Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Dec timetable

wednesday, 12.08.2020.
06:50 07:47 (00:57)
BAS - Central bus stationIvana Petrovica br. 72
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:50
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 06:53
dep. 06:53
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 07:00
dep. 07:00
7 km
arr. 07:05
dep. 07:05
9 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Belgrade (Beograd), Soko salas
arr. 07:17
dep. 07:17
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 07:32
dep. 07:32
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 07:34
dep. 07:34
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 07:35
dep. 07:35
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 07:37
dep. 07:37
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 07:39
dep. 07:39
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 07:41
dep. 07:41
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 07:43
dep. 07:43
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 07:44
dep. 07:44
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 07:45
dep. 07:45
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 07:47
43.2 km
09:30 10:27 (00:57)
BAS - Central bus stationIvana Petrovica br. 72
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 09:33
dep. 09:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 09:40
dep. 09:40
7 km
arr. 09:45
dep. 09:45
9 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 09:50
dep. 09:50
13 km
Belgrade (Beograd), Soko salas
arr. 09:57
dep. 09:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 10:12
dep. 10:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 10:14
dep. 10:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 10:15
dep. 10:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 10:17
dep. 10:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 10:19
dep. 10:19
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 10:21
dep. 10:21
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 10:23
dep. 10:23
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 10:24
dep. 10:24
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 10:25
dep. 10:25
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 10:27
43.2 km
10:30 11:35 (01:05)
BAS - Central bus stationIvana Petrovica br. 72
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:30
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 10:36
dep. 10:36
2.2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 10:45
dep. 10:45
6.5 km
arr. 10:52
dep. 10:52
8.6 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 10:57
dep. 10:57
12.7 km
Simanovci, I - Naselje
arr. 11:22
dep. 11:22
34.4 km
Simanovci, Deč R
arr. 11:24
dep. 11:24
35.8 km
Simanovci, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
36.3 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 11:28
dep. 11:28
38 km
Simanovci, Vikend Naselje
arr. 11:29
dep. 11:29
38.8 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 11:31
dep. 11:31
40.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 11:32
dep. 11:32
41.7 km
Dec, I
arr. 11:33
dep. 11:33
42.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 11:34
dep. 11:34
42.9 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 11:35
43.6 km
12:00 12:57 (00:57)
BAS - Central bus stationIvana Petrovica br. 72
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
arr. 12:15
dep. 12:15
9 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 12:20
dep. 12:20
13 km
Belgrade (Beograd), Soko salas
arr. 12:27
dep. 12:27
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 12:42
dep. 12:42
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 12:44
dep. 12:44
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 12:45
dep. 12:45
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 12:47
dep. 12:47
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 12:49
dep. 12:49
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 12:51
dep. 12:51
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 12:53
dep. 12:53
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 12:54
dep. 12:54
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 12:55
dep. 12:55
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 12:57
43.2 km
14:30 15:27 (00:57)
BAS - Central bus stationIvana Petrovica br. 72
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Belgrade (Beograd), Soko salas
arr. 14:57
dep. 14:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:12
dep. 15:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:14
dep. 15:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:15
dep. 15:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:17
dep. 15:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 15:19
dep. 15:19
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 15:21
dep. 15:21
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 15:23
dep. 15:23
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 15:24
dep. 15:24
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 15:25
dep. 15:25
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 15:27
43.2 km
14:30 15:28 (00:58)
BAS - Central bus stationIvana Petrovica br. 72
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Belgrade (Beograd), Soko salas
arr. 14:57
dep. 14:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:14
dep. 15:14
36 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:16
dep. 15:16
38 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:17
dep. 15:17
39 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:19
dep. 15:19
40 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 15:21
dep. 15:21
41.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 15:23
dep. 15:23
43 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 15:25
dep. 15:25
44 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 15:26
dep. 15:26
45 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 15:27
dep. 15:27
45.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 15:28
46.2 km
15:15 16:12 (00:57)
BAS - Central bus stationIvana Petrovica br. 72
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 15:35
dep. 15:35
13 km
Belgrade (Beograd), Soko salas
arr. 15:42
dep. 15:42
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:57
dep. 15:57
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:59
dep. 15:59
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 16:00
dep. 16:00
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 16:02
dep. 16:02
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 16:04
