Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Becej timetable

friday, 16.11.2018.
05:15 08:02 (02:47)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:26
dep. 05:26
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:40
dep. 05:40
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
33 km
Indjija, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
43 km
Maradik, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:39
dep. 06:39
74 km
arr. 06:47
dep. 07:00
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:22
dep. 07:22
99 km
Nadalj, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
118 km
Becej, Bus station
arr. 08:02
129 km
09:25 12:00 (02:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:25
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 09:33
dep. 09:33
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:48
dep. 09:48
18 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
25 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:02
dep. 10:02
33 km
Indjija, Center
arr. 10:14
dep. 10:14
44 km
arr. 11:00
dep. 11:00
80 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:02
dep. 11:02
81 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:14
dep. 11:14
95 km
Temerin, II - Igralište
arr. 11:18
dep. 11:18
97 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 11:20
dep. 11:20
99 km
Backo Gradiste, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
118 km
Becej, Bus station
arr. 12:00
129 km
12:00 14:47 (02:47)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
arr. 13:32
dep. 13:45
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 14:00
dep. 14:00
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:07
dep. 14:07
99 km
Backo Gradiste, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
118 km
Becej, Bus station
arr. 14:47
129 km
14:30 17:10 (02:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:53
dep. 14:53
18 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
25 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
33 km
Indjija, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
43 km
Indjija, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
44 km
Maradik
arr. 15:30
dep. 15:30
53 km
Krusedol Prnjavor
arr. 15:38
dep. 15:38
61 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
67 km
Petrovaradin
arr. 15:57
dep. 15:57
74 km
arr. 16:15
dep. 16:15
80 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:17
dep. 16:17
81 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:30
dep. 16:30
95 km
Temerin, II - Igralište
arr. 16:35
dep. 16:35
97 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:37
dep. 16:37
99 km
Nadalj, Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
110 km
Backo Gradiste, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
118 km
Becej, Bus station
arr. 17:10
129 km
15:45 18:32 (02:47)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:34
dep. 16:34
43 km
Maradik, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:01
dep. 17:01
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:09
dep. 17:09
74 km
arr. 17:17
dep. 17:30
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 17:45
dep. 17:45
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:52
dep. 17:52
99 km
Nadalj, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
118 km
Becej, Bus station
arr. 18:32
129 km
17:55 20:20 (02:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:55
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 18:03
dep. 18:03
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:25
dep. 19:25
80 km
arr. 19:25
dep. 19:25
80 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 19:40
dep. 19:40
95 km
Temerin, II - Igralište
arr. 19:45
dep. 19:45
97 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 19:47
dep. 19:47
99 km
Nadalj, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
110 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
118 km
Becej, Bus station
arr. 20:20
129 km
 
Departures on: saturday, 17.11.2018.
05:15 08:02 (02:47)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 05:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:26
dep. 05:26
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:40
dep. 05:40
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
33 km
Indjija, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
43 km
Maradik, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:39
dep. 06:39
74 km
arr. 06:47
dep. 07:00
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:22
dep. 07:22
99 km
Nadalj, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
118 km
Becej, Bus station
arr. 08:02
129 km
09:25 12:00 (02:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:25
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 09:33
dep. 09:33
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:48
dep. 09:48
18 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
25 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:02
dep. 10:02
33 km
Indjija, Center
arr. 10:14
dep. 10:14
44 km
arr. 11:00
dep. 11:00
80 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:02
dep. 11:02
81 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:14
dep. 11:14
95 km
Temerin, II - Igralište
arr. 11:18
dep. 11:18
97 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 11:20
dep. 11:20
99 km
Backo Gradiste, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
118 km
Becej, Bus station
arr. 12:00
129 km
12:00 14:47 (02:47)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
arr. 13:32
dep. 13:45
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 14:00
dep. 14:00
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:07
dep. 14:07
99 km
Backo Gradiste, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
118 km
Becej, Bus station
arr. 14:47
129 km
14:30 17:10 (02:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:53
dep. 14:53
18 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
25 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
33 km
Indjija, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
43 km
Indjija, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
44 km
Maradik
arr. 15:30
dep. 15:30
53 km
Krusedol Prnjavor
arr. 15:38
dep. 15:38
61 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
67 km
Petrovaradin
arr. 15:57
dep. 15:57
74 km
arr. 16:15
dep. 16:15
80 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:17
dep. 16:17
81 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:30
dep. 16:30
95 km
Temerin, II - Igralište
arr. 16:35
dep. 16:35
97 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:37
dep. 16:37
99 km
Nadalj, Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
110 km
Backo Gradiste, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
118 km
Becej, Bus station
arr. 17:10
129 km
15:45 18:32 (02:47)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:24
33 km
Indjija, Bus station
arr. 16:34
dep. 16:34
43 km
Maradik, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
57 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
60 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:01
dep. 17:01
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:09
dep. 17:09
74 km
arr. 17:17
dep. 17:30
80 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 17:45
dep. 17:45
95 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:52
dep. 17:52
99 km
Nadalj, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
111 km
Backo Gradiste, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
118 km
Becej, Bus station
arr. 18:32
129 km
17:55 20:20 (02:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:55
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 18:03
dep. 18:03
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:25
dep. 19:25
80 km
arr. 19:25
dep. 19:25
80 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 19:40
dep. 19:40
95 km
Temerin, II - Igralište
arr. 19:45
dep. 19:45
97 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 19:47
dep. 19:47
99 km
Nadalj, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
110 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
118 km
Becej, Bus station
arr. 20:20
129 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Becej su međusobno udaljena ~129 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 02h i 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 17:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.