Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Baljevac kod Obrenovca timetable

saturday, 11.07.2020.
05:30 06:25 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 05:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 05:31
dep. 05:31
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 05:46
dep. 05:46
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 05:50
dep. 05:50
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 05:53
dep. 05:53
12 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 05:54
dep. 05:54
12.8 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 06:05
dep. 06:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:06
dep. 06:06
23 km
Velika Mostanica, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 06:12
dep. 06:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 06:18
dep. 06:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 06:24
dep. 06:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 06:25
37 km
06:00 06:55 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 06:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 06:01
dep. 06:01
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 06:12
dep. 06:12
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 06:16
dep. 06:16
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:20
dep. 06:20
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 06:23
dep. 06:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 06:29
dep. 06:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 06:34
dep. 06:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 06:35
dep. 06:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:36
dep. 06:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 06:40
dep. 06:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 06:42
dep. 06:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 06:48
dep. 06:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 06:54
dep. 06:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 06:55
37 km
06:00 07:12 (01:12)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 06:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 06:03
dep. 06:03
1.8 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 06:07
dep. 06:07
3.8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:09
dep. 06:09
4.8 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 06:12
dep. 06:12
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 06:25
dep. 06:25
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:27
dep. 06:27
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 06:31
dep. 06:31
20.7 km
Meljak, Meljak
arr. 06:32
dep. 06:32
22.9 km
arr. 06:36
dep. 06:36
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 06:39
dep. 06:39
24.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 06:40
dep. 06:40
25.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 06:42
dep. 06:42
26.2 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 06:43
dep. 06:43
26.8 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 06:44
dep. 06:44
27.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
28 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj - ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
29.1 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 06:48
dep. 06:48
29.8 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj - prodavnica
arr. 06:49
dep. 06:49
30.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Lazareva kuca
arr. 06:51
dep. 06:51
31.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Pantica kraj
arr. 06:53
dep. 06:53
32.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Selo
arr. 06:55
dep. 06:55
33.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovica kraj
arr. 06:56
dep. 06:56
33.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stublincevica kraj
arr. 06:57
dep. 06:57
34.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovica kraj
arr. 06:59
dep. 06:59
35.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:00
dep. 07:00
36.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 07:02
dep. 07:02
37.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 07:04
dep. 07:04
38.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 07:06
dep. 07:06
39.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:07
dep. 07:07
40.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 07:09
dep. 07:09
40.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 07:11
dep. 07:11
42 km
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 07:12
42.9 km
06:35 07:19 (00:44)
Banovo brdoBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 06:35
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 06:38
dep. 06:38
1.8 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 06:42
dep. 06:42
3.8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:44
dep. 06:44
4.8 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 06:47
dep. 06:47
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 06:59
dep. 06:59
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 07:00
dep. 07:00
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 07:02
dep. 07:02
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 07:06
dep. 07:06
20.7 km
Meljak, Meljak
arr. 07:07
dep. 07:07
22.5 km
arr. 07:11
dep. 07:11
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 07:14
dep. 07:14
25.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 07:16
dep. 07:16
27.2 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 07:18
dep. 07:18
29.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 07:19
30.2 km
07:00 07:55 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 07:01
dep. 07:01
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 07:16
dep. 07:16
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:20
dep. 07:20
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 07:23
dep. 07:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 07:29
dep. 07:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 07:34
dep. 07:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 07:35
dep. 07:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 07:36
dep. 07:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 07:40
dep. 07:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 07:42
dep. 07:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 07:48
dep. 07:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 07:54
dep. 07:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 07:55
37 km
07:30 08:25 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 07:31
dep. 07:31
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 07:46
dep. 07:46
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:50
dep. 07:50
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 07:53
dep. 07:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 07:59
dep. 07:59
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 08:04
dep. 08:04
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 08:05
dep. 08:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:06
dep. 08:06
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 08:10
dep. 08:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 08:12
dep. 08:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 08:18
dep. 08:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 08:21
dep. 08:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 08:24
dep. 08:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 08:25
37 km
07:45 08:40 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:45
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 07:46
dep. 07:46
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 07:57
dep. 07:57
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 08:01
dep. 08:01
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:05
dep. 08:05
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 08:08
dep. 08:08
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 08:14
dep. 08:14
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 08:19
dep. 08:19
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 08:20
dep. 08:20
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:21
dep. 08:21
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 08:25
dep. 08:25
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 08:27
dep. 08:27
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 08:33
