Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Bajina Basta timetable

thursday, 22.11.2018.
07:00 12:55 (05:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:00
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:00
dep. 08:00
61 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 08:05
dep. 08:05
0 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 08:09
dep. 08:09
70 km
Platicevo, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
77 km
Klenak, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
81 km
Sabac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
90 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
96 km
Slepcevic, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
101 km
Duvaniste, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
106 km
Petlovaca, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
112 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
115 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
118 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:26
dep. 09:26
126 km
Jelav, Dom
arr. 09:31
dep. 09:31
132 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
139 km
Loznica, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
143 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 09:55
dep. 09:55
150 km
Brasina, Dom
arr. 10:25
dep. 10:25
159 km
Donja Borina, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
162 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 10:32
dep. 10:32
165 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
170 km
Budisic
arr. 10:55
dep. 10:55
179 km
Amajic
arr. 11:05
dep. 11:05
182 km
Culine
arr. 11:08
dep. 11:08
185 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 11:22
dep. 11:22
193 km
Crnca, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
197 km
Uzovnica
arr. 11:40
dep. 11:40
203 km
Lonjin, Usce
arr. 11:45
dep. 11:45
206 km
Lonjin
arr. 11:48
dep. 11:48
208 km
Ljubovija, Bus station
arr. 11:55
dep. 12:00
213 km
Vrhpolje
arr. 12:12
dep. 12:12
221.6 km
Drlace
arr. 12:16
dep. 12:16
226.3 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 12:23
dep. 12:23
232.9 km
Okletac
arr. 12:32
dep. 12:32
240.6 km
Gvozdac
arr. 12:36
dep. 12:36
245.1 km
Ovcinja
arr. 12:38
dep. 12:38
247 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:42
dep. 12:42
249.7 km
Crvica
arr. 12:48
dep. 12:48
255 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:55
260.9 km
08:00 12:35 (04:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 08:00
Lajkovac, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
68 km
arr. 09:20
dep. 09:20
76 km
Divci kod Valjeva
arr. 09:30
dep. 09:30
84 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
96 km
Jovanja
arr. 10:15
dep. 10:15
106 km
Balinovic
arr. 10:28
dep. 10:28
110 km
Stubo
arr. 10:34
dep. 10:34
112 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 10:37
dep. 10:37
117 km
Vujinovaca
arr. 10:45
dep. 10:45
124 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 10:55
dep. 10:55
129 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 11:05
dep. 11:05
132 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 11:10
dep. 11:10
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:35
dep. 11:35
137 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 11:38
dep. 11:38
139 km
Ovcinja, Gmila Prisjeka
arr. 11:42
dep. 11:42
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 11:46
dep. 11:46
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 11:50
dep. 11:50
147 km
Ovcinja, Rziste
arr. 11:57
dep. 11:57
149 km
Ovcinja, Bare
arr. 12:00
dep. 12:00
151 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 12:10
dep. 12:10
154 km
Crvica
arr. 12:25
dep. 12:25
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:35
167 km
09:00 13:15 (04:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:00
Pocuta (Tubravic)
arr. 11:30
dep. 11:30
117 km
Vujinovaca
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 11:45
dep. 11:45
129 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 11:50
dep. 11:50
131 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 11:55
dep. 11:55
136 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 12:00
dep. 12:00
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 12:06
dep. 12:06
143 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
154 km
Crvica
arr. 12:38
dep. 12:38
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
167 km
Bajina Basta, Prisedli
arr. 13:15
173 km
09:30 15:45 (06:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 10:39
dep. 10:39
66 km
Platicevo
arr. 10:45
dep. 10:45
72 km
Sabac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
86 km
Slepcevic, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
97 km
Petlovaca, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
129 km
Loznica, Bus station
arr. 11:58
dep. 11:58
139 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 12:05
dep. 12:15
146 km
Brasina, Dom
arr. 12:30
dep. 12:30
155 km
Donja Borina, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
158 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
166 km
Budisic
arr. 12:48
dep. 12:48
178 km
Culine
arr. 13:03
dep. 13:03
181 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 13:18
dep. 13:18
189 km
Crnca
arr. 13:25
dep. 13:25
193 km
Uzovnica
arr. 13:35
dep. 13:35
203 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 13:40
