Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Berane timetable

tuesday, 20.11.2018.
05:30 13:55 (08:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:30
Mladenovac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
66 km
Topola, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:05
90 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
185 km
Raska, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
267 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
288 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
314 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 12:40
dep. 12:40
329 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 12:50
dep. 12:50
332 km
Rozaje, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
351 km
Berane, Bus station
arr. 13:55
383 km
08:30 15:45 (07:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
140 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
194 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
274 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
297 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
323 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
341 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 14:30
dep. 14:30
341.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
360 km
Berane, Bus station
arr. 15:45
391 km
12:30 19:20 (06:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Buy ticket 15,27 EUR
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Kragujevac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
145 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
197 km
Raska, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
277 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
298 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 18:15
dep. 18:15
325 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 18:20
dep. 18:20
327 km
Rozaje, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
358 km
Berane, Bus station
arr. 19:20
384 km
13:30 20:00 (06:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Kragujevac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
140 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
195 km
Raska, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
275 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
295 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 19:05
dep. 19:05
330 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 19:10
dep. 19:10
330.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
360 km
Berane, Bus station
arr. 20:00
390 km
18:00 00:45 (06:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Mladenovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
54 km
Topola, Bus station
arr. 19:40
dep. 19:40
80 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
174 km
Raska, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
255 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
280 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 23:30
dep. 23:30
310 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 23:35
dep. 23:35
312 km
Rozaje, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
343 km
Berane, Bus station
arr. 00:45
375 km
20:00 02:45 (06:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Kragujevac, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
140 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
194 km
Raska, Bus station
arr. 00:30
dep. 00:30
274 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
297 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:45
dep. 01:45
336 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:50
dep. 01:50
341 km
Berane, Bus station
arr. 02:45
391 km
22:30 06:40 (08:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Mladenovac, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
66 km
Topola, Bus station
arr. 00:10
dep. 00:10
90 km
Kragujevac, Bus station
arr. 01:10
dep. 01:10
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 02:20
dep. 02:20
158 km
Raska, Bus station
arr. 04:20
dep. 04:20
267 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 04:50
dep. 04:50
288 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
314 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 05:40
dep. 05:40
329 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 05:45
dep. 05:45
332 km
Rozaje, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
351 km
Berane, Bus station
arr. 06:40
383 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Berane su međusobno udaljena ~386 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06h i 30min., a najduže 08h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Berane iznosi od 15,27 EUR do 15,27 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.