dep. 08:33
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 08:39
dep. 08:39
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 08:40
37 km
08:00 08:55 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 08:01
dep. 08:01
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 08:16
dep. 08:16
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 08:23
dep. 08:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 08:29
dep. 08:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 08:34
dep. 08:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 08:35
dep. 08:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:36
dep. 08:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 08:40
dep. 08:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 08:42
dep. 08:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 08:48
dep. 08:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 08:54
dep. 08:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 08:55
37 km
08:30 09:25 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 08:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 08:31
dep. 08:31
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 08:42
dep. 08:42
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 08:46
dep. 08:46
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:50
dep. 08:50
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 08:53
dep. 08:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 08:59
dep. 08:59
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 09:04
dep. 09:04
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 09:05
dep. 09:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 09:06
dep. 09:06
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 09:10
dep. 09:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 09:12
dep. 09:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 09:18
dep. 09:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 09:24
dep. 09:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 09:25
37 km
08:40 09:52 (01:12)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 08:40
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 08:43
dep. 08:43
1.8 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 08:47
dep. 08:47
3.8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:49
dep. 08:49
4.8 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 08:52
dep. 08:52
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 09:04
dep. 09:04
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 09:05
dep. 09:05
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 09:07
dep. 09:07
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 09:11
dep. 09:11
20.7 km
Meljak, Meljak
arr. 09:12
dep. 09:12
22.9 km
arr. 09:16
dep. 09:16
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 09:18
dep. 09:18
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 09:19
dep. 09:19
24.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 09:20
dep. 09:20
25.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 09:22
dep. 09:22
26.2 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 09:23
dep. 09:23
26.8 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 09:24
dep. 09:24
27.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
28 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj - ulaz
arr. 09:27
dep. 09:27
29.1 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 09:28
dep. 09:28
29.8 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj - prodavnica
arr. 09:29
dep. 09:29
30.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Lazareva kuca
arr. 09:31
dep. 09:31
31.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Pantica kraj
arr. 09:33
dep. 09:33
32.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Selo
arr. 09:35
dep. 09:35
33.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovica kraj
arr. 09:36
dep. 09:36
33.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stublincevica kraj
arr. 09:37
dep. 09:37
34.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovica kraj
arr. 09:39
dep. 09:39
35.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 09:40
dep. 09:40
36.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 09:42
dep. 09:42
37.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 09:44
dep. 09:44
38.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 09:46
dep. 09:46
39.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 09:47
dep. 09:47
40.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 09:49
dep. 09:49
40.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 09:51
dep. 09:51
42 km
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 09:52
42.9 km
09:00 09:55 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 09:01
dep. 09:01
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 09:12
dep. 09:12
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 09:16
dep. 09:16
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 09:20
dep. 09:20
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 09:23
dep. 09:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 09:29
dep. 09:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 09:34
dep. 09:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 09:35
dep. 09:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 09:36
dep. 09:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 09:40
dep. 09:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 09:42
dep. 09:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 09:48
dep. 09:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 09:51
dep. 09:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 09:54
dep. 09:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 09:55
37 km
09:30 10:25 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 09:31
dep. 09:31
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 09:42
dep. 09:42
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 09:46
dep. 09:46
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 09:50
dep. 09:50
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 09:53
dep. 09:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 09:59
dep. 09:59
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 10:04
dep. 10:04
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 10:05
dep. 10:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 10:06
dep. 10:06
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 10:10
dep. 10:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 10:12
dep. 10:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 10:18
dep. 10:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 10:24
dep. 10:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 10:25
37 km
09:45 10:29 (00:44)
Banovo brdoBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 09:45
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 09:48
dep. 09:48
1.8 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 09:52
dep. 09:52
3.8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 09:54
dep. 09:54
4.8 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 09:57
dep. 09:57
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 10:09
dep. 10:09
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 10:10
dep. 10:10
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 10:12
dep. 10:12
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 10:16
dep. 10:16
20.7 km
Meljak, Meljak
arr. 10:17
dep. 10:17
22.5 km
arr. 10:21
dep. 10:21
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 10:22
dep. 10:22
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 10:24
dep. 10:24
25.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 10:26
dep. 10:26
27.2 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 10:28
dep. 10:28
29.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 10:29
30.2 km
10:00 10:55 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 10:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 10:01
dep. 10:01
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 10:12
dep. 10:12
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 10:16
dep. 10:16
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 10:20
dep. 10:20
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 10:23
dep. 10:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 10:29
