Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Cacak timetable

wednesday, 17.08.2022.
07:00 09:00 (02:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:08
dep. 07:08
5 km
Ljig, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:11
89.7 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 08:46
dep. 08:46
139.2 km
Cacak, Bus station
arr. 09:00
143.9 km
09:00 11:55 (02:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 09:12
dep. 09:12
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:05
dep. 10:05
61 km
arr. 10:15
dep. 10:15
71 km
Liplje, I
arr. 10:18
dep. 10:18
75 km
Moravci, Magistrala
arr. 10:21
dep. 10:21
78 km
Ljig, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:35
81 km
Dici, Magistrala
arr. 10:43
dep. 10:43
89 km
Stavica, Magistrala
arr. 10:48
dep. 10:48
94 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 10:53
dep. 10:53
99 km
Reljinci, Magistrala
arr. 10:55
dep. 10:55
101 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 10:58
dep. 10:58
104 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 11:02
dep. 11:02
107 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:07
dep. 11:07
110 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:12
dep. 11:12
114 km
Svrackovci, Škola
arr. 11:20
dep. 11:20
117 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
123 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:37
dep. 11:37
130 km
Preljina, Pasarela
arr. 11:45
dep. 11:45
139 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 11:47
dep. 11:47
141 km
Cacak, Bus station
arr. 11:55
146 km
11:00 12:56 (01:56)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Ljig, Bus station
arr. 12:11
dep. 12:11
89.7 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 12:46
dep. 12:46
139.2 km
Cacak, Bus station
arr. 12:56
143.9 km
13:00 15:55 (02:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 13:12
dep. 13:12
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 14:05
dep. 14:05
61 km
arr. 14:15
dep. 14:15
71 km
Liplje, I
arr. 14:18
dep. 14:18
75 km
Moravci, Magistrala
arr. 14:21
dep. 14:21
78 km
Ljig, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:35
81 km
Dici, Magistrala
arr. 14:43
dep. 14:43
89 km
Stavica, Magistrala
arr. 14:48
dep. 14:48
94 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 14:53
dep. 14:53
99 km
Reljinci, Magistrala
arr. 14:55
dep. 14:55
101 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 14:58
dep. 14:58
104 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 15:02
dep. 15:02
107 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 15:07
dep. 15:07
110 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 15:12
dep. 15:12
114 km
Svrackovci, Škola
arr. 15:20
dep. 15:20
117 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
123 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:37
dep. 15:37
130 km
Preljina, Pasarela
arr. 15:45
dep. 15:45
139 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 15:47
dep. 15:47
141 km
Cacak, Bus station
arr. 15:55
146 km
14:00 15:50 (01:50)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:08
dep. 14:08
5 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 15:39
dep. 15:39
135.8 km
Cacak, Bus station
arr. 15:50
140.5 km
14:45 17:25 (02:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 14:55
dep. 14:55
7 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 15:41
dep. 15:41
60 km
arr. 15:50
dep. 15:50
70 km
Liplje, I
arr. 15:55
dep. 15:55
74 km
Moravci, Magistrala
arr. 16:00
dep. 16:00
77 km
Ljig, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
80 km
Dici, Magistrala
arr. 16:10
dep. 16:10
91 km
Stavica, Magistrala
arr. 16:15
dep. 16:15
93 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Motel
arr. 16:20
dep. 16:20
98 km
Reljinci, Magistrala
arr. 16:23
dep. 16:23
100 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:27
dep. 16:27
103 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:30
dep. 16:30
106 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 16:35
dep. 16:35
109 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 16:40
dep. 16:40
113 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 16:44
dep. 16:44
116 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
122 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:00
dep. 17:00
129 km
Preljina, Pasarela
arr. 17:11
dep. 17:11
138 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 17:13
dep. 17:13
142 km
Cacak, Bus station
arr. 17:25
145 km
15:25 18:10 (02:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:25
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
62 km
arr. 16:45
dep. 16:45
72 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
81 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
98 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
110 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:45
122 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 17:51
dep. 17:51
129 km
Preljina, Pasarela
arr. 17:59
dep. 17:59
137 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
144 km
16:30 18:20 (01:50)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:38
dep. 16:38
5 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 18:09
dep. 18:09
135.8 km
Cacak, Bus station
arr. 18:20
140.5 km
17:30 20:00 (02:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Ljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
81 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
123 km
Cacak, Bus station
arr. 20:00
146 km
19:00 20:56 (01:56)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:00
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:08
dep. 19:08
5 km
Ljig, Bus station
arr. 20:11
dep. 20:11
89.7 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 20:46
dep. 20:46
139.2 km
Cacak, Bus station
arr. 20:56
143.9 km
20:00 22:55 (02:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 20:12
dep. 20:12
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 21:05
dep. 21:05
61 km
arr. 21:15
dep. 21:15
71 km
Liplje, I
arr. 21:18
dep. 21:18
75 km
Moravci, Magistrala
arr. 21:21
dep. 21:21
78 km
Ljig, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:35
81 km
Dici, Magistrala
arr. 21:43
dep. 21:43
89 km
Stavica, Magistrala
arr. 21:48
dep. 21:48
94 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 21:53
dep. 21:53
99 km
Reljinci, Magistrala
arr. 21:55
dep. 21:55
101 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 21:58
dep. 21:58
104 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:02
dep. 22:02
107 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 22:07
dep. 22:07
110 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:12
dep. 22:12
114 km
Svrackovci, Škola
arr. 22:20
dep. 22:20
117 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
123 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 22:37
dep. 22:37
130 km
Preljina, Pasarela
arr. 22:45
dep. 22:45
139 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 22:47
dep. 22:47
141 km
Cacak, Bus station
arr. 22:55
146 km
21:20 23:10 (01:50)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 21:20
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 21:28
dep. 21:28
5 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 22:59
dep. 22:59
135.8 km
Cacak, Bus station
arr. 23:10
140.5 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Cacak su međusobno udaljena ~144 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 02h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Cacak iznosi od 6,50 EUR do 6,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.