Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Bojnik timetable

sunday, 23.02.2020.
13:40 18:18 (04:38)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:40
Batocina, Bus station
arr. 15:19
dep. 15:35
120 km
Nis, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
248.8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
251 km
Kutles
arr. 17:49
dep. 17:49
282.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
285.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:54
dep. 17:54
286.3 km
Donje Brijanje
arr. 17:56
dep. 17:56
288.4 km
Gornje Brijanje
arr. 17:58
dep. 17:58
290.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:00
dep. 18:00
292 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
292.8 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
296.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
300.9 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
303.3 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
304.3 km
Beograd (Belgrade) - Bojnik timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
13:40 18:18 (04:38)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:40
Batocina, Bus station
arr. 15:19
dep. 15:35
120 km
Nis, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
248.8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
251 km
Kutles
arr. 17:49
dep. 17:49
282.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
285.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:54
dep. 17:54
286.3 km
Donje Brijanje
arr. 17:56
dep. 17:56
288.4 km
Gornje Brijanje
arr. 17:58
dep. 17:58
290.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:00
dep. 18:00
292 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
292.8 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
296.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
300.9 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
303.3 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
304.3 km
Beograd (Belgrade) - Bojnik timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
13:40 18:18 (04:38)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:40
Batocina, Bus station
arr. 15:19
dep. 15:35
120 km
Nis, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
248.8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
251 km
Kutles
arr. 17:49
dep. 17:49
282.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
285.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:54
dep. 17:54
286.3 km
Donje Brijanje
arr. 17:56
dep. 17:56
288.4 km
Gornje Brijanje
arr. 17:58
dep. 17:58
290.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:00
dep. 18:00
292 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
292.8 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
296.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
300.9 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
303.3 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
304.3 km
Beograd (Belgrade) - Bojnik timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
13:40 18:18 (04:38)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:40
Batocina, Bus station
arr. 15:19
dep. 15:35
120 km
Nis, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
248.8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
251 km
Kutles
arr. 17:49
dep. 17:49
282.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
285.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:54
dep. 17:54
286.3 km
Donje Brijanje
arr. 17:56
dep. 17:56
288.4 km
Gornje Brijanje
arr. 17:58
dep. 17:58
290.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:00
dep. 18:00
292 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
292.8 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
296.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
300.9 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
303.3 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
304.3 km
Beograd (Belgrade) - Bojnik timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
13:40 18:18 (04:38)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:40
Batocina, Bus station
arr. 15:19
dep. 15:35
120 km
Nis, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
248.8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
251 km
Kutles
arr. 17:49
dep. 17:49
282.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
285.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:54
dep. 17:54
286.3 km
Donje Brijanje
arr. 17:56
dep. 17:56
288.4 km
Gornje Brijanje
arr. 17:58
dep. 17:58
290.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:00
dep. 18:00
292 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
292.8 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
296.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
300.9 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
303.3 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
304.3 km
Beograd (Belgrade) - Bojnik timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
13:40 18:18 (04:38)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:40
Batocina, Bus station
arr. 15:19
dep. 15:35
120 km
Nis, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
248.8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
251 km
Kutles
arr. 17:49
dep. 17:49
282.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
285.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:54
dep. 17:54
286.3 km
Donje Brijanje
arr. 17:56
dep. 17:56
288.4 km
Gornje Brijanje
arr. 17:58
dep. 17:58
290.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:00
dep. 18:00
292 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
292.8 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
296.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
300.9 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
303.3 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
304.3 km
Beograd (Belgrade) - Bojnik timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
13:40 18:18 (04:38)
BAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:40
Batocina, Bus station
arr. 15:19
dep. 15:35
120 km
Nis, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
248.8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
251 km
Kutles
arr. 17:49
dep. 17:49
282.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
285.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:54
dep. 17:54
286.3 km
Donje Brijanje
arr. 17:56
dep. 17:56
288.4 km
Gornje Brijanje
arr. 17:58
dep. 17:58
290.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:00
dep. 18:00
292 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
292.8 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
296.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
300.9 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
303.3 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
304.3 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Bojnik su međusobno udaljena ~305 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 38min., a najduže 04h i 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 13:40 h, dok je poslednji polazak u 13:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.