Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Banja Koviljaca timetable

monday, 24.02.2020.
07:00 09:55 (02:55)
BAS - Central bus stationCentar - Stara AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:00
dep. 08:00
61 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:05
dep. 08:05
66 km
arr. 08:09
dep. 08:09
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:15
dep. 08:15
77 km
Klenak, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
81 km
Sabac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
90 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
96 km
Slepcevic, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
101 km
Duvaniste, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
106 km
Petlovaca, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
118 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:26
dep. 09:26
126 km
Jelav, Dom
arr. 09:31
dep. 09:31
132 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
139 km
Loznica, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
143 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 09:55
150 km
08:30 10:55 (02:25)
BAS - Central bus stationCentar - Stara AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 09:30
dep. 09:30
62 km
arr. 09:35
dep. 09:35
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 09:41
dep. 09:41
72 km
Klenak, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
86 km
Slepcevic, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
97 km
Duvaniste, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
100 km
Petlovaca, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:19
dep. 10:19
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
122 km
Jelav, Dom
arr. 10:36
dep. 10:36
128 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
131 km
Loznica, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
139 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:55
146 km
09:30 12:05 (02:35)
BAS - Central bus stationCentar - Stara AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
arr. 10:39
dep. 10:39
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 10:45
dep. 10:45
72 km
Sabac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
86 km
Slepcevic, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
97 km
Petlovaca, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
129 km
Loznica, Bus station
arr. 11:58
dep. 11:58
139 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 12:05
146 km
11:15 14:18 (03:03)
BAS - Central bus stationCentar - Stara AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:15
Jarak, Fiserov salas
arr. 12:13
dep. 12:13
61 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 12:19
dep. 12:19
66 km
arr. 12:24
dep. 12:24
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 12:32
dep. 12:32
77 km
Klenak, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
81 km
Sabac, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
90 km
Slepcevic, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
101 km
Duvaniste, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
106 km
Petlovaca, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
118 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 13:20
dep. 13:20
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
126 km
Jelav, Dom
arr. 13:30
dep. 13:30
132 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
139 km
Loznica, Bus station
arr. 13:45
dep. 14:02
143 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 14:18
151 km
12:30 14:55 (02:25)
BAS - Central bus stationCentar - Stara AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:30
Jarak, Fiserov salas
arr. 13:24
dep. 13:24
55 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 13:30
dep. 13:30
62 km
arr. 13:35
dep. 13:35
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 13:41
dep. 13:41
72 km
Klenak, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
86 km
Slepcevic, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
97 km
Duvaniste, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
100 km
Petlovaca, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
122 km
Jelav, Dom
arr. 14:36
dep. 14:36
128 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
131 km
Loznica, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
139 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 14:55
146 km
13:45 16:20 (02:35)
BAS - Central bus stationCentar - Stara AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
arr. 14:54
dep. 14:54
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:00
dep. 15:00
72 km
Sabac, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
86 km
Slepcevic, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
97 km
Petlovaca, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
129 km
Loznica, Bus station
arr. 16:13
dep. 16:13
139 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:20
146 km
14:02 17:47 (03:45)
Centar (Prokop) - Central railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:02
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 14:09
dep. 14:14
0 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
26 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 14:48
dep. 14:49
32 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:03
41 km
arr. 15:22
dep. 15:37
74 km
Budanovci, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
86 km
Nikinci, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
92 km
Platicevo, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
97 km
Klenak, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:09
106 km
Sabac, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:30
111 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
114 km
Stitar, Railway station
arr. 16:44
dep. 16:45
118 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 16:51
dep. 16:52
126 km
Petlovaca, Railway station
arr. 16:59
dep. 17:00
135 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
137 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 17:09
dep. 17:10
143 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 17:15
dep. 17:16
146 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 17:19
dep. 17:20
149 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 17:24
dep. 17:25
154 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
161 km
Loznica, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:40
167 km
Loznica, Fabrika
arr. 17:43
dep. 17:44
169 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 17:47
173 km
15:30 17:55 (02:25)
BAS - Central bus stationCentar - Stara AS
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Jarak, Fiserov salas
arr. 16:10
dep. 16:10
59 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 16:15
dep. 16:15
66 km
arr. 16:20
dep. 16:20
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 16:30
dep. 16:30
77 km
Sabac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
90 km
Slepcevic, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
101 km
Duvaniste, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
106 km
Petlovaca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
118 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
126 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
136 km
Loznica, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
143 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 17:55
150 km
16:30 18:55 (02:25)
BAS - Central bus stationCentar - Stara AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 17:30
dep. 17:30
62 km
arr. 17:35
dep. 17:35
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:41
dep. 17:41
72 km
Klenak, Center
arr. 17:49
dep. 17:49
80 km
Sabac, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
86 km
Slepcevic, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
97 km
Duvaniste, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
100 km
Petlovaca, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
122 km
Jelav, Dom
arr. 18:36
dep. 18:36
128 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:39
dep. 18:39
131 km
Loznica, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
139 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:55
146 km
17:00 19:38 (02:38)
BAS - Central bus stationCentar - Stara AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
118 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:52
dep. 18:52
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:56
dep. 18:56
126 km
Jelav, Dom
arr. 19:03
dep. 19:03
132 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
136 km
Loznica, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:28
143 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 19:38
149.2 km
18:00 20:40 (02:40)
BAS - Central bus stationCentar - Stara AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 18:00
arr. 18:06
dep. 18:06
3 km
arr. 18:08
dep. 18:08
6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:49
dep. 18:49
59 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:56
dep. 18:56
66 km
arr. 19:00
dep. 19:00
70 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 19:07
dep. 19:07
77 km
Klenak, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
84 km
Sabac, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
90 km
Slepcevic, Center
arr. 19:34
dep. 19:34
101 km
Duvaniste, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
105 km
Petlovaca, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
118 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 19:56
dep. 19:56
123 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
126 km
Jelav, Dom
arr. 20:07
dep. 20:07
132 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
136 km
Loznica, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:30
143 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 20:40
149.2 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Banja Koviljaca su međusobno udaljena ~151 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 03h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.