 11:16
dep. 11:16
104 km
Klinci, Grm
arr. 11:18
dep. 11:18
105 km
Paune
arr. 11:20
dep. 11:20
106 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 11:27
dep. 11:27
109 km
Rajkovic
arr. 11:30
dep. 11:30
110 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 11:34
dep. 11:34
116 km
Osecenica
arr. 11:37
dep. 11:37
117 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 11:42
dep. 11:42
118 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 11:45
dep. 11:45
119 km
Krcmar, Cajinac
arr. 11:48
dep. 11:48
121 km
Krcmar
arr. 11:50
dep. 11:50
122 km
Krcmar, Baraka
arr. 11:54
dep. 11:54
125 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 12:03
dep. 12:03
132 km
Divcibare, Pitomine
arr. 12:05
dep. 12:05
133 km
Divcibare, Stari grad
arr. 12:08
dep. 12:08
135 km
Divcibare
arr. 12:10
136 km
13:15 16:25 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:25
dep. 13:25
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
68 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:34
dep. 14:34
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:36
dep. 14:36
73 km
arr. 14:40
dep. 14:40
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
0 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
0 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:49
dep. 14:49
0 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:51
dep. 14:51
0 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
0 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:53
dep. 14:53
0 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:54
dep. 14:54
0 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:55
dep. 14:55
0 km
arr. 14:57
dep. 14:57
0 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:58
dep. 14:58
0 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:15
96 km
arr. 15:22
dep. 15:22
0 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:24
dep. 15:24
0 km
Petnica kod Valjeva
arr. 15:29
dep. 15:29
103 km
Klinci
arr. 15:31
dep. 15:31
104 km
Klinci, Grm
arr. 15:33
dep. 15:33
105 km
Paune, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
106 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 15:42
dep. 15:42
109 km
Rajkovic
arr. 15:45
dep. 15:45
110 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 15:51
dep. 15:51
116 km
Osecenica
arr. 15:53
dep. 15:53
117 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 15:57
dep. 15:57
118 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 16:00
dep. 16:00
119 km
Krcmar, Cajinac
arr. 16:03
dep. 16:03
121 km
Krcmar
arr. 16:05
dep. 16:05
122 km
Krcmar, Baraka
arr. 16:09
dep. 16:09
125 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 16:18
dep. 16:18
132 km
Divcibare, Pitomine
arr. 16:20
dep. 16:20
133 km
Divcibare, Stari grad
arr. 16:23
dep. 16:23
135 km
Divcibare
arr. 16:25
136 km
 
Departures on: monday, 20.05.2019.
09:00 12:10 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Umka, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:45
dep. 09:45
40 km
Stubline, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
43 km
Piroman, Center
arr. 09:53
dep. 09:53
48 km
Loncanik, Center
arr. 09:57
dep. 09:57
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:00
dep. 10:00
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 10:04
dep. 10:04
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 10:06
dep. 10:06
60 km
arr. 10:10
dep. 10:10
63 km
Ub, Vucijak
arr. 10:17
dep. 10:17
66 km
Murgas, Magacin
arr. 10:20
dep. 10:20
68 km
Bajevac, Groblje
arr. 10:22
dep. 10:22
70 km
Bajevac, Skola
arr. 10:24
dep. 10:24
72 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 10:26
dep. 10:26
74 km
arr. 10:28
dep. 10:28
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
80 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
84 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:44
dep. 10:44
90 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
96 km
arr. 11:07
dep. 11:07
99 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:09
dep. 11:09
100 km
Petnica kod Valjeva
arr. 11:14
dep. 11:14
103 km
Klinci
arr. 11:16
dep. 11:16
104 km
Klinci, Grm
arr. 11:18
dep. 11:18
105 km
Paune
arr. 11:20
dep. 11:20
106 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 11:27
dep. 11:27
109 km
Rajkovic
arr. 11:30
dep. 11:30
110 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 11:34
dep. 11:34
116 km
Osecenica
arr. 11:37
dep. 11:37
117 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 11:42
dep. 11:42
118 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 11:45
dep. 11:45
119 km
Krcmar, Cajinac
arr. 11:48
dep. 11:48
121 km
Krcmar
arr. 11:50
dep. 11:50
122 km
Krcmar, Baraka
arr. 11:54
dep. 11:54
125 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 12:03
dep. 12:03
132 km
Divcibare, Pitomine
arr. 12:05
dep. 12:05
133 km
Divcibare, Stari grad
arr. 12:08
dep. 12:08
135 km
Divcibare
arr. 12:10
136 km
13:15 16:25 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:25
dep. 13:25
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
68 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:34
dep. 14:34
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:36
dep. 14:36
73 km
arr. 14:40
dep. 14:40
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
0 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
0 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:49
dep. 14:49
0 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:51
dep. 14:51
0 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
