Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Brestac timetable

tuesday, 18.02.2020.
14:30 16:20 (01:50)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 14:57
dep. 14:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:12
dep. 15:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:14
dep. 15:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:15
dep. 15:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:17
dep. 15:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 15:19
dep. 15:19
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 15:21
dep. 15:21
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 15:23
dep. 15:23
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 15:24
dep. 15:24
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 15:25
dep. 15:25
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 15:27
dep. 15:27
43.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 15:29
dep. 15:29
44.5 km
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 15:35
dep. 15:35
49 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 4
arr. 15:37
dep. 15:37
50 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 52
arr. 15:38
dep. 15:38
50.6 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 15:43
dep. 15:43
54 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 4
arr. 15:45
dep. 15:45
55 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 59
arr. 15:47
dep. 15:47
56 km
Prhovo, Raskrsnica prema Sremskim Mihaljevcima
arr. 15:51
dep. 15:51
59 km
Pecinci, Prhovacka br. 2
arr. 15:56
dep. 15:56
63 km
Pecinci, AS
arr. 15:58
dep. 15:58
64 km
Pecinci, Šećerana
arr. 16:03
dep. 16:03
67 km
Subotiste, Zadruga
arr. 16:06
dep. 16:06
69 km
Subotiste, Kamenova 17
arr. 16:08
dep. 16:08
70 km
Subotiste, Partizanska br. 98
arr. 16:11
dep. 16:11
72.5 km
Brestac, Petra Durica br. 23
arr. 16:18
dep. 16:18
76 km
Brestac, Center
arr. 16:20
77 km
Beograd (Belgrade) - Brestac timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
14:30 16:20 (01:50)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 14:57
dep. 14:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:12
dep. 15:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:14
dep. 15:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:15
dep. 15:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:17
dep. 15:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 15:19
dep. 15:19
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 15:21
dep. 15:21
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 15:23
dep. 15:23
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 15:24
dep. 15:24
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 15:25
dep. 15:25
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 15:27
dep. 15:27
43.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 15:29
dep. 15:29
44.5 km
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 15:35
dep. 15:35
49 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 4
arr. 15:37
dep. 15:37
50 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 52
arr. 15:38
dep. 15:38
50.6 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 15:43
dep. 15:43
54 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 4
arr. 15:45
dep. 15:45
55 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 59
arr. 15:47
dep. 15:47
56 km
Prhovo, Raskrsnica prema Sremskim Mihaljevcima
arr. 15:51
dep. 15:51
59 km
Pecinci, Prhovacka br. 2
arr. 15:56
dep. 15:56
63 km
Pecinci, AS
arr. 15:58
dep. 15:58
64 km
Pecinci, Šećerana
arr. 16:03
dep. 16:03
67 km
Subotiste, Zadruga
arr. 16:06
dep. 16:06
69 km
Subotiste, Kamenova 17
arr. 16:08
dep. 16:08
70 km
Subotiste, Partizanska br. 98
arr. 16:11
dep. 16:11
72.5 km
Brestac, Petra Durica br. 23
arr. 16:18
dep. 16:18
76 km
Brestac, Center
arr. 16:20
77 km
Beograd (Belgrade) - Brestac timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
14:30 16:20 (01:50)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 14:57
dep. 14:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:12
dep. 15:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:14
dep. 15:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:15
dep. 15:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:17
dep. 15:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 15:19
dep. 15:19
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 15:21
dep. 15:21
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 15:23
dep. 15:23
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 15:24
dep. 15:24
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 15:25
dep. 15:25
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 15:27
dep. 15:27
43.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 15:29
dep. 15:29
44.5 km
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 15:35
dep. 15:35
49 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 4
arr. 15:37
dep. 15:37
50 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 52
arr. 15:38
dep. 15:38
50.6 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 15:43
dep. 15:43
54 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 4
arr. 15:45
dep. 15:45
55 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 59
arr. 15:47
dep. 15:47
56 km
Prhovo, Raskrsnica prema Sremskim Mihaljevcima
arr. 15:51
dep. 15:51
59 km
Pecinci, Prhovacka br. 2
arr. 15:56
dep. 15:56
63 km
Pecinci, AS
arr. 15:58
dep. 15:58
64 km
Pecinci, Šećerana
arr. 16:03
dep. 16:03
67 km
Subotiste, Zadruga
arr. 16:06
dep. 16:06
69 km
Subotiste, Kamenova 17
arr. 16:08
dep. 16:08
70 km
Subotiste, Partizanska br. 98
arr. 16:11
dep. 16:11
72.5 km
Brestac, Petra Durica br. 23
arr. 16:18
dep. 16:18
76 km
Brestac, Center
arr. 16:20
77 km
Beograd (Belgrade) - Brestac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
14:30 16:20 (01:50)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 14:57
dep. 14:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:12
dep. 15:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:14
dep. 15:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:15
dep. 15:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:17
dep. 15:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 15:19
dep. 15:19
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 15:21
dep. 15:21
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 15:23
dep. 15:23
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 15:24
dep. 15:24
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 15:25
dep. 15:25
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 15:27
dep. 15:27
43.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 15:29
dep. 15:29
44.5 km
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 15:35
dep. 15:35
49 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 4
arr. 15:37
dep. 15:37
