Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Bar timetable

thursday, 16.08.2018.
09:21 20:55 (11:34)
Topcider
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 09:21
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 09:30
dep. 09:31
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:18
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 10:24
dep. 10:25
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 10:46
dep. 10:47
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
151 km
Pozega, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:14
176 km
Uzice, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:40
206 km
arr. 13:19
dep. 13:19
234 km
Priboj, Railway station
arr. 14:33
dep. 14:33
283 km
Prijepolje, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
320 km
Prijepolje, Teretna
arr. 15:46
dep. 15:51
324 km
Grobnice, ZS Brodarevo
arr. 16:18
dep. 16:19
342 km
Vrbnica kod Sjenice, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:37
359 km
Bijelo Polje, Railway station
arr. 17:51
dep. 17:51
368 km
Mojkovac, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:17
389 km
Kolasin, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:35
409 km
Podgorica, Railway station
arr. 19:50
dep. 20:00
474 km
Sutomore, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:43
523 km
arr. 20:55
532 km
18:45 05:40 (10:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:45
Ljig, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
81 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
123 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:20
146 km
Pozega, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
182 km
Uzice, Bus station
arr. 22:20
dep. 22:20
206 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:55
dep. 23:55
275 km
Prijepolje, Center
arr. 00:20
dep. 00:20
302 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 00:35
dep. 00:45
326 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 00:55
dep. 01:05
342 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 01:10
dep. 01:10
356 km
Mojkovac, Bus station
arr. 01:45
dep. 01:45
379 km
Kolasin, GAS
arr. 02:10
dep. 02:10
400 km
Podgorica, Bus station
arr. 03:40
dep. 03:50
471 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 05:10
dep. 05:10
558.6 km
Sutomore, GAS
arr. 05:25
dep. 05:25
571.2 km
Bar, Bus station
arr. 05:40
580 km
20:15 07:10 (10:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:15
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 03:00
dep. 03:00
326 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 03:10
dep. 03:10
326.1 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
474 km
Sutomore, GAS
arr. 06:59
dep. 06:59
515 km
Bar, Bus station
arr. 07:10
524 km
20:30 08:05 (11:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 20:30
Lazarevac, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
54 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:30
dep. 02:30
374.8 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:35
dep. 02:35
376.8 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
513 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 06:15
dep. 06:15
566.3 km
Sutomore, GAS
arr. 07:54
dep. 07:54
578.7 km
Bar, Bus station
arr. 08:05
587.7 km
20:46 10:01 (13:15)
Novi Beograd Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
dep. 20:46
arr. 21:00
dep. 21:05
10 km
Lajkovac, Railway station
arr. 22:34
dep. 23:04
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 23:25
dep. 23:26
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 00:22
dep. 00:23
151 km
Pozega, Railway station
arr. 00:52
dep. 00:52
176 km
Uzice, Railway station
arr. 01:17
dep. 01:25
206 km
Priboj, Railway station
arr. 03:31
dep. 03:32
283 km
Prijepolje, Railway station
arr. 04:41
dep. 04:42
320 km
Prijepolje, Teretna
arr. 04:47
dep. 04:47
324 km
Bijelo Polje, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
368 km
Mojkovac, Railway station
arr. 07:05
dep. 07:06
389 km
Kolasin, Railway station
arr. 07:23
dep. 07:24
409 km
Podgorica, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:54
474 km
Sutomore, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:49
523 km
arr. 10:01
532 km
21:21 08:59 (11:38)
Topcider
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), Topcider
dep. 21:21
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:30
dep. 21:31
10 km
Lazarevac, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:18
68 km
Lajkovac, Railway station
arr. 22:25
dep. 22:26
75 km
Valjevo, Railway station
arr. 22:47
dep. 22:48
103 km
Kosjeric, Railway station
arr. 23:44
dep. 23:45
151 km
Pozega, Railway station
arr. 00:14
dep. 00:15
176 km
Uzice, Railway station
arr. 00:36
dep. 00:46
206 km
Priboj, Railway station
arr. 02:43
dep. 02:44
283 km
Prijepolje, Railway station
arr. 03:45
dep. 03:46
320 km
Prijepolje, Teretna
arr. 03:51
dep. 03:51
324 km
Bijelo Polje, Railway station
arr. 05:50
dep. 05:50
368 km
Mojkovac, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:16
389 km
Kolasin, Railway station
arr. 06:33
dep. 06:34
409 km
Podgorica, Railway station
arr. 07:49
dep. 07:58
474 km
Sutomore, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:47
523 km
arr. 08:59
532 km
21:30 08:55 (11:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.08.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 21:30
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 03:35
dep. 03:35
338 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 03:40
dep. 03:40
340 km
Podgorica, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:35
490 km
Cetinje, GAS
arr. 07:15
dep. 07:15
527 km
Budva, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
559 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 08:29
dep. 08:29
582.6 km
Sutomore, GAS
arr. 08:44
dep. 08:44
595.2 km
Bar, Bus station
arr. 08:55
604 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Bar su međusobno udaljena ~556 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10h i 55min., a najduže 13h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 09:21 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Beograd (Belgrade) - Bar iznosi od 2.700,00 RSD do 2.700,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.