Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Brus timetable

thursday, 23.09.2021.
07:00 11:00 (04:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
187 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
201 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
213 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
220 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
224 km
Zlatari, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
233 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
236 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
252 km
15:00 19:15 (04:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:50
192 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:53
dep. 17:53
194 km
arr. 17:54
dep. 17:54
195.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 17:55
dep. 17:55
196 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 17:56
dep. 17:56
196.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
197 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 17:59
dep. 17:59
198 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
199 km
Donji Stepos, 1
arr. 18:04
dep. 18:04
200.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 18:06
dep. 18:06
202 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
203 km
Savrane, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
204 km
Savrane, 2
arr. 18:11
dep. 18:11
205 km
Sogolj, Ulaz
arr. 18:14
dep. 18:14
207 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 18:16
dep. 18:16
208 km
Mali Kupci
arr. 18:17
dep. 18:17
209 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
210.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
211.5 km
Grkljane, Malo
arr. 18:22
dep. 18:22
212.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 18:23
dep. 18:23
213.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 18:24
dep. 18:24
214.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 18:27
dep. 18:27
215.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 18:31
dep. 18:31
218 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 18:33
dep. 18:33
218.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 18:37
dep. 18:37
220 km
Zlatari, Ž
arr. 18:39
dep. 18:39
221 km
Zlatari, PR
arr. 18:40
dep. 18:40
223 km
Zlatari, BM
arr. 18:42
dep. 18:42
224.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
226 km
Razbojna, Skola
arr. 18:50
dep. 18:50
227.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 18:51
dep. 18:51
228 km
Dupci, 1
arr. 18:52
dep. 18:52
229.5 km
Dupci, 2
arr. 18:54
dep. 18:54
231 km
Dupci, 3
arr. 18:56
dep. 18:56
232.5 km
Lepenac, C
arr. 18:58
dep. 18:58
233.5 km
Lepenac, M
arr. 19:00
dep. 19:00
234.5 km
Lepenac, PR
arr. 19:03
dep. 19:03
236.5 km
Lepenac, P
arr. 19:05
dep. 19:05
237.5 km
Lepenac, LV
arr. 19:07
dep. 19:07
238.5 km
Trsanovci, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
239.5 km
Trsanovci, PR
arr. 19:11
dep. 19:11
240 km
Brus, 14. oktobar
arr. 19:13
dep. 19:13
241 km
Brus, Bus station
arr. 19:15
243 km
15:00 19:45 (04:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
192 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
199.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
204.9 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
208.1 km
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
210.4 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
213.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
214.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
dep. 18:35
215.7 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:37
dep. 18:37
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:39
dep. 18:39
218.6 km
Bobote
arr. 18:42
dep. 18:42
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:44
dep. 18:44
221.6 km
Vitkovo
arr. 18:55
dep. 18:55
229.1 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
225.7 km
Vencac, 2
arr. 18:58
dep. 18:58
231.4 km
Sljivovo, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
237.5 km
Botunja
arr. 19:20
dep. 19:20
240.2 km
Mala Vrbnica kod Brusa
arr. 19:25
dep. 19:25
243 km
Brus, Bus station
arr. 19:45
249.3 km
Belgrade (Beograd) - Brus timetable
Departures on: friday, 24.09.2021.
07:00 11:00 (04:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
187 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
201 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
213 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
220 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
224 km
Zlatari, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
233 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
236 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
252 km
15:00 19:15 (04:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:50
192 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:53
dep. 17:53
194 km
arr. 17:54
dep. 17:54
195.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 17:55
dep. 17:55
196 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 17:56
dep. 17:56
196.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
197 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 17:59
dep. 17:59
198 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
199 km
Donji Stepos, 1
arr. 18:04
dep. 18:04
200.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 18:06
dep. 18:06
202 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
203 km
Savrane, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
204 km
Savrane, 2
arr. 18:11
dep. 18:11
205 km
Sogolj, Ulaz
arr. 18:14
dep. 18:14
207 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 18:16
dep. 18:16
208 km
Mali Kupci
arr. 18:17
dep. 18:17
209 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
210.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
211.5 km
Grkljane, Malo
arr. 18:22
dep. 18:22
212.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 18:23
dep. 18:23
213.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 18:24
dep. 18:24
214.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 18:27
dep. 18:27
215.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 18:31
dep. 18:31
218 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 18:33
dep. 18:33
218.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 18:37
