Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Bijeljina timetable

saturday, 15.08.2020.
07:00 10:00 (03:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
33 km
Indjija, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
43 km
Ruma, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
75 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 09:30
dep. 09:30
135 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:40
dep. 09:40
135.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 10:00
145 km
09:00 11:40 (02:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Jarak, Intersection
arr. 09:58
dep. 09:58
61 km
arr. 10:04
dep. 10:04
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 10:12
dep. 10:12
72 km
Klenak, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
80 km
Sabac, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
84 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 10:40
dep. 10:40
93 km
Stitar, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
97 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
102 km
Bogatic, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
108 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
114 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 11:20
dep. 11:20
129 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 11:30
dep. 11:30
130 km
Bijeljina, Bus station
arr. 11:40
137 km
09:30 11:55 (02:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 10:50
dep. 10:50
108 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 11:20
dep. 11:20
112 km
Bijeljina, Bus station
arr. 11:55
134 km
13:00 15:30 (02:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 15:00
dep. 15:05
102 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 15:10
dep. 15:15
107 km
Bijeljina, Bus station
arr. 15:30
131 km
14:00 15:40 (01:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
77 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 15:15
dep. 15:15
114 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 15:30
dep. 15:30
119 km
Bijeljina, Bus station
arr. 15:40
149 km
14:30 17:10 (02:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Pecinci, Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
42 km
arr. 15:21
dep. 15:21
55 km
Jarak, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
61 km
arr. 15:34
dep. 15:34
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:42
dep. 15:42
72 km
Klenak, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
80 km
Sabac, Bus station
arr. 15:55
dep. 16:00
84 km
Sabac, Stara Kafana
arr. 16:10
dep. 16:10
93 km
Stitar, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
97 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
102 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
108 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
114 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 16:50
dep. 16:50
129 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 17:00
dep. 17:00
130 km
Bijeljina, Bus station
arr. 17:10
137 km
15:00 17:30 (02:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:00
dep. 17:05
102 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 17:10
dep. 17:15
107 km
Bijeljina, Bus station
arr. 17:30
131 km
15:00 17:30 (02:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
arr. 16:00
dep. 16:00
55 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
71 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:00
dep. 17:00
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 17:15
dep. 17:15
116 km
Bijeljina, Bus station
arr. 17:30
131 km
16:00 18:30 (02:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Simanovci
arr. 16:25
dep. 16:25
28 km
Pecinci
arr. 16:40
dep. 16:40
42 km
Ruma, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
55 km
Sasinci
arr. 17:00
dep. 17:00
62 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
72 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
91 km
Bosut, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
102 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:54
dep. 17:54
108 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 18:00
dep. 18:00
108.1 km
Balatun, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
115 km
Trnjaci, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
120 km
Dvorovi, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
124 km
Bijeljina, Bus station
arr. 18:30
131 km
17:30 20:30 (03:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
82 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 19:10
dep. 19:10
105 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 19:45
dep. 19:45
109 km
Bijeljina, Bus station
arr. 20:30
134 km
21:30 00:00 (02:30)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 21:30
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 22:45
dep. 22:45
75 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 23:35
dep. 23:35
123 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 23:45
dep. 23:45
124 km
Bijeljina, Bus station
arr. 00:00
134 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Bijeljina su međusobno udaljena ~136 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 03h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Bijeljina iznosi od 8,25 EUR do 8,25 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.