dep. 10:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 10:34
dep. 10:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 10:35
dep. 10:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 10:36
dep. 10:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 10:40
dep. 10:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 10:42
dep. 10:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 10:48
dep. 10:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 10:51
dep. 10:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 10:54
dep. 10:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 10:55
37 km
11:00 11:55 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 11:01
dep. 11:01
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 11:16
dep. 11:16
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:20
dep. 11:20
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 11:23
dep. 11:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 11:29
dep. 11:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 11:34
dep. 11:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 11:35
dep. 11:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 11:36
dep. 11:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 11:40
dep. 11:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 11:42
dep. 11:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 11:48
dep. 11:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 11:54
dep. 11:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 11:55
37 km
11:20 12:32 (01:12)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 11:20
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 11:23
dep. 11:23
1.8 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 11:27
dep. 11:27
3.8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:29
dep. 11:29
4.8 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 11:32
dep. 11:32
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 11:44
dep. 11:44
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 11:45
dep. 11:45
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 11:47
dep. 11:47
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 11:51
dep. 11:51
20.7 km
Meljak, Meljak
arr. 11:52
dep. 11:52
22.9 km
arr. 11:56
dep. 11:56
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 11:59
dep. 11:59
24.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 12:00
dep. 12:00
25.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 12:02
dep. 12:02
26.2 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 12:03
dep. 12:03
26.8 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 12:04
dep. 12:04
27.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
28 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj - ulaz
arr. 12:07
dep. 12:07
29.1 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 12:08
dep. 12:08
29.8 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj - prodavnica
arr. 12:09
dep. 12:09
30.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Lazareva kuca
arr. 12:11
dep. 12:11
31.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Pantica kraj
arr. 12:13
dep. 12:13
32.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Selo
arr. 12:15
dep. 12:15
33.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovica kraj
arr. 12:16
dep. 12:16
33.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stublincevica kraj
arr. 12:17
dep. 12:17
34.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovica kraj
arr. 12:19
dep. 12:19
35.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 12:20
dep. 12:20
36.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 12:22
dep. 12:22
37.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 12:24
dep. 12:24
38.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 12:26
dep. 12:26
39.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 12:27
dep. 12:27
40.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 12:29
dep. 12:29
40.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 12:31
dep. 12:31
42 km
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 12:32
42.9 km
11:30 12:25 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 11:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 11:31
dep. 11:31
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 11:42
dep. 11:42
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 11:46
dep. 11:46
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:50
dep. 11:50
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 11:53
dep. 11:53
12 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 11:54
dep. 11:54
12.8 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 12:05
dep. 12:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:06
dep. 12:06
23 km
Velika Mostanica, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 12:12
dep. 12:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 12:18
dep. 12:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 12:21
dep. 12:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 12:24
dep. 12:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 12:25
37 km
12:00 12:55 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 12:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 12:01
dep. 12:01
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 12:12
dep. 12:12
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 12:16
dep. 12:16
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:20
dep. 12:20
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 12:23
dep. 12:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 12:29
dep. 12:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 12:34
dep. 12:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 12:35
dep. 12:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:36
dep. 12:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 12:40
dep. 12:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 12:42
dep. 12:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 12:48
dep. 12:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 12:54
dep. 12:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 12:55
37 km
12:55 13:39 (00:44)
Banovo brdoBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 12:55
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 12:58
dep. 12:58
1.8 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 13:02
dep. 13:02
3.8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 13:04
dep. 13:04
4.8 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 13:07
dep. 13:07
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 13:19
dep. 13:19
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 13:20
dep. 13:20
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 13:22
dep. 13:22
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 13:26
dep. 13:26
20.7 km
Meljak, Meljak
arr. 13:27
dep. 13:27
22.5 km
arr. 13:31
dep. 13:31
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 13:34
dep. 13:34
25.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
27.2 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 13:38
dep. 13:38
29.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 13:39
30.2 km
13:00 13:55 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 13:01
dep. 13:01
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 13:16
dep. 13:16
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 13:20
dep. 13:20
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 13:23
dep. 13:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 13:29
dep. 13:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 13:34
dep. 13:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 13:35
dep. 13:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 13:36
dep. 13:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 13:40
dep. 13:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 13:42
dep. 13:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 13:48
dep. 13:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 13:54
dep. 13:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 13:55
37 km
13:30 14:25 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 13:31
dep. 13:31
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 13:42
dep. 13:42
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 13:46
dep. 13:46
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 13:50