dep. 18:37
220 km
Zlatari, Ž
arr. 18:39
dep. 18:39
221 km
Zlatari, PR
arr. 18:40
dep. 18:40
223 km
Zlatari, BM
arr. 18:42
dep. 18:42
224.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
226 km
Razbojna, Skola
arr. 18:50
dep. 18:50
227.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 18:51
dep. 18:51
228 km
Dupci, 1
arr. 18:52
dep. 18:52
229.5 km
Dupci, 2
arr. 18:54
dep. 18:54
231 km
Dupci, 3
arr. 18:56
dep. 18:56
232.5 km
Lepenac, C
arr. 18:58
dep. 18:58
233.5 km
Lepenac, M
arr. 19:00
dep. 19:00
234.5 km
Lepenac, PR
arr. 19:03
dep. 19:03
236.5 km
Lepenac, P
arr. 19:05
dep. 19:05
237.5 km
Lepenac, LV
arr. 19:07
dep. 19:07
238.5 km
Trsanovci, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
239.5 km
Trsanovci, PR
arr. 19:11
dep. 19:11
240 km
Brus, 14. oktobar
arr. 19:13
dep. 19:13
241 km
Brus, Bus station
arr. 19:15
243 km
15:00 19:45 (04:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
192 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
199.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
204.9 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
208.1 km
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
210.4 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
213.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
214.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
dep. 18:35
215.7 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:37
dep. 18:37
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:39
dep. 18:39
218.6 km
Bobote
arr. 18:42
dep. 18:42
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:44
dep. 18:44
221.6 km
Vitkovo
arr. 18:55
dep. 18:55
229.1 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
225.7 km
Vencac, 2
arr. 18:58
dep. 18:58
231.4 km
Sljivovo, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
237.5 km
Botunja
arr. 19:20
dep. 19:20
240.2 km
Mala Vrbnica kod Brusa
arr. 19:25
dep. 19:25
243 km
Brus, Bus station
arr. 19:45
249.3 km
Belgrade (Beograd) - Brus timetable
Departures on: saturday, 25.09.2021.
07:00 11:00 (04:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
187 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
201 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
213 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
220 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
224 km
Zlatari, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
233 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
236 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
252 km
15:00 19:15 (04:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:50
192 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:53
dep. 17:53
194 km
arr. 17:54
dep. 17:54
195.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 17:55
dep. 17:55
196 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 17:56
dep. 17:56
196.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
197 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 17:59
dep. 17:59
198 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
199 km
Donji Stepos, 1
arr. 18:04
dep. 18:04
200.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 18:06
dep. 18:06
202 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
203 km
Savrane, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
204 km
Savrane, 2
arr. 18:11
dep. 18:11
205 km
Sogolj, Ulaz
arr. 18:14
dep. 18:14
207 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 18:16
dep. 18:16
208 km
Mali Kupci
arr. 18:17
dep. 18:17
209 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
210.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
211.5 km
Grkljane, Malo
arr. 18:22
dep. 18:22
212.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 18:23
dep. 18:23
213.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 18:24
dep. 18:24
214.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 18:27
dep. 18:27
215.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 18:31
dep. 18:31
218 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 18:33
dep. 18:33
218.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 18:37
dep. 18:37
220 km
Zlatari, Ž
arr. 18:39
dep. 18:39
221 km
Zlatari, PR
arr. 18:40
dep. 18:40
223 km
Zlatari, BM
arr. 18:42
dep. 18:42
224.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
226 km
Razbojna, Skola
arr. 18:50
dep. 18:50
227.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 18:51
dep. 18:51
228 km
Dupci, 1
arr. 18:52
dep. 18:52
229.5 km
Dupci, 2
arr. 18:54
dep. 18:54
231 km
Dupci, 3
arr. 18:56
dep. 18:56
232.5 km
Lepenac, C
arr. 18:58
dep. 18:58
233.5 km
Lepenac, M
arr. 19:00
dep. 19:00
234.5 km
Lepenac, PR
arr. 19:03
dep. 19:03
236.5 km
Lepenac, P
arr. 19:05
dep. 19:05
237.5 km
Lepenac, LV
arr. 19:07
dep. 19:07
238.5 km
Trsanovci, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
239.5 km
Trsanovci, PR
arr. 19:11
dep. 19:11
240 km
Brus, 14. oktobar
arr. 19:13
dep. 19:13
241 km
Brus, Bus station
arr. 19:15
243 km
15:00 19:45 (04:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
192 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
199.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
204.9 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
208.1 km
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
210.4 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
213.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
214.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
dep. 18:35
215.7 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:37
dep. 18:37
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:39
dep. 18:39
218.6 km
Bobote
arr. 18:42
dep. 18:42
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:44
dep. 18:44
221.6 km
Vitkovo
arr. 18:55
dep. 18:55
229.1 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
225.7 km
Vencac, 2
arr. 18:58
dep. 18:58
231.4 km
Sljivovo, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
237.5 km
Botunja
arr. 19:20
dep. 19:20
240.2 km
Mala Vrbnica kod Brusa
arr. 19:25
dep. 19:25
243 km
Brus, Bus station
arr. 19:45
249.3 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Brus su međusobno udaljena ~249 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 00min., a najduže 04h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.