Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Becej timetable

thursday, 01.10.2020.
05:15 08:02 (02:47)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:26
dep. 05:26
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:40
dep. 05:40
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
33 km
Indjija, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
43 km
arr. 06:16
dep. 06:16
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:39
dep. 06:39
74 km
arr. 06:47
dep. 07:00
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:22
dep. 07:22
99 km
Nadalj, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
118 km
Becej, Bus station
arr. 08:02
129 km
12:00 14:47 (02:47)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
arr. 13:32
dep. 13:45
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 14:00
dep. 14:00
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:07
dep. 14:07
99 km
Backo Gradiste, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
118 km
Becej, Bus station
arr. 14:47
129 km
14:30 17:10 (02:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Selling closed
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:53
dep. 14:53
18 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
25 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
33 km
Indjija, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
43 km
Indjija, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
44 km
arr. 15:30
dep. 15:30
53 km
Krusedol Prnjavor
arr. 15:38
dep. 15:38
61 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 15:57
dep. 15:57
-261.7 km
arr. 16:15
dep. 16:15
80 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:17
dep. 16:17
81 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:30
dep. 16:30
95 km
Temerin, II - Igralište
arr. 16:35
dep. 16:35
97 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:37
dep. 16:37
99 km
Nadalj, Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
110 km
Backo Gradiste, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
118 km
Becej, Bus station
arr. 17:10
129 km
15:45 18:32 (02:47)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:34
dep. 16:34
43 km
arr. 16:46
dep. 16:46
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:01
dep. 17:01
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:09
dep. 17:09
74 km
arr. 17:17
dep. 17:30
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 17:45
dep. 17:45
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:52
dep. 17:52
99 km
Nadalj, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
118 km
Becej, Bus station
arr. 18:32
129 km
Belgrade (Beograd) - Becej timetable
Departures on: friday, 02.10.2020.
05:15 08:02 (02:47)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:26
dep. 05:26
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:40
dep. 05:40
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
33 km
Indjija, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
43 km
arr. 06:16
dep. 06:16
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:39
dep. 06:39
74 km
arr. 06:47
dep. 07:00
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:22
dep. 07:22
99 km
Nadalj, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
118 km
Becej, Bus station
arr. 08:02
129 km
12:00 14:47 (02:47)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
arr. 13:32
dep. 13:45
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 14:00
dep. 14:00
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:07
dep. 14:07
99 km
Backo Gradiste, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
118 km
Becej, Bus station
arr. 14:47
129 km
14:30 17:10 (02:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:53
dep. 14:53
18 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
25 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
33 km
Indjija, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
43 km
Indjija, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
44 km
arr. 15:30
dep. 15:30
53 km
Krusedol Prnjavor
arr. 15:38
dep. 15:38
61 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 15:57
dep. 15:57
-261.7 km
arr. 16:15
dep. 16:15
80 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:17
dep. 16:17
81 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:30
dep. 16:30
95 km
Temerin, II - Igralište
arr. 16:35
dep. 16:35
97 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:37
dep. 16:37
99 km
Nadalj, Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
110 km
Backo Gradiste, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
118 km
Becej, Bus station
arr. 17:10
129 km
15:45 18:32 (02:47)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:34
dep. 16:34
43 km
arr. 16:46
dep. 16:46
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:01
dep. 17:01
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:09
dep. 17:09
74 km
arr. 17:17
dep. 17:30
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 17:45
dep. 17:45
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:52
dep. 17:52
99 km
Nadalj, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
118 km
Becej, Bus station
arr. 18:32
129 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Becej su međusobno udaljena ~129 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 40min., a najduže 02h i 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Becej iznosi od 9,71 EUR do 9,71 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.