dep. 13:50
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 13:53
dep. 13:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 13:59
dep. 13:59
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 14:04
dep. 14:04
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 14:06
dep. 14:06
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 14:10
dep. 14:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 14:12
dep. 14:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 14:18
dep. 14:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 14:24
dep. 14:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 14:25
37 km
14:00 14:55 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 14:01
dep. 14:01
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 14:12
dep. 14:12
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 14:16
dep. 14:16
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:20
dep. 14:20
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 14:23
dep. 14:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 14:29
dep. 14:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 14:34
dep. 14:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 14:35
dep. 14:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 14:36
dep. 14:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 14:40
dep. 14:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 14:42
dep. 14:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 14:48
dep. 14:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 14:54
dep. 14:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 14:55
37 km
14:00 15:12 (01:12)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 14:00
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 14:03
dep. 14:03
1.8 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 14:07
dep. 14:07
3.8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:09
dep. 14:09
4.8 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 14:12
dep. 14:12
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 14:24
dep. 14:24
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 14:25
dep. 14:25
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 14:27
dep. 14:27
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 14:31
dep. 14:31
20.7 km
Meljak, Meljak
arr. 14:32
dep. 14:32
22.9 km
arr. 14:36
dep. 14:36
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 14:39
dep. 14:39
24.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 14:40
dep. 14:40
25.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 14:42
dep. 14:42
26.2 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 14:43
dep. 14:43
26.8 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 14:44
dep. 14:44
27.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
28 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj - ulaz
arr. 14:47
dep. 14:47
29.1 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 14:48
dep. 14:48
29.8 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj - prodavnica
arr. 14:49
dep. 14:49
30.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Lazareva kuca
arr. 14:51
dep. 14:51
31.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Pantica kraj
arr. 14:53
dep. 14:53
32.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Selo
arr. 14:55
dep. 14:55
33.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovica kraj
arr. 14:56
dep. 14:56
33.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stublincevica kraj
arr. 14:57
dep. 14:57
34.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovica kraj
arr. 14:59
dep. 14:59
35.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 15:00
dep. 15:00
36.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 15:02
dep. 15:02
37.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 15:04
dep. 15:04
38.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 15:06
dep. 15:06
39.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 15:07
dep. 15:07
40.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 15:09
dep. 15:09
40.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 15:11
dep. 15:11
42 km
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 15:12
42.9 km
14:30 15:25 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 14:31
dep. 14:31
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 14:53
dep. 14:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 14:59
dep. 14:59
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 15:04
dep. 15:04
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 15:05
dep. 15:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 15:06
dep. 15:06
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 15:10
dep. 15:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 15:12
dep. 15:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 15:18
dep. 15:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 15:24
dep. 15:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 15:25
37 km
15:00 15:55 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 15:01
dep. 15:01
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 15:12
dep. 15:12
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 15:16
dep. 15:16
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 15:20
dep. 15:20
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 15:23
dep. 15:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 15:29
dep. 15:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 15:34
dep. 15:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 15:35
dep. 15:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 15:36
dep. 15:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 15:40
dep. 15:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 15:42
dep. 15:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 15:48
dep. 15:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 15:54
dep. 15:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 15:55
37 km
15:30 16:25 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 15:31
dep. 15:31
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 15:42
dep. 15:42
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 15:46
dep. 15:46
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 15:53
dep. 15:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 15:59
dep. 15:59
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 16:04
dep. 16:04
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 16:05
dep. 16:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 16:06
dep. 16:06
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 16:10
dep. 16:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 16:12
dep. 16:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 16:18
dep. 16:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 16:24
dep. 16:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 16:25
37 km
16:00 16:55 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 16:01
dep. 16:01
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 16:12
dep. 16:12
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 16:16
dep. 16:16
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:20
dep. 16:20
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:23
dep. 16:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 16:29
dep. 16:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 16:34
dep. 16:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 16:35
dep. 16:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 16:36
dep. 16:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 16:40
dep. 16:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 16:42
dep. 16:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 16:48
dep. 16:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 16:51
dep. 16:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 16:54
dep. 16:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 16:55
37 km
16:05 16:49 (00:44)
Banovo brdoBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 16:05
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 16:08
dep. 16:08
1.8 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 16:12
dep. 16:12
3.8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:14
dep. 16:14
4.8 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:17
dep. 16:17