dep. 16:04
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 16:06
dep. 16:06
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 16:08
dep. 16:08
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 16:09
dep. 16:09
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 16:10
dep. 16:10
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 16:12
43.2 km
16:00 17:05 (01:05)
BAS - Central bus stationIvana Petrovica br. 72
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 16:06
dep. 16:06
2.2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 16:15
dep. 16:15
6.5 km
arr. 16:22
dep. 16:22
8.6 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 16:27
dep. 16:27
12.7 km
Simanovci, I - Naselje
arr. 16:52
dep. 16:52
34.4 km
Simanovci, Deč R
arr. 16:54
dep. 16:54
35.8 km
Simanovci, Intersection
arr. 16:58
dep. 16:58
36.3 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 16:58
dep. 16:58
38 km
Simanovci, Vikend Naselje
arr. 16:59
dep. 16:59
38.8 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 17:01
dep. 17:01
40.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 17:02
dep. 17:02
41.7 km
Dec, I
arr. 17:03
dep. 17:03
42.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 17:04
dep. 17:04
42.9 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 17:05
43.6 km
16:30 17:27 (00:57)
BAS - Central bus stationIvana Petrovica br. 72
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
arr. 16:45
dep. 16:45
9 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 16:50
dep. 16:50
13 km
Belgrade (Beograd), Soko salas
arr. 16:57
dep. 16:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 17:12
dep. 17:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 17:14
dep. 17:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 17:15
dep. 17:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 17:17
dep. 17:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 17:19
dep. 17:19
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 17:21
dep. 17:21
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 17:23
dep. 17:23
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 17:24
dep. 17:24
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 17:25
dep. 17:25
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 17:27
43.2 km
18:30 19:27 (00:57)
BAS - Central bus stationIvana Petrovica br. 72
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 18:33
dep. 18:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 18:40
dep. 18:40
7 km
arr. 18:45
dep. 18:45
9 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 18:50
dep. 18:50
13 km
Belgrade (Beograd), Soko salas
arr. 18:57
dep. 18:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 19:12
dep. 19:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 19:14
dep. 19:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 19:15
dep. 19:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 19:17
dep. 19:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 19:19
dep. 19:19
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 19:21
dep. 19:21
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 19:23
dep. 19:23
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 19:24
dep. 19:24
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 19:25
dep. 19:25
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 19:27
43.2 km
19:30 20:30 (01:00)
BAS - Central bus stationIvana Petrovica br. 72
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 19:36
dep. 19:36
2.2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 19:45
dep. 19:45
6.5 km
arr. 19:52
dep. 19:52
8.6 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 20:17
dep. 20:17
32.4 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 20:19
dep. 20:19
33.8 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 20:20
dep. 20:20
34.3 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 20:23
dep. 20:23
36 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 20:24
dep. 20:24
36.8 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 20:26
dep. 20:26
38.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 20:27
dep. 20:27
39.7 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 20:28
dep. 20:28
40.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 20:29
dep. 20:29
40.9 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 20:30
41.6 km
20:30 21:35 (01:05)
BAS - Central bus stationIvana Petrovica br. 72
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 20:36
dep. 20:36
2.2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 20:45
dep. 20:45
6.5 km
arr. 20:52
dep. 20:52
8.6 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 20:57
dep. 20:57
12.7 km
Simanovci, I - Naselje
arr. 21:22
dep. 21:22
34.4 km
Simanovci, Deč R
arr. 21:24
dep. 21:24
35.8 km
Simanovci, Intersection
arr. 21:25
dep. 21:25
36.3 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 21:28
dep. 21:28
38 km
Simanovci, Vikend Naselje
arr. 21:29
dep. 21:29
38.8 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 21:31
dep. 21:31
40.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 21:32
dep. 21:32
41.7 km
Dec, I
arr. 21:33
dep. 21:33
42.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 21:34
dep. 21:34
42.9 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 21:35
43.6 km
22:30 23:26 (00:56)
BAS - Central bus stationIvana Petrovica br. 72
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Belgrade (Beograd), Novi Beograd - Usce
arr. 22:33
dep. 22:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 22:40
dep. 22:40
7 km
arr. 22:45
dep. 22:45
9 km
Belgrade (Beograd), Ikarbus
arr. 22:50
dep. 22:50
13 km
Belgrade (Beograd), Soko salas
arr. 22:56
dep. 22:56
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 23:12
dep. 23:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 23:14
dep. 23:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 23:15
dep. 23:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 23:17
dep. 23:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 23:19
dep. 23:19
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 23:21
dep. 23:21
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 23:23
dep. 23:23
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 23:24
dep. 23:24
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 23:25
dep. 23:25
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 23:26
43.2 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Dec su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 56min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.