Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Cacak timetable

thursday, 16.08.2018.
05:55 08:40 (02:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:55
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:05
dep. 06:05
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:55
dep. 06:55
0 km
arr. 07:05
dep. 07:05
0 km
Preljina
arr. 08:25
dep. 08:25
139 km
Cacak, Bus station
arr. 08:40
145 km
07:00 09:50 (02:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:08
dep. 07:08
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:05
dep. 08:05
61 km
arr. 08:15
dep. 08:15
71 km
Preljina
arr. 09:35
dep. 09:35
139 km
Cacak, Bus station
arr. 09:50
145 km
08:25 10:45 (02:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:25
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:38
dep. 08:38
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 09:26
dep. 09:26
61 km
arr. 09:35
dep. 09:35
71 km
Liplje, I
arr. 09:42
dep. 09:42
75 km
Preljina
arr. 10:40
dep. 10:40
139 km
Cacak, Bus station
arr. 10:45
146 km
09:00 11:55 (02:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:12
dep. 09:12
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:05
dep. 10:05
61 km
arr. 10:15
dep. 10:15
71 km
Liplje, I
arr. 10:18
dep. 10:18
75 km
Moravci, Magistrala
arr. 10:21
dep. 10:21
78 km
Ljig, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:35
81 km
Dici, Magistrala
arr. 10:43
dep. 10:43
89 km
Stavica, Magistrala
arr. 10:48
dep. 10:48
94 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 10:53
dep. 10:53
99 km
Reljinci, Magistrala
arr. 10:55
dep. 10:55
101 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 10:58
dep. 10:58
104 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 11:02
dep. 11:02
107 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:07
dep. 11:07
110 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:12
dep. 11:12
114 km
Svrackovci, Škola
arr. 11:20
dep. 11:20
117 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
123 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:37
dep. 11:37
130 km
Preljina
arr. 11:45
dep. 11:45
139 km
Konjevici
arr. 11:47
dep. 11:47
141 km
Cacak, Bus station
arr. 11:55
146 km
10:00 12:16 (02:16)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:13
dep. 10:13
8.5 km
Konjevici
arr. 12:06
dep. 12:06
134.3 km
Cacak, Bus station
arr. 12:16
139.1 km
11:00 13:15 (02:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:13
dep. 11:13
8.5 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 12:03
dep. 12:03
61.9 km
arr. 12:12
dep. 12:12
72.6 km
Liplje, I
arr. 12:15
dep. 12:15
76.3 km
Moravci, Magistrala
arr. 12:18
dep. 12:18
79 km
Ljig, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:35
82.9 km
Preljina
arr. 13:01
dep. 13:01
131.4 km
Konjevici
arr. 13:04
dep. 13:04
133.6 km
Cacak, Bus station
arr. 13:15
138.4 km
12:00 14:20 (02:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:12
dep. 12:12
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:05
dep. 13:05
61 km
arr. 13:15
dep. 13:15
71 km
Liplje, I
arr. 13:18
dep. 13:18
75 km
Moravci, Magistrala
arr. 13:21
dep. 13:21
78 km
Ljig, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:35
81 km
Preljina
arr. 14:15
dep. 14:15
139 km
Konjevici
arr. 14:17
dep. 14:17
141 km
Cacak, Bus station
arr. 14:20
146 km
13:00 15:55 (02:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:12
dep. 13:12
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 14:05
dep. 14:05
61 km
arr. 14:15
dep. 14:15
71 km
Liplje, I
arr. 14:18
dep. 14:18
75 km
Moravci, Magistrala
arr. 14:21
dep. 14:21
78 km
Ljig, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:35
81 km
Dici, Magistrala
arr. 14:43
dep. 14:43
89 km
Stavica, Magistrala
arr. 14:48
dep. 14:48
94 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 14:53
dep. 14:53
99 km
Reljinci, Magistrala
arr. 14:55
dep. 14:55
101 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 14:58
dep. 14:58
104 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 15:02
dep. 15:02
107 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 15:07
dep. 15:07
110 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 15:12
dep. 15:12
114 km
Svrackovci, Škola
arr. 15:20
dep. 15:20
117 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
123 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:37
dep. 15:37
130 km
Preljina
arr. 15:45
dep. 15:45
139 km
Konjevici
arr. 15:47
dep. 15:47
141 km
Cacak, Bus station
arr. 15:55
146 km
14:00 16:50 (02:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:10
dep. 14:10
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 15:00
dep. 15:00
61 km
arr. 15:10
dep. 15:10
71 km
Preljina
arr. 16:30
dep. 16:30
139 km
Cacak, Bus station
arr. 16:50
145 km
14:45 17:25 (02:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:55
dep. 14:55
7 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 15:41
dep. 15:41
60 km
arr. 15:50
dep. 15:50
70 km
Liplje, I
arr. 15:55
dep. 15:55
74 km
Moravci, Magistrala
arr. 16:00
dep. 16:00
77 km
Ljig, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
80 km
Dici, Magistrala
arr. 16:10
