Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Bijeljina timetable

tuesday, 14.08.2018.
06:30 09:10 (02:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 06:30
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
72 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 08:30
dep. 08:30
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 08:50
dep. 08:50
108 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:00
dep. 09:00
108.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 09:10
131 km
07:00 09:30 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 08:35
dep. 08:35
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 08:55
dep. 08:55
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:10
dep. 09:10
106.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 09:30
131 km
07:00 10:00 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
33 km
Indjija, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
43 km
Ruma, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
75 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 09:30
dep. 09:30
135 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:40
dep. 09:40
135.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 10:00
145 km
09:00 11:40 (02:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Pecinci, Intersection
arr. 09:39
dep. 09:39
42 km
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 09:51
dep. 09:51
55 km
Jarak
arr. 09:58
dep. 09:58
61 km
Hrtkovci
arr. 10:04
dep. 10:04
66 km
Platicevo
arr. 10:12
dep. 10:12
72 km
Klenak
arr. 10:20
dep. 10:20
80 km
Sabac, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
84 km
Sabac, Stara Kafana
arr. 10:40
dep. 10:40
93 km
Stitar
arr. 10:50
dep. 10:50
97 km
Belotić kod Bogatića
arr. 11:00
dep. 11:00
102 km
Bogatic, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
108 km
Klenje kod Bogatica
arr. 11:15
dep. 11:15
114 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 11:20
dep. 11:20
129 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 11:30
dep. 11:30
130 km
Bijeljina, Bus station
arr. 11:40
137 km
09:30 11:55 (02:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 10:50
dep. 10:50
108 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 11:20
dep. 11:20
112 km
Bijeljina, Bus station
arr. 11:55
134 km
10:00 12:30 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 11:00
dep. 11:00
55 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
71 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 11:50
dep. 11:50
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:10
dep. 12:10
112.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 12:30
134 km
13:00 15:30 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 15:00
dep. 15:05
102 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 15:10
dep. 15:15
107 km
Bijeljina, Bus station
arr. 15:30
131 km
14:00 15:40 (01:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 15:00
dep. 15:00
77 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 15:15
dep. 15:15
114 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 15:30
dep. 15:30
119 km
Bijeljina, Bus station
arr. 15:40
149 km
14:30 17:10 (02:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Pecinci, Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
42 km
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 15:21
dep. 15:21
55 km
Jarak
arr. 15:28
dep. 15:28
61 km
Hrtkovci
arr. 15:34
dep. 15:34
66 km
Platicevo
arr. 15:42
dep. 15:42
72 km
Klenak
arr. 15:50
dep. 15:50
80 km
Sabac, Bus station
arr. 15:55
dep. 16:00
84 km
Sabac, Stara Kafana
arr. 16:10
dep. 16:10
93 km
Stitar
arr. 16:20
dep. 16:20
97 km
Belotić kod Bogatića
arr. 16:30
dep. 16:30
102 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
108 km
Klenje kod Bogatica
arr. 16:45
dep. 16:45
114 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 16:50
dep. 16:50
129 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 17:00
dep. 17:00
130 km
Bijeljina, Bus station
arr. 17:10
137 km
15:00 17:30 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:00
dep. 17:05
102 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 17:10
dep. 17:15
107 km
Bijeljina, Bus station
arr. 17:30
131 km
15:00 17:30 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 16:00
dep. 16:00
55 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
71 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 16:35
dep. 16:35
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:00
dep. 17:00
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 17:15
dep. 17:15
116 km
Bijeljina, Bus station
arr. 17:30
131 km
16:00 18:30 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Simanovci
arr. 16:25
dep. 16:25
28 km
Pecinci
arr. 16:40
dep. 16:40
42 km
Ruma, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
55 km
Sasinci
arr. 17:00
dep. 17:00
62 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
72 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 17:35
dep. 17:35
91 km
Bosut
arr. 17:47
dep. 17:47
102 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:54
dep. 17:54
108 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 18:00
dep. 18:00
108.1 km
Balatun, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
115 km
Trnjaci, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
120 km
Dvorovi, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
124 km
Bijeljina, Bus station
arr. 18:30
131 km
16:45 19:15 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:45
Simanovci
arr. 17:10
dep. 17:10
28 km
Pecinci
arr. 17:25
dep. 17:25
42 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
71 km
Martinci
arr. 18:10
dep. 18:10
85 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 18:20
dep. 18:20
92 km
Bosut
arr. 18:32
dep. 18:32
103 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 18:39
dep. 18:39
109 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 18:45
dep. 18:45
113 km
Balatun, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
116 km
Brodac Donji, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
120 km
Trnjaci, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
124 km
Dvorovi, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
127 km
Bijeljina, Bus station
arr. 19:15
134 km
17:30 20:30 (03:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 18:50
dep. 18:50
82 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 19:10
dep. 19:10
105 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 19:45
dep. 19:45
109 km
Bijeljina, Bus station
arr. 20:30
134 km
19:30 22:00 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
75 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 21:35
dep. 21:35
123 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 21:45
dep. 21:45
124 km
Bijeljina, Bus station
arr. 22:00
134 km
21:00 23:40 (02:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 23:00
dep. 23:00
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 23:10
dep. 23:10
111 km
Bijeljina, Bus station
arr. 23:40
131 km
21:30 00:00 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:30
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 22:45
dep. 22:45
75 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 23:35
dep. 23:35
123 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 23:45
dep. 23:45
124 km
Bijeljina, Bus station
arr. 00:00
134 km
22:30 01:00 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 23:00
dep. 23:00
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 00:25
dep. 00:25
106 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 00:40
dep. 00:40
106.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 01:00
131 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Bijeljina su međusobno udaljena ~135 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 03h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 13 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Bijeljina iznosi od 890,00 RSD do 890,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.