Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Brus timetable

tuesday, 14.07.2020.
07:00 11:00 (04:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
187 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
201 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
213 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
220 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
224 km
Zlatari, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
233 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
236 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
252 km
15:00 19:15 (04:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
192 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:05
dep. 18:05
194 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:15
dep. 18:15
203 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
210.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 18:35
dep. 18:35
214.5 km
Zlatari, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
223 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
226 km
Brus, Bus station
arr. 19:15
242 km
15:00 19:45 (04:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
192 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
199.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
204.9 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
208.1 km
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
210.4 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
213.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
214.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
dep. 18:35
215.7 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:37
dep. 18:37
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:39
dep. 18:39
218.6 km
Bobote
arr. 18:42
dep. 18:42
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:44
dep. 18:44
221.6 km
Vitkovo
arr. 18:55
dep. 18:55
229.1 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
225.7 km
Vencac, 2
arr. 18:58
dep. 18:58
231.4 km
Sljivovo, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
237.5 km
Botunja
arr. 19:20
dep. 19:20
240.2 km
Mala Vrbnica kod Brusa
arr. 19:25
dep. 19:25
243 km
Brus, Bus station
arr. 19:45
249.3 km
Belgrade (Beograd) - Brus timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
07:00 11:00 (04:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
187 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
201 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
213 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
220 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
224 km
Zlatari, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
233 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
236 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
252 km
15:00 19:15 (04:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
192 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:05
dep. 18:05
194 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:15
dep. 18:15
203 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
210.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 18:35
dep. 18:35
214.5 km
Zlatari, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
223 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
226 km
Brus, Bus station
arr. 19:15
242 km
15:00 19:45 (04:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
192 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
199.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
204.9 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
208.1 km
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
210.4 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
213.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
214.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
dep. 18:35
215.7 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:37
dep. 18:37
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:39
dep. 18:39
218.6 km
Bobote
arr. 18:42
dep. 18:42
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:44
dep. 18:44
221.6 km
Vitkovo
arr. 18:55
dep. 18:55
229.1 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
225.7 km
Vencac, 2
arr. 18:58
dep. 18:58
231.4 km
Sljivovo, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
237.5 km
Botunja
arr. 19:20
dep. 19:20
240.2 km
Mala Vrbnica kod Brusa
arr. 19:25
dep. 19:25
243 km
Brus, Bus station
arr. 19:45
249.3 km
Belgrade (Beograd) - Brus timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
07:00 11:00 (04:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
187 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
201 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
213 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
220 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
224 km
Zlatari, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
233 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
236 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
252 km
15:00 19:15 (04:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
192 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:05
dep. 18:05
194 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:15
dep. 18:15
203 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
210.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 18:35
dep. 18:35
214.5 km
Zlatari, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
223 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
226 km
Brus, Bus station
arr. 19:15
242 km
15:00 19:45 (04:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
192 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
199.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
204.9 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
208.1 km
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
210.4 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
213.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
214.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
dep. 18:35
215.7 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:37
dep. 18:37
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:39
dep. 18:39
218.6 km
Bobote
arr. 18:42
dep. 18:42
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:44
dep. 18:44
221.6 km
Vitkovo
arr. 18:55
dep. 18:55
229.1 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
225.7 km
Vencac, 2
arr. 18:58
dep. 18:58
231.4 km
Sljivovo, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
237.5 km
Botunja
arr. 19:20
dep. 19:20
240.2 km
Mala Vrbnica kod Brusa
arr. 19:25
dep. 19:25
243 km
Brus, Bus station
arr. 19:45
249.3 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Brus su međusobno udaljena ~248 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 00min., a najduže 04h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.