dep. 13:40
205 km
Ljubovija, Bus station
arr. 13:45
dep. 14:00
209 km
Vrhpolje
arr. 14:10
dep. 14:10
218 km
Drlace
arr. 14:15
dep. 14:15
222 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 14:22
dep. 14:22
229 km
Okletac, Reka
arr. 14:30
dep. 14:30
237 km
Gvozdac
arr. 14:33
dep. 14:33
242 km
Ovcinja
arr. 14:38
dep. 14:38
244 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
247 km
Crvica
arr. 14:53
dep. 14:53
255 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:30
260 km
Bajina Basta, Prisedli
arr. 15:45
266 km
11:25 15:30 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:25
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:35
dep. 11:35
8 km
Jovanja
arr. 13:25
dep. 13:25
106 km
Balinovic
arr. 13:31
dep. 13:31
110 km
Stubo
arr. 13:34
dep. 13:34
112 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 13:42
dep. 13:42
117 km
Vujinovaca
arr. 13:52
dep. 13:52
124 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 14:02
dep. 14:02
129 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 14:07
dep. 14:25
132 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 14:30
dep. 14:30
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 14:33
dep. 14:33
137 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 14:41
dep. 14:41
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 14:45
dep. 14:45
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 14:52
dep. 14:52
147 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
154 km
Crvica
arr. 15:20
dep. 15:20
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
167 km
13:45 19:05 (05:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:45
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 14:54
dep. 14:54
66 km
Platicevo
arr. 15:00
dep. 15:00
72 km
Sabac, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
86 km
Slepcevic, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
97 km
Petlovaca, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
114 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
129 km
Loznica, Bus station
arr. 16:13
dep. 16:13
139 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 16:20
dep. 16:30
146 km
Brasina, Dom
arr. 16:45
dep. 16:45
155 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
158 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
166 km
Budisic
arr. 17:00
dep. 17:00
178 km
Culine
arr. 17:15
dep. 17:15
181 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 17:30
dep. 17:30
189 km
Crnca
arr. 17:40
dep. 17:40
193 km
Uzovnica
arr. 17:45
dep. 17:45
203 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 17:50
dep. 17:50
205 km
Ljubovija, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:00
209 km
Vrhpolje
arr. 18:15
dep. 18:15
218 km
Drlace
arr. 18:20
dep. 18:20
222 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 18:27
dep. 18:27
229 km
Okletac, Reka
arr. 18:35
dep. 18:35
237 km
Gvozdac
arr. 18:38
dep. 18:38
242 km
Ovcinja
arr. 18:43
dep. 18:43
244 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:48
dep. 18:48
247 km
Crvica
arr. 18:58
dep. 18:58
255 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:05
260 km
15:15 19:00 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Valjevo, Jadar
arr. 17:00
dep. 17:00
98 km
Jovanja
arr. 17:15
dep. 17:15
106 km
Balinovic
arr. 17:20
dep. 17:20
110 km
Stubo
arr. 17:22
dep. 17:22
112 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 17:30
dep. 17:30
117 km
Vujinovaca
arr. 17:40
dep. 17:40
124 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 17:50
dep. 17:50
129 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 17:55
dep. 18:05
132 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 18:07
dep. 18:07
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 18:08
dep. 18:08
137 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 18:15
dep. 18:15
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 18:20
dep. 18:20
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:25
dep. 18:25
147 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
154 km
Crvica
arr. 18:45
dep. 18:45
158 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 19:00
167 km
17:30 21:35 (04:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:40
dep. 17:40
8 km
Jovanja
arr. 19:30
dep. 19:30
106 km
Balinovic
arr. 19:36
dep. 19:36
110 km
Stubo
arr. 19:39
dep. 19:39
112 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 19:47
dep. 19:47
117 km
Vujinovaca
arr. 19:57
dep. 19:57
124 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 20:07
dep. 20:07
129 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 20:12
dep. 20:30
132 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 20:35
dep. 20:35
135 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 20:38
dep. 20:38
137 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 20:46
dep. 20:46
141 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 20:50
dep. 20:50
143 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 20:57
dep. 20:57
147 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 21:10
dep. 21:10
154 km
Crvica
arr. 21:25
dep. 21:25
162 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 21:35
167 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Bajina Basta su međusobno udaljena ~204 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 45min., a najduže 06h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.