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 16:29
dep. 16:29
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 16:30
dep. 16:30
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 16:32
dep. 16:32
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 16:36
dep. 16:36
20.7 km
Meljak, Meljak
arr. 16:37
dep. 16:37
22.5 km
arr. 16:41
dep. 16:41
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 16:44
dep. 16:44
25.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
27.2 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 16:48
dep. 16:48
29.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 16:49
30.2 km
16:30 17:25 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 16:31
dep. 16:31
0.4 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 16:46
dep. 16:46
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:52
dep. 16:52
12 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:06
dep. 17:06
23 km
Meljak, Meljak
arr. 17:12
dep. 17:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 17:18
dep. 17:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 17:24
dep. 17:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 17:25
37 km
16:40 17:52 (01:12)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 16:40
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 16:43
dep. 16:43
1.8 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 16:47
dep. 16:47
3.8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:49
dep. 16:49
4.8 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 16:52
dep. 16:52
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 17:04
dep. 17:04
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 17:05
dep. 17:05
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:07
dep. 17:07
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 17:11
dep. 17:11
20.7 km
Meljak, Meljak
arr. 17:12
dep. 17:12
22.9 km
arr. 17:16
dep. 17:16
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:18
dep. 17:18
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 17:19
dep. 17:19
24.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 17:20
dep. 17:20
25.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 17:22
dep. 17:22
26.2 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 17:23
dep. 17:23
26.8 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 17:24
dep. 17:24
27.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
28 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj - ulaz
arr. 17:27
dep. 17:27
29.1 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 17:28
dep. 17:28
29.8 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj - prodavnica
arr. 17:29
dep. 17:29
30.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Lazareva kuca
arr. 17:31
dep. 17:31
31.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Pantica kraj
arr. 17:33
dep. 17:33
32.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Selo
arr. 17:35
dep. 17:35
33.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovica kraj
arr. 17:36
dep. 17:36
33.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stublincevica kraj
arr. 17:37
dep. 17:37
34.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovica kraj
arr. 17:39
dep. 17:39
35.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 17:40
dep. 17:40
36.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 17:42
dep. 17:42
37.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 17:44
dep. 17:44
38.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 17:46
dep. 17:46
39.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 17:47
dep. 17:47
40.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 17:49
dep. 17:49
40.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 17:51
dep. 17:51
42 km
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 17:52
42.9 km
17:00 17:55 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 17:01
dep. 17:01
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 17:12
dep. 17:12
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 17:16
dep. 17:16
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:20
dep. 17:20
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 17:23
dep. 17:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 17:29
dep. 17:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 17:34
dep. 17:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 17:35
dep. 17:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:36
dep. 17:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 17:40
dep. 17:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 17:42
dep. 17:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 17:48
dep. 17:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 17:51
dep. 17:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 17:54
dep. 17:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 17:55
37 km
18:00 18:55 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 18:01
dep. 18:01
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 18:12
dep. 18:12
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 18:16
dep. 18:16
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:20
dep. 18:20
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 18:23
dep. 18:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 18:29
dep. 18:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 18:34
dep. 18:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 18:35
dep. 18:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 18:36
dep. 18:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 18:40
dep. 18:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 18:42
dep. 18:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 18:48
dep. 18:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 18:54
dep. 18:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 18:55
37 km
18:30 19:25 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 18:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 18:31
dep. 18:31
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 18:42
dep. 18:42
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 18:46
dep. 18:46
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:50
dep. 18:50
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 18:53
dep. 18:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 18:59
dep. 18:59
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 19:04
dep. 19:04
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 19:05
dep. 19:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 19:06
dep. 19:06
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 19:10
dep. 19:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 19:12
dep. 19:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 19:18
dep. 19:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 19:21
dep. 19:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 19:24
dep. 19:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 19:25
37 km
19:15 19:59 (00:44)
Banovo brdoBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 19:15
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 19:18
dep. 19:18
1.8 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 19:22
dep. 19:22
3.8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 19:24
dep. 19:24
4.8 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 19:27
dep. 19:27
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 19:39
dep. 19:39
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 19:40
dep. 19:40
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 19:42
dep. 19:42
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 19:46
dep. 19:46
20.7 km
Meljak, Meljak
arr. 19:47
dep. 19:47
22.5 km
arr. 19:51
dep. 19:51
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 19:54
dep. 19:54
25.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
27.2 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 19:58
dep. 19:58
29.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 19:59
30.2 km
19:20 20:32 (01:12)
Banovo brdoOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
dep. 19:20
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 19:23
dep. 19:23
1.8 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 19:27
dep. 19:27
3.8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 19:29
dep. 19:29
4.8 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 19:32
