Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Brus timetable

monday, 19.08.2019.
07:00 11:00 (04:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
187 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
201 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
213 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
220 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
224 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
233 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
236 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
252 km
15:00 19:25 (04:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Cicevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
182 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:43
dep. 17:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
201 km
Pepeljevac kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
208.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:17
dep. 18:17
214 km
Velika Vrbnica
arr. 18:21
dep. 18:21
217 km
Mrmos
arr. 18:23
dep. 18:23
218.5 km
Lacisled
arr. 18:27
dep. 18:27
222 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:29
dep. 18:29
224 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:31
dep. 18:31
225 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:33
dep. 18:33
226 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:35
dep. 18:35
227.5 km
Bobote
arr. 18:38
dep. 18:38
229.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:39
dep. 18:39
230.5 km
Vitkovo
arr. 18:50
dep. 18:50
239 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
235 km
Vencac
arr. 18:55
dep. 18:55
241 km
Stubal kod Aleksandrovca
arr. 19:00
dep. 19:00
243 km
Sljivovo
arr. 19:05
dep. 19:05
245 km
Botunja
arr. 19:10
dep. 19:10
248 km
Mala Vrbnica kod Brusa
arr. 19:13
dep. 19:13
250 km
Brus, Bus station
arr. 19:25
256 km
Beograd (Belgrade) - Brus timetable
Departures on: tuesday, 20.08.2019.
07:00 11:00 (04:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
187 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
201 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
213 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
220 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
224 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
233 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
236 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
252 km
15:00 19:25 (04:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Cicevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
182 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:43
dep. 17:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
201 km
Pepeljevac kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
208.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:17
dep. 18:17
214 km
Velika Vrbnica
arr. 18:21
dep. 18:21
217 km
Mrmos
arr. 18:23
dep. 18:23
218.5 km
Lacisled
arr. 18:27
dep. 18:27
222 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:29
dep. 18:29
224 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:31
dep. 18:31
225 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:33
dep. 18:33
226 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:35
dep. 18:35
227.5 km
Bobote
arr. 18:38
dep. 18:38
229.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:39
dep. 18:39
230.5 km
Vitkovo
arr. 18:50
dep. 18:50
239 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
235 km
Vencac
arr. 18:55
dep. 18:55
241 km
Stubal kod Aleksandrovca
arr. 19:00
dep. 19:00
243 km
Sljivovo
arr. 19:05
dep. 19:05
245 km
Botunja
arr. 19:10
dep. 19:10
248 km
Mala Vrbnica kod Brusa
arr. 19:13
dep. 19:13
250 km
Brus, Bus station
arr. 19:25
256 km
Beograd (Belgrade) - Brus timetable
Departures on: wednesday, 21.08.2019.
07:00 11:00 (04:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
187 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
201 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
213 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
220 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
224 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
233 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
236 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
252 km
15:00 19:25 (04:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Cicevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
182 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:43
dep. 17:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
201 km
Pepeljevac kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
208.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:17
dep. 18:17
214 km
Velika Vrbnica
arr. 18:21
dep. 18:21
217 km
Mrmos
arr. 18:23
dep. 18:23
218.5 km
Lacisled
arr. 18:27
dep. 18:27
222 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:29
dep. 18:29
224 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:31
dep. 18:31
225 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:33
dep. 18:33
226 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:35
dep. 18:35
227.5 km
Bobote
arr. 18:38
dep. 18:38
229.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:39
dep. 18:39
230.5 km
Vitkovo
arr. 18:50
dep. 18:50
239 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
235 km
Vencac
arr. 18:55
dep. 18:55
241 km
Stubal kod Aleksandrovca
arr. 19:00
dep. 19:00
243 km
Sljivovo
arr. 19:05
dep. 19:05
245 km
Botunja
arr. 19:10
dep. 19:10
248 km
Mala Vrbnica kod Brusa
arr. 19:13
dep. 19:13
250 km
Brus, Bus station
arr. 19:25
256 km
Beograd (Belgrade) - Brus timetable
Departures on: thursday, 22.08.2019.
07:00 11:00 (04:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Cicevac, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
187 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
201 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
213 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
220 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
224 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
233 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
236 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
252 km
15:00 19:25 (04:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Cicevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
182 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:43
dep. 17:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
201 km
Pepeljevac kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
208.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:17
dep. 18:17
214 km
Velika Vrbnica
arr. 18:21
dep. 18:21
217 km
Mrmos
arr. 18:23
dep. 18:23
218.5 km
Lacisled
arr. 18:27
dep. 18:27
222 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:29
dep. 18:29
224 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:31
dep. 18:31
225 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:33
dep. 18:33
226 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:35
dep. 18:35
227.5 km
Bobote
arr. 18:38
dep. 18:38
229.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:39
dep. 18:39
230.5 km
Vitkovo
arr. 18:50
dep. 18:50
239 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
235 km
Vencac
arr. 18:55
dep. 18:55
241 km
Stubal kod Aleksandrovca
arr. 19:00
dep. 19:00
243 km
Sljivovo
arr. 19:05
dep. 19:05
245 km
Botunja
arr. 19:10
dep. 19:10
248 km
Mala Vrbnica kod Brusa
arr. 19:13
dep. 19:13
250 km
Brus, Bus station
arr. 19:25
256 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Brus su međusobno udaljena ~254 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 00min., a najduže 04h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.