Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Debrc timetable

friday, 10.07.2020.
09:30 10:47 (01:17)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:42
dep. 09:42
7 km
Umka, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:06
dep. 10:06
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 10:08
dep. 10:08
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:11
dep. 10:11
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:13
dep. 10:13
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 10:19
dep. 10:19
41 km
Skela, Vrovi
arr. 10:22
dep. 10:22
44 km
Skela, Dom
arr. 10:27
dep. 10:27
48 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 10:34
dep. 10:34
54 km
Beljin, Baraka
arr. 10:39
dep. 10:39
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 10:42
dep. 10:42
61 km
Debrc, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
63 km
Debrc, Intersection
arr. 10:47
64 km
11:45 13:02 (01:17)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:57
dep. 11:57
7 km
Umka, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:21
dep. 12:21
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 12:23
dep. 12:23
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:26
dep. 12:26
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:28
dep. 12:28
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 12:34
dep. 12:34
41 km
Skela, Vrovi
arr. 12:37
dep. 12:37
44 km
Skela, Dom
arr. 12:42
dep. 12:42
48 km
Usce kod Obrenovca, Staro Usce
arr. 12:49
dep. 12:49
54 km
Beljin, Baraka
arr. 12:54
dep. 12:54
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 12:57
dep. 12:57
61 km
Debrc, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
63 km
Debrc, Intersection
arr. 13:02
64 km
13:17 14:45 (01:28)
Pancevacki mostCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
dep. 13:17
Skela, Dom
arr. 14:17
dep. 14:17
52 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 14:29
dep. 14:29
59 km
Beljin, Baraka
arr. 14:34
dep. 14:34
62 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 14:38
dep. 14:38
64 km
Debrc, Center
arr. 14:45
68 km
14:15 15:32 (01:17)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:15
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:27
dep. 14:27
7 km
Umka, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:51
dep. 14:51
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 14:53
dep. 14:53
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:56
dep. 14:56
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:58
dep. 14:58
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:04
dep. 15:04
41 km
Skela, Vrovi
arr. 15:08
dep. 15:08
44 km
Skela, Dom
arr. 15:12
dep. 15:12
48 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 15:19
dep. 15:19
54 km
Beljin, Baraka
arr. 15:24
dep. 15:24
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 15:27
dep. 15:27
61 km
Debrc, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
63 km
Debrc, Intersection
arr. 15:32
64 km
15:30 16:52 (01:22)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Umka, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:15
dep. 16:15
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:23
dep. 16:23
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 16:29
dep. 16:29
41 km
Skela, Vrovi
arr. 16:32
dep. 16:32
44 km
Skela, Dom
arr. 16:35
dep. 16:35
48 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 16:40
dep. 16:40
54 km
Beljin, Baraka
arr. 16:45
dep. 16:45
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 16:48
dep. 16:48
61 km
Debrc, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
63 km
Debrc, Intersection
arr. 16:52
64 km
17:00 18:17 (01:17)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:12
dep. 17:12
7 km
Umka, Center
arr. 17:29
dep. 17:29
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 17:36
dep. 17:36
30 km
Obrenovac, Topolice
arr. 17:38
dep. 17:38
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:43
dep. 17:43
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:49
dep. 17:49
41 km
Skela, Vrovi
arr. 17:52
dep. 17:52
44 km
Skela, Dom
arr. 17:57
dep. 17:57
48 km
Usce kod Obrenovca, Staro Usce
arr. 18:04
dep. 18:04
54 km
Beljin, Baraka
arr. 18:09
dep. 18:09
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 18:12
dep. 18:12
61 km
Debrc, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
63 km
Debrc, Intersection
arr. 18:17
64 km
19:15 20:30 (01:15)
BAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:25
dep. 19:25
7 km
Umka, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
24 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 19:52
dep. 19:52
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:57
dep. 19:57
33 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:00
dep. 20:00
35 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 20:06
dep. 20:06
41 km
Skela, Vrovi
arr. 20:09
dep. 20:09
44 km
Skela, Dom
arr. 20:12
dep. 20:12
48 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 20:17
dep. 20:17
54 km
Beljin, Baraka
arr. 20:21
dep. 20:21
59 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 20:26
dep. 20:26
61 km
Debrc, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
63 km
Debrc, Intersection
arr. 20:30
64 km
21:15 22:29 (01:14)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 21:15
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 21:21
dep. 21:21
5 km
Umka, Center
arr. 21:41
dep. 21:41
22 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
32 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 22:03
dep. 22:03
40 km
Skela, Dom
arr. 22:10
dep. 22:10
46 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 22:19
dep. 22:19
53 km
Beljin, Baraka
arr. 22:22
dep. 22:22
56 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 22:25
dep. 22:25
58 km
Debrc, Center
arr. 22:29
62 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Debrc su međusobno udaljena ~65 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 14min., a najduže 01h i 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 09:30 h, dok je poslednji polazak u 21:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.