dep. 19:32
6.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 19:44
dep. 19:44
16 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 19:45
dep. 19:45
16.8 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 19:47
dep. 19:47
17.8 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 19:51
dep. 19:51
20.7 km
Meljak, Meljak
arr. 19:52
dep. 19:52
22.9 km
arr. 19:56
dep. 19:56
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 19:58
dep. 19:58
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 19:59
dep. 19:59
24.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 20:00
dep. 20:00
25.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 20:02
dep. 20:02
26.2 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 20:03
dep. 20:03
26.8 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 20:04
dep. 20:04
27.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
28 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj - ulaz
arr. 20:07
dep. 20:07
29.1 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 20:08
dep. 20:08
29.8 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj - prodavnica
arr. 20:09
dep. 20:09
30.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Lazareva kuca
arr. 20:11
dep. 20:11
31.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Pantica kraj
arr. 20:13
dep. 20:13
32.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Selo
arr. 20:15
dep. 20:15
33.3 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovica kraj
arr. 20:16
dep. 20:16
33.9 km
Drazevac kod Obrenovca, Stublincevica kraj
arr. 20:17
dep. 20:17
34.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovica kraj
arr. 20:19
dep. 20:19
35.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:20
dep. 20:20
36.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 20:22
dep. 20:22
37.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 20:24
dep. 20:24
38.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 20:26
dep. 20:26
39.2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:27
dep. 20:27
40.1 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 20:29
dep. 20:29
40.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 20:31
dep. 20:31
42 km
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
arr. 20:32
42.9 km
19:30 20:25 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 19:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 19:31
dep. 19:31
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 19:42
dep. 19:42
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 19:46
dep. 19:46
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 19:50
dep. 19:50
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 19:53
dep. 19:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 19:59
dep. 19:59
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 20:04
dep. 20:04
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 20:05
dep. 20:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 20:06
dep. 20:06
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 20:10
dep. 20:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 20:12
dep. 20:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 20:15
dep. 20:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 20:18
dep. 20:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 20:21
dep. 20:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 20:24
dep. 20:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 20:25
37 km
20:00 20:55 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 20:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 20:01
dep. 20:01
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 20:12
dep. 20:12
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 20:16
dep. 20:16
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 20:20
dep. 20:20
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 20:23
dep. 20:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 20:29
dep. 20:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 20:34
dep. 20:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 20:35
dep. 20:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 20:36
dep. 20:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 20:40
dep. 20:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 20:42
dep. 20:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 20:48
dep. 20:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 20:51
dep. 20:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 20:54
dep. 20:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 20:55
37 km
21:00 21:55 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 21:00
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 21:01
dep. 21:01
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 21:12
dep. 21:12
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 21:16
dep. 21:16
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 21:20
dep. 21:20
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 21:23
dep. 21:23
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 21:29
dep. 21:29
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 21:34
dep. 21:34
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 21:35
dep. 21:35
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 21:36
dep. 21:36
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 21:40
dep. 21:40
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 21:42
dep. 21:42
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 21:48
dep. 21:48
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 21:51
dep. 21:51
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 21:54
dep. 21:54
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 21:55
37 km
22:30 23:25 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 22:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 22:31
dep. 22:31
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 22:42
dep. 22:42
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 22:46
dep. 22:46
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 22:50
dep. 22:50
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 22:53
dep. 22:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 22:59
dep. 22:59
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 23:04
dep. 23:04
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 23:05
dep. 23:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 23:06
dep. 23:06
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 23:10
dep. 23:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 23:12
dep. 23:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 23:15
dep. 23:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 23:18
dep. 23:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 23:21
dep. 23:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 23:24
dep. 23:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 23:25
37 km
23:30 00:25 (00:55)
BAS - Central bus stationBaljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 23:30
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 23:31
dep. 23:31
0.4 km
Belgrade (Beograd), MZ Cukaricka padina
arr. 23:42
dep. 23:42
6 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 23:46
dep. 23:46
8 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 23:50
dep. 23:50
11 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo Brdo
arr. 23:53
dep. 23:53
12 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 23:59
dep. 23:59
17.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 00:04
dep. 00:04
21.2 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 00:05
dep. 00:05
22 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 00:06
dep. 00:06
23 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 00:10
dep. 00:10
25.9 km
Meljak, Meljak
arr. 00:12
dep. 00:12
28 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 00:15
dep. 00:15
30 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 00:18
dep. 00:18
32 km
Siljakovac, Intersection
arr. 00:21
dep. 00:21
34 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 00:24
dep. 00:24
36 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 00:25
37 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Baljevac kod Obrenovca su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 01h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.