dep. 16:10
91 km
Stavica, Magistrala
arr. 16:15
dep. 16:15
93 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:20
dep. 16:20
98 km
Reljinci, Magistrala
arr. 16:23
dep. 16:23
100 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:27
dep. 16:27
103 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:30
dep. 16:30
106 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 16:35
dep. 16:35
109 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 16:40
dep. 16:40
113 km
Svrackovci, Škola
arr. 16:44
dep. 16:44
116 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
122 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:00
dep. 17:00
129 km
Preljina
arr. 17:11
dep. 17:11
138 km
Konjevici
arr. 17:13
dep. 17:13
142 km
Cacak, Bus station
arr. 17:25
145 km
15:00 17:20 (02:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:12
dep. 15:12
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:05
dep. 16:05
61 km
arr. 16:15
dep. 16:15
71 km
Liplje, I
arr. 16:18
dep. 16:18
75 km
Moravci, Magistrala
arr. 16:21
dep. 16:21
78 km
Ljig, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:35
81 km
Preljina
arr. 17:15
dep. 17:15
139 km
Konjevici
arr. 17:17
dep. 17:17
141 km
Cacak, Bus station
arr. 17:20
146 km
15:25 18:10 (02:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:25
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
62 km
arr. 16:45
dep. 16:45
72 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
81 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
98 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
110 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
122 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
129 km
Preljina
arr. 17:59
dep. 17:59
137 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
144 km
16:00 18:20 (02:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:12
dep. 16:12
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:05
dep. 17:05
61 km
arr. 17:15
dep. 17:15
71 km
Liplje, I
arr. 17:18
dep. 17:18
75 km
Moravci, Magistrala
arr. 17:21
dep. 17:21
78 km
Ljig, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:35
81 km
Preljina
arr. 18:15
dep. 18:15
139 km
Konjevici
arr. 18:17
dep. 18:17
141 km
Cacak, Bus station
arr. 18:20
146 km
16:30 19:20 (02:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:38
dep. 16:38
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:35
dep. 17:35
61 km
arr. 17:45
dep. 17:45
71 km
Preljina
arr. 19:05
dep. 19:05
139 km
Cacak, Bus station
arr. 19:20
145 km
17:00 19:20 (02:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:12
dep. 17:12
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 18:05
dep. 18:05
61 km
arr. 18:15
dep. 18:15
71 km
Liplje, I
arr. 18:18
dep. 18:18
75 km
Moravci, Magistrala
arr. 18:21
dep. 18:21
78 km
Ljig, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:35
81 km
Preljina
arr. 19:15
dep. 19:15
139 km
Konjevici
arr. 19:17
dep. 19:17
141 km
Cacak, Bus station
arr. 19:20
146 km
17:30 20:00 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Ljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
81 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
123 km
Cacak, Bus station
arr. 20:00
146 km
18:00 20:20 (02:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:13
dep. 18:13
8.5 km
Ljig, Bus station
arr. 19:21
dep. 19:21
83 km
Preljina
arr. 20:03
dep. 20:03
132.1 km
Cacak, Bus station
arr. 20:20
140.1 km
20:00 22:55 (02:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:12
dep. 20:12
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 21:05
dep. 21:05
61 km
arr. 21:15
dep. 21:15
71 km
Liplje, I
arr. 21:18
dep. 21:18
75 km
Moravci, Magistrala
arr. 21:21
dep. 21:21
78 km
Ljig, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:35
81 km
Dici, Magistrala
arr. 21:43
dep. 21:43
89 km
Stavica, Magistrala
arr. 21:48
dep. 21:48
94 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 21:53
dep. 21:53
99 km
Reljinci, Magistrala
arr. 21:55
dep. 21:55
101 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 21:58
dep. 21:58
104 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:02
dep. 22:02
107 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 22:07
dep. 22:07
110 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:12
dep. 22:12
114 km
Svrackovci, Škola
arr. 22:20
dep. 22:20
117 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
123 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 22:37
dep. 22:37
130 km
Preljina
arr. 22:45
dep. 22:45
139 km
Konjevici
arr. 22:47
dep. 22:47
141 km
Cacak, Bus station
arr. 22:55
146 km
21:20 00:10 (02:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:20
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 21:30
dep. 21:30
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 22:20
dep. 22:20
61 km
arr. 22:30
dep. 22:30
71 km
Preljina
arr. 00:00
dep. 00:00
139 km
Cacak, Bus station
arr. 00:10
145 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Cacak su međusobno udaljena ~145 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 15min., a najduže 02h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.