0 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:53
dep. 14:53
0 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:54
dep. 14:54
0 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:55
dep. 14:55
0 km
arr. 14:57
dep. 14:57
0 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:58
dep. 14:58
0 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:15
96 km
arr. 15:22
dep. 15:22
0 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:24
dep. 15:24
0 km
Petnica kod Valjeva
arr. 15:29
dep. 15:29
103 km
Klinci
arr. 15:31
dep. 15:31
104 km
Klinci, Grm
arr. 15:33
dep. 15:33
105 km
Paune, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
106 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 15:42
dep. 15:42
109 km
Rajkovic
arr. 15:45
dep. 15:45
110 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 15:51
dep. 15:51
116 km
Osecenica
arr. 15:53
dep. 15:53
117 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 15:57
dep. 15:57
118 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 16:00
dep. 16:00
119 km
Krcmar, Cajinac
arr. 16:03
dep. 16:03
121 km
Krcmar
arr. 16:05
dep. 16:05
122 km
Krcmar, Baraka
arr. 16:09
dep. 16:09
125 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 16:18
dep. 16:18
132 km
Divcibare, Pitomine
arr. 16:20
dep. 16:20
133 km
Divcibare, Stari grad
arr. 16:23
dep. 16:23
135 km
Divcibare
arr. 16:25
136 km
 
Departures on: tuesday, 21.05.2019.
09:00 12:10 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Umka, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:45
dep. 09:45
40 km
Stubline, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
43 km
Piroman, Center
arr. 09:53
dep. 09:53
48 km
Loncanik, Center
arr. 09:57
dep. 09:57
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:00
dep. 10:00
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 10:04
dep. 10:04
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 10:06
dep. 10:06
60 km
arr. 10:10
dep. 10:10
63 km
Ub, Vucijak
arr. 10:17
dep. 10:17
66 km
Murgas, Magacin
arr. 10:20
dep. 10:20
68 km
Bajevac, Groblje
arr. 10:22
dep. 10:22
70 km
Bajevac, Skola
arr. 10:24
dep. 10:24
72 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 10:26
dep. 10:26
74 km
arr. 10:28
dep. 10:28
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
80 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
84 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:44
dep. 10:44
90 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
96 km
arr. 11:07
dep. 11:07
99 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:09
dep. 11:09
100 km
Petnica kod Valjeva
arr. 11:14
dep. 11:14
103 km
Klinci
arr. 11:16
dep. 11:16
104 km
Klinci, Grm
arr. 11:18
dep. 11:18
105 km
Paune
arr. 11:20
dep. 11:20
106 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 11:27
dep. 11:27
109 km
Rajkovic
arr. 11:30
dep. 11:30
110 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 11:34
dep. 11:34
116 km
Osecenica
arr. 11:37
dep. 11:37
117 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 11:42
dep. 11:42
118 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 11:45
dep. 11:45
119 km
Krcmar, Cajinac
arr. 11:48
dep. 11:48
121 km
Krcmar
arr. 11:50
dep. 11:50
122 km
Krcmar, Baraka
arr. 11:54
dep. 11:54
125 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 12:03
dep. 12:03
132 km
Divcibare, Pitomine
arr. 12:05
dep. 12:05
133 km
Divcibare, Stari grad
arr. 12:08
dep. 12:08
135 km
Divcibare
arr. 12:10
136 km
13:15 16:25 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:25
dep. 13:25
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
68 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:34
dep. 14:34
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:36
dep. 14:36
73 km
arr. 14:40
dep. 14:40
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
0 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
0 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:49
dep. 14:49
0 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:51
dep. 14:51
0 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
0 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:53
dep. 14:53
0 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:54
dep. 14:54
0 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:55
dep. 14:55
0 km
arr. 14:57
dep. 14:57
0 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:58
dep. 14:58
0 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:15
96 km
arr. 15:22
dep. 15:22
0 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:24
dep. 15:24
0 km
Petnica kod Valjeva
arr. 15:29
dep. 15:29
103 km
Klinci
arr. 15:31
dep. 15:31
104 km
Klinci, Grm
arr. 15:33
dep. 15:33
105 km
Paune, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
106 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 15:42
dep. 15:42
109 km
Rajkovic
arr. 15:45
dep. 15:45
110 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 15:51
dep. 15:51
116 km
Osecenica
arr. 15:53
dep. 15:53
117 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 15:57
dep. 15:57
118 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 16:00
dep. 16:00
119 km
Krcmar, Cajinac
arr. 16:03
dep. 16:03
121 km
Krcmar
arr. 16:05
dep. 16:05
122 km
Krcmar, Baraka
arr. 16:09
dep. 16:09
125 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 16:18
dep. 16:18
132 km
Divcibare, Pitomine
arr. 16:20
dep. 16:20
133 km
Divcibare, Stari grad
arr. 16:23
dep. 16:23
135 km
Divcibare
arr. 16:25
136 km
 
Departures on: wednesday, 22.05.2019.