50 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 52
arr. 15:38
dep. 15:38
50.6 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 15:43
dep. 15:43
54 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 4
arr. 15:45
dep. 15:45
55 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 59
arr. 15:47
dep. 15:47
56 km
Prhovo, Raskrsnica prema Sremskim Mihaljevcima
arr. 15:51
dep. 15:51
59 km
Pecinci, Prhovacka br. 2
arr. 15:56
dep. 15:56
63 km
Pecinci, AS
arr. 15:58
dep. 15:58
64 km
Pecinci, Šećerana
arr. 16:03
dep. 16:03
67 km
Subotiste, Zadruga
arr. 16:06
dep. 16:06
69 km
Subotiste, Kamenova 17
arr. 16:08
dep. 16:08
70 km
Subotiste, Partizanska br. 98
arr. 16:11
dep. 16:11
72.5 km
Brestac, Petra Durica br. 23
arr. 16:18
dep. 16:18
76 km
Brestac, Center
arr. 16:20
77 km
Beograd (Belgrade) - Brestac timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
14:30 16:20 (01:50)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 14:57
dep. 14:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:12
dep. 15:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:14
dep. 15:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:15
dep. 15:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:17
dep. 15:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 15:19
dep. 15:19
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 15:21
dep. 15:21
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 15:23
dep. 15:23
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 15:24
dep. 15:24
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 15:25
dep. 15:25
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 15:27
dep. 15:27
43.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 15:29
dep. 15:29
44.5 km
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 15:35
dep. 15:35
49 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 4
arr. 15:37
dep. 15:37
50 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 52
arr. 15:38
dep. 15:38
50.6 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 15:43
dep. 15:43
54 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 4
arr. 15:45
dep. 15:45
55 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 59
arr. 15:47
dep. 15:47
56 km
Prhovo, Raskrsnica prema Sremskim Mihaljevcima
arr. 15:51
dep. 15:51
59 km
Pecinci, Prhovacka br. 2
arr. 15:56
dep. 15:56
63 km
Pecinci, AS
arr. 15:58
dep. 15:58
64 km
Pecinci, Šećerana
arr. 16:03
dep. 16:03
67 km
Subotiste, Zadruga
arr. 16:06
dep. 16:06
69 km
Subotiste, Kamenova 17
arr. 16:08
dep. 16:08
70 km
Subotiste, Partizanska br. 98
arr. 16:11
dep. 16:11
72.5 km
Brestac, Petra Durica br. 23
arr. 16:18
dep. 16:18
76 km
Brestac, Center
arr. 16:20
77 km
Beograd (Belgrade) - Brestac timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
14:30 16:20 (01:50)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 14:57
dep. 14:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:12
dep. 15:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:14
dep. 15:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:15
dep. 15:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:17
dep. 15:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 15:19
dep. 15:19
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 15:21
dep. 15:21
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 15:23
dep. 15:23
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 15:24
dep. 15:24
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 15:25
dep. 15:25
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 15:27
dep. 15:27
43.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 15:29
dep. 15:29
44.5 km
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 15:35
dep. 15:35
49 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 4
arr. 15:37
dep. 15:37
50 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 52
arr. 15:38
dep. 15:38
50.6 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 15:43
dep. 15:43
54 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 4
arr. 15:45
dep. 15:45
55 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 59
arr. 15:47
dep. 15:47
56 km
Prhovo, Raskrsnica prema Sremskim Mihaljevcima
arr. 15:51
dep. 15:51
59 km
Pecinci, Prhovacka br. 2
arr. 15:56
dep. 15:56
63 km
Pecinci, AS
arr. 15:58
dep. 15:58
64 km
Pecinci, Šećerana
arr. 16:03
dep. 16:03
67 km
Subotiste, Zadruga
arr. 16:06
dep. 16:06
69 km
Subotiste, Kamenova 17
arr. 16:08
dep. 16:08
70 km
Subotiste, Partizanska br. 98
arr. 16:11
dep. 16:11
72.5 km
Brestac, Petra Durica br. 23
arr. 16:18
dep. 16:18
76 km
Brestac, Center
arr. 16:20
77 km
Beograd (Belgrade) - Brestac timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
14:30 16:20 (01:50)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Zemun (Beograd), Bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 14:57
dep. 14:57
18 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:12
dep. 15:12
34 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:14
dep. 15:14
35 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:15
dep. 15:15
36 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:17
dep. 15:17
37 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 15:19
dep. 15:19
38.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 15:21
dep. 15:21
40 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 15:23
dep. 15:23
41 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 15:24
dep. 15:24
42 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 15:25
dep. 15:25
42.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 15:27
dep. 15:27
43.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 15:29
dep. 15:29
44.5 km
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 15:35
dep. 15:35
49 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 4
arr. 15:37
dep. 15:37
50 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 52
arr. 15:38
dep. 15:38
50.6 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 15:43
dep. 15:43
54 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 4
arr. 15:45
dep. 15:45
55 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 59
arr. 15:47
dep. 15:47
56 km
Prhovo, Raskrsnica prema Sremskim Mihaljevcima
arr. 15:51
dep. 15:51
59 km
Pecinci, Prhovacka br. 2
arr. 15:56
dep. 15:56
63 km
Pecinci, AS
arr. 15:58
dep. 15:58
64 km
Pecinci, Šećerana
arr. 16:03
dep. 16:03
67 km
Subotiste, Zadruga
arr. 16:06
dep. 16:06
69 km
Subotiste, Kamenova 17
arr. 16:08
dep. 16:08
70 km
Subotiste, Partizanska br. 98
arr. 16:11
dep. 16:11
72.5 km
Brestac, Petra Durica br. 23
arr. 16:18
dep. 16:18
76 km
Brestac, Center
arr. 16:20
77 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Brestac su međusobno udaljena ~77 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 14:30 h, dok je poslednji polazak u 14:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.