09:00 12:10 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Umka, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
22 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
31 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
36 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:45
dep. 09:45
40 km
Stubline, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
43 km
Piroman, Center
arr. 09:53
dep. 09:53
48 km
Loncanik, Center
arr. 09:57
dep. 09:57
52 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:00
dep. 10:00
55 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 10:04
dep. 10:04
58 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 10:06
dep. 10:06
60 km
arr. 10:10
dep. 10:10
63 km
Ub, Vucijak
arr. 10:17
dep. 10:17
66 km
Murgas, Magacin
arr. 10:20
dep. 10:20
68 km
Bajevac, Groblje
arr. 10:22
dep. 10:22
70 km
Bajevac, Skola
arr. 10:24
dep. 10:24
72 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 10:26
dep. 10:26
74 km
arr. 10:28
dep. 10:28
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
80 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
84 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:44
dep. 10:44
90 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
96 km
arr. 11:07
dep. 11:07
99 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:09
dep. 11:09
100 km
Petnica kod Valjeva
arr. 11:14
dep. 11:14
103 km
Klinci
arr. 11:16
dep. 11:16
104 km
Klinci, Grm
arr. 11:18
dep. 11:18
105 km
Paune
arr. 11:20
dep. 11:20
106 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 11:27
dep. 11:27
109 km
Rajkovic
arr. 11:30
dep. 11:30
110 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 11:34
dep. 11:34
116 km
Osecenica
arr. 11:37
dep. 11:37
117 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 11:42
dep. 11:42
118 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 11:45
dep. 11:45
119 km
Krcmar, Cajinac
arr. 11:48
dep. 11:48
121 km
Krcmar
arr. 11:50
dep. 11:50
122 km
Krcmar, Baraka
arr. 11:54
dep. 11:54
125 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 12:03
dep. 12:03
132 km
Divcibare, Pitomine
arr. 12:05
dep. 12:05
133 km
Divcibare, Stari grad
arr. 12:08
dep. 12:08
135 km
Divcibare
arr. 12:10
136 km
13:15 16:25 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:25
dep. 13:25
8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
68 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:34
dep. 14:34
71 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:36
dep. 14:36
73 km
arr. 14:40
dep. 14:40
76 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
0 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
0 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:49
dep. 14:49
0 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:51
dep. 14:51
0 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
0 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:53
dep. 14:53
0 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:54
dep. 14:54
0 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:55
dep. 14:55
0 km
arr. 14:57
dep. 14:57
0 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:58
dep. 14:58
0 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:15
96 km
arr. 15:22
dep. 15:22
0 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:24
dep. 15:24
0 km
Petnica kod Valjeva
arr. 15:29
dep. 15:29
103 km
Klinci
arr. 15:31
dep. 15:31
104 km
Klinci, Grm
arr. 15:33
dep. 15:33
105 km
Paune, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
106 km
Paune, Gavr.brdo
arr. 15:42
dep. 15:42
109 km
Rajkovic
arr. 15:45
dep. 15:45
110 km
Osecenica, jezero p.p.
arr. 15:51
dep. 15:51
116 km
Osecenica
arr. 15:53
dep. 15:53
117 km
Osecenica, Bogdanovića brdo
arr. 15:57
dep. 15:57
118 km
Osecenica, Zivanovici
arr. 16:00
dep. 16:00
119 km
Krcmar, Cajinac
arr. 16:03
dep. 16:03
121 km
Krcmar
arr. 16:05
dep. 16:05
122 km
Krcmar, Baraka
arr. 16:09
dep. 16:09
125 km
Divcibare, Planinski dom
arr. 16:18
dep. 16:18
132 km
Divcibare, Pitomine
arr. 16:20
dep. 16:20
133 km
Divcibare, Stari grad
arr. 16:23
dep. 16:23
135 km
Divcibare
arr. 16:25
136 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Divcibare su međusobno udaljena ~136 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 10min., a najduže 03h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 09:00 h, dok je poslednji